dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.405
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał bartosz-w Zobacz post

    Bartosz ,szukasz wkładu panoramicznego?

    Wczoraj rozpakowałem Milę , którą ściągnąłem na najbliższe
    szkolenie ,w ramach rozpoznawania polskich tematów.

    Widziałem też Koboki . Mila jest produkowana w podobnej
    technologii ale ma ciekawszy system oddymiania szyby.
    Jest też paleniskiem bez rusztowym co dla znawców jest
    niebagatelnym plusem.Nie widzę też by miała pobór powietrza
    do spalania z pomieszczenia - tą kwestię wyjaśnię do końca
    za tydzień , by nie popełnić błędu.

    Za cenę Koboka otwieranego na bok masz Milę z gilotyną !


    Moja opinia dotyczy Mili . To tak jakby ktoś nie doczytał.

  2. #42
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar bartosz-w
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Śląskie- JURA
    Posty
    281

    Domyślnie

    Znam Milę. Szukam właśnie panoramy. Zobacz na to powietrze. mam went. mechaniczną. Nie chcę gilotyny, bo jest nie szczelna. Mila mnie interesuje, najbardziej ta z dodatkową szybą z zewnątrz. Zrób dobrą cenę i dobijamy targu.

  3. #43
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.405
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał bartosz-w Zobacz post
    Znam Milę. Szukam właśnie panoramy. Zobacz na to powietrze. mam went. mechaniczną. Nie chcę gilotyny, bo jest nie szczelna. Mila mnie interesuje, najbardziej ta z dodatkową szybą z zewnątrz. Zrób dobrą cenę i dobijamy targu.
    Z Kratkami pl tacy jak ja nie próbują konkurować Ja obsługuję klientów,
    którzy nie montują kominków przez internet .

    Ale może coś tam skubnę za to ,że się staram
    Dopytam i za tydzień mnie ścigaj.

  4. #44

    Domyślnie

    Hej!
    Skąd ta informacja, że Mila Gilotyna jest nieszczelna? Panie Piotrze mógłby to Pan potwierdzić albo zapczeczyć. Ewentualnie czy mógłby Pan polecić coś w podobnej cenie w podobnym kształcie (ewentualnie troszkę węższy wklad ale wyższy) ? Bardzo zależy mi na szczelności wkladu (rekuperator)

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.405
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kolombek Zobacz post
    Hej!
    Skąd ta informacja, że Mila Gilotyna jest nieszczelna? Panie Piotrze mógłby to Pan potwierdzić albo zapczeczyć. Ewentualnie czy mógłby Pan polecić coś w podobnej cenie w podobnym kształcie (ewentualnie troszkę węższy wklad ale wyższy) ? Bardzo zależy mi na szczelności wkladu (rekuperator)

    Mila gilotyna jest szczelna .

  6. #46

    Domyślnie

    To fajnie... Pomęczę jeszcze chwilkę Pana. Pytanie brzmi czy jest jakaś różnica między standardową Milą a Milą gilotyną do prostego DGP (tylko sąsiednie pomieszczenia, bez "wiatraczków") + rekuperator? Pomijając to co napisane było w innym wątku o tym kominku, że moga być problemy z drzwiczkami.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony