dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1528 z 1588
Pokaż wyniki od 30.541 do 30.560 z 31759
  1. #30541
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ogladalam maszyny wlasnie i chyba Janome znow kupie - macie je tansze niz my tutaj
    nie bede zmieniac, znam ja wiec zero siedzenia i rozgryzania co z czym, a szycia bede miala troche niestety

  2. #30542
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Te tekturki to do czego?

  3. #30543

    Domyślnie

    Pamiętam jak Mania pokazywała i na YT widziałam, dzięki nim się materiał równo układa z tego co pamiętam. Jak będę tapicerowaną to włączę sobie filmiki popatrzeć, taki gość był na YT Ali, czy All jakoś tak. Popatrzę jak będę robila.
    Mmika, macie śnieg? U nas wczoraj trochę padał i dziś trochę leżało. Do paczkomatu musiałam jechać i zmiotki poszły w ruch. Przymarzł na szybie

  4. #30544
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Śnieg jeszcze nie padał. Za to solidny deszcz i mrzawka prawie całą dobę. Kilka razy na błocie pojechałam jak na lodowisku. Aż żal, że deszczówki nie ma co już zbierać, musimy wylać 1000 l tej co mamy. Mrozy idą.

  5. #30545
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    dziewczyny oficjalnie dzis sie wymeldowalam z mojego domku, a za jakies 2,5 - 3 tygodnie to juz nie bedzie moj domek szczerze mowiac troche mi szkoda dzis sie zrobilo, wlozylam mnostwo serca w budowe, urzadzenie i ogrod. ale widze juz ze trafi do fajnych ludzi. i obiecali, ze beda dbac o moje ptaszorki i jeze

  6. #30546
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Tar, gratuluję.
    Mini lipka zostaje? Teraz paprocie będziesz zbierać?

  7. #30547
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    lipka zostaje, latalam z nia po ogrodzie przeokropnie, teraz juz sie zadomowila i niech sobie rosnie. zal mi jedynie judaszowca Ruby Falls od Wusi. Jest taki okazaly i zadomowiony, byloby okrutne go wykopac i przesadzac. Tak wiec niech sobie rosnie na spokojnie. Moze Wusia sprezentuje mi kolejnego na nowy domek

  8. #30548
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    ale wiosna przyjade pokazac nowej wlascicielce co robic w ogrodzie i bede sobie mogla uszczknac jakich trawek lub bylin

  9. #30549
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika do zawijania materialu na prosciuko pod czescia jakas (np. w przypadku lawki pod poduszka) albo na tyl gora na oparciu fotela badz rowno przy obszytym sznurku badz innych zawijanek zeby dobrze zlapac material (pod spodem np.)







    moje fotki to dianli wiedza gdzie sa, z netu wklejam

  10. #30550

    Domyślnie

    Tar, aż mi się smutno zrobiło za tym domem i ogrodem. Takie bardzo przyjazne miejsce stworzyliście. Cieszę się, że zdążyłam zobaczyć i mojemu oczy otworzyć

    Mmika, ja mam dwie pełne beczki wody, sama nie dam rady wylać. Syn nie ma kiedy, jak wraca z pracy ciemno, zanim by do mnie dojechał. W weekendy albo studia, albo praca u ojca. Oby mi ich nie trafiło. A jeszcze czarne chmury nad przyjazdem mojego tak jak planował, trzymajcie kciuki.

  11. #30551
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Zapomniałam już o tym papierze. Mania na pewno pokazywałaś i tłumaczyłaś.
    Mama dawno temu jak szyła jakieś lejące się tkaniny, to też papier podkładała.
    Joana, na wsi stała w domu beczka 200 l z wodą, raczej lodem. Nie pamiętam w kwietniu czy maju ta bryła lodu się rozmroziła.
    U nas jest pełen zbiornik (mauzer) 1000l. Możliwe, że część tej wody do beczek wlejemy i zostawimy, a resztę na kompostownik. Chociaż trochę wylej, niech pełne nie zostaną.

    U Tar najbardziej oczy cieszyłam oczkiem wodnym, pokojem zimowym i ptaszorami. Mnóstwem ptaszorów. U mnie w miesiąc tyle nie było co u niej w jeden dzień.

  12. #30552

    Domyślnie

    Bo miała ogród przyjazny dla ptaków. Drzewa, woda, bardzo urokliwy. Mój też był zachwycony tarasem zamykanym.

  13. #30553
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    ptaszorow w karmnikach na fula, wczoraj zaczelismy dokarmianie. wiecie jaka radosc tam panuje. dzis to chyba wszystkie podgatunki sikorek byly, sojki, rudziki, dziecioł, kosy. pewnie za chwilunie zieby tez sie pojawia.

    Oczko jednak nowi panstwo sobie zostawia, ono bardzo przyjazne dla ptakow i owadow. Teraz blee ale wiosna bajka.

    Zaraz jade na dzialke oznaczac z panem geodeta moje brzozy na mapie, projektantka potrzebuje zeby odpowiednio pomiedzy domek wpasowac co by wycinki zadnej nie robic

  14. #30554
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    z ubiegłego sezonu zostalo mi 20 kg. zimowej karmy dla ptakow, dokupilam 20 kg. słonecznika i 10 kg. karmy z nasionami oleistymi. na ostatnie tygodnie styknie na dokarmianie. 4 karmniki zapełnione

  15. #30555
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    M wyczytal : jesli w Polsce zda sie prawo jazdy na automacie - to nie mozna jezdzic manualem, jak zlapia i zobacza to mandat 500zl


    jakies panstwo oprocz Polski ma takie absurdalne prawo????????

  16. #30556
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    poogladalam duzo laweczek z roznymi nogami - doszlam do wniosku ze nie chce tych przezroczystych. Tak sie "spieszyli" jak w graniu szachami z wysylka, nawet kasy jeszcze nie sciuagli mi z konta wiec szybko odwolalam zamowienie. Wzielam takie jak mam na wizualce, narazie na probe 4, zobacze jak to bedzie wygladac, tyle ze nie ma rozmiaroiw nigdzie takich jak chce wiec trzeba bedzie laweczke podniesc o jakies 5-10cm? pomysle.

  17. #30557
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    TAR-cia jak tylko rubki dostępne będą to dostaniesz nowego

  18. #30558
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Mania, to prawda z automatyczną skrzynią biegów. No i z tego co słyszałam, to na rondach przesiedleńcom jest tutaj ciężej jeździć.

  19. #30559
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika uwazam to za totalna bzdure, serio.
    tutaj mozesz sobie kupic albo automata albo biegowe, zalezy co lubisz, nie ma latwiejszego samochodu do prowadzenia niz automat, no ale - co kto lubi.
    My mamy automaty, ale w pracy M jezdzi duzymi track'ami ktore maja manualne skrzynie - nie ma czegos takiegos bzdurnego jak inne prawo jazdy.

    O jezdzie na rondach to uwierz - rozpuszczona plotka, nie ma latwiejszego pokonania ronda niz na automacie wlasnie, problem nie jest skrzyni bo ona nioc do tego nie ma, ale do tego ze mamy bardzo malo rond a w Polsce jest ich wysyp, dziwie sie i za glowe chwytam za kazdym razem jak w Polsce jestem. Jest ich malo tutaj z prostej przyczyny - powoduja najwieksze korki jakie moga byc. Kolo mnie mam jedno i bluzgami za kazdym razem jak trzeba na nie wjechac bo nie kazdy umie na nie wjechac i sie robi sieczka. Nie ma to nic wspolnego ze skrzynia biegow.

    kurde im glebiej wchodzimy w to co w Polsce tym bardziej wlosy z glowy szarpiemy.

  20. #30560
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    Mania u nas to nie tak do końca z tymi różnymi prawami jazdy jest, jak zrobisz na manualnej to nie ma przeszkód żebyś z automatyczną skrzynią jeździła bo potrafisz obsługiwać ręczną, natomiast jak się nie nauczyłaś prowadzić samochodu z ręczną skrzynią biegów tylko z automatyczną to dlatego nie możesz prowadzić z ręczną, bo ja jak potrafię ręczną obsługiwać to przy automacie muszę tylko pamiętać żeby nogą sprzęgła nie szukać a taki co nigdy w biegach nie "mieszał" to nie da sobie rady bo nie będzie wiedział kiedy który bieg wrzucić

Strona 1528 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony