dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 15 z 19
Pokaż wyniki od 281 do 300 z 361
  1. #281

    Domyślnie

    Sezon grillowy u nas zaczął się w dzień kobiet Zimo- dziękujemy za wizytę ale chyba już czas na ciebie
    Cokolwiek się wydarzy-jutro i tak wzejdzie słońce!

  2. #282

    Domyślnie

    Cytat Napisał iza mama gabora Zobacz post
    Zimo- dziękujemy za wizytę ale chyba już czas na ciebie
    W Rumunii śnieg, a u nas już wiosna i Przebiśniegi! Super!
    Współczujemy tym, którzy taras mają od południa. To lato zapowiada się gorące.
    I tak przez X lat...

  3. #283

    Domyślnie

    nie ma co współczuć tym,co mają taras od południa - skoro tak wybrali,lepiej od pd niż od wschodu czy pólnocy,ja mam odkryty taras od zachodu - w bardzo upalne dni nie da rady na nim wysiedzieć,ale mam rownież drugi taras zadaszony od strony północno-zachodniej - znakomicie się sprawdza w gorące dni

    u mnie wiosna- krokusy przekwitają ale kwitną żonkile i kolorowe pąki mają wczesne tulipany

  4. #284
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar zet_zet
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    blisko Częstochowy
    Posty
    46

    Domyślnie

    Mój taras usytuowany jest od południowo-zachodniej strony. I choć znaczna cześć jest przysłonięta wypuszczonym dachem, to latem słonko potrafi mocno przygrzać. Ale wtedy do dyspozycji są inne zacienione miejsca
    Wracając do głównego wątku: tak naprawdę to na tarasie najrzadziej pijam kawę. Przynajmniej o tej porze roku. Częściej jem posiłki lub raczę się winem (szczególnie w czasie wykonywania "brudnych" prac wokół domu).

  5. #285

    Domyślnie

    Ja na tarasie też bardzo rzadko pijam kawę - głównie w weekendy,ale nigdy rano,za to obiady latem bardzo często,no i gril oczywiscie.

  6. #286

    Domyślnie

    Cytat Napisał namira Zobacz post
    nie ma co współczuć tym,co mają taras od południa - skoro tak wybrali,lepiej od pd niż od wschodu czy pólnocy,ja mam odkryty taras od zachodu - w bardzo upalne dni nie da rady na nim wysiedzieć,ale mam rownież drugi taras zadaszony od strony północno-zachodniej - znakomicie się sprawdza w gorące dni

    u mnie wiosna- krokusy przekwitają ale kwitną żonkile i kolorowe pąki mają wczesne tulipany
    Ja mam dwa tarasy jeden od wschodu drugi od południa i (prawie) trzeci, bo przed domem tj. od zachodu mam taki wielki podest-schody, który czasem używamy jako taras.
    Ten od wschodu jak raniutko pijemy kawkę to ładnie się w słoneczku siedzi, jak jest trochę później i słońce mocniej grzeje to rozkładamy baldachim.
    W upalne dni ten wschodni też swietnie się sprawdza, bo od około południa jest już w cieniu. Ten zachodni na poranną kawkę by się nie naddawał, bo jest w cieniu.
    Natomiast faktycznie lubimy przesiadywać na tych schodach wieczorkiem. Od strony południowej w ogóle nie jest używany, bo w lecie za gorąco
    Ostatnio edytowane przez igimaks ; 21-03-2015 o 05:07

  7. #287

    Domyślnie

    Grill , kawa wszystko aby miec z kim i dla kogo!
    Reklama na FM jest płatna

  8. #288
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar zet_zet
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    blisko Częstochowy
    Posty
    46

    Domyślnie

    Cytat Napisał emi21 Zobacz post
    Grill , kawa wszystko aby miec z kim i dla kogo!
    Zgadza się. Najlepiej spędza się czas w gronie ukochanych osób. Na tarasie i nie tylko

  9. #289
    Banned
    kasiamarat

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    91-404
    Posty
    4

    Domyślnie

    Ja uwielbiam pic herbatę na tarasie, jednak czas na to mam tylko na urlopie

  10. #290
    Banned
    kasiamarat

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    91-404
    Posty
    4

    Domyślnie

    fakt, to jak wygląda taras wpływa czasem nawet na moje samopoczucie

  11. #291

    Domyślnie

    Na emeryturze będzie czas;p

  12. #292

    Domyślnie

    Niedzielna poranna kawa na tarasie jest niezbedna i zawsze sie na nia znajdzie te pare minut

  13. #293

    Domyślnie

    Cytat Napisał PaulinaPk Zobacz post
    Niedzielna poranna kawa na tarasie jest niezbedna i zawsze sie na nia znajdzie te pare minut
    Mnie niedzielną poranną kawę mąż przynosi do łóżka,za to kawa popołudniowa jeśli tylko pogoda pozwala obowiazkowo na tarasie zwłaszcza,że często mamy gości w niedzielę więc jest nie tylko kawa.

  14. #294

    Domyślnie

    Nie mam tarasu xd
    Nigdy nie dyskutuj z głupcem – ludzie mogą nie zauważyć różnicy!

  15. #295

    Domyślnie

    Przeczytałam wątek! I aż dreszcze mam ze zniecierpliwienia...Ja tez tak chcę! U mnie domek stanie jesienią a taras to pewnie w przyszłym roku,ale marzę choć o taborecie we własnym... hmm ogródku to raczej za dużo powiedziane,może raczej na własnej ziemi. Kawka,soczek,cokolwiek byle w tej cudnej ciszy która otacza moją działkę.

  16. #296

    Domyślnie

    a czym macie wyłożone tarasy?
    ja mam na razie tylko z betonu jakgdyby 3 tarasy obok siebie, wschodni, poludniowy-zadaszony i zachodni. zobaczymy gdzie będziemy najchętniej siedzieć poki co jest zabawa z obserwowaniem wędrującego cienia od srodkowego daszku przyjemniej będzie jak kopara zabierze nadmiar ziemi i będzie wreszcie namiastka widoku, bo teraz to w dołku się siedzi....

  17. #297
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    tonek1

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    00-400
    Posty
    17

    Domyślnie

    jak nie w domu to zawsze można na działeczce, nie ma nic lepszego niż poranna kawa, szum drzew, z dala od zgiełku.. ach!

  18. #298

    Domyślnie

    Kawy nie pijam ale rano wyjść na taras , rześkie powietrze, ptaszki śpiewają, piesek myrda ogonkiem....
    to inna czasoprzestrzen...
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  19. #299

    Domyślnie

    ahhh ten taras, też w przyszłości zamierzam sobie dobudować do swojego domu
    Reklamy są niezgodne z regulaminem forum (pkt 5.2.5 b/c)

  20. #300
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    Cytat Napisał AgaDo Zobacz post
    Przeczytałam wątek! I aż dreszcze mam ze zniecierpliwienia...Ja tez tak chcę! U mnie domek stanie jesienią a taras to pewnie w przyszłym roku,ale marzę choć o taborecie we własnym... hmm ogródku to raczej za dużo powiedziane,może raczej na własnej ziemi. Kawka,soczek,cokolwiek byle w tej cudnej ciszy która otacza moją działkę.
    witaj w klubie

Strona 15 z 19

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony