dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1504 z 1588
Pokaż wyniki od 30.061 do 30.080 z 31759
  1. #30061
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    ja tez legginsowa one sa takie wygodne

  2. #30062
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    no ba, rosna razem z tylkiem albo sie kurcza razem z tylkiem - jaka oszczednosc

  3. #30063
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    w spizarce mala zmiana - nie bede gorsza od Joanay - tez bede miala szybki

    a serio - szukalam gdzie wsadzic, mam pare zeczy ze na blatach stac nie beda bo za duzo by bylo, np. do bialych pojemnikow komplecik co mam plus reszte co mam za szyba teraz, ale teraz wisi w kiuchni, a potem ma nie wisziec, a musi stac z dala od ciekawskich rak, wiec jednak jak mowilam - powiesilam tam szafki. W jedna wpakuje co ma tam stac i ladnie wygladac - bo przeciez nie jest uzytkowe - no oprocz wazy na zupe z lwimi glowami - bo na swieta na barszcz jest.

    dolem jeszcze szafek nie rozkminilam i jest byle jak, ale mikrofala sprzydalaby sie na srodku , a raczej na srodku jak sie przez drzwi pagtrzy , niestety mam skrzywienie jesli chodzi o detale i symetryczne uklady - i co mi zrobicie
    wiec albo bedzie symatrycznie patrzac przez drzwi - albo wogole jej widac nie bedzie jak sie mi nie spodobaja szafki obok.
    wciepalam gdzies raczki zz zeszlego razu i nie moge policzyc ile juz mam, SKS normalnie.






    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 08-11-2021 o 23:22

  4. #30064
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    czy wiecie ze te lodowki i winiarka ida w 3 kolorach? srebrny, bialy i czarny - chodzi o nakladki.
    Normalnie wsadzilam srebrny, ale od dwoch dni jade na wersji bialej bo tez mi sie podoba - nastepny detal do przemyslenia
    pewno nawet nie zauwazylyscie jak wkleilam z biala kuchnia pokazujac przesowke sciany





  5. #30065
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    TAR pisalas ze ja chce szerokie zaluzje zeby bylo widac dla widoku tylko - nie jest tak. To ze lubie jak je widac to jedna sprawa, ale sa potrzebne od slonca.
    Jak kupilam dom to byly zaluzje szerokie na oknach ale na drzwiach przesuwanych zaluzje pionowe, czesc szyby ktora trzymali otwarta ciagle - pewno z tego samego powodu co ja - mieli psa - byla zawsze odslonieta. Podloga tutaj w kuchni byla z linoleum czy innego stwora - jasna, nie ciemna jak moje podlogi. W tym miejscu byla cala odbarwiona na jasno od slonca. Slonce niszczy podlogi, meble i wszystko co stoi. Wysusza tez drewno. Wiec jak zalozylismy ciemne podlogi tymbardziej potrzebowalam cos extra - same zaluzje najpierw a potem shutters nie pomogly - wlasnie przez ten kawalek otwarty dla psow - wtedy postawilismy pergole z daszkiem a pogtem ja rozwalismy i postawilismy dach z tarasem nowy.
    Tak czy siak, dach tez bedzie, ale nie wiem gdzie, czy pod kuchnia czy pod salonem czy przez cala dlugosc jak teraz mam dach. Jak calosciowo to beda dekoracyjne bo je lubie. Jak nie - musi byc cos do zslaniania.

    tu z shutters zrobilam zaluzje , musicie sobie to wyobrazic, i ma tak przeswitywac - jesli nie kupie shutters a beda zaluzje i firanka





  6. #30066
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    z firankami i zaslonami i zaluzjami z szerokimi lopatami





    zaslony i zwykle sredniawe zaluzzje



    podobaja mi sie te zabudowane karnisze na necie jak ogladam, ale tu jak patrze - wole karnisz na widoku

    no ale zaluzja, tu jest ten zwis podciagniety




    wisi!! i to na dodatek sa cienkie zaluzje, przy szerszych bedzie jeszcze wiecej wiec na bank sie glowa udezy - temu zerobilam te drzwi obok. Nie bedzie sie w oczy zucalo.

    a ostatnia mewtoda - same zaslony z firanka bez zaluzji - zaluzje tylko w kuchni, ale tez nie wiem bo tu tgak a tam nie - niezbyt bedzie pasowac - a firanka w kuchni odpada. Fuj





    to ze firanki i zaslony udomawiaja pomieszczenie i przytulnie robia to ja wiem, sek w tym ze nienawidze prasowac... Szczegolnie firanek. Zaslony jeszcze przeboleje bo sa grubsze i jak pisalam - teraz mam na shutters gdzie niegdzie. Ale firanki to pain in the ass
    Z zelazkiem mi nie po drodze jak z PISem
    ale jak bedzie mus to bedzie mus, najwyzej bede jak jakas paniusia wojac jakas wiejska dziewoje zeby wyprala, wyprasowala i powiesila i sobie zarobila - jak juz bede miala dosc wlazenie na drabine

  7. #30067
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    poszly spac....nikt mi nie przeszkadzal, w koncu moglam w spokoju powklejac

  8. #30068

    Domyślnie

    Spały, bynajmniej ja.
    Wyłamuje się z legginsami, tyje w brzuchu, wszystkie mi z niego zjeżdżają. Spodnie wąskie rurki tak, ale nie legi. A spódnice lubię, Tez mi skończcie najbardziej kupować zawsze nosiłam, teraz coraz mniej.

  9. #30069
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    no mowie trzeba trampoline kupic jak tak sobie "skaczemy"

    w lecie jak goraco lubie nosic dlugie przewiewne sukienki do kostek, tubki bez ramiaczek, w spodnicach (mini) za mlodu latalam. Mam pare wyjsciowych spodnic "olowkow" ale leza w szufladzie i zarastaja plesnia Ani razu nie zalozylam odkad kupione


    a ja wczoraj kosilam, ciekawe czy juz ostatni raz. Jednego roku sie mi zdazylo w grudniu kosic Ale od dwoch tyg codziennie rano bialo - przymrozki.

  10. #30070

    Domyślnie

    Po co kupować, u mnie na ogrodzie jest trampolina

    Wzięłam się za tapetowanie, przygotowałam narzędzia, klej zrobiłam , kontakty i włącznik światła zdjęłam i dotarło do mnie że jednej rzeczy nie przemyślałam. Ściany nie są ekstra równe, tapeta tak. Jak ja położę na ścianie może mi miejscami na styku dwóch ścian wychodzić granat.
    Dobrze, że mam tą farbę jeszcze, pociągnęła nią w narożnikach na styku dwóch ścian i od str kolanowej. Druga warstwę zaraz klade, ale ściana musi wyschnąć i woda z niej odparować żebym mogła tapetę kłaść.

  11. #30071

    Domyślnie

    Ja kosilam 1,5 tyg temu, ale jak nadal będzie tak jak teraz słońce i 11,5 to na bank mnie czeka jeszcze jedno koszenie

  12. #30072
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    czekam na tapete

  13. #30073

    Domyślnie

    No nie, musi ściana wyschnąć. Właściwie już sucha, ale musi odparować. Muszę w necie poszukać kiedyś robiłam taki test na koszulkę foliowa, żeby sprawdzić czy już można tapetować. Nie pamiętam jak to się robiło. Jak za szybko położę to mi spadnie.

  14. #30074
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    jestem niecierpliwa ale kto nie jest, no ale poczekam

  15. #30075
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie






    ciekawe czy wyswietli bo chodzi jak flaki z olejem dzisiaj

  16. #30076
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    widac dwa czy jedna wklejka?

  17. #30077
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    2

  18. #30078
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    wiem o co ci biega, ten pierwszy bardziej w moim guscie, bo boczki mozna oszklic i fajne zamkniete wejscie by bylo, bez pizgania wiatrem i deszczem na drzwi

  19. #30079
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ten pierwszy z oknem na gorze? mi sie tez podoba bo pomieszczenie na gorze wieksze sie zrobi.
    A drugie tez da sie zrobic i oszklic jesli sie wywali te "a la dekoracyjne" belki nie w moim gusice, i wyzszy szpic zrobi, podgladowo bylo tylko wiadomo.
    niestety nie umiem n a kalkulatorze oszacowac kosztow bo nie wiem jakie co ma byc dlugie (belki no jakies tam). wesze wiec

  20. #30080

    Domyślnie

    Mieliśmy mieć takie coś nad wejściem, zlikwidowaliśmy. A taki krzyż czy co to, nad balkonem miał być przy dachu od str sypialni, też kazaliśmy tego nie robić.
    Lukarnie czy jak to zwalnzlikwidowalismy na etapie adaptacji projektu.

Strona 1504 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony