dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 250 z 1588
Pokaż wyniki od 4.981 do 5.000 z 31759
  1. #4981
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Sylwia - ja tez czekam. Na nieszczesna gabke. Zaglowek lezy w kominkowym i czeka, wszystko mam oprocz gabki

    Emi - ciezkie lustro badz obraz badz cokolwiek wiesza sie na tzw. french cleat.

    Mozna kupic metalowe, mozna kupic drewniane badz samemu zrobic, najstabilniejsze i najmocniejsze - zamiast zawieszek itp














    wiszace poleczki a nawet cale dlugie szafki tez na tym mozna





    moze sie Wam sprzyda pomysl jak nie widzialyscie tego

  2. #4982
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ave - lustro bedzie pomalowane, bo jest starawe, rama jest totalnie zjechana. Nie wiem na jak, napewno nie na czarne. Myslalam na srebrno, bo pokuj ma szare sciany, zaglowek granat z czarnym plus granatowe zaslony beda wiec czarna rama za ciemna by byla. Nawet jakbym stara bejce zdarla i nowa zabejcowala - nadal bedzie ciemna rama. Tak wiec mysle ze na srebro.
    Jak znajde w domu tasme do malowania to zrobie to moze dzis.

  3. #4983

    Domyślnie

    Maniu, lustro cudne. I granat też

  4. #4984
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Mania, pierwszy raz w życiu widzę takie metody zawieszania. Kołki rozporowe znałam, tych zaczepów na oczy nie widziałam
    O! meble kuchenne na listwy wieszane są
    Maniu, po wczorajszej pięknej pogodzie wspomnienie zostało, dzisiaj u nas ciemno i czekam na deszcz. Czekam też aż kit dobrze wyschnie i ramy okienne pomaluję.
    W nocy od dawna za płotem darły się koty, wczoraj myślałam, że kogoś ze skóry obdzierają, nasz zwiał do domu ze strachu. Na naszym betonowym płocie siedziały 2 koty i chyba o teren walczyły. Jeden sąsiadów, drugiego nie znam. Nawet nasze wymachiwania kończynami ignorowały tylko wzrokiem się zabijały i wydawały te przeraźliwe wrzaski. Jak w horrorze

    Emi, miód na serce na lejesz O basenie, to nawet nie marzę, ale coś zadaszonego by się przydało.

  5. #4985
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika no widzisz, to teraz jak cos ciezkiego , albo nawet jesli polka bedzie obciazona - taka zawieszka .

    Gwoli zadaszenia.....mam ich dwa, pod pergola rozsuwane i gazebo.
    Gazebo dobrze z metalowym dachem kupilismy - przetrzymalo i tony sniegu i lod. Wlasnie wrocilam z ogrodka biala jak balwan, ptaki wrocily a tu karmnik zasypany, nie bede wychodzic co chwila i zmiatac sniegu, za szybko i za duzo sypie - a mam bez daszku karmnik bo nie moglam M zagonic zeby zrobil. Wiec go przenioslam pod gazebo. nawiewa bokiem ale juz mniej bo dach jet - odrazu sie zaroilo od ptakow. Czerwony Cardinal tez a jak, a taki terytorialny ze jak inne przylatuja to je przegania, szkoda, bo by bylo czerwono na ogrodku. Siadl mi na oknie od kuchni ale zauwazyl mnie jak bralam aparat i zwial.

    No wlasnie, piszecie o zadaszeniu - przypomnialyscie mi ze czeka mnie szycie dwoch rozsuwanych daszkow pod pergole . Bo mialam jeden ze starej markizy co zrobilam a kupilam dwie nowe. Czyli znow kilometry szycia.
    Ciagle sie zastanawiamy nad basenem, miejsce mamy, tylko nie wiem czy chce? do jeziora mam 10 minut. Prosto spod domu linia prosta wjezdzam na plaze.

    A tu nawet cicho Mika z siersciuchami. Moze dlatego ze tu zwierzaki nie lataja samopas. Nie moga. Psa nie uswiadczysz , musi byc na smyczy, koty tez w domu sie trzyma - za duzo dzikich zwierzakow. Jeden kocur lazi tylko ale zadko go widze.

    Znalazlam tasme i farbe mam - ide robic lustro, skoro nie moge zaczac zaglowka.

  6. #4986

    Domyślnie

    Kurczę,ale fajne to zawieszenie. Też wcześniej nie widziałam.
    U mnie pogoda jest cały czas, w nocy padało a dzisiaj świeci słońce. Właśnie wróciłam umordowana z ogrodu bo stawiam murek oporowy z gabionów. Przekładam kupę kamieni z miejsca na miejsce- wszystko układam jak puzzle. Też mam basen w planach, ale na razie muszę skończyć murki a potem wbłębnik na ognisko. A już mam łapy powyciągane do ziemi

  7. #4987

    Domyślnie

    A ja znam takie zawieszenie Ze studiowania tutoriali jak wykonać lustro Eagan Pottery Barn Ono też wychodzi ciężkie, jak choroba

  8. #4988
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Sylwia pokaż później to ognisko. ja też planuje jakąś miejscówkę na ognisko przyszykować.

  9. #4989

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emila3000 Zobacz post
    Sylwia pokaż później to ognisko. ja też planuje jakąś miejscówkę na ognisko przyszykować.
    To jest moja inspiracja. Zobaczymy co wyjdzie
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	miejsce-na-ognisko.jpg
Wyświetleń:	54
Rozmiar:	67,1 KB
ID:	352107  

  10. #4990
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    łooo jesuuu za wysokie progi trzymam kciuki, zeby wyszło tak jak sobie wymarzyłaś. U mnie to będzie leśny zakątek

  11. #4991

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emila3000 Zobacz post
    łooo jesuuu za wysokie progi trzymam kciuki, zeby wyszło tak jak sobie wymarzyłaś. U mnie to będzie leśny zakątek
    Mam nadzieję, że wyjdzie, tylko krajobraz będzie inny bo dookoła mam las

  12. #4992
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Sylwia piekne ognisko. A wlasciwie plan naokolo ogniska.
    M tez myslal robic ale wybilam mu z glowy.
    Jeden sasiad na rogu mial i cale lato palil, jesssuuu ale smierdzialo, dymem. Macie duze place z domami to inaczej, tutaj poprostu za duzo domow naraz i za bardzo ten ogien daje po nosie.

    Tomkowa wlasnie! bo ostatnio mialam juz pytac - kiedy robisz w koncu to lustro?????

    Moje nad kominkiem mimo ze ma tych lusterek troche nie jest az takie ciezkie, sama go wieszalam. W przeciwienstwie do tego co kupilam wczoraj. Mysle ze zalezy od drewna, jedne sa lekkie drugie ciezkie. Tak jak z moimi krzeslami w jadalni. Mniejsze sa ciezsze od tych wiekszych.

    Lustro prysniete srebrna farba sie suszy.

  13. #4993
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    hahaha jakbym miała takie miejsce na ognisko, to pożegnałabym się z kretami
    Super inspiracja, siedziska z ogniskiem wielkości naszego ogródka

  14. #4994

    Domyślnie

    wpadłam poczytać
    cieszę się, że się dzieje
    gratuluję wyprowadzki Młodego
    nie wiem czego ci bardziej zazdrościć......zakupów?? tych znalezionych perełek?? sił?? chęci?? zapału?? nie marudzącego małża?
    kompleksów się można nabawić!

    jednym słowem: BRAWO TY!!

    ale po przeczytaniu o tych kotach, nie mogę przestać się śmiać

    Cytat Napisał mmikka Zobacz post
    W nocy od dawna za płotem darły się koty, wczoraj myślałam, że kogoś ze skóry obdzierają, nasz zwiał do domu ze strachu. Na naszym betonowym płocie siedziały 2 koty i chyba o teren walczyły. Jeden sąsiadów, drugiego nie znam. Nawet nasze wymachiwania kończynami ignorowały tylko wzrokiem się zabijały i wydawały te przeraźliwe wrzaski. Jak w horrorze
    bo jest taki stary dowcip
    ale niestety, że tak powiem.... dosadny!

    osoby o słabych nerwach, proszone są o nieczytanie

    Rudy kocur z trudem przebijający się przez zaspy, z wysiłkiem odrywając swoją zmrożoną męskość od lodu krzyczy na całe gardło:
    - No i ku*wa gdzie?! Pytam was - gdzie jest ta pie**olona wiosna do ku*wy nędzy? Co za po**bany kraj?! Gdzie dziewczyny, przebiśniegi, świergolenie skowronków?! Choćby ćwierkanie wróbli, choćby krakanie wron - gdzie to ku*wa wszystko jest?! A odwilż kiedy wreszcie przyjdzie? Śnieg z nieba napie*dala jakby ich tam w górze po**bało... Niby ponoć wiosna już jest, ku*wa - łgarstwo i oszustwo na każdym kroku, ku*wa ...
    A ludzie słysząc kocie krzyki uśmiechają się do siebie i mówią łagodnie:
    - Słyszysz jak się drze? Wiosna idzie... Kotów nie oszukasz...

    to już teraz wiesz Mmikka

  15. #4995

    Domyślnie

    Cytat Napisał SylwiaS Zobacz post
    To jest moja inspiracja. Zobaczymy co wyjdzie
    Cytat Napisał SylwiaS Zobacz post
    Mam nadzieję, że wyjdzie, tylko krajobraz będzie inny bo dookoła mam las
    Sylwia, fajnie to wygląda, ale ja jednak mam sentyment do ogniska na ziemi z widokiem na płonące polana. Bo tam właśnie jest ukryta magia. Ten beton jakoś mi do czaru ogniska nie pasuje Ale trzymam kciuki za pomyślną realizację. Jak ustawicie jeszcze ruszt, to i barana będzie można upiec
    A krajobraz? Mieszkasz w tak wyjątkowym miejscu, że a nuż dostęp do morza sobie załatwicie? Ale jak się nie uda, to lasy też cudowne

    Cytat Napisał mania1220 Zobacz post
    Tomkowa wlasnie! bo ostatnio mialam juz pytac - kiedy robisz w koncu to lustro?????
    Jak będę miała czas Tylko ja nie wiem, gdzie by je powiesić Łazi mi po głowie odmiana jadalni i powrót do pomysłu sprzed roku, by nadstawkę z kredensu zdjąć, ale sama nie wiem.. Coś się może wykluje Mam za mało ścian!!

  16. #4996

    Domyślnie

    Cytat Napisał Catti Zobacz post
    ale po przeczytaniu o tych kotach, nie mogę przestać się śmiać



    bo jest taki stary dowcip
    ale niestety, że tak powiem.... dosadny!
    Teraz to ja nie mogę przestać się śmiać

  17. #4997
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Catii dawaj ten kawał Pusi wklej

  18. #4998

    Domyślnie

    Emila, ja też o tym od razu pomyślałam

  19. #4999

    Domyślnie






    Aniu, ja też uwielbiam naturalne ognisko, takie mam teraz, ale za każdym razem truchleję czy iskier gdzieś nie poniesie. Dlatego wgłębnik, zawsze bezpieczniej. A przy takim wyższym ognisku łatwiej utrzymać patyczek z kiełbaską

  20. #5000

    Domyślnie

    e tam, Pusia na pewno tu zajrzy, albo jej przekopiujcie
    ta to musi mieć larmo

Strona 250 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony