dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 104 z 1588
Pokaż wyniki od 2.061 do 2.080 z 31759
  1. #2061
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    a wiesz ze moje też miały być z podstopnicami bardzo długo się upierałam ale każdy majster, który przychodził (było ich 5) żeby zaprojektować i wycenić moje schody przekonywał mnie że lepsze będą otwarte... uległam dopiero gdy poznałam różnicę w cenie... 1,5 tyś. dla niemal wyczerpanego budżetu remontowego i goniący czas przeprowadzki przekonały mnie do otwartych schodów
    Ale kolor zawsze miał być jasny bo ja się na czarownicę nie nadaję nie lubię latać na miotle(szmacie) kilka razy dziennie
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  2. #2062
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Kochana, gdybym miala tak jak Ty to tez bym otwarte zrobila. A wszystko przez kominek Duzo sie nalozylo na siebie ze takie zamkniete sa. Gdybym miala ogrzewanie na gorze pewno bym kominka nie stawiala, a tak zajelam jedna sciane i juz mialam zero pola do manewru z meblami. Z drugiej strony zal by bylo nie zrobic kominka jak komin jest. Nawet jakby grzejniki na gorze byly, kominek byl naszym marzeniem. Wiec kanapy musza stac jak planowalam . A schody niestety tez nie mogly stac gdzie indziej. Wiec powiedzmy ze to wina KOMINA bo byl Jakby komina nie bylo - kominka bym nie robila.
    Ale i tak mysle ze dobrze wyszlo.
    Zrobienie, pobejcowanie, polakierowanie zajelo mu niecale 2 tyg to chyba w sam raz. Cenowo…za bukowe chcial 5800. Wzielismy debowe. Cena ze wszystkim - material, robocizna, wyciecie dziury 8 tys rowne. No sklamalam…100 zl wiecej bo doliczyl za jazde i i brazowa bejce po ktora pojechal pierwszy raz. Pewno gdzies taniej by bylo, pewno gdzies drozej, ale nie mialam nikogo innego.

    A teraz sie zbieram powoli bo przeciez nie poslalam materialu na zaslony co ciocia ma mi uszyc do sypialni. Tak wiec trzeba bylo dzisiaj jeszcze raz przejrzec, upchac, odlozyc i dolozyc i trzeba jechac.
    Nie pytajcie jakie upaly. Robia mi balkon, beda wylewac beton, musialam wylaczyc klimatyzacje bo by im tam dmuchalo goracym powietrzem. Okna zamkniete bo sie kurzy. W salonie mam 35C. A dopiero 11:12 przed poludniem, nie chce myslec co bedzie jak slonce uderzy na sciane, a na dzis wydali ostrzezenie z uaplem. Tak ze nic tylko isc posiedziec w samochodzie.

  3. #2063
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    a u nas 19 stopni i leje już drugi dzień
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  4. #2064
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pszczolka m

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Elbląg
    Kod pocztowy
    82-300
    Posty
    1.933
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Maniu ja basen proponuję bo tam go w oddali widać

    A u nas pogodowa masakra. Od jakiegoś czasu codziennie pada. Na ogródku woda stoi. Nie wiem co gorsze upał czy deszcz, bo gorąca też nie lubię.

  5. #2065
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar niemodna
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    podkarpacie
    Posty
    714
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Jakie pada? u mnie sucho tak, że idąc po trawie (która prawie uschła) się kurzy...
    Wczoraj w cieniu 41 stopni... W domu też gorąco, na prace człowiek nie ma siły... rośliny trzeba podlewać...

  6. #2066
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał niemodna Zobacz post
    Jakie pada? u mnie sucho tak, że idąc po trawie (która prawie uschła) się kurzy...
    Wczoraj w cieniu 41 stopni... W domu też gorąco, na prace człowiek nie ma siły... rośliny trzeba podlewać...
    NO to zapraszam do Wielkopolski u nas trawa zielona i wysoka bo nie ma kiedy skosić bo ciagle mokra, w ogródku błoto no i wszystkie zaplanowane prace na zewnątrz na ten tydzień na razie nietknięte...
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  7. #2067
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar niemodna
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    podkarpacie
    Posty
    714
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    a u nas nie ma co kosić bo nie rośnie

  8. #2068

    Domyślnie

    A u nas w dzień duchota a w nocy burze takie, że strach spać na tym poddaszu Polska to jednak boska jest

  9. #2069
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    No basen u nas laskawie dzisiaj otworzyli, ale ja tam nie chodze, a moj M byl raz w zeszlym roku. jakos nie lubimy basenow, a ten jeszcze….tam siedza "plotkarze" na dole zawsze, plus z balkonow..neeee….wolimy jezioro

    No i nie zrobili tego balkonu Postawili slup i zjechali na dol.

    Za to poslalismy paczke i zajechalismy do Ikei. M kupil mi czarne firanki do sypialni w PL bo przeciez te co dostalam od niego i mlodej porozwieszalam tutaj. Stalismy w kolejce i zaczal sie smiac ze wujek to mnie pogoni za te czarnosci
    Ogolnie - w Ikei straszna sieczka! Powiem Wam ze jak zawsze tam jechalam to zawsze ale to zawsze cos mi sie przylepilo do reki i nie wyszlam nigdy zebym cos nie kupila. A dzis - nic! Nie wiem, albo zeszli na psy albo maja jakis przestuj i wprowadza nowe albo moze poprostu ja juz mam wszystko co stamtad chcialam i nic mnie ciagnie?
    Moich mebelkow nie ma juz, nawet jednej czesci.
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 05-07-2012 o 05:53

  10. #2070
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Zosik…….marze o burzy. Ale chlodnej, bo czasami ona jeszcze pogorszy te upaly .
    Slonce to ja lubie ale tylko jak sie opalam.

  11. #2071
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pszczolka m

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Elbląg
    Kod pocztowy
    82-300
    Posty
    1.933
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Wiecie co trudno nam dogodzić Albo poprostu na pogodę trzeba sobie ponarzekać. Taka polska tradycja

    No właśnie Maniu, aż boję sie tych twoich czarności, żeby wam tam za ciemno nie wyszło. Chociaż jak macie słoneczne pomieszczenie to nic mu nie zaszkodzi.

    Maniu zrobiła byś kiedyś zdjęcia swojej okolicy, czy miasta. Chętnie bym zobaczyła jak ta Kanada wygląda

  12. #2072
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    widac slonce nie? a tak naprawde go nie ma
    Czarne beda tylko schody i kanapy, no i podstawa komina ciemna, reszta biala, to na dole.
    Na gorze w sypialni owszem ciemno, ale ja tu tez mam ciemno i wcale ciemno nie jest

    Nic ciekawego tu nie ma do ogladania prawde mowiac. Taka wiocha nigdy zdjec nie robilam (oprocz tych z balkonu).
    Sumujac…..PLASKO.
    No i…jak chcesz widziec Indie albo Pakistan bez jazdy tam - przyjedz do nas
    Wkleje jakies z netu.

  13. #2073

    Domyślnie

    hahahah no z netu wklei!! takie to my widziały

    A czarne wiewiórki? a skunksu biegające po ulicach? a łosie? a szopy pracze a Wasza boska zima? jak to znajomy powiedział "u nas 9 miesięcy zimy, a reszta to już wsioooo lato"

  14. #2074
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał zosik Zobacz post
    hahahah no z netu wklei!! takie to my widziały

    A czarne wiewiórki? a skunksu biegające po ulicach? a łosie? a szopy pracze a Wasza boska zima? jak to znajomy powiedział "u nas 9 miesięcy zimy, a reszta to już wsioooo lato"
    …….dobre.
    Wlasnie, zdjecia miast na necie sa. Poszukac se: Toronto, Montreal, Quebec City, Ottawa, Vancouver, to takie najslawniejsze.
    No i geografia…
    Zosik nie wiem skad ten Twoj znajomy byl ale napewno nie stad Canada jest drugim na swiecie panstwie pod wzgledem wielkosci. Mowimy o tysiacach kilometrow (w jedna strone) a nie 900 z hakiem jak ma Polska. Mimo to jestesmy prawie na takiej samej wysokosci jak Polska. Mowie o terenach moich i Etty. Klimat mamy identyczny jak Polska i takie same pory roku w tym samym czasie sie zaczynajace, czyli nie ma mowy o zimie przez 9 miesiecy. Dlugie zimy, polarne noce itp sa, ale wysoko na polnocy.
    Malo tego w ostatnich latach zimy wcale nie mamy. Albo jest ale "po betonie". Detroit, Buffalo np, ktore mamy tylko przez jezioro ostatnimi latami byly zasypane juz w listopadzie, a tu pusto. To samo sie tyczy NY a ten jest 700 cos km od nas.
    Humidy czyli wielka wilgotnosc jak w tropikach mamy przez jeziora. Mieszkamy w tzw. Krainie Wielkich Jezior. Jest ich 5. My mieszkamy przy najmniejszym - Ontario. Powierzchnia tego najmniejszego jest 19 470 km2. Dla porownania najwieksze jezioro w PL Sniardwy ma 114 m2. U nas najwieksze ma ponad 80 tysiecy km2. Z ciekawostek to objetosc tych 5 jezior jest drugim na swiecie najwiekszym zbiornikiem slodkiej wody, pierwszym jest Bajkal.
    Zdjecia zwierzatek wkleje, jak mi net zacznie chodzic bo cos sie slimaczy.

  15. #2075
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pszczolka m

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Elbląg
    Kod pocztowy
    82-300
    Posty
    1.933
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    z internetu to nie to samo i nie wierze, że nie ma nic ciekawego. każdy kraj ma coś charakterystycznego. pewnie długo mieszkasz i nawet tego nie zauważasz bo to normalne dla ciebie.

    A internet to może masz playa zartuje oczywiście. ale ja zmieniłam na niego niedawno i nie polecam nikomu. ma prędkość światła

  16. #2076
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ze spraw remontowych, napisal Pan Schodek. Ze jak bede miala czas to on z checia sie wybierze z cala rodzinka w te "piekne okolice"…sie mu chyba spodobalo u mnie .
    Tak czy siak chce zrobic sobie wycieczke i przy okazji wymierzy drzwi i szafe. To nawet nie mam zamiaru szukac nikogo innego do tej roboty.

  17. #2077

    Domyślnie

    Cytat Napisał mania1220 Zobacz post
    Zosik nie wiem skad ten Twoj znajomy byl ale napewno nie stad
    Z przedmieścia Toronto kochana Jakieś 5-6 lat temu mieliście podobno taką mega zimę Biedny wyzywał, bo kilka razy dziennie musiał podjazd odśnieżać U nas już była piękna wiosna a on dalej ze śniegiem walczył

    A zwierzaki macie słodkie Nooo poza wilkami - faktycznie paskudne! Nie przypominają tych z filmów przyrodniczych, a do złudzenia tego z bajki "Wilk i zając" pamiętasz? Szopy cudne pyszczki mają, no ale śmieciarze - nie można mieć wszystkiego Mały śmierdziel przesłodki! Przemyć może jednego, ale koniecznie z usuniętymi gruczołami
    No co Ty opowiadasz o tych orkach Się człowiek naogląda "Free Willy" i w głowie koduje, że to takie przyjazne stworzenia
    Łosie cudne, ale przerażające. Niedźwiadka to ja jednak w formie pluszowej preferuję
    A Wolverine to ja znam z X-mena hihihi

    Ehhh a miałam kiedyś okazję odwiedzić Toronto - mogłam głupia korzystać, teraz to już pozamiatane, bo bilet dla 4 osób... brrrr nie stać nas

  18. #2078

  19. #2079

    Domyślnie

    Wow! Schody prezentuja sie rewelacyjnie! Sa laaaadne i czarne tak jak sobie zyczylas, jestes happy, prawda?
    Teraz z lekkim sercem wybierzesz sie do PL , czego oczywiscie Ci zazdroszcze.

    Wilki? Wilka to widzialam lata temu w PL i to z daleka stojac na tzw: ambonie. Natomiast piec lat temu mielismy przygode podczas grzybobrania (tak okreslam gdyz dla mnie taka byla) tak wiec lazac po lesie i szukajac grzybow oddalilam sie troszeczke od B. ale caly czas slyszalam , ze jest blisko mnie i widzialam jego z dala wiec sie nie balam i szlam dalej az do momentu kiedy uslyszalam dziwnie odglosy, wpierw pomyslalam, ze to inni grzybiarze i nim sie zorientowalam ... przelatywaly kolo mnie dziki, smrod okropny wpadlam w ogromna panike i zaczelam uciekac wydzierajac sie przeogromnie (relacja B.) nie wiem co wogole sie ze mna dzialo bo kiedy otworzylam oczy widzialam konary drzew i przeblyskujace slonko. Mialam jeszcze kilka innych przygod ale nie bede nudzic tym bardziej, ze nie jestem u "siebie" .

  20. #2080
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Temat na nastepny miesiac…jeden do obgadania z Panem Schodkiem a drugi z hydraulikiem. I do wykonania w przyszlym roku. Zobaczymy czy sie da. W kazdym badz razie musze wszystko printnac zeby im pokazac jak sie spotkamy.

    Szafa. Wychodzi mi taka:





    Pokazalam M to zdjecie, powiedzialam ze chce takie wykonczenie naokolo. Tam jest nisko w porownaniu z dolem ale 10cm naprawde mnie juz nie uratuje a bedzie ladniej wygladac:



    tu tez dobry przyklad, jedna czesc glebsza:



    i takie z listwami na gorze:



    Mamy kawalek scianki jeszcze kolo drzwi i mozna by takie cos zrobic:



    Z tym ze u mnie kolo drzwi zamiast dwoch bylaby jedna a z boku jeszcze jedna. Zawsze dodatkowa szafka.

    Temat lazienka:

    Pszczolka pamietasz gadalysmy o szybach. Z M wczoraj rozmawialismy i doszlismy do wniosku ze nam sie podoba…sama szyba. Bez drzwi. On i tak nachlapie - cokolwiek bym tam wsadzila/powiesila. Szyba nam sie bardziej sama podoba, bez zawiasow itp. Sa dwa sposoby jej zalozenia - na klamry i na wpust:









    Wpuszczane mi sie bardziej podobaja, zadnych klamr. A nawet jakbysmy musieli brodzik wsadzic to nie ma problemu. nadal bedzie wygladalo ok. I do samego sufitu wyglada naprawde super. i w takim wypadku prysznic z gory prosto padajacy. M taki chce. Nie bedzie leciec pod ukosem to taka szybke mozna wsadzic. I bedzie ladnie kafle widac.
    Zobaczymy co panowie powiedza na te dwa pomysly. Czy sie da. Szafe tak napewno, ale z lazienka to narazie niewiadoma.
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 07-07-2012 o 17:01

Strona 104 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony