dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 16
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 318
  1. #241
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ew-ka Zobacz post
    Byłam dzisiaj w bibliotece i dowiedziałam się ,że Klub Matek jest na zapisy ......... nie wiem kiedy się doczekam
    Jutro zapytam o inne .......
    dzisiaj się nareszcie doczekałam i przeczytałam już (z uśmiechem) pierwsze 100 stron zapowiada sie fajne ,letnie czytadełko .......

  2. #242
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ew-ka Zobacz post
    dzisiaj się nareszcie doczekałam i przeczytałam już (z uśmiechem) pierwsze 100 stron zapowiada sie fajne ,letnie czytadełko .......
    o ile Klub Matek Swatek czyta sie jednym tchem to druga część ..operacja Londyn .........to taki podrobiony Bond ....mnie znudziła

  3. #243
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	197038-352x500.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	63,3 KB
ID:	271718

    polecam Świadka Nory Roberts ......zaczyna się trzęsieniem ziemi ......jak u Hitchcocka wciągający kryminał z kobietą w roli głównej .....pączątek n iezły ,potem lekko się rozmywa ale ogólnie fajnie się czyta ....polecam !!!

  4. #244
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Choć lektura nie lekka Karpowicza ,Sońkę" polecam

  5. #245
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ullerowa
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    73

    Domyślnie

    Przeczytałam i polecam "Człowiek w poszukiwaniu sensu" Viktora Frankla, książka raczej taka do przemyśleń, zastanowienia, zatrzymania w tej naszej uciekającej rzeczywistości....

  6. #246
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ullerowa
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    73

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ew-ka Zobacz post
    Steve Berry Bursztynowa Komnata ....całkiem zgrabnie napisany kryminał z poszukiwaniem słynnej bursztynowej komnaty w tle ......polecam
    Załącznik 256925
    Właśnie zaczynam czytać

  7. #247
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    Cytat Napisał mbz Zobacz post
    Dawno mnie tu nie bylo Sprobuje cos podorzucac, jak mi sie przypomni

    A teraz na szybko:

    "Jezdziec miedziany" - przychylam sie do zachwytow, moja recenzja http://mojeprzemiany.blox.pl/2009/09/Tatiana-i-Aleksander-Paullina-Simons.html napisana chyba w 2009r. na blogu do dzis jest najpopularniejsza notka i co jakis czas dopisuje sie do niej ktos nowy
    ;l
    wczoraj (po wielu miesiącach oczekiwania w bibliotece) przytachałam do domu wszystkie 3 cz ......zaczęłam czytać Miedzianego Jeźdźca i dobrze ,że w lodówce było jedzenie bo mąż by umarł z głodu jak ci z okupowanego Leningradu ....... już kończę pierwszą część i rzeczywiście przychylam się do opinii ....że niezły romans ,fascynująca opowieść o wojnie i cudowna siostrzana miłość

  8. #248
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ullerowa
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    73

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ew-ka Zobacz post
    Steve Berry Bursztynowa Komnata ....całkiem zgrabnie napisany kryminał z poszukiwaniem słynnej bursztynowej komnaty w tle ......polecam
    Załącznik 256925
    Przeczytałam podczas urlopu, również polecam

  9. #249
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Aktualnie czytam Sońkę Ignacego Karpowicza - książka, którą czyta się wolno. Wzuszająca, czasem drażniąca, intrygująca, w której nic nie jest oczywiste, która budzi niepokój i rodzi pytania. Lubię takie książki. Zupełnię inną książką jest Na marginesach życia. Zapiski kuratora sądowego. Piotra Matysiaka. Ukazuje pracę kuratora sądowego w nieszablonowy sposób i obnaża prawdziwą twarz polskiej patologii. Mocny język, czasem zbyt mocny, ale opowiedzieć takich historii wg mnie inaczej się nie da.


  10. #250

    Domyślnie

    Ja czytam obecnie Trylogię Crossa - Sylvia Day

  11. #251

    Domyślnie

    Zazdroszczę Wam czasu na czytanie książek, u mnie jest go ciągle za mało niestety Ostatnio czytłam Kąpiąc Lwa Jonathana Carolla - jak ktoś lubi takie klimaty to polecam

  12. #252
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    wróciłam niedawno ze spotkania z panią Ireną Matuszkiewicz ( Zaklęte ,przeklęte .....Modliszka ) bardzo miła pani ...Kilka dni temu ukazała się Jej kolejna powieść Przerwana podróż ...... bardzo ciekawie się zapowiada i zapewne zapoluję na nią

    Na razie zaczytuję się w szwedzkich pisarkach Camilli Lackberg i Liza Marklund

  13. #253
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar wierka
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    aaa... z domu ... ;)
    Posty
    273

    Domyślnie

    równolegle czytam dwie:
    - Bosonoga królowa - Idelfonso Falcones
    - Pożądanie mieszka w szafie - Piotr Adamczyk

    na półce czeka - Dom tęsknot - też Piotra Adamczyka

    polecam wszystkie trzy.

  14. #254

    Domyślnie

    3cia część Gry o Tron, całkiem miodna Polecam szczególnie w wersji angielskiej, lepiej przekazuje intencje autora.

  15. #255
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ullerowa
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    73

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ew-ka Zobacz post

    Na razie zaczytuję się w szwedzkich pisarkach Camilli Lackberg i Liza Marklund
    Też czytałam i polecam.
    Ostatnio wpadłam na książki polskie pisarki Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, polecam wszystkie zarówno romans jak i kryminał . Z niecierpliwością czekam na kolejny tom lawendowej serii.

    No i Nieśmiertelni Severskiego - warto zakończyć szpiegowską trylogię.

  16. #256

    Domyślnie

    Ja własnie skończyłam czytać 50 twarzy Graya!
    Bardzo fajna książka na zimowe wieczory. Czekam teraz na ekranizację.
    Mam wersję w pdf tej książki, więc jakby co mogę się podzielić:
    https://rapidu.net/4647308908/James-...arzy-Graya.pdf
    Każdy może sobie pobrać ją za darmo i nie musi zakładać tam konta, trzeba tylko poczekać te 60 sekund jako utrudnienie.
    Miłej lektury!
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Fifty-Shades-of-Grey-Film-t_720x1080.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	64,8 KB
ID:	300952

  17. #257
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    grysk

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    8

    Domyślnie

    my teraz intensywnie przerabiamy książki dla dzieci ostatnio wpadła mi w oko recenzja http://xiegarnia.pl/recenzje/historyjka-na-minute/, książka przyszła wczoraj pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne. Były lekkie obawy, co do "dziecięcości" historyjek, ale mimo że krótkie są rzeczywiście mocno skondensowane, więc sprawdzą się też dla starszaków. my jako rodzice też mamy z nich frajdę

  18. #258

    Domyślnie

    "Alfabet" Suworowa - książka napisana specjalnie dla Polaków, bardzo polecam

  19. #259

    Domyślnie

    Upiory XX wieku - Joe Hill, płynnie przeszłam z dzieł ojca na dzieła syna

  20. #260
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Aktualnie czytam książkę Donny Tartt "Szczygieł". Klimatem przypomina nieco "Cień wiatru" Rozległa epicka powieść, która czasem wydaje się kryminałem, a czasem romansem. Ponad 800 stron nieustannego zaskoczenia, zdziwienia i...w sumie niedosytu, że tak szybko się kończy Akcja wartka, a język powieści niesłychanie elegancki. Czysta rozkosz. Dla mnie - tegoroczne odkrycie nr 1 Polecam.


Strona 13 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony