dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1523 z 1588
Pokaż wyniki od 30.441 do 30.460 z 31759
  1. #30441
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    TAR wydrukowac moge i tu, sek w tym ze do tego trzeba dobrej rozdzielczosci zdjecie zeby wygladalo dobrze, inaczej sie rozmamla przy wiekszym formacie. To raz, a dwa - mi nie chodzi o jakikolwiek obraz, chodzi mi o konkretny obraz ktory mi za skore zaszedl.
    Teraz tu w domu mam jeden wydruk na plotnie tylko ale jest to malowane, nie ze zdjecie, wiec inaczej, wole poswiecic malo kasy i sprawdzic najpierw. Jesli bedzie ok - znalazlam duzy format na ali.
    No i troche nie halo, wolalam jak ten z Niemiec ze jest malowany, a nie zdjecie na plotnie. Te 3 obrazy co teraz kupilam plus ten co chce na swieta sa malowane, masz farbe pod palcami.

    Anielice juz z 5 razy pisalam ze nie sprzedalam i je mam, ostatnio wczoraj czy przedwczoraj

  2. #30442
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Joana jak tam lekarz??????


    nie dowiesz sie jak swici lapma poki nie bedzie podlaczona, ale zawsze mozesz abazurki zmienic.
    Mialam kiedys z abazurkami byly jakies bezowate, za malo swiatla mi dawaly, kupilam wiec biale - niestety nie byly z tiulu wiec tez swiatla w dupe malo dawaly - sciaglam i wywalilam, zostawilam bez abazurkow.
    Abazurki zawsze mozesz zmienic, zalezy co chcesz uzyskac w sypialni i jak duzo swiatla, czy zapalone zeby widziec co robisz, jak sprzatasz itp, czy chcesz zadymane zeby sie z mezem migdalic

  3. #30443
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    spadlo dzis z 20 cm sniegu, Manius wyzszy to polecial jak glupi w snieg, Maja krotkie nozki bala sie i nie poszla az Manius szlaku nie przetarl a ja sciezki nie odkopalam. M musial wczoraj samochody poprzestawiac bo przesuneli o tydzien zakaz zimowego stania na ulicy. Lopaty szuraja za oknem, odsniezarki tez juz jezdzily od 4 rano.
    A ja doniczek nie schowalam do domku z japonczykami, zasypalo mi je na amen

  4. #30444

    Domyślnie

    W moim wieku zadymione jest korzystniejsze, szczególnie w sypialni.

    Ja już po wizycie , po wymazie i po wyniku. Negatywna, ale mam ostre zapalenie zatok i antybiotyk. Powiedziała lekarka, że nie da rady bez, bo tydz choruje, nic nie przechodzi a jeszcze gorączka doszła.

    Ciekawa jestem czy ten 20 min test wiarygodny, tej mojej przyjaciółki mamie zrobili w domu, była negatywna. Zawieźli ja do szpitala i tak się okazała pozytywna

  5. #30445
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    zatoki niefajna zecz, na dlugo antybiotyk?

    czapka i szalik czas zakladac, za duzo bylas w roznych miejscach w wietrzne zimne dni kuruj sie i nie laz nigdzie. Do garazu tez malo

  6. #30446

    Domyślnie

    Czapkę już dawno noszę, lubię. Do garażu chodziłam mało, bo mnie dusiło antybiotyk na 7 dni. Już nie pamiętam kiedy brałam antybiotyk, odkąd mam Antka na pewno nie brałam, czyli prawie 7 lat

  7. #30447
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Joana oby ci przeszlo.

    Mania widzialam lampe, to ta mniejsza i zlota. Ale to zloto nie jest blyszczace a matowo-satynowe. Jutro fote wrzuce, dzis juz jestem wypluta, dopiero do domu wrocilam.
    lampa na zywo śliczna i elegancka, daje naprawde ładne światlo
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 23-11-2021 o 20:23

  8. #30448
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    [QUOTE=TAR;8096264]nowy wlasciciel lub najemca. w akcie notarialnym i umowie sprzedazy zawsze jest zapis, ze kupujący zna stan techniczny budynku, sprzet i pozostawione mienie i nie wnosi lub wnosi do niego uwagi. jesli nie wniosl to nie moze za pekniety brodzik odpowiadac sprzedajacy. szukaja frajera, ktory poniesie koszty wymiany.[/QUOTE
    Super, dziękuję za informację.
    Ona już oczami wyobraźni miała, że każą jej całą łazienkę remontować. Mówiłam jej, że sprzedawała mieszkanie 7 lat temu remontowane a nie teraz po remoncie jeszcze na gwarancji. Ona jest wielka baba grzmot i brodzik pod nią się nie załamał, a co się wydarzyło potem to nie jej wina.

  9. #30449
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    TAR oh dzieki, znaczy ze powinnam byc zadowolona, jesli uwazasz ze jest ladna - bo mamy zupelnie inny gust
    (zakladajac ze nie zerdzewieja przez zime). Brat dzwonil do niego dzis dwa razy, M nie odebral. Zacial sie jednak .

    odemnie za to Steve i sahara dopiero co wyjechali, zabrali stol, wziela tez stroik co na nim byl bo sie jej bardzo podobal i jeszcze jej wcislam "tesciowa". Strasznie mi sie rozrosla, normalnie jak na drozdzach i ciagle nowe puszcza a tam w jadalni slonce nigdy nie dochodzi.
    Zaladowali do naszego samochodu i do jej i pojechali, M pomoze im skrecic, wroci pewno po nocy, na szczescie ma wolne jutro.
    Teraz musze dywan obejrzec co tam jest - czy sie nadaje do zabrania czy go "spuscic" na lokalne badz dac Saharze. Tearz bardziej klade na dywany bardziej nowczesne a on ma wiecie jaki wzorek. Podumam. Wazne ze materac juz moge na plasko zucic. Klopot mam zglowy ze stolem. I poszedl w dobre rece

  10. #30450
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    wklejke robilam 3 razy i posty mi wywalalo, puscilam ci Mania na maila

  11. #30451
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    wczoraj w sumie dzwonil 4 x
    dzisiaj - jak narazie 2x

    M nie odebral ani razu, powiedzial ze wystarczylo poslac zdjecie jak go prosil, ale ze wie ze teraz to juz nie posle wcale

    pierwsza potyczka braci po ponad 30 latach

  12. #30452
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    uuu to widze na ostro. czasem jednak trzeba.

  13. #30453
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ano trzeba
    ja tylko ciekawa jestem jaka bedzie mial wymowke - ze go plecy bolaly/ze znow korzonki sie odezwaly? ze puscil baka i mu spodnie rozdarlo i musial ponad tydzien recznie je zszywac?? normalnie CIEKAWA JESTEM
    a znajac zycie bedzie udawal glupka i uwazal ze nic sie nie stalo bo "przyjedziemy to je zobaczymy", a to czy faktycznie wszystkie 10 plus 6 zarowek przyszlo jak bylo zamowione - to juz szczegol. I to czy klosze cale to tez szczegol, niewarto sie przejmowac takimi glupstwami.

    i tutaj przejde do nastepnego postu ktory sie wyklul przez niego...
    cdn.

  14. #30454

  15. #30455
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    dzisiaj rano jak sie doczolgalam do compa mialam dwie niespodzianki - TAR i Mika przyslaly mi zdjecia lamp, TAR z mieszkania ktore ogladala a Mika ze sklepu, wiec je wklejam

    (i bardzo dziewczynkom dziekuje )











    1. kolo mosiadzu to nie lezalo niestety - widac ze jest zwykla "zlota" farba taka co ja latwo porysowac, to sa lampy ktore sa wszedzie po 188-190 zl
    2. kabel az sie prosi o rurke bo jak widac - prosty nie jest i to czarne razi po oczach - pzynajmniej mnie
    3. sprawdzilam wszystkie sklepy w Polsce jakie udalo mi sie wyskrobac z czelusci netu ze je mialy i w kazdym opios byl - "kolor mosiadzu", badz "mosiadz" , mosiadzem to nie jest "w kolorze" od biedy ujdzie opis.

    ta duza co ja kupilam znalazlam w 2 sklepach tylko - obie maja podpis " mosiadz polerowany", czyli powinno wygladac jak zlote, swiecic sie, czyli tak jak ta co znalazlam na Ali





    jesli ma byc mosiadz badz np. kolorowana nierdzewka badz aluminium badz inny metal udajacy mosiadz, popwinno wygladac tak:






    swoja droga ta lampa jest bardzo modrze pomyslana bo kabel ma w kolorze wiec pasuje, tak samo jak ja w moich niklowanych mam przezroczysty i tez pasuje (pomijajac fakt braku prostej lini), czarne - masowka taniocha chinska.
    Nie mowie ze zle wyglada, podobaja mi sie ale jest ALE:
    jesli opis klamie i nie sa polerwoane wiec ciezko rurke dobrac, bo nie wiem czy mam wziasc chromowana, nikowana, miedziana czy zlota czy jaka Tanie one nie sa, lamp jest 4, co mam kupic 2 badz 3 rozne komplety ? czemu? bo ten idiot nie chce pudelka otworzyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    napisalam do sklepu co lampy kupilam, napisalam tez do tego drugiego co ja maj, czy ktos odpowie? nie wiem. Moze sie okazac ze zamilkna na wieki bo opis nie zgadza sie z faktycznym wygladem. A wtedy jest to wprowadzenie w blad, bo polerwoane, mosiadzowate a malowane farba - to sa 3 rozne wyglady, wiecie o co biega. Szczegol ale wazny. To jakby zamowic samochod w perlowym szarym a dostac matowy szary.

    tu przyklady polerowanych i nie polerowanych









    polerwoane tak naprawde sa lakierowane, wiec nie zachodza bo sie nie utleniaja. Bez polerko-lakierki, prawdziwe mosiadzowe mam wylewki w fontannie , nie sa lakierowane wiec zachodza i musze je polerowac. Wygladaja identycznie jak na drugim zdjeciu.

    to jest maly szczegol ale wazny, pomijajac ze mam problem teraz od ponad tygodnia co kupilam naprawde, to moze komus sie sprzyda jakby cos mosiezznego badz "mosieznego" kupowal.
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 24-11-2021 o 18:12

  16. #30456
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    wiecie co, ponad 20 lat mialam w uchu kolczyka, na gorze w platku. Ostatnio patrze a kolczyka nie ma zachaczylam? wyczesalam? nie znajde szans nie ma, jak gdzies lezal to go wciaglam w odkurzacz i wysypalan do smieci. Na szczescie kupilam wtedy dwa i dalej ten drugi mam. Tyle lat i takie male gowienko sie nie zgubilo. Koleczko.

  17. #30457

    Domyślnie

    Wiesniata jestem, mi się ten złoty na lampie podoba.

    Rozumiem Mania doskonale twoje dylematy i nerw

  18. #30458
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Joana kolor jest dobry i mi nie przeszkadza, , ale skoro chce rurki dokupic musze wiedziec jaki ten zloty bo maja 3 rozne
    i nadal uwazam ze beda w sypialni fajnie wygladac. Byle bez czarnego kabla.

  19. #30459

    Domyślnie

    On zamiast dzwonić srylion razy, fotkę by cyknal

  20. #30460
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    te lampe co ja widzialam to szczerze mowiac nie macalam jej za mocno (bez skrobania tego złotka) ale mozesz miec racje z tym malowanym, bo sama lampa bardzo lekka sie wydawala jak mosiadz. porownalam sobie z moimi kulkami z prawdziwego mosiadzu a nie podroby. na pewno tez to zloto troche jasniejsze jest nie jak typowy złoty zadne z tych kolorow co pokazalas nie bedzie pasowac. nie wiem czy lepiej nie połaczyc czarna lub srebrna rurka.

Strona 1523 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony