dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1202 z 1588
Pokaż wyniki od 24.021 do 24.040 z 31759
  1. #24021
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    sluchajcie ale sie wnerwilam wczoraj i bylam rozczarowana Sprawdzalam co by tu zobaczyc w Vegas za dnia (muzea, pokazy bo od tego czasu co bylismy napewno cos nowego doszlo) i patrze a tu w Vegas bedzie KISS !!!
    niestety, nie ta data oni tam sa 15 a my dopiero 20
    szajs by to
    jak my bedziemy przez caly okres ma byc Cher i Lady Gaga - ale akurat one mnie niezbyt interesuja, nie da sie porownac do KISS
    I najlepsze ze sprawdzajac ich trase nie sa okazane te daty u nich na stronach, tylko w Las Vegas pokazane, znaczy ze nie zaliczaja tego nawet jako trasy.

    normalnie jestem niepocieszona

  2. #24022
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    W czerwcu będą w Krakowie.
    Co do nagród, to podzielam twoje zdanie. Dyplom grudniowy już mnie zamurował, ten jest identyczny. Wczoraj szwagier powiedział na ten grudniowy- mogli poprosić kogoś o ładnym charakterze pisma o wypisanie

  3. #24023
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    No, tak, nagdrodybyle jakie. Ale zrozumcie też trochę wydawnictwo. Wydawnictwa teraz w większości cienko przędą. Jak nie znaleźli dobrego sponsora to właśnie jest jak jest

    Nasze Mac Mini są late 2012. Wię jeszcze Mojave wciągną. Poczekam. Na razie High Sierra jest dla mnie dobra.

    Mmikka, tydzień temu na Allegro wylicytowałam Maczka mini za 1248 zł (razem z przesyłką kurierem) w świetnym stanie. Jako bonus dostałam jeszcze klawiaturę (tę małą) i kabel HDMI. No oczywiście jeszcze monitor do niego jest potrzebny, ale to już pikuś.

    My nie mamy już laptopów. Zresztą mieliśmy tylko jednego laptopowego maczka (Mania, pamiętasz te pękate jak zabawki) dla córki J, a reszta była PC. W łóżku czytam książki, albo tableta męczę. Nie wiem ile razy Samsung rypnął mi na podłogę jak zasnęłam

    No, mój J... ten to się wierci, jakby krecie łapki w tyłku miał. Rano jego połowa łóżka jak po tajfunie. A, jak czasem jak się położę, to rano budzę się w podobnej pozycji. Chyba, że Pasqal przychodzi pospać ze mną. Wtedy większość poduszki jest jego, a ja muszę uważać, żeby go nie zadusić jak się do mnie przytula.
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 01-02-2019 o 14:33
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  4. #24024
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pestka kupilas mini juz tydzien temu i sie dopiero dzis chwalisz
    z tym ogladaniem w lozku to kwestia przyzwyczajenia. Nie lubie ogladac w lozku filmow, tylko czytam.
    Za to na gorze u Natki stoi super nowiutki 55 cali 4K samsung, mini podlaczony i - jakby malo tego bylo - mam tam tez skrzynke androida - a na niej tysiace filmow i programow. Oczywiscie telwizor jest smart tv czyli mam pelno i tam programow wliczajac Netflixa. Do tego dodam super wygodne boskie lozko Natki....a ja co? a ja siedze na dole. Po czesci ze jak mam robote do rozpisania robie to tylko na compie bo raz ze wygpdniej, dwa ze papiery tu trzymam, trzy ze wszystkie programy am na iMacu. Dwa ze przyzwyczajona jestem sie rowalic na fotelu - mimo ze nie umywa sie to rozwalic na lozku jak sofa ale glebszym z kupa poduszek. M zaplacicl kupe kasy za dwie skrzynki androida zeby subskrypcja byla na kilka miesiecy a ja nie ogladam
    Laptopa mam jednego tylko bo do lasu woze badz jak gdzies jade - o, teraz jak do Vegas pojade tez go przeciez zabieram, zdjecia sprawdzic, a i Wam jaka fotke podesle bo bede strzelac na przemiane w RAW i JPGach. Wiec laptop zawsze sie przydaje.
    W ;esie mam satelite i na tv ogladam. Na internecie filmow nie moge bo mieszkam w durnym kraju - cena za zuzycie internetu w lasach jest koszmarna.

    najwieksza wygrana jest "wygrana, 1 miejsce" , pal szesc nagrody. Przedewszystkim to NIE SA nagrody i tutaj powinni sie wstydzic - wszystko co Mika dostala jest tym co oni dostali od sponsorow. tak samo jak idziesz do banku i otwierasz nowe konto to ci dlugopis daja. Sa to poprostu pozostalosci z ktorymi nie maja co zrobic.
    Nie chodzi o nagrody. Ani o wydawanie kasy. W durnym Wordzie mogli ladniejszy dyplom zrobic. Wydrukowac JEDNA sztuke nawet jesli trzeba zaplacic bo kolorowa a nie maja kolorowej drukarki (hipotetycznie, bo moze maja) kosztowaloby ich grosze. Ale po co. Poprostu polecicli po latwiznie i niestety ale po byciu leniwym. Bo sam ladniejszy dyplom dalby wieksza frajde.
    Tak czy siak, wazne ze wygrane pierwsze miejsce, ale organizator powinien sie wstydzic.

  5. #24025
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    creepy...przerazajace, dla niektorych odpychajace, kontrowersyjne, ale ciekawe
    zawsze chcialam to obejrzec, chcialam tylko pokazac ze ide na dwie wystawy, sa w dwoch hotelach

    bedziecie chcialy fotki zobaczyc??


  6. #24026
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Dziś w nocy na Netflixie obejrzałam cały sezon Marco Polo. J wkurzony, że pewnie drugą nockę zarwę na 2-gi sezon. JAk mnie wciągnie książka, czy serial, muszę do końca

    Fatalnie u was z tym netem w lesie

    Co do nagród masz oczywiście rację. Ten gość od KlassicAuto wygląda na primitywa. Tak sądzę po tym dyplomie.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  7. #24027
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    No, ja nie wiem. Jakaś nadwrażliwa nie jestem. Jak dziewczyny będą chciały, to wrzuć fotki. Najwyżej jak mnie zemdli, ominę
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  8. #24028
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    nie wiem, myslalam zeby relacje z wycieczki wkleic gdzies indziej - ale nie chce placic za nic, wiec gdzie?
    macie jakis pomysl?
    wtedy tutaj nie zawale a tam kazdy sobie obejrzy co chce i najwazniejsze - w wiekszym formacie, bo male fotki tutaj to dobre sobie kuchnie wkleic a nie ladne cos.

  9. #24029
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Też się cieszę z największej nagrody, zwycięstwa. Wiem jedno, następnego auta, gdybyśmy takie mieli, nie wystawilibyśmy do konkursu
    Szanując nasz i wasz czas, lepiej sobie darować tę zabawę

    Mania, fotki możesz wkleić z tej wystawy, Pestka dobrze, mówi, jak kogoś ruszy na wymioty, to przewinie stronę.

  10. #24030

    Domyślnie

    Dziewczyny , ale macie tempo, nie nadążam

    Co do tej wystawy Bodies... Była kilka lat temu w Warszawie, nie oglądałam ... z różnych przyczyn -przede wszystkim częstu używano (!!!!) do tego ciał więzniów z chinskich obozów nikogo nie pytając o zdanie. Po drugie mam skojarzenie.. Mengele...
    Kiedyś jeszcze słyszałam, że pokazuje się to dzieciom, aby poznały anatomię - chore i nieetyczne, o estetyce nie wspomnę.

  11. #24031
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Może na google dysk... E, nie bo musiałabyś udostępnić publicznie. Chociaż mogłabyś jakieś konto tylko na takie zdjęcia założyć.
    Facebook, jako miejsce do prezentowania tylko zdjęć. Tam wchodzą dość duże i można lepiej obejrzeć. A konto też możesz mieć z jakiegoś maila zupełnie nowego.
    Tu na fm też możesz wątek o podróżach założyć, ale sama wiesz jak tu ze zdjęciami upierdliwie.

    Nie pochwaliłam się maczkiem, bo od razu „zagoniliśmy” go do roboty i jak już tak oswojony, to zapomniałam o nim.
    Ostatnio na lampy poluję do domu na licytacjach. Te lampy nie zawsze są kompletne. Np. do kuchni będę miała 5 szklanych zwisów nad blatami. Kupiłam 2 lampy i brakowało jednego szklanego klosza. W sumie z przesyłką za 76 zł. Każdy klosik ma 16 cm średnicy. Są do rozkręcenia i ten plaskaty okrągły plafon do wyrzucenia. Będą wisiały pojedynczo. Może te srebrne części przemaluję na czarno. J się zapalił i powiedział, że kupi kabelek w oplocie w odpowiednim kolorze
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	353fef354ddd8bef5fc7c3192170.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	88,0 KB
ID:	425939
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  12. #24032
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    AVE - nalezysz do tych kontrowersyjnych

    to moze powiem tak - do Oswiecimia i innych obozow tez nie powinno sie jezdzic bo oglada sie pozostalosci po ludziach. Zabic dechami. Mengele tez tam pokazuja, sa tez zdjecia i dokumenty z jego chorych doswiadczen.

    tutaj jest inna sytuacja - to nie sa ludzie na ktorych eksperymentowano i zabijani dla zabicia tylko.
    Owszem - KIEDYS i podkreslam - kiedys - by;y uzywane do tego ciala wiezniw Chinskich, ale tylko po egzekycjach i nie odbieranych przez rodziny. Byly tez legalnie wysylane z Chin do Europy, to nie byl czarny rynek handlowania zwlokami. Co Chinczycy ukryli - to inna sprawa. von Hagen juz dawno postawil jasno spawe - ze nie wytawia nikogo kto byl sciagniety z Chin bo sie boi ze to byl byly wiezien po egzekucji. Teraz uzywa Europejczykow - w wiekszosci.
    Po drugie - zeby taka wystawe otworzyc trzeba miec zgode kazdego denata na to badz kogos z rodziny - inaczej jego cialo tam nie bedzie wystawione.

    dzieci? no coz. Uwazam ze to nie dla nich. Co innego widziec cialo podczas sekcji co nnego upozowane cialo - bez skory. A na sekcje tez by sie dziecka nie zabralo. Ja bym na ta wystawe tez nie zabrala.
    Sama mam mieszane uczucia ale chce to obejrzec tylko ze wzgledu na medyczne podjescie do tego, a nie ze widoki jak z horroru. Pewno mi sie bedzie snic po nocach, ale pojde.

  13. #24033
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Kilka lat temu widziałam wydrukowaną kopię listu babci do władz Akademii Medycznej. Ofiarowywała AM swoje ciało po śmierci, w zamian za przyznanie punktów dla jej wnuczki, która chciała dostać się na studia. List był wydrukowany w uniwersyteckiej gazetce.

  14. #24034
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    zaloze na facebooku wiec.

  15. #24035
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika duzo ludzi oddaje swoje ciala po smierci. Na nich sie medycy ucza. A o farmie cial slyszalas? tez oddaja. I potem leza i gnija na sloncu ku chwale nauki - ale jak inaczej zrobic? Swinia blisko ale nie to samo.

  16. #24036
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Ave, bo jak do Mani codziennie nie zajrzysz, to mogiła

    Całkiem mi wyleciała ta historia z wystawą z głowy. Faktycznie ona była oceniana jako mało etyczna. Chyba m.in. dlatego nie poszliśmy.

    Mój dziadek miał przepiękną wydaną w Anglii przed II-gą wojną encyklopedię ciała ludzkiego. W każdym dziale część kartek była sprytnie wycinana i składana. Oglądało się to jakby ktoś porozkładał człowieka na warstwy. Wszystko było rysowane. Super.
    Niestety moja siostrzyczka cioteczna pewnego dnia dorwała się do tej książki. 2-letni wredny (wtedy) bachor była i lubiła drzeć papier. Zanim ktokolwiek się zorientował czemu taki spokój w domu, rozprawiła się z książką. Zołza zasnęła przykryta kupą podartej na strzępy encyklopedii. Nie było co ratować.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  17. #24037
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pestka, wroce do tego Oswiecimia - dla mnie bardziej nieetyczne sa rozwrzeszczane, rozchochotane wycieczki w Oswiecimiu, robiace sobie selfie przed piecami i cala reszta, majac na uwadze ile ludzi tam umeczonych zostalo.
    Nietyczne dla mnie jest co widzialam na necie - robienie sobie selfies na cmentarzu na grobach - fenomen w Polsce i reszcie Eurupy jakis - i wklejanie do sieci.
    tutaj nikomu sie krzywda nie stala. Poprostu ladnie to nie wyglada.

  18. #24038
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Cytat Napisał mania1220 Zobacz post
    Mika duzo ludzi oddaje swoje ciala po smierci. Na nich sie medycy ucza. A o farmie cial slyszalas? tez oddaja. I potem leza i gnija na sloncu ku chwale nauki - ale jak inaczej zrobic? Swinia blisko ale nie to samo.
    Z innej bajki, ale mi się skojarzyło.... Oglądałaś może filmy Petera Greenawaya? Widziałam 10 w tym „Zet i dwa Zera”, które mało mnie psychicznie nie zabiło. Resztę gdy oglądałam, bywało, że chciałam uciec z kina, ale są świetne. Tyle, że nie da się ich oglądać częściej jak jeden na parę lat.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  19. #24039
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Mania, dzisiaj w wiadomościach mówili o ogrodniku z Toronto. Pomyślałam, jak dobrze, że sama przekopujesz swój ogródek, bo dziadek mógł niespodziankę zostawić.(wiem, wiem, mieszkasz dalej)
    Kilka lat temu koleżanka chyba w Berlinie była na tej wystawie.

  20. #24040
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Mania masz rację.
    Nie byłam w Oświęcimiu. Dość miałam rodzinnych opowieści o wojnie. Zresztą weźcie Kobitki pod uwagę, że ze mną jest w ogóle ciut inaczej. Jestem archeologiem i wiele razy trzymałam w rękach ludzkie kości w różnym stanie. W nauce nie ma mowy o braku poszanowania życia, nawet gdy rozkopuje się groby z zbiera szczątki do torebek plastikowych.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

Strona 1202 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony