dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 23
  1. #1

    Domyślnie Łazienka - Matima

    Witam
    Mam prośbę do Forumowiczów jako ze nie mieszkam w Polsce a tutaj mam swój domek nie mogę za często przyjeżdżać i doglądać prac w domku i to niestety spowodowało pomoc teściów przy pilnowaniu budowy i wykańczania teściowa postanowiła mnie uszczęśliwić płytkami do łazienki dla gości, a że lubię niebieski kolor (w ubraniach) kupiła mi płytki euforia bez i blue.... pomocy jak zaaranżować łazienkę w tych kolorach????? łazienka 2x2m ma być ubikacja kabinka prysz i umywalka.
    Proszę pomocy!!

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał matima Zobacz post
    Witam
    Mam prośbę do Forumowiczów jako ze nie mieszkam w Polsce a tutaj mam swój domek nie mogę za często przyjeżdżać i doglądać prac w domku i to niestety spowodowało pomoc teściów przy pilnowaniu budowy i wykańczania teściowa postanowiła mnie uszczęśliwić płytkami do łazienki dla gości, a że lubię niebieski kolor (w ubraniach) kupiła mi płytki euforia bez i blue.... pomocy jak zaaranżować łazienkę w tych kolorach????? łazienka 2x2m ma być ubikacja kabinka prysz i umywalka.
    Proszę pomocy!!
    może nie będzie tak źle ale ja na przyszłość poprosiłabym teściowa, żeby nie kupowała niczego bez konsultacji

    załóż wątek w Projektowaniu Wnętrz i pokaż rzut pomieszczenia, będzie łatwiej pomóc - a tutaj będziesz mogła za jakiś czas pokazać gotową łazienkę
    Dziennik i komentarze to już historia

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Cytat Napisał matima Zobacz post
    Witam
    Mam prośbę do Forumowiczów jako ze nie mieszkam w Polsce a tutaj mam swój domek nie mogę za często przyjeżdżać i doglądać prac w domku i to niestety spowodowało pomoc teściów przy pilnowaniu budowy i wykańczania teściowa postanowiła mnie uszczęśliwić płytkami do łazienki dla gości, a że lubię niebieski kolor (w ubraniach) kupiła mi płytki euforia bez i blue.... pomocy jak zaaranżować łazienkę w tych kolorach????? łazienka 2x2m ma być ubikacja kabinka prysz i umywalka.
    Proszę pomocy!!
    Tu masz przykład: http://inspiracje.leroymerlin.pl/mal...=2,sbit=2.html
    Ale nie wiem, czy dobry?

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    Dla mnie koszmarek. Połączenie niebieskiego z beżem uważam za jedno z najgorszych.

  5. #5

    Domyślnie

    koszmarek, nie koszmarek, ale płytek już chyba raczej wymienić nie można...

    to jeszcze jedna "inspiracja"

    Nazwa:  515.jpg
Wyświetleń: 390
Rozmiar:  32,7 KB

    Dziennik i komentarze to już historia

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    Zawsze można nie skorzystać.
    Z wymianą to nie jest zły pomysł.

    Z tego co widzę na stronie Cersanitu, to ten beż nie jest bardzo żółty. Może nie będzie tak źle.

    Ah, i mała dygresja. Koniecznie wyraźnie powiedz teściowej, że więcej takich prezentów bez ustaleń sobie nie życzysz.
    Bo od płytek się zaczęło, a nie wiadomo na czym się skończy.

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Ile każdego koloru kupiła teściowa? Ile dekorów?

    Dziewczyny, weźcie pod uwagę, że aranżacje własne Cersanitu przekłamują kolory Na fotkach realizacji to nie wygląda tak dobrze:




  8. #8

    Domyślnie

    no fakt, u mnie na monitorze beż na dwóch fotkach powyżej wygląda jak pomarańczowy
    Dziennik i komentarze to już historia

  9. #9

    Domyślnie

    dzięki za rady Dziewczyny bez jest nawet znosny i niebieski tez ale nie w mojej łazience ja miałam inna wizje chcialam szarosci... rozmawiałam z teściową i moze dobrze ze dopiero na swieta wracamy do Polski

    najwięcej koloru bezowego 10opakowań niebieskiego 5opakowań dekor duze płytki bez 10sztuk niebieski 5 sztuk, listwy dekor niebieski ok 20sztuk jeśli dobrze podala dane

    płytek wymienić się nie da powiedzieli że czas był do 14 dni a ja dowiedziałam się po czasie jak niespodzianka to niespodzianka

    BARDZO DZIĘKUJĘ ZA RADY!!!!

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    To teraz wrzuć rzut łazienki. Chociaż nie wiem czy jest sens, bo jeśli tak szczegółowo podobierane są pojedyncze dekory i listwy, to szanowna teściowa ma już swój projekt łazienki...
    Rozumiem, że płytki na podłogę też Ci teściowa kupiła.

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Irma
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    9.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    255

    Domyślnie

    na tych zdjęciach, które wkleiła Joliska też są moim zdaniem kolory przekłamane...
    robiłam keidyś ąłzienkę z tych płytek, nie były aż tak wsciekłe...
    dz.
    k.
    Żółw porusza się z prędkością wystarczającą do upolowania sałaty.

  12. #12

    Domyślnie

    dowiedziałam się że płytki też są kupione będzie niebieska podłoga
    oj miała projekt ale nigdy w życiu taki nie będzie po moim trupie

  13. #13

    Domyślnie

    matima a chociaż za swoje pieniądze kupiła?
    bo słyszałam histrorie znajomej jak to jej teściowa dekoracje jakieś zamówiła - jakieś zasłony, obrusy i takie tam ... i paczka przyszła ale do zapłaty !!! nie muszę mówić, że nastał dłuższy czas milczenia między znajomą a jej teściową
    Mieszkamy od 8.12.2011 w szeregówce a pomału zbieramy się do budowy domu parterowego [z ewentualnym poddaszem do adaptacji], zatem rozglądam się i doradzam lepiej poinformowanych.

  14. #14

    Domyślnie

    tak nicol za swoje
    czyli nie tylko ja mam tak ciekawie
    między mną a moją T też nastały ciche dni za niedocenianie jej wysiłków

  15. #15

    Domyślnie

    ehhh... ja dziękować wszystkim że moja teściowa 1000km odemnie jest
    i zupełnie nei ma ryzyka, że będzie chciała mi kupić płytki [pewnie nawet jakbym bliżej była].

    no ale czemu jeszcze nie pędzisz z naręczem kwiatów w podzięce

    a czy np. ona u siebei nie chciałaby zrobić remontu? bo może w jej łazience by te płyteczki idealnie się spasowały ? no skoro mamusi się tak bardzo podobają i będzie mogła zaaranżować tak jak chce.

    a tak serio - to może nie będzie tak źle!!! trzeba widzieć szklankę pół pełną.
    Mieszkamy od 8.12.2011 w szeregówce a pomału zbieramy się do budowy domu parterowego [z ewentualnym poddaszem do adaptacji], zatem rozglądam się i doradzam lepiej poinformowanych.

  16. #16

    Domyślnie

    Nieciekawa sytuacja.

    Ponieważ nie raz były "przeboje" z moją teściową wiem z doświadczenia że jak chce się żyć po swojemu to trzeba przynajmniej raz a konkretnie się postawić. Owszem będą dłuższe ciche dni, pewnie jakaś awanturka wybuchnie ale z czasem "rozejdzie się po kościach" i będzie ok.
    Powiedz teściowej że jesteś jej wdzięczna za prezent ("kilka stówek to w końcu kosztowało") jednak masz zupełnie inną wizje łazienki i upatrzone inne płytki i dlatego chętnie sprezentujesz je JEJ. Ostatecznie możesz płytki przyjąć ale np. ułożyć je w kotłowni albo pralni o ile takie pomieszczenia posiadacie w domku. Ale to pewnie skończy się jeszcze większym "fochem" )

  17. #17

    Domyślnie

    dokładnie o tym samym pomyślałam - pralnia lub kotłownia
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  18. #18

    Domyślnie

    matima - daj znać jak sytuacja się rozwinęła.

  19. #19

    Domyślnie

    witam
    teściowej się nie pozna dopóki się z nią nie zamieszka ja mieszkam od niej baaardzo daleko i rozmawiałam z nią przez neta i trochę jak byliśmy czasem w Polsce jako że mieszkamy daleko a teściowa boi sie latać samolotami więc wydawała sie ok
    ale teraz jak się mamy sprowadzić a ktos musi przypilnować budowy musimy miec kontakt z nimi a że moj M jedynak to oczko w głowie swojej mamusi...
    próbowałam rozmawiać i tłumaczyć mojej T ale to na nic jest śmiertelnie obrażona a wspomnienie że gdzieś indziej płytki położymy to totalny huragan
    najgorzej wychodzi na tym M między młotem a kowadłem więc pewnie skapituluję dla niego bo obiecał że za jakiś czas zmienimy na inne i sam je skuje

  20. #20

    Domyślnie

    manhatan tak też mówiłam ale ona zrobiła rok temu remont i odpada

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony