dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Rozschodzący się parkiet przy oknach balkonowych a montaz ram okiennych

    Mam poważny problem z parkietem przy oknach balkonowych na piętrze. Za jednym oknem jest balkon a za drugim tylko barierka i wykończenie parapetem klinkierowym. Przy obu tych oknach rozsycha i rozłazi mi się parkiet-przy tym z balkonem bardziej a przy tym z barierką mniej. Na parterze tez mam okna balkonowe i tez jest przy nich parkiet, tyle, ze gotowy, ale tam jest wszystko ok. Co może być tego przyczyną? Czy to parkieciarz coś źle zrobił czy montaż okien (ram) jest nie właściwy, czy jeszcze coś innego? Co z tym można zrobić bo te szpary się powiększają i coraz więcej rzędów klepek zaczyna się tak rozłazić.
    Uwierz w to czego nie widzisz, a ujrzysz to w co wierzysz-św. Augustyn

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.123

    Domyślnie

    Nie wiązałbym tej sytuacji z oknem, chociaż na ten problem bardziej przekonywująco odpowiedziałby parkieciarz.
    Parkiet poza tym że klejony, to przy krawedziach scian jest czesto klinowany. W tym przypadku tak jakby przy balkonie nie był i stad mial miejsce na rozejscie sie.
    Z drugiej strony /okna/ może posadzka pod balkonem przemarza i daje wilgoc, ktora destrukcyjne wplynela na klej?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony