dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 376 z 1588
Pokaż wyniki od 7.501 do 7.520 z 31759
  1. #7501
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    pięknie będzie, bardzo się cieszę, że udało CI się przekonać męża

  2. #7502
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    no nieeee..........WY MI POMOGLYSCIE

    gdyby nie Wy nie udalo by sie..........

    mialam Wasze plecy ze lupek to wies spiewa i tanczy, sama bym oewno tyle nie nawojowala...
    tak ze kazdej z Was............ i flaszka wodki na lebka !!


    a teraz, zeby opic SUKCES, jak nie pije to sobie wypije jedno piwko, a dokladnie Corone, takie siki akurat dla mnie bo i tak mnie telepnie przy mniej niz polowie

  3. #7503
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ps. jade do M , do Kathy i Ricka, zawiezc M piwko, kazal mi nic nie mowic o kominku - musialo cos byc! tyle sie tylko dowiedzialam ze :juz sie pogodzili ze postawilam na swoim"

    to dzis pelno zajadow bede miala na jezyku

  4. #7504
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Liga rządzi, liga radzi, liga nigdy cię nie zdradzi.

  5. #7505
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    juz sie pogodzili ze postawilam na swoim
    to jest intrygujące widać M też ma grupę wsparcia

  6. #7506
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Lucky you

  7. #7507
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Widzisz, Babo jedna, a już chciałaś odpuścić i pozwolić chłopu zrobić badziewie na ścianie.

    Łupek, szczególnie ten czarny, to mój ulubiony kamień. Jak chcesz go jeszcze przyciemnić, pogłębić czerń, to pomaluj impregnatem zabezpieczającym przed wilgocią ( stosuje się w łazienkach) do kamienia naturalnego. Są takie, co dają efekt jakby kamień właśnie nasiąkł wodą.

    Za granitami i marmurami nie przepadam. Po łupku następne w kolejności dla mnie są bazalty, porfiry i gnejsy, ale nie wszystkie kolory. Bazalt wyłącznie czarny, gnejs – szary lub srebrzysty, a porfiry lubię... czerwone
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  8. #7508
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Cieszę się, że udało się z tym składem budowlanym. A jeszcze bardziej cieszę się, że wreszcie rozmawiacie ze sobą.
    M powiedz, że my jesteśmy nastawione przeciwko NIEMU, tylko chcemy żeby wnętrza były doskonałe

  9. #7509
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Pestka, miałam kiedyś z czarnego bazaltu figurkę, piękny kamień

    Wrócę jeszcze do pogryzienia przez kotka, niedowierzająco sprawnie zadziałały procedury. SOR zgłosił do Sanepidu pogryzienie. Sanepid mnie odnalazł(inne województwo- wakacje to były) powiedziałam, że mieszkam gdzie indziej. Więc odnalazł mnie z miejsca zamieszkania Sanepid. Chcieli kota na obserwację zabrać, albo mnie zmusić do zastrzyków na wściekliznę .Kot- jeszcze inne województwo. Pracownik Sanepidu w domu mnie odwiedził także, śmiałam się, że przyszli sprawdzić, czy mi piana z ust nie leci Musiałam od lekarza dać im zaświadczenie o zakończeniu leczenia. Ale kota nie wydałam na obserwację, chociaż naciskali

  10. #7510
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Racja Mmikka w Końcu Maniowy to nie jak mój pierwszy mąż.

    Nasze własne mieszkanie, 3 pokoje, całe 58m2 na Ursynowie w 4 piętrowym budyneczku z loggią po byku i widokiem na morze zieleni. Super. Cieszyłam się jakbym w totka wygrała, tyle, że krótko.
    W przedpokoju była wnęka wymarzona na szafę. Chciałam zlecić stolarzowi, ale usłyszałam „sam zrobię tę szafę”. Ucieszyłam się, że takie odkrycie, mój szanowny coś domowego umie i chce. OK. Czekam. Trwało trochę długo, więc pytam, co z tą szafą, kiedy? Nawet wieszaka nie było w przedpokoju. Odpowiedział, że nie rozrysowałam projektu. Uszy po sobie położyłam, bo fakt nie narysowałam. Machnęłam prawdziwy techniczny rysunek. Dałam do łapy i zapytałam kiedy zabierze się za szafę. Odpowiedź – „nie mam z czego zrobić”. Wynikła kłótnia i w końcu dla świętego spokoju powiedziałam, że kupię stosowne drewno.
    Poprosiłam mojego tatę o pomoc i nabyłam co trzeba. Nawet przycięte na odpowiednie wielkości. Nic tylko rękawy zakasać i zmontować. Przywieźliśmy i zeskładowaliśmy w loggii.
    Leżało sobie tak ze 3 miesiące i moja połówka nawet na nie nie popatrzył. Wreszcie się wkurzyłam i zarządałam natychmiastowego wykonania. Usłyszałam, że nie ma czasu, bo praca, wyjazdy, zamęczony... Za miesiąc będzie lepiej, bo wakacje i w TV sezon ogórkowy. OK. Czekam.
    Wakacje jakoś minęły, a szafy niet. Zagotowało mnie totalnie i ruszyłam do ataku. No, i dowiedziałam się, że nie ma czym tej szafy zmontować, bo nie ma narzędzi. Tak się wściekłam, że mi mowę odjęło na tydzień. Po tygodniu powiedziałam, że może przecież od mojego taty pożyczyć, a jak chce mieć własne, to kupimy.
    Teraz zgadujcie co mi powiedział Dla ułatwienia dodam, że kiedy kilka lat po rozwodzie sprzedawałam mieszkanie, sprzedałam także tę szafę nadal leżącą w loggii.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  11. #7511
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Pestuś
    ps. nabywcy mieszkania w gratisie wysezonowane deski dostali

  12. #7512
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Dostali, deski i kantówki na stelaż
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  13. #7513
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ech dlugo nie bylo tego milczenia, dzien i troche
    powtorzylam mu ze to nic przeciwko
    na marginesie podkresle ze on to wie, dlatego sie sam na siebie wkurzyl dzis w sklepie z plytkami jak je porownal na wysokosci oczu ze nie mial racji z lupkiem.
    OK, zeby bylo wiadomo co, piszac lupek - mam na mysli ten co on chcial, piszac slate - mam na mysli moje plytki.
    Powiedzialam mu ze chodzi o to zeby bylo inaczej niz robia wszyscy, bo wklepujac lupkowy kominek badz stone veneer fireplace sa tysiace zdjec na necie, a wklepac slate tile fireplace jest jak na lekarstwo.
    Temu nas pociagnal tymi fuckami w sklepie ale mowil to smiejac sie. Wtedy w sklepie ten czarny byl wysoko, dzis mial je na wysokosci nosa. I sam je zawziecie fotografowal, a swojego lupka ani razu.


    Pestka - zezre mnie ciekawosc co Twoj ex wymyslil ze nie skonczyl i nie zaczal szafy?? napisz!
    a co do innych kafli, musialam sprawdzic bo nazwy mi nic nie mowily. Ten balzyt bardzo podobny do moich, piekny czarny tez. Nie wiem z czego balzyt ale moje slates sa ze skaly wulkanicznej . Podobno moge znalezc nawet jakiegos scisnietego milionowego robaka.
    Niestety ja nie moge zrobic ciemnych lazienek, chociaz bym chciala - widzialas moje lazienki? jak moje ogrodki wielkosci chusteczki do nosa a nawet mniejsze, wiec musi byc cos jasne. Ale jakbym np robila kamienny taras z tylu to bym kamien taki wsadzila. Prawdziwy. A nie kostke.

  14. #7514
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    anteraz bad news
    znaczy dla Was, bo jestescie jedyne co sie moje raczki Michala nie podobaly
    no wiec kupilam je. I zawisna w tej szafce.

    a jak sie nie podoba moge powiesic takie:







    no! pieknie jak wystawka, podswietlone - nadaja sie nie??

    a jak ktos byc zrobil duze oczy albo zapytac skad, jak itp - odpowiedz brzmialaby krotko - wykopalam!!! na ogrodku!!!


    i z powyzszym opowiem Wam historyjke a dokladnie ciekawostke z Canady.

    Ale zrobie to jutro, znaczy u Was juz dzis, jak wstane i sie ogarne, dzis padam na pysk, straszne upaly, humid jak 100 nieszczesc, jestem wykonczona, mialam problem z oddychaniem a na dodatek jestem spuchnieta - przez ten humid. Sie woda zatrzymuje i czlek jak balon puchnie. Piatek nastepna modrega.

  15. #7515
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    fajne te kościotrupy są

  16. #7516
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Kosciotrupow się nie boję
    Siostrze przywieźli ziemię, jak dom budowala, z czaszką. Zskopali ją pod płotem w ogródku w tajemnicy przed córką, zeby się nie bała.

  17. #7517
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    ale czaszką zwierza???

  18. #7518
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Człowieczą. Teraz nad nią konwalie rosną. I brzozy szumią.

  19. #7519
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie


  20. #7520
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Maniu, mój pierwszy i zarazem były na szczęście, skwitował cała historię szafy 5-ma słowami, tak że mózg mi stanął i nawet nie zareagowałam.

    „Bo ja, q...wa, nie umiem”


    Mmikka, to siostra ma prawie ofiarę zakladzinową. Tylko powinna być ta czaszka zakopana pod progiem domu
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

Strona 376 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony