dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 77 z 139
Pokaż wyniki od 1.521 do 1.540 z 2761
  1. #1521

  2. #1522
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Mój materiał kupiłam na allegro TU ale jeszcze nie mam nowego
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  3. #1523
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał ave! Zobacz post
    Jest coraz bardziej OK - nie mówię, że w moim stylu - ale to nie mój dom - zmieniłabym mimo wszystko na solidniejsze donice nawet te które radziła Catti - potrzeba tu siły w tym salonie... - a mniejsze kwiatki na pewno mogą znależć równie im sprzyjające miejsce i jasny bezowy lub kremowy dywan - większy niż ten, który jest teraz i jesli nie zmiana tapicerki krzeseł, to chociaż sukienki....
    Doniczki są już z tej samej bajki ale jasne lakierowane, bo do tego żyrandola takie mi bardziej pasują... Załącznik 350096mogłyby być jeszcze ceramiczne ale są za cięzkie i miałabym problem z przenoszeniem tego dużego kwiata do kąpieli, więc wybrałam to co bardziej praktyczne

    W poprzedniej epoce dominowały drobne kwiaty, które stawiało się na kwietnikach wieloramiennych (też miałam w domu taki od podłogi do sufitu na 9 doniczek) Teraz takiego kwietnika bym już nie postawiła, ale nadal lubię kwiaty więc mam je w salonie i zostaną tutaj nawet jeśli nie wszystkim się to podoba

    Jasny dywan ładnie wygląda ale w pokoju gościnnym do którego wchodzi się raz na ruski rok, albo u kogoś kto nie ma co robić i z nudów albo z jakiejś innej pasji, której ja nie ogarniam czyści go co najmniej raz w tygodniu... Ja przerobiłam już jasny shaggy (pisałam o tym wcześniej) i na 1000% w tym stuleciu w moim salonie nie będzie już jasnego dywanu...

    "Sukienki" na krzesłach kojarzą mi się z weselem w lokalu, więc nie zrobię takiego czegoś w swoim domu... może kiedyś wymienię całe krzesła ale to już nie w tym roku, bo żyrandol nadwyrężył budżet remontowy i z zakupami na razie koniec, bo musi coś zostać na imprezę a pensja w budżetówce nie jest z gumy... no chyba, że trafię dywan, który mi wpadnie w oko
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  4. #1524

    Domyślnie

    Cytat Napisał gopax Zobacz post
    Doniczki są już z tej samej bajki ale jasne lakierowane, bo do tego żyrandola takie mi bardziej pasują...

    ale nadal lubię kwiaty więc mam je w salonie i zostaną tutaj nawet jeśli nie wszystkim się to podoba

    na 1000% w tym stuleciu w moim salonie nie będzie już jasnego dywanu...

    "Sukienki" na krzesłach kojarzą mi się z weselem w lokalu, więc nie zrobię takiego czegoś w swoim domu... )
    Ba, ale to to Ty prosisz o pomoc i mam wrażenie, że każdą z założenia odrzucasz
    Jeśli przyjmujesz opinie pod warunkiem, że "i tak będą tradycyjne brązy i małe kwiatki etc etc" to nasze rady.... będzie pewnie i tak lepiej ale zachowawczo.
    To tak jak kiedyś Mania powiedziała o szpilkach nie zawsze wygodnie, ale za to efekt...
    Pa już nie będę się odzywać

  5. #1525

    Domyślnie

    Cytat Napisał gopax Zobacz post
    Mój materiał kupiłam na allegro TU ale jeszcze nie mam nowego
    Dzięki Gosia.... chodzi mi o sprawdzonego sprzedawcę, żeby w razie draki wymienił na taki jak trzeba .... tylko jeszcze męża przekonac do zakupu i już

  6. #1526
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Owszem w szpilkach ładniej ale nie chodzisz w nich 24 godziny na dobę, prędzej czy później zdejmujesz szpilki i zakładasz kapcie...
    Podobnie jest z domem... ważne jest żeby było ładnie dla oka, ale dom jest przede wszystkim do mieszkania a nie tylko na wystawę, wiec musi być też wygodnie, żeby domownicy czuli się swobodnie..

    Odkąd zaczęłam temat zmiany... propozycji było całkiem sporo i często jedne były przeciwieństwem innych... niektóre odrzuciłam od razu, nad innymi się zastanawiałam a jeszcze inne zastosowałam... zmiany w salonie widać gołym okiem i chyba każdy kto zabrał głos znajdzie coś co podrzucił mi na fotce lub w sugestiach... a to że wolę beże i brązy a nie szarości czy zimną biel, które są teraz modne to właśnie moja wewnętrzna przekora...
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  7. #1527
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał aisa222 Zobacz post
    .... tylko jeszcze męża przekonac do zakupu i już
    ...a jeśli to nie tajemnica to cochcesz tapicerować?
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  8. #1528

    Domyślnie

    pewnie, że nie ..... krzesła przecie..... bo coś mi sie widzi, że w najbliższym czasie będzie malowanko całego mieszkania

  9. #1529
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Dzisiaj w końcu dostałam materiał po wymianie...



    Jeśli nie będzie żadnego kataklizmu, to jutro narożnik będzie miał już ładniejsze "plecy"
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1603.JPG
Wyświetleń:	296
Rozmiar:	87,5 KB
ID:	350216  
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  10. #1530

    Domyślnie

    No tym razem strzał w dychę W takim razie wypada mi tylko czekać na efekt końcowy

  11. #1531
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    no trafione tym razem

    Gosik a Ciebie nikt nie namawial na szarosci, kazdy wie ze lubisz beze i brazy
    to czekamy na obitke

  12. #1532
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał mania1220 Zobacz post
    no trafione tym razem

    Gosik a Ciebie nikt nie namawial na szarosci, kazdy wie ze lubisz beze i brazy
    to czekamy na obitke
    Mania, owszem Ty mnie nie namawiałaś, ale ktoś inny sugerował zmianę tapicerki, żeby było "mniej brązowo"...

    Za obijanie wezmę się dopiero jutro po pracy i mam nadzieję,że mi się uda, chociaż wiem, że nie dorównam Tobie w perfekcji przydałaby mi się pomoc, bo mam jeszcze kufer do zrobienia a czasu niewiele do świąt
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  13. #1533
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Gosik, kazdy szukal pomyslu i rady i kazdy chcial dobrze, nawet jak pomysl Ci nie podszedl

    A taka skromna juz nie badz - bo to co wyprawiasz z meblami to uklon w Twoja strone
    Praktyka czyni mistrza - a ja sie mistrzem nie czuje (ale sklamalam ......zart)

  14. #1534

    Domyślnie

    Gosiu, jaki wymiar dywanu byłby najlepszy? Przynoszę bardzo fajny, w dobrej cenie, w rozmiarze 160x230

    Nazwa:  matrix.jpg
Wyświetleń: 271
Rozmiar:  21,1 KB


    TUTAJ szczegóły

    Jeżeli rozmiar byłby dobry, to wydaje mi się, że pasowałby świetnie

    Nazwa:  gopax.jpg
Wyświetleń: 270
Rozmiar:  58,0 KB

  15. #1535
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Tomkowa, dzięki za dywan jak go zobaczyłam od razu wydawało mi się, że już go gdzieś widziałam... i jak sprawdziłam mam go zapisanego w folderze "MOJE DYWANY" bo kiedyś wpadł mi w oko... tylko teraz nie jestem pewna czy nie będzie za mały, bo ten co jest na zdjęciu ma wymiary 220 x 150 a powiedziałyście, ze dywan powinien być zdecydowanie większy... mój shaggy miał wymiary 250 x 180

    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	shaggy.jpg
Wyświetleń:	267
Rozmiar:	90,8 KB
ID:	350373  
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  16. #1536

    Domyślnie

    O, jak się cieszę, że trafiłam Gosiu, popatrzyłam jeszcze raz na Twoje fotki i uważam, że ten dywan z Komfortu byłby idealny Jest większy o 10 cm z każdej strony od tego, który teraz leży. Na fotce pokazującej przejście do stołu widać, że najładniej będzie, gdy dywan będzie leżał równo z sofą. Więc po drugiej stronie podsuniesz go 10 cm pod narożnik i będzie to, co potrzeba Namawiam!!

    edit: jest jeszcze taki: 200x280, cena jeszcze lepsza

    Nazwa:  fibik.jpg
Wyświetleń: 269
Rozmiar:  61,6 KB

    TUTAJ

    Też by było ładnie

    Nazwa:  gopax.jpg
Wyświetleń: 268
Rozmiar:  66,1 KB
    Ostatnio edytowane przez Tomkowa ; 18-03-2016 o 17:10

  17. #1537
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Kupiony materiał jest już na swoim miejscu

    Było tak:







    ...a od kilku godzin jest tak:



    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  18. #1538
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Gosik !!!
    cudownie!
    normalnie profeska!
    Zastanawialam sie jak sobie poradzisz z bokami a tu prosze - Gosik sprytna i odwalila kawal super roboty!
    Nikt by nie pomyslal ze tylu nie bylo
    BRAWO

  19. #1539
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Jak zwykle pełen profesjonalizm

    i wszystko tak ręcznie szyjesz

  20. #1540

Strona 77 z 139

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony