dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 239 z 239
Pokaż wyniki od 4.761 do 4.765 z 4765
  1. #4761
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Aniu, nie mam słów, by opisać jak bardzo się cieszę
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  2. #4762

    Domyślnie

    helloł ale co to ma za znaczenie, ważne ze ty sprzedałaś, chyba, ze kase dostaniesz dopiero jak dalej sie sprzeda?

  3. #4763

    Domyślnie

    Aniu a dużo mniej, można na privka prosić o cenę , jeśli oczywiscie chcesz podać, tak z ciekawości pytam, moja siostra też chce sprzedać dom ale chyba chce dużo za dużo

  4. #4764
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    Aniu dopiero dzisiaj weszłam na forum. Gratuluję, choc z nutką goryczy i smutku. Ale najważniejsze że się udało zrobić tak jak chcieliście. I masz rację, nieraz lepiej sprzedać za mniej niż nie wiadomo kiedy. My też musieliśmy sporo zejść z ceny - ale dzięki temu od ponad roku mieszkamy. Jeśli upieralibyśmy się na stałą cenę, moze do teraz bym nie sprzedała. Wiec ciesz sie tym co masz i swoim starym-nowym domem. Moze teraz przy przepływie gotówki zmienisz w swoim starym domu to co pozwoli Ci go jeszcze bardziej "pokochać".

    Pozdrowionka
    "szarak pod lasem"... - Mieszkamy od 6 stycznia 2012 !!!!



    dziennik i komentarze do Szaraka czyli 2 w 1...

  5. #4765

    Domyślnie

    Cytat Napisał anna-maria3 Zobacz post
    I jescze jeden dom znalazlam. Elewacja nie jest w całości biała, ale jest dużo białych elementów więc widać to, co chcę zobaczyć. Zestawienie na tych zdjęciach nawet mnie przekonuje





    Bardzo podoba mi się taki kolor okien, post sprzed 5 lat ale dzięki tym zdjęciom nie mam już problemu z wyborem koloru okien. Także bardzo dziękuje (podziękowania po 5 latach ) Ja wybrałem okna z profilem Veka, tam ten kolor nazywają srebrno-szarym. Mam dach antracytowy, okna też takie miały być, ale zmieniam. Ten antracyt jest juz wszędzie 90% sprzedaży okien to antracyt (nie wiem, tak mi powiedziano w salonach). co prawda orynnowanie juz zakupiłem ciemy grafit, no ale trudno, bo ten kolor okien jest super
    pozdr

Strona 239 z 239

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony