dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 7
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 130
  1. #121

    Domyślnie

    Witam
    Widze,że jesteś użytkownikiem dwóch otwartych kabin prysznicowych. Mam zamiar zastosowac takie rozwiązanie u siebie, ale oczywiście te obawy o chlapanie itp. Czy moglabys podac wymiary, może jakiś rzyty lub więcej zdjęc swoich kabin, gdzie umieściłaś odpływy i jakiej długości, no i oczywiście jakieś informacje o ich uzytkowaniu, bo jednak nie ma jak to praktyka. Dziękuję
    PS Łazienka dolna bardzo fajna kolorystyka.

  2. #122

    Domyślnie

    AGA ADA
    hmm.... jak napiszę "zwykłe" to wyjdę na laika sprawdze resztki jutro to dam znać. Pamiętam, że ceresit toffi i magnolia. Cała powierzchnia pod płytkami w obrębie kabin byl pomalowana folią w płynie. Na krawędziach zastosowany silikon w odpowiednim kolrze. Dodam, ze z fugami nic się nie dzieje i nic na dół nie przecieka )

    BPESTKA
    jtro pomierzę i jka da radę zrobię zdjęcia

  3. #123

    Domyślnie

    bpestka
    pomierzyłam i górna "kabina" 100 na 100 tyle, że otwarta jak widać az do wanny, odpływ liniowy umieszczony pod panelem
    dolna ma szrokość 90cm i dł po szarej ścianie 136cm, ścianka z woodentica po strony kabinki ma 66cm. Tu odpływ liniowy umieściłam wzdłuż "wejścia"
    oba odpływy mają 80 cm długości

    Ladybird
    jeśli zajrzałaś: ścianka kolankowa ma 106cm ale w sumie wyjściowo chyba mniej niż metr. Musieliśmy zrobić ściankę z nidy na kanały co trochę zweziło łazienkę ale ścianka wyszła na te 106
    kąt dachu 45stopni

  4. #124

    Domyślnie

    Alutka dzięki. Ja w dolnej łazience mam zamiar zastosować takie rozwiązanie jak u Ciebie w gornej. Przyczym zamiast ścianki planuję szybę na 90cm (zostanie mi na wejście 60 cm), szerokość 100 cm odpływ tak jak u Ciebie - pod deszczownica. Powiesz mi jeszcze jak jest z tym chlapaniem wody wtedy.

  5. #125

    Domyślnie

    bpestka
    specjalnie dla Ciebie przeprowadziłam eksperyment i donoszę, że woda chlapie się do drugiej płytki podłogowej za ściankę (chodzi o woodentica). myślę, że dodatkowym czynnikiem jest rodzaj deszczownicy. Ta w moim panelu jest ciut pod kątem a te montowane w suficie dają strumień idealnie w dół

  6. #126

  7. #127

    Domyślnie

    Witam serdecznie, z czego wykonany jest blat w kuchni - czy to granit?

  8. #128

  9. #129

    Domyślnie

    Witam
    przypadkiem zawitałam w Twoje progi i bardzo mi się u Ciebie podoba
    Mam dwa "łazienkowe" pytania
    jaką masz muszlę wc przy bidetce ?? planujemy również takie rozwiązanie ale nie mogę dobrać muszli ;/
    druga kwestia czy jesteś zadowolona z panelu prysznicowego ?? jaka to firma ?? upatrzyłam sobie podobny

    dziękuje za informacje i pozdrawiam

  10. #130

Strona 7 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony