dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1182 z 1588
Pokaż wyniki od 23.621 do 23.640 z 31759
  1. #23621

    Domyślnie

    No już kartki nie chciałam ciąć.

    Pestka ja od lat stosuję na końcówki olejek z czarnuszki

  2. #23622
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    ja czarnuszkę czasami do pycha biorę, coś tam posypuję, jak nie zapomnę. Chleb posypany czarnuszką jest pyszny.

  3. #23623
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    nie uzywam zadnych olejkow na wlosy, nie słuzom moim. raz ze mega sklejaja i koltuny mi sie robia, po drugie zapach. mam wrazenie jakby zjełczalościa lecialo (taki efekt u mnie sie robi). lece albo odzywka albo octem. generalnie mam zdrowe wlosy i moze ta oliwka to juz nadmiar i wlos nie przyjmuje?

  4. #23624

    Domyślnie

    Uwielbiam czarnuszkę, placki ziemniaczane z nią robię , tylko sól, pieprz, troszkę majeranku, ale nie zawsze i czarnuszka.

    Tar, ja tak miałam do niedawna, jak po ciąży poszłam do fryzjera i chciałam obciąć, to fryzjer odmówił, powiedział,że jeszcze w życiu nie widział włosów po ciąży, porodzie i karmieniu w takim dobrym stanie, ale ostatnio coś się dzieje ze mną nie tak

  5. #23625
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    nie uzywam zadnych suszarek, lokowek i moze dlatego sa ladne, bo przeciez farbowane, rozjasniane ale po tym ocie az blyszcza.

    jakos nie dodaje do jedzenia czarnuszki ale placki ziemniaczane musowo z cebulka na 3-4 starte ziemniaki 1 starta cebula - pysznosc

  6. #23626

    Domyślnie

    No właśnie, ja też suszarki , prostownice itp już dawno odstawiłam do szuflady, mojego dzieci używają jak są u nas.

    No cebulkę to wiadomo,że daję, ale chodziło mi o przyprawy

  7. #23627
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Dzisiaj spotkała nas niespodzianka, w skrzynce było avizo, pojechaliśmy na pocztę a tam wielka przesyła. Wielki kalendarz 67/50cm, każdy miesiąc ze zdjęciem innego auta. Smycz. Dyplom -za wygrany klasyk grudnia.
    Tak więc dziękujemy za pomoc w wygranej, przyłożyliście rękę do tej niespodzianki. Serio, nic nie wiedzieliśmy, że jest jakikolwiek gadżet za wygranie miesięczne.

  8. #23628

    Domyślnie

    Super, tym bardziej,że niespodzianka

  9. #23629
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    wiesz jak zachodziliśmy w łeb o co chodzi z tym avizo? W domu byłam, a w skrzynce ten papierek. Ponadstandardowa wielkość i listonosze nie noszą

  10. #23630

    Domyślnie

    Ja to zawsze czegoś złego się spodziewam, najczęściej myślę wtedy o eks mojego

  11. #23631
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Super, a jest tam zdjęcie fordka?
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  12. #23632
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Na fotkach są same wypasione mercedesy, z całego świata zbiór- Chiny, Rosja, Dubai, Korea, USA, Francja itd.

  13. #23633
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Pestka dzięki za wstawiony niedawno link do tych kolców na buty. Wtedy były już wykupione, teraz zamówiłam dla mamy.

  14. #23634
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar nuxe
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Wawer
    Posty
    572

    Domyślnie Okap

    Mam już front od okapu. To była moja największa zmora. Z pięć razy zmieniałam pomysł z czego ma być ten front. Ostatecznie poszłam w najprostsze rozwiązanie, dodałam tylko więcej frezów. Teraz to najładniejszy element w kuchni.
    Kredens też lubię ale okap najbardziej. Jak dojdzie korona - będzie super.
    Zdjęcia są słabe bo jest pochmurno, ale coś tam widać.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1120005.jpg
Wyświetleń:	79
Rozmiar:	79,6 KB
ID:	424684 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1080001 (2).jpg
Wyświetleń:	87
Rozmiar:	83,5 KB
ID:	424685

  15. #23635
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Cudowny kolor.
    Teraz proszę, powiedzcie mi jak rozwiązać problem listew przypodłogowych, na przykładzie tego kredensu.
    Żeby ładnie przylegały plecy do ściany, listwa ma być położona tylko do boku kredensu?
    Mam tak przy mojej witrynie, niby stoi tam na stałe, ale jakbym ją chciała przesunąć, to nie mam zapasu listew. Wtedy w całej kuchni wymiana? Kupowaliśmy drogie i dlatego mierzyliśmy "na styk".

  16. #23636

    Domyślnie

    No właśnie nuxe, jaki to kolor?

    Tak by było najlepiej MMika,żeby listwy za meblem nie było, mi sie podoba jak przypodłogowa okala mebel, ale wtedy kiedy jest w tym samym kolorze

  17. #23637
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika swietnie ze dostalas prezencik
    i gdzie kalendarz wisi? u meza w kanciapie??
    a smycz dla kogo, dla kota czy dla meza

    jesli chodzi o listwy to jesli nie chcesz / nie masz zapasowych listew a wiesz ze zdanie mozesz zmienic i szafe przestawisz robi sie naciecie na szafce, zakladam ze masz wszedzie takie same listwy wiec bedzie pasowac wszedzie. Mozesz albo na prosto wyciac albo pobawic sie i odrysowac z listwy wzorek i wyciac elegancko na taki sam wzor. Oczywiscie szafa musi zjechac na podloge na lezaco, ale wtedy stoi plasko na scianie i na listwie




    how much does an anthropologist make per month


  18. #23638
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Nuxe cudo ten kredensik!
    Kuchnie tez masz bardzo ladna. Przypomnialo mi sie jak zmienialam swoj okap bo mi nie pasowal pierwszy pomysl - pamietacie dziewczyny jak stal na moich ksiazkach

    pokazalabys wiecej tych blatow, co tak oszczednie. No i reszte kuchni - bo jest co pokazac

  19. #23639
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    rozmowa:

    - wiesz ze eskimosi maja ponad 100 slow na okreslenie sniegu?
    -.eeeee....ja to mam nawet wiecej jak rano samochod odsniezam




    witajcie w w krainie sniegu! czyli u mnie!
    w nocy z czartku na piatek bylo -27C. Wiecej z wiatrem. To nadal NIC bo juz mialam i -39C na termometrze bez wiatru
    no ale....M wyskakuje wczoraj rano z jaskini i mowi ze nie ma zimnej wody. Ciepla leci, zimna nie - ani w zlewie, ani w pryszicu ani w kibelku.
    Noz qurrr....W pralni jest a jest obok, reszta domu tez - tylko jego lazienka. WODA W RURACH ZAMARZLA

    rury biegna po scianie, a dokladnie po betonowych fundamentach, zewnetrzna sciana. Wiecej niz polowa jest w ziemi, reszta nad. Z boku oslania plot do sasiadow (bliziutko) i jego szopka zaraz przy plocie - mimo to - nadal zamarzlo
    w zeszlym roku mielismy nizsze temperatury i nic sie nie stalo.
    jak nie urok to sraka....rury w scianie za kaflami - nikt nie chce pruc i rozwalac, nie wiadomo w ktorym miejscu zamarzlo, ale kazalam mu sprawdzic rurki przy zlewie, kibelki i sciagnac prysznuc i sprawdzic w dziurze w srodku - nie ma szronu czyli good news - nie zamarzly po calosci.
    Kazalam odkrecic zlew i rysznic, wsawic grzejnik i jeszcze w domu podkrecilam temp - po jakiejsc godzinie puscilo i zaczelo leciec. UFFFFF....

    gdyby M nie mial tam sypialni i nie chodzil do kibelka - co w wiekszosci domow jest - nikt by nie wiedzial. Rury by w koncu pekly i bysmy zalani byli i wszystkie sciany wlacznie z sufitem w lazience by;yby do prucia

    a najlepsze jest to ze on tam ma bardzo cieplo. A ogrzewanie w lazience tak daje ze sie czuje jakby podlogowka byla. Zamarzlo wysoko pod sufitem gdzies.


    Dzis jest 12 stycznia..........nadal nic nie wiem o moich granitach - nikt laskaw nie byl mnie poinformowac a mieli miec spotkanie ponad tydzien temu
    zaraz tam jade i juz jade bojowo nastawiona. I pewno nic nie wskoram ale nie ma wyjscia.

  20. #23640

    Domyślnie

    Mania z tego co pamiętam masz wszystko zapłacone?

Strona 1182 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony