dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 214 z 1588
Pokaż wyniki od 4.261 do 4.280 z 31759
  1. #4261
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    szafki mam już wszystkie (no prawie, bo czekam na fronty do wyspy). Szafki i sprzęty zabrałam ze starego domu. szafki drewniane, nadal wyglądają jak nowe, a sprzęty - swoje lata już mają i już ledwo dychają

    ide obkleić ścianę taśmą, zobaczyć jak ten okap będzie wyglądał

  2. #4262
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Emi, przepiękna ta lodówka
    Maniu, będę cierpliwie a raczej niecierpliwie czekała co wyczarujesz z tych regałów.
    Ta ściana z pustymi ramkami też mi się bardzo podoba.
    Moje szronione szybki były kupione u szklarza i w domu obsadzane w drzwi.
    A u Mani w wątku dowiaduję się, że można samemu farbą pryskać

  3. #4263
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    no dobra wykleiłam okap z taśmy i jest ok na wysokość, nawet wyżej nad blatem mogę go powiesić piękny będzie taki delikatny i leciutki. jeszcze tylko męża urobić

  4. #4264
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Tomkowa - jasne - bede krolikiem doswiadczalnym
    ZAKLAAJAC ze bede miala te regaly. Niby obiecala. Ale z nimi nic nie wiadomo. Ale jak nie bede miala to i tak jet to co chce tam zrobic bo taka lysa ta sciana i nieprzytulna.


    EMI - wklej tu fotke !! z ta tasma!


    Mmika - bo farba jest na szyby ktore sa normalne. jak cos od podstawy kupujesz to normalne ze wezmisz orginalne scierane przez szklarza, a tak jak np ja mam kawalek szybki i chce ja przerobic musze przemalowac, albo kupujesz dom i masz czysta szybe w lazience - tez mozna zamalowac...


    POMALOWALAM............zaraz wkleje fotki

  5. #4265
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    pierwsza warstwa a potem druga, na drugiej juz roznice widac

    tak jak mowilyscie wiec...zakleilam te "krysztalkowe" wstawki








    reka przy samej szybie i dalej








    (dobrze ze nie skrobalam jeszcze czarnej farbki od wczoraj, teraz widac ze musze wiecej zamalowac wiec nie patrzcie na to)


    a tu widac jak stoi, framugi na dole ledwo widac





    ale - BEDZIE SKROBANKA...


    durna ja...mialam szybe umyc spirytusem zanim pomaluje zeby sciagnac wszystko co tam moze byc - nie zrobilam tego i sa plamki:





    (nie te biale bo to od lampy sie odbija ale nizej ,zaznaczylam)


    TEST- A++++, pozytywny! Wyszlo jak widac super (pomijajac plamki przez moja glupote).
    Wzielam druciaka co gary myje - na mokro z calej sily tarlam - NIC!
    nawet nie ruszylo! nie zedrze sie!!!

    farbka dziala!!! jakby co mozecie malowac!
    malo tego wyszla i wzrokowo i w dotyku tak jakby byla prawdziwa szyba.
    To dzis juz nie bo nasmrodzilam i glowa boli, ale jutro zedre to i pomaluje od nowa.

  6. #4266
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    zrobię lepiej - wkleje na zdjęcie kuchni zdjęcie okapu, będzie lepiej widać. (po za tym nie chce mi sie sprzątać kuchni )

  7. #4267

    Domyślnie

    Mania i dziewczyny też, jesteście skarbnicami pomysłów, inspiracji...
    okap cudny - jest i ecru - a taki własnie pasowałby u mnie..... wklejaj Emila.
    Szare regały w inspiracjach - wyglądają pięknie, u Ciebie Maniu też z pewnością będą wyglądać efektownie
    Co do bejcy u mnie - poszukam ciemnego baaardzo brązu, czarny będzie za mocny (u mnie oczywiście)

  8. #4268
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Mania a jak wyszły te kryształowe stawki przy tych matowych szybkach? w sumie zielone szybki też fajnie wyglądają

    zrobiłam czary mary, i mam już okap w kuchni


  9. #4269
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ave, ta bejca co ja pokazalam nie byla ciemna, taka orzechowa, sa ciemniejsze, tylko tak wkleilam
    A kiedy bedzie skonczone u tapicera?? bo chcialabym zobaczyc to wklej tu koniecznie


    Emi czary-mary ---------------przecudnie!


    no jak Twojego meza trzeba bedzie namawiac to rece opadaja, odrazu powinien powiedziec TAK


    (zielone szybki stpja u mnie na rowni z pomaranczowa sofka, chociaz nie' zle mowie - sofke bym mogla miec w pomaranczu ale zielonych szybek - nigdy )


    jak wyszly krysztalki niezamalowane nie wiem, nie wiem jak wyglada. Ide zedrzec i sprawdze, tasmy mam jeszcze na tyle zeby drugi raz zakleic.
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 17-02-2016 o 19:51

  10. #4270
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    odkleilam i strzal w 10tke

  11. #4271
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    chociaż tego malutkiego odklej

    z okapem troche poczekam - wole te 5 tyś wydać na lodówkę ( chyba, ze ciułać na tą za 16 koła??) albo na jakiś inny niezbędny sprzęt czy mebel. Okap będzie w przyszłym roku no chyba, że szybciej przyjdzie jego kolej, Nie jest na liście priorytetów, u mnie to on raczej jest dekoracyjny niż do używania

  12. #4272
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    a wiesz ze u mnie rozważam takie zielone meble do szarej i granatowej kanapy. tzn w trochę ładniejszym kolorku, mniej żarówiastym

  13. #4273
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    jakos zielonego nie moge strawic, pomijam oczywiscie zielen w ogrodku, lesie albo kwiaty, ale meble nie i ciuchy tez nie. Moim kolorem "urodzinowym" jest zielony emerald, M mial od poczatku zastrzezone ze zadnych zielonych kamykow
    ale, widzialam stare domy, ciezkie, obite w srodku, nawet sciany byly zielone. Podobaly mi sie. Tylko nie wiem czy bym dala rade, chociaz moze, bo szarosci tez ciezkie sa, szczegolnie z czarnymi meblami.

    nawet mi nie mow...o tych cenach. Powiedzialam M ze jak kuchnie bedziemy robic to chce zmywarke zabudowana, niestety ta co chce kosztuje sporo , bo za polowe tego wypasiona Samsunga bym miala. A gdzie plyta i piekarnik ? a no wlasnie......zdecydowalam i kupuje plyte i piekarnik osobno. Pal szesc, sie okazalo ze cenowo tak samo wyjdzie. Pozatym po przestawieniu lodowki odejdzie mi kupa forsy na ten kawalek granitu tam i na kilka szafek.

  14. #4274
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Emi, jak masz już okap, to zaoszczędzone pieniądze dołóż do lodówki
    (drukarka 3d by się przydała, dekoracyjna atrapa na czas zbiórki kasy)
    Widzisz Maniu, u mnie większe plamki na szybkach są, może też nie odtłuszczone u szklarza?

  15. #4275
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    mmika niemozliwe, jesli masz prawdziwe to przeciez albo piaskiem jest robione albo jakims zzerajacym czyms tam, musi byc cos innego. Moje plamki sa pod spodem, czyli jakbys zalakierowala, na prawdziwych szybach musi byc cos innego, trzeba by poczytac co o tym pisza hmmm

  16. #4276
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    drukarka 3d chyba tansza jest od okapu w sumie lodówkę też sobie mozna wydrukować i wszystkie inne brakujące sprzety

  17. #4277
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Mania a meble wywalasz czy jakieś zachowujesz??

    u mnie nie było tak źle, bo stare meble wszystkie zabrałam z poprzedniego domu, wiec kuchnia o połowę taniej wyszła. No i sprzęty też w większości zabrałam. płytę tylko nową kupiłam, żeby blat pod nią wyciąć. No i moja stara już wyzioneła ducha, kabelki się popaliły i zapalarka nie działała.

    granit też u was taki piekielnie drogi jak u nas???? mój piaskowiec 4 razy tańszy jest.

  18. #4278
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Emi wywalam.
    Te sa takie jak builder wsadza jak dom buduje (bo tu zawsze kuchenne meble i lazienkowe i wanny prysznice itd sa wliczone).
    O ile drzwiczki debowe mam tak same szafki to pazdzierzowe deski. Pozatym nie ma dobrze szafek robionych czyli na skroty oby taniej i naroznych przez to nie ma a sa jedna szafka na druga nachodzi i muszisz wlazic doslownie po co do szafek na rogach.
    Bedziemy cala na wymiar robic z drewnianymi szafkami.

    Granit no, taki sieczkowaty to jakies 30$ za sqtf, czyli za hmm...okolo 30 cm kawalka.
    Lepsiejszy oczywiscie drozej, nasz ma byc jakies 56$ , wychodzi wiec sporo, do tego jeszcze sie dolicza 13% vatu.
    Drozszy jest kwartc, 5-10$ za stope wiecej, zastanawiam sie nad nim bo jesli wezme jasniutki blat to kwarc bardziej wytrzymalszy na plamy a granit trzeba impregnowac co jakis czas. Przy moich chlopakach w kuchni to zamiast raz na rok musialabym raz na tydzien

    U nas tutaj przepiekny granit maja w Ikei. Ikea ma podpisany kontrakt z jakad granitowa frma i mozna odrazu szafki z blatami kupic.

  19. #4279
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    kurde paszcza mi sie szeroko uśmiecha jak patrze na tą taśmę naklejoną na ścianę

  20. #4280
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    mój piaskowiec też trzeba impregnować, no własnie muszę to niedługo zrobić, bo rok stuka im.

    uwielbiam te szafki co do nich wchodzić trzeba. te magiczne kosze też wcale nie lepsze są. dlatego nie mam ani jednej narożnej szafki

Strona 214 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony