dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pik33

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.389
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie Wichura - coś komuś uszkodziło?

    Mnie zwiało z dachu gąsiory. Dwa odleciały do ciepłych krajów, resztę poobracało o 90 stopni, ustawiły się zgodnie z wiatrem.

    Może by i nie zwiało, gdyby dekarze zrobili to jak trzeba - dali łatę kalenicową i umocowali je na zaprawę. Tymczasem chłopcy powbijali po dwa duże gwoździe, chyba (bo z dołu nie widać) w krokwie i najwyższe łaty, i na tym poukładali luzem gąsiory...

    Tak to jest jak się nie miało czasu siedzieć na budowie i pilnować fachowców.

    Ale też w lesie obok połamało grube drzewa jak zapałki...

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Jasiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    2.099
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Sąsiadowi poluzowało skrajny gąsior, a u mnie wycieraczka spod drzwi zatrzymała się na płocie
    Jasiu

  3. #3

    Domyślnie

    U mnie okno polaciowe Fakro niedomkniete na noc (syn zapomnial) przekrecilo sie o 180 stopni i zaklinowalo. O 6 rano w najwiekszy deszcz maz usilowal je odklinowac. Basen wody na poddaszu o podlodze nie wspomne. Nic to nie dalo. O 7 rano telefon do przedstawiciela Fakro (niedziela!) i wiecie co, w pol godziny byli na miejscu i odklinowali. To jest firma

  4. #4

    Domyślnie

    Witam! Wczoraj sobie wymyslilam sadzenie drzewek (!) - efekt latwy do przewidzenia- lapalam drzewka po calej okolicy, a ziemia zamiast w dolkach ladowala na mojej twarzy ! Ale co tam! 20 posadzonych. Sasiedzi mieli ubaw.

  5. #5

    Domyślnie

    Miałem problem z zapiankowaniem okien. Wywiewało mi piankę z szczelin. Zmuszony zostałem wykonania zabezpieczeń przeciwwiatrowych podczas montażu.
    Dwa lata temu wichura złamała mi drzewo.

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar magi
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    7.224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    181

    Domyślnie

    Mnie tak jak Ga wyrwało choinkę
    Jeśli nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się

    Dziennik
    Skomentujesz?

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jezier
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Korzeniówka
    Posty
    6.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Dom mam osłonięty lasami i wiatr na mojej działce to wyjątkowe zjawisko.

  8. #8

    Domyślnie

    Witam.

    Na szczęście nic, ale postanowiłem czym prędzej ubezpieczyć chałupkę...
    Takiego czegoś jeszcze dotychczas nie spotkałem. Przydały się wszystkie "niepotrzebne" mocowania, słupki kotwiące itd...
    W okolicy trochę dachów odleciało. W pewnym momencie miałem wrażenia, że i nasz odleci. Skończyło się na paru skrzypnięciach drewna. Po sąsiedzku obróbki latały...

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    Przewróciło mi pojemnik ze świeżo posadzoną różą, poza tym ślicznie wyczyściło betonowe schody z najmniejszych pyłków - tak czyste to były one tylko po wylaniu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony