dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 919 z 1588
Pokaż wyniki od 18.361 do 18.380 z 31759
  1. #18361
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Mam w domu taką taśmę, Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	i-3m-tasma-przylepna-scotch-magic-810-19mm-x-10m.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	15,4 KB
ID:	406150
    oklejam i podpisuję pojemniczki z żywnością przed włożeniem do zamrażarki. Może szufladę nią okleję?
    Ostatnio edytowane przez mmikka ; 30-01-2018 o 20:34

  2. #18362

    Domyślnie

    Mmika nie widać nic u mnie, ale lepiej mi powiedz, cym dokładnie opisujesz? Bo ja już dwa markery wyciepałam do kosza, bo mi się zmazywały w zamrażarce

  3. #18363
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    moja ciocia i ja zreszta tez - piszemy dlugopisami, nic nie zlazi

  4. #18364

  5. #18365
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    UHMW (Ultra High Molecular Weight) polyethylene film

    tak sie to po angielsku nazywa, a w potocznej nazwie "slick tape" albo "anti friction " albo "low friction"
    nie wiem jak "slick" przetlumaczyc po polsku, moze nie ma takiego slowa, Friction to tarcie czyli anti-friction to przeciw tarciowa, bo ma nie trzec ale sie slizgac
    (slippery = sliskie)


    tutaj jest ta co mialam kupic jak po koleczka pojechalam, zapomnialam, po drodze sobie przypomnialam :


    http://www.leevalley.com/en/Hardware...110,43466&ap=1


    wiec jak wrocilam kupilam ta na Amazonie:


    https://www.amazon.ca/gp/product/B07...?ie=UTF8&psc=1


    zobaczymy, ta ze sklepu jest robiona tutaj w Canadzie, ta z amazonu pewno w chinach.
    jesli rozumiecie po angielsku to w obu przypadkach w opisie zobaczycie opisy ze sa na pily (zeby deska latwo po stole szla), na szuflady, na ploty itp

  6. #18366

  7. #18367
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie


  8. #18368
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    a dzisiaj cos do smiechu, bo wczoraj sie zwijalam , dzis nadal rechotam


    trawka u nas jest legalna, i medyczna i dla zwyklych ludzi. Ale tylko trawka, zadne inne miekkie czy twarde narkotyki, sprzedawanie na czarnym rynku jednak nie jest dozwolone, mozna tylko w wyznaczonych sklepach sobie isc i kupic, COOL nie???
    nie, my nie palimy, chociaz znamy takich co jaraja.

    w niedziele policja w Toronto zrobila nalot i rozbila szajke, nielegalnej sprzedazy. Rozne pewno sprzedawali jak tabletki i inne. No i mieli trawke jadalna, czyli byla w jakichs czekoladkach albo ciasteczkach albo czyms.

    Dwoch policjantow sie nazarlo.......





    zaczeli miec halucynacje, nie mogli nic zrobic, jechac, isc itp. Zadzwonili po pomoc wiec.
    Jak przyjechala karetka - jeden siedzial na drzewie ............

    no to sie nazarli na sluzbie

    zostali zawieszeni oczywiscie i bedzie dochodzenie ale raczej ich nie wyzuca. Caly kraj sie brechta


    wyobrazam sobie jak siedzi na drzewie z blogim usmiechem na twarzy i majta nogami - policjant he he

  9. #18369
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    znaczy sie łakomstwo nie poplaca

  10. #18370
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    a zeby rownowaga byla cos na niewesolo

    mowie M ze dobrze ze sama robie wszystko w ogrodku.

    faceta posadzili. Byl landscaperem, czyli obrabial ogrodki ludziom, kosil trawe, zakladal rabaty itp itd.
    poki co ma 5 oskarzen o morderstwo. Podejrzewaja wiecej bo ciagnie sie to w tyl nawet 10 lat, ostatni byl w zeszlym roku.

    mieszkal w bloku w mieszkaniu wynajmowanym, facetow zakopywal u ludzi na ogrodkach.
    U jednego klienta znalezli szczatki 3 ludzi - w donicach na kwiaty na ogrodku. Schowal w donicach bo ziemia glina jak u mnie i do kopania trzeba koparki a nie lopaty.
    wyniesli 12 donic z posesji. Rozmrazaja jednak ogrodek czy gdzies nie zakopal w rabatach jeszcze.
    Przeszukuja reszte posesji klientow co mieli z nim stycznosc, juz przelecieli 30. Prosza o kontakt kazdego kto mial z nim stycznosc.

    wyobrazacie sobie? przyszedl nasadzil kwiatkow i zakopal na ogrodku u was ciala?

    facet sie nie przyznaje..........no nic nowego.
    dorobilismy sie seryjnego ehhh.

  11. #18371
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    wczoraj przy krzeselku mi plecy trzasly, nie moglam stac, chodzic ani siedziec
    a prawie skonczylam
    zobaczymy czy sie uda dzis, poki co garsc prochow tura dwa i sie zobaczy.

  12. #18372
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    TAR a ja mysle ze poplaca beda mieli co wspominac i wnukom opowiadac nic zlego nie zrobili tylko sie nacpali na sluzbie, ale to drzewo bylo najlepsze malo kto ma takie wspomnienia hahah
    sciagali go jak straz pozarna koty z drzewa

  13. #18373
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    czy ja wiem???? dobrze ze zyje i ze mu nie odwalilo i nikogo nie zastrzelil. chyba bym nie chciala nie miec kontroli nad wlasnym cialem i umyslem. dlatego tak panicznie boje sie narkozy.

  14. #18374
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    no wszystko sie skonczylo dobrze, jest zabawne, ale mieli na tyle swiadomosci ze zadzwonili po pomoc - to dobrze. W przeciwniestwie do tego ogrodnika ktory robil to na trzezwo.
    mialam dawno temu znajomego co sie najaral ale haszu, tez mial zwidy - zobaczyl Koziolka Matolka wyskoczyl przez balkon i latal po trawie za Koziolkiem po trawie. Balkon na szczescie byl na parterze

    ja juz stracilam rachube ile razy mialam narkoze, jedyne co zawsze mowilam do anestazjologa to - make sure I wake up.

  15. #18375
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    O tym ogrodniku czytałam, taki sympatyczny pan na fotce jest. A ten w US co 49 zaciukał, też ostatni o nim pisali, żalił się, że 50 mu się marzyło.
    Rechoczę ze śmiechu z tych podjadaczy słodyczy Jak byłam w Czeskim Cieszynie, to tam w sklepach pełno produktów z liściem. Do tej pory żałuję, że nie kupiłam lizaka. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lizak-konopny-14g-og-kush-amsterdam-cannabis-lollipop.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	84,6 KB
ID:	406219 Dostałam w prezencie szampon do włosów z liściem, super jest, bardzo go lubię. Balsamy różne też są.
    Nigdy nie paliłam trawki, ale tym lizakiem bym nie pogardziła
    Jak mnie operowali, to dr asystentom tłumaczył jak należy się bronić w oskarżeniu o tzw błąd lekarski.

  16. #18376
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    zanim poznalam M to podpalam sobie, i jedno i drugie
    zwidow nie miala przy zadnym, tylko sie brechtalam jak glupia ze wszystkiego i z niczego i czulam ze mam dupe wielka jak kaczka. Przestalam bo za kazdym razem chcialo mi gmmm no wiecie, barabara, bylam zdolna zgwalcic kazdego samca
    szkoda ze nie wykorzystalam ani razu, wyszalec sie za mlodu
    moja kumpela za to jadla jak glupia, kuper jej z lodowki tylko wystawal

    ale ani lizaka ani nic jadalnego z lisciem nie jadlam.

    Mika nastepnym razem kup lizaka, tylko liz w domu jak maz jest - moze skorzysta

  17. #18377
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    bylam wlasnie na chacie z Amazonem. Nozek nadal nie mam odeslalam, dostali w zeszlym tygodniu. Mialam dzis dostac, pokazuje ze dzis dostane a one nie wyslane wiec zlikwidowala zamaine i odrazu nowa zrobila. Juz sie wzieli za pakowanie z tego co widze.
    Poprosilam zeby sprawdzili, ze nie mam nic przeciwko zeby otworzyli orginalne pudelko - bylebym tylko dostala dobre nogi. Bo producent nalepil dobra naklejke ale wsadzil zle nogi. Bo ile razy bede wymieniac? A w sklepie nie moge ich nigdzie znalezc. Podobno jutro maja przyjsc.

    no i drugie, nie wiem czy macie w Polsce pojemniki, szklanki itp Bodum? Mam od lat dwa pojemniki - w jednym trzymam herbate w orebkach a w drugim kawe instant. Kupilam wiec do lasu drugi komplet. I Mlodemu na swieta tez bo chcial. No i wczoraj statni przyszedl - wsadzili orginalne pudelko w ich z Amazonu i nie oblozyli ani papierem ani bombelkami - efekt? pudelko w srodku latalo i przykrywka cala popekana, trzyma sie tylko na gumce , jedna polowa.
    wiec przy okazji to zalatwilam, zrobila mi zamiane babka i kazala tego nie odsylac. Kazala wywalic. Hmm...po co? trzyma sie, najwyzej przykrywke wywale a dol zostanie, albo sprobuje skleic tym wypelniaczem do pekniec na szybach samochodu? Ciekawe czy bedzie dzialac. Bo sloik jest szklany ale przykrywka plastykowa.

  18. #18378
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    sprawdzam jakie dlugie pudlo z pergola jest, bo do naszego samochodu nie wejdzie. jak nic - trzeba bedzie duzy samochod pozyczyc chyba ze akurat bedziemy miec pozyczony na robote.
    Ale good news jest - ma 20 lat gwarancji, nie jest tez w Chinach robiona ale w US. Wiec moze postoi. Chociaz pare lat. Chociaz moje chinskie gazebo stoi juz 4 zime i tony sniegu go nie zawalily na dachu.

    teraz tylko trzymac kciuki ze wszystkie czesci sa w srodku, bo roznie to bywa z takimi aukcjami
    juz tak pare razy oddawalismy cos bo brakowalo czesci

  19. #18379
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika mloteczki mam

    ten z czerwonym koncowki sie odkrecaja i mozna wymieniac - tylko ich znalezc nie moge.
    kazalam M sobie je podpisac bo znow mu ukradna w pracy

    dobrze sie nimi wbija material na metalowych listwach na meble, zreszta sa przydatne do duzo innych rzeczy zeby czegos nie zniszczyc - byle gwozdzi nimi nie wbijac bo sie zniszcza!!! ani nic kanciastego i ostrego






  20. #18380
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ide sie pomecze zobacze czy dam rady to krzeselko skonczyc, zobaczymy jak juz sie zaczne schylac

Strona 919 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony