dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1489 z 1588
Pokaż wyniki od 29.761 do 29.780 z 31759
  1. #29761
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ja wlasnie poinformowalam M ze dywan wygralam i teraz trzeba obraz i flakon najpierw popatrzyl na mnie dziwnie a potem powiedzialam mu gdzie go wsadzimy - juz inaczej na mnie patrzyl

    Joana tez ciagle cos szukam na przecenach, albo na aukcje chodze. Nie sztyuka wydac pelna cene, sztuka kupic to samo taniej, wiadomo.

    dzis mi przyslali kawalek probki z lozka, bo jak napisali ze lozko dopiero w marcu bedzie to im powiedzialam ze mi nie spieszy sie bo wypad lozko do Europy robi, ale zapytalam czy jest szansa ze sie pomyla z kolorem badz materialem - bo lozko wtedy odmowie, ale nie bede miala nastepnych 5 miesiecy na czekanie na nowe - pamietacie, z domkiem ogrodnika tak mialam, zla farbe nalozyli i musieli sie zabierac i robic od nowa bo przeciez dolozylam dwa okna. No wiec facet sprawdzil jeszcze raz zamowienie i poprosil fabryke zeby mi probke przyslala. Dobra przyslali

    dzis tez pierwszy snieg spadl, a raczej lod z nieba. Walilo zmrozonym sniegiem jak gradem - a fontanna nadal hula. M ma wolne, poprosilam zeby mi wyciagnal weza i na ulice przeciagnal. Czekam wiec , zobaczymy czy zrobi czy bede musiala sama Wieksza czesc jest gietki waz, ale za dluga odleglosc z tylu domu az na ulice wiec dokrecony mam normalny, a ten teraz jak decha twardy od zimna. Niechby sie on pomeczyl.

    Joana - pokaz ta tapete

  2. #29762
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    a kafelki nad blat myslalas jakie?
    moge chociaz podobne wsadzic i podciagnac pod okap to bys zobaczyla jak wyglada

  3. #29763
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    dziewczyny jestem i was podczytuje ale sie nie dosc ze przeziebilam (prawdopodobnie mama mnie zarazila a ja wnusia) to jeszcze sie zatrulam do kompletu. i dogorywam. bylam tylko u Taty na cmentarzu i po drodze na nowej dzialce chwile z sasiadami pogadac. Bylo pieknie, niby 15 stopni a odczuwalne dobre 20 az kurtke zdjelam. Za kazda wizyta coraz bardziej utwierdza mnie ten zakup i miejsce ktore wybralismy.

  4. #29764
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    TAR a mialam pisac ze sie nie odzywasz bo pewno latasz papiery zalatwiac

    co do dzialki, napisze tutaj to co pisalam Tobie , bo znow napisalas ze jakbys sie nie budowala to dobry kawalek na inwestycje.
    Dupa. Powiem wlasnie tak - dupa nie iwestycja na przyszlosc. Co znaczy nie bedziesz budowac - masz zbudowac ten dom . To jest dzialka marzenie na ktorej sie chce zestarzec i umrzec. Drzewa, lasy, bajorko, zero sasiadow. Co masz teraz? po prawej wredote sasiada i z tylu nastepni beda co juz sama widzisz takie same ziolka. Rob stamtad szybko wypad i buduj chalupe na dzialce-marzeniu
    Ja innej opcji nie widze.
    A moze brak Karakana zawiodl na te choroby

  5. #29765
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    no przeciez bede budowac nooo, juz nie drzyj sie na mnie. chora jestem. mam i krakena i baccardi wlasnie pije zeby mi mdlosci przeszly, powinien przetrawic zatrucie. jakis zly mnie dzis podkusil zeby zjesc burgera w macu, bylam mega glodna a po drodze tylko on. co za syf, moj brzuch tego wytrzymal.

  6. #29766
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Krakena to mi zazdroscisz, bo u Was nie ma?

  7. #29767

    Domyślnie

    Ja nie wiem co to Kraken?? Bacardi lubie.
    Mnie tak gardło napierdziela, że nawet nie w głowie mi alkohol. Na cmentarzu nie byłam, wiecie, ja jakoś nie mogę tego przetrawić, że brata mam na cmentarzu odwiedzać. Tak że ten...

    Mania jakie płytki nie wiem, coś neutralnego, ale okaże się jak pojeździmy oglądać, raczej jasne tak jak mamy teraz.

    https://kolorowo.com.pl/tapeta-59304-szara-jodelka.html
    https://pieknetapety.pl/tapeta-scien...g,id41018.html

    Wzięłam dwie rolki, bo chce sprawdzić ten chłodny bez.
    Zagłówek póki co zostanie ten co jest, drewniany, muszę mojemu dawkować emocje.
    A nad lampami tymi myślę
    https://www.vivrehome.pl/p-1148439/lampka_nocna_luton.

    Tylko że teraz mam wysokie z kloszem 60 cm, te mają 45, no ale instoliki te nowe są wyższe. A, no i nie byłabym sobą. Chce je pomalować. Teraz robiłam test na butelce, psiklam rust oleum, tablicowa. Piękna czerń głęboko matowa.

  8. #29768
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Krakena na Karakana porzerobilam ??????????????????

    Bacardi limonkowe uwielbiam , kiedys to byl moj napoj zycia co weekend pomijajac Sex on the beach !
    ale sprobuj Grand Marnier, jak niecierpie koniakow tak ten uwielbiam bo to mix koniaku i triple sec a smak ma pomaranczowy, pychota!
    Nadaje sie na rozgrzewke jak przewieje, kopa ma niezlego na czyscioche.

  9. #29769
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    nie wiem, musialabym sprawdzic czy ten Karakan jest , toz pisalam ze ja w likerni juz ponad 2 lata nie bylam, M sam chodzi

  10. #29770
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ha! znalazlam, jest, TAR jaka duza flaszka i ile w Polsce kosztuje?
    tutaj 750ml $30.95

  11. #29771
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał mania1220 Zobacz post
    ha! znalazlam, jest, TAR jaka duza flaszka i ile w Polsce kosztuje?
    tutaj 750ml $30.95
    99 zł. z podatkiem, jest super, kupilam po raz pierwszy 2 m-ce temu, ktos mi polecil. bardzo delikatny w smaku

    triple sec uzywam do lynchburg lemoniade i do innych drinkow

  12. #29772
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał joana_ Zobacz post
    Ja nie wiem co to Kraken??
    czarny rum. Joana nie dziwie ci sie ,ze masz opory ja sie znowu dzis splakalam na cmentarzu. nie jest lekko.

  13. #29773
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Joana ta jodelka mi sie podoba STRASZNIE ta szara szczegolnie, jak przyjda please - zrob fotke!
    Myslalam w garderobie cxzarna jakas dac we wzorki ale ta jodelka piekna jest!

    45cm lampa w porownaniu z 60cm to naprawde duza roznica w lampach.
    Ja mam na 69 do konca klosza , zaglowek mam wysoki na 140cm - gora kloszow jest rowna z zaglowkiem. Nowe lozko bedzie wysokie na 165cm i juz zaczelam szukac wyzszych lamp, takie jak mam w jadalni na 81cm by pasowaly.

    a zapomnialam napisac - nie, nie bede miala jadalni dlatego chce ta kuchnie duza z duza wyspa.
    Rozpaczam nad tym, bo musze sie swojego stolu pozbyc a go uwielbiam

  14. #29774
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    na cmentarzach bywam tylko jak w Polsce jestem, to moje pierwsze kroki ktore robie jak tylko zuce torby na podloge, serio, taki mam rytual, ide pogadac z babcia i dziadkiem
    Obeszlo mnie lagonie jak odeszli bo bylam tutaj Najgorzej na miejscu byc

  15. #29775

    Domyślnie

    Dobra, czarny rum wiem. Lubię
    Dzięki Tar, żałoba czasami szybko przechodzi, nie boli, ale ten rok był podwójnie stratny dla naszej rodziny. No cóż, kiedyś przestanę płakać pewnie. Jak przy ojcu, zdziwiłam się że już nie mam łez. No nic koniec z tym nastrojem.

    Zaraz się znowu pakuje pod kołdrę.
    Słuchajcie do czego to dziecko jest w stanie nakłonić matkę, chora matkę. Zbudował bazę pod biurkiem, przyniósł do niej przekąski, lampkę, narysowal straszne obrazki. No i siedział tam z nim prawie godz, opowiadaliśmy sobie straszne historie. W zygzak się musiałam tam złożyć

  16. #29776

    Domyślnie

    Mania, bardzo szkoda tego stołu twojego.
    Fajna ta tapeta no nie? Niby nic, a jednak.
    Teraz stoliki przy łóżku mam wyższe, więc te na 45 głupio by nie wyglądały. Mój zagłówek nie jest wysoki.
    Miejsc na lampy mam w domu dużo. Pewnie je wezmę, a jak zrobimy tapicerowany wyższy zagłówek, to je przestawie gdzie indziej.

  17. #29777
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    świetne te tapety i u mnie by pasowaly do sypialni ale bardziej w ten bez cieply bym u siebie poszla. zreszta mam taki plan ze na 1 scianie bedzie fototapeta plus inne dodatki a na pozostalych scianach poza zabudowanymi bedzie tapeta gladka ala plocienny material. jakos tak mi sie wymyslilo. w ogole nie planuje malowac sypialni. tapeta daje uczucie przytulnosci (przynajmniej ja mam takie odczucie)

    lampy tez bardzo ładne

  18. #29778

    Domyślnie

    To fajnie że się wam podobają, zobaczymy jak na żywo, ale mam wrażenie że się dobrze skomponuje z tymi szafkami i czarnym zagłówkiem.

    Tar, ja też lubię tapety, a już szczególnie lubię przeglądać w salonach te księgi z próbkami, macam prawie wszystkie

  19. #29779
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    powiedzialam M o Krakenie, powiedzial ze jest ale ktory ma kupic? mowie mu ze czarny. A on ze nie wie z czym sie go pije, mowie ze TAR da instrukcje


    ale powiem jedno bo M wie - jak wszystko sie ulozy to kupuje Armand de Brignac i wychlam sama calego No podziele sie troche z M, ale tylko troche

    44 letnia whiskey zostanie tez przywieziona do Polszy, nasza kanadyjska CC. Najstarsze co M pil to 100 letni rum przywieziony przez kumpla z Barbados.

  20. #29780
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ja lubie tapety tez, M ich niecierpi szczegolnie jak trzeba klasc i wzorki laczyc. Ja tez myslalam o tapecie u siebie, bardzo jasniutkiej i tez myslalam o takiej materialowej - widzialam je tylko na necie, nie macalam nigdy jednak

Strona 1489 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony