dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 849 z 1588
Pokaż wyniki od 16.961 do 16.980 z 31759
  1. #16961
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    brojcuch

    dywany oddaje jutro, jak pasuja w sypialni tak od czapy wygladaja w salonie, sa za jasne i malo widoczne, jutro je wymienie na inne ciemnoszare z wzorkiem. i znowu ta choinka mnie bedzie kusic

  2. #16962
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ,\masz jasne podlogi, temu, a co jasniejsze od moich??

    JAKA choinka????

    wytargalam w koncu obraz do Fioletowego. Obraz za duzo powiedziane, plotno ktore musze naciagnac na ramki, a ramki musi M zrobic a jeszcze lampe tam nowa zawiesic i nieszczesny karnisz o ktory go prosze i prosze. czekam wlasnie az sie zlituje bo wrocil i odrazu sruuu na dol przed swoja zabawke

  3. #16963
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    a tak wogole niezle poczta musi byc zawalona przed swietami
    jest juz 3:15 po poludniu, czekam nie tylko na Mlodej czesc do KA bo pokazuje ze jest na samochodzie na dowoz, to powiekszylam szybkosc internetu i czekam na nowy modem bo tez dzis powinien byc
    a poczta chodzi u mnie 9-10 rano.
    no ale w niedziele tez material przywiezli a na weekend nie rozwoza.
    coraz wiecej ludzi kupuje z neta wszystko, powoli sie to rozbudowuje, w Europie od wiekow a tu zacofanie.

  4. #16964
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    jasny jak jasny przez chenile wpada w perlowy i wzorek do saloonu nie pasuje, ale w sypialni mam taka sama podloge i pasuje. sa jasne podobne do twoich.

    choinke te ktora piszesz ze mam sama zrobic

  5. #16965
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    aaaa ta choinka, a jaka jest wysoka??
    bo jak masz mozliwosc wyzszej zrobic to sie zastanow
    a jak sie robic nie chce to bierz i stawiaj w ogrodzie

  6. #16966
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    tu jest to do naciagniecia, dla tych co nie pamietaja to sa lilie Moneta.
    Normalnie chce w ramki dac jak obraz, ale narazie tylko naciagnac byloby dobrze i powiesic.
    No i sie zastanawiam czy nie ciepnac go nad lozko i zapomniec o tej firaneczcce, czy ciepnac go na sciane za tv?

    co myslicie. Oprocz tego jeszcze mam dwa fioletowe mniejsze duzo na boczna scianke i to szarawe lustro.
    Nie wiem jak to rozpracowac bo kurna zaslony nie wisza





    wymiar po naciagnieciu bedzie 91x110, chyba, o ile nie zapomnialam jak mierzylam

  7. #16967
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika nakladka na Mlodej wyrzymaczce, musialam sprawdzic czy wszystko w srodku jest














    nie dosunelam do konca,normalnie szparki nie ma.
    juz zdaje sie kiedys pokazywalam, ale sluchaj, czesto cos robia uniwersalnego , jakas-tam-firma robi cos ze pasuje do czegos innego, porozgladaj sie, moze akurat?

    nie wiem dlaczego ale w normalnej maszynce takiej co do stolu przykrecasz - ten otwor mnie nie denerwowal ze maly, a w tym mnie denerwowal i ta nakladka sie sprawdzila - ser juz tak sie nie rozwalal wszedzie.
    ale moze ze mnie taka kucharka od 7 bolesci

  8. #16968
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    160 zm i mozna metr podstawy przedluzke dokupic i bylaby 2,2 m tak na oko. zastanowie sie jeszcze.
    jak lubisz takie klimaty to mam podobne 2 obrazki na strychu zapakowane i ani troche u mnie nie pasuja. u ciebie bylyby w sam raz. kiedys tez mialam pokoj fioletowy

  9. #16969
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    a wiesz co, Moneta niektore a ten napewno pasuje i do starych i do klasycznych i do nowoczesnych wnetrz, bo nie jset jak Matejki, wiesz o co mi chodzi?

    toz ma tylko zapelnic sciane w pokoju, na dole zadnego nie mam ani w mojej sypialni i nie chce, tam nie bede widziec, och bede, przez dwa tygodnie, na swieta tam sie wprowadzam a Mlodej oddaje moja sypialnie

  10. #16970
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał mania1220 Zobacz post
    a wiesz co, Moneta niektore a ten napewno pasuje i do starych i do klasycznych i do nowoczesnych wnetrz, bo nie jset jak Matejki, wiesz o co mi chodzi?

    toz ma tylko zapelnic sciane w pokoju, na dole zadnego nie mam ani w mojej sypialni i nie chce, tam nie bede widziec, och bede, przez dwa tygodnie, na swieta tam sie wprowadzam a Mlodej oddaje moja sypialnie

    wiem, w ogole uwazam ze obrazy impresjonistyczne pasuja wszedzie. te moje wlasnie tez w tym stylu

  11. #16971
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Dzięki za fotki nakładki. Prawdę mówiąc, to nie wiem dokładnie jak ta "moja" maszynka będzie wyglądała, znam ją tylko z obrazków. W ręku nie miałam i nie widziałam rozłożonej w sklepie. Raz poprosiłam panią w sklepie żeby do prądu włączyła jeden robot, bo ciekawa jestem jak głośny on jest. W opiniach czytałam od -bardzo głośny, głośny, cichy. Obie stwierdziłyśmy, że na pusto kręcony nie jest głośny.
    Maszynkę elektryczną mamy i używamy jej do mięsa. Ta przystawka kusiła mnie tylko do mielenia sera do serników, za jednym brudem robot i mała przystawka do mycia.

    Nag łóżkiem powiesiłabym lilie zamiast firanek. Natka może będzie zawiedziona, wydaje mi się, że te firanki bardziej do jej pałacowego łóżka pasowały.
    Młodą w firanki wrób, niech u siebie Natce powiesi

    Znalazłam, w sklepie KA sama nakładka kosztuje 109zł. A twoja maszynka z tworzywa ABS na przecenie teraz jest za 359zł.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	7065aa4d2fbe4b18a932bc1772aea0ce.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	22,2 KB
ID:	402578Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	6f15e60c730c4ee0a140a4225a7788eb.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	24,7 KB
ID:	402579
    A najbardziej kusiłaby mnie sorbetiera Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8cb28c78c8334f3bac771bf21fc237ed.jpg
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	47,7 KB
ID:	402580
    Ostatnio edytowane przez mmikka ; 07-12-2017 o 11:04

  12. #16972
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Dziewczyny jest doroczna aukcja dzieci z ogniska marymont, piekne prace swiateczne. wiem bo mam, od kilku juz lat zbieram fanty i jestem zachwycona. takich rekodziel nie kupicie w zadnym markecie, moze ktoras sie skusi na udzial

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...3re-licytujemy

  13. #16973
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    TAR piekne sa!!

  14. #16974
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika - wczoraj w koncu karnisz zawisl, powiesilam zaslony i odrazu doszlam do wniosku ze firanka nad lozkie nie zadziala 0 gdyby to byl wielki pokuj i okno daleko, albo gdyby to okno bylo po drugiej stronie to tak, ale tak jak teraz stoi lozko nie zadziala, wiec firanka zjezdza I tak nie byla uszyta, to zwykle zaslony wisialy na wbitym malym gwozdku.
    Niestety ramki sie nie doczekalam, najwczesniej na weekend, to naciagne to plotno.
    Powiesilam tez firanki w moim malym pokoiku tv bo to okno tak wysoko pod sufitem straszylo, odrazu lepiej.

    ta miska nie tylko do sorbetow ale i do lodow jest, odkad mam KA zastaawaiam sie czy go kupic. Boje sie ze nie bede uzywac bo malo ich jadam i miska bedzie lezec Tak samo mnie kusi to:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Additional_1175X1290_P140549_7.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	90,0 KB
ID:	402595


    ale tez by pewno lezalo i uzywane raz na ruski rok

  15. #16975
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Mania naprawde, jak rozpakuje dekoracje swiateczne to wam pokaze jakie cuda tam mozna wylicytowac. raz kupilam wianek, myslalam ze to bedzie maly stroiczek na swieczke a to prawdziwy wieniec na drzwi, bogaty, pachnacy, przepiekny. dzieciaki robia naprawde fajne fanty. my mozemy kupic a one zbieraja na zimowisko. ktora moze niech pomoże i te bombeczki, anioleczki, karteczki wszystko sliczne.

  16. #16976
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    to napstrykaj, ogolnie jestem ciekawa jaka choinke bedziesz miala

  17. #16977
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    zapomnialam napisac - wczoraj testowalam piekarnik. Zrbilam kurze udka i frytki.
    dziala

    na tyle ze niezle spalilam udka
    piekarnik nastawiony byl na F a nie na C. A ja prasowalam, nie zwrocilam uwagi na czas. Ale M zjadl wszystko
    musialam poggoglac i sie okazalo ze nie tylko ta firma ale kilka innych robi tak samo - nie ma konkretnego przycisku na zmiane tylko trzeba na 5 sekund nacisnac jedna z funkcji pieczenia.
    Szkoda tylko ze nie ma funkcji do rosniecia chleba jak mialam na swoich poprzednich ale wazne ze dziala.

    wyciaglam wczoraj maszyne, material juz ucielam na zaslony, dzis bede szyc. No zobaczymy czy mi sie bedzie podobalo miec granatowe zaslony tutaj na pierwszej podlodze.
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 07-12-2017 o 13:50

  18. #16978
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    .......a jesli chodzi o prezenty pod choinke , Rick od Kathy dostanie patelnie
    serio.
    Musialam kupic dla Kathy na Amazonie kilka dni temu, w sklepie znalezc nie mogla no i u mnie do swiat polezy, taka specjalna niska bo chcial do robienia jajek sadzownych, ale i do nalesnikow i innych niskich sie nadaje. Wybrala jakiejs tam firmy odrazu jej odlecilam, same negatywy , po pierwszym razie zaczynalo ludziom przywierac, kazalam jej wziasc T-fala, tak sobie przypomnialam bo o patelniach gadalyscie.
    Mam patelnie tfala w domu ale najbardziej od nich lubie zelazko, chociaz prasowac niecierpie, wczoraj bluzgalam pod nosem ile wlazlo jak musialam prasowac firanki i zaslony.

  19. #16979
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Dopiero wróciłam. Umówiona byłam u fryzjera na 13.30 przez poślizg ścięcie krótkich włosów + farba trwało do 16,30
    Potem z siostrą M poszłyśmy ozdoby świąteczne w sklepach pooglądać.
    Z tą przystawką do lodów i sorbetów, to masz rację, że leżałaby w szafce i raz w roku lody by się robiło. U mnie nie weszłaby pewnie do zamrażalnika, mam tylko 2.5 szuflady. I dobrze, bo byłby najdroższy sorbet/lody roku
    Później obejrzę te rzeczy dzieciaków.

  20. #16980
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Rick kupi Kathy komplet kluczy czy młotków Zawsze jest prezent trafiony, jak kupujesz to co TY POTRZEBUJESZ Nie zmarnuje się, marzenie się spełni

Strona 849 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony