dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 32
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 637
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał pysiaczek Zobacz post
    Widzę, że będzie nowy świetny wątek - pierwsze fotki ekstra i czekamy na więcej
    Pysiaczku i Twoimi donicami szarymi się zachwycam Muszę takie zrobić na działkowy taras, który kiedys powstanie.

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Ooo...dzięki joliska Będę szukała.....polowała
    LAZUR

    Beata

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063
    LAZUR

    Beata

  4. #24

    Domyślnie

    Galeryjka to był bardzo dobry pomysł! Mnie kusi wykorzystanie drzwi lamelkowych. Po takich zdjęciach jak Twoje - kusi podwójnie...

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał bogumil Zobacz post
    ładne, małe trochę, bo tylko 12cm, ale przemyślę)) Dziękuję))

    Waderko
    , wstawiaj lamelki My sami montowaliśmy je.Wszystko robimy sami, tak jak Ty i inne dziewczyny z forum W tej ścianie była wnękowa szafa, zabudowana nieciekawymi drzwiami. Łuki przerobił mi wnętrze, zamontował półki z desek z odzysku i tak oto mam schowek na narzuty, koce, pościele, ręczniki, buty, chemię, nawet drobny sprzęt agd, wiadra, miotły i takie tam..
    Więc lamelki szczerze polecam. Nie były drogie, ale żeby nie było za pięknie musiały rok odleżeć i nabrać mocy urzędowej zanim się chłop za to wziął)
    Ale jak czytam Wasze wątki, to widzę, że większość tego gatunku tak ma
    Miłego dnia

    Później dla odstresowania (ł.wiózł dziś mojego ojca na operację serca) wstawię fotki działki.
    Niech mi tylko Maciej zaśnie, bo wspina się wszędzie i ściąga co na wysokościach.
    No i kompa też umie wyłączyć;/

  6. #26

    Domyślnie

    Takie metamorfozy przechodziła nasza działka odkąd ją kupiliśmy-w lipcu 2010



    tak jest teraz patrząc od str.altany
    Ścieżka pomysłu TOLI



    i kilka moich cudów wyhodowanych






    róża okrywowa



    róża parkowa wielkokwiatowa



    tawułka też ślicznie różowa

    Ostatnio edytowane przez asiulkowo ; 28-07-2011 o 08:03

  7. #27

    Domyślnie

    Waderko, oto konik-ten biały, którego 'wyprodukowaliśmy' wzorując się na takim z galerii



    już idę do Ciebie opowiedzieć co na róże

  8. #28
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar anutka2
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    560
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam się w nowym wątku , który już ma zapewne stałych fanów
    zrób wiele za tak niewiele...
    www.helenka.sos.pl
    dziennik
    możesz przekazać 1% swojego podatku Helence

  9. #29
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Paula_71
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Wrocław,Clane
    Posty
    304

    Domyślnie

    Asiu,na działeczce jest coraz piękniej,oj poleniuchowałabym sobie na niej i poplotkowała razem z Tobą

    Przedpokój wygląda świetnie,wszystko do siebie bardzo fajnie pasuje.Mina zaskoczonych podglądaczy przy wejściu jest pewnie bezcenna

  10. #30

    Domyślnie

    Witam serdecznie, przygląda się domkowi, galeria cudowna, czekam na wiecej zdjeć. a działaczka jak marzenie.
    zaczęło się

  11. #31
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Bardzo fajny ten przedpokój w całości! Galeria rzeczywiście robi wrażenie A biały konik jest słodki
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  12. #32

    Domyślnie

    Galeria w przedpokoju bardzo mi się podoba Też myślałam o takiej w korytarzu ale nie miałam pewności czy to bedzie dobry pomysł ....teraz już mam Podglądam cały czas

  13. #33

    Domyślnie

    Ślicznie ,galeryjka ,wiklinowe dodatki ,półeczki coś co lubię ,ażurowe drzwi planuję u nas w sypialni do garderoby oraz u córy i w przedpokoju rękami M i własnymy wybudować szafę .Galeryjka u mnie powstanie w jadalni w ramkach z jyska metalowych oraz na klatce ale tu taka jak powstawał nasz domek.Zostaje lubie takie coś z niczego małym kosztem .
    Lato,lato,lato ach to Ty .

  14. #34

    Domyślnie

    Ulciapulcia,Paulinko, pysiaczku, anbamo, renatomamo cieszę się, ze się podoba Galeria robi wrażenie, więc róbcie takowe
    Ramki kupowałam w Pepco, bo to mam w moim mieście. Najtańsze chyba jakie są. Duże jak dobrze pamiętam były po 8zł. Małe 2,99, większe chyba 5zł.
    Taniej chyba nigdzie nie ma.
    Planuję jeszcze galeryjkę taką mini nad stołem w pokoju, ale czekam aż remont zrobimy. Na zimę będziemy montowali sufity nowe w 2pokojach, łatali dziury po wymianie dachu, Bartek chce niebieski pokoik więc i malowanko u niego-tzn.taki jest plan.A co zrobimy-czas i życie pokaże. Nie nastawiam się zbytnio na wiele, bo jeszcze czeka nas kilka operacji Maćka, wiec same wiecie jak jest.
    Ale..musi być dobrze!!MUSI!!!

  15. #35
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    O rany, nie wiem o co chodzi z Maciusiem, ale trzymam kciuki! Zawsze trzeba wierzyć, że będzie dobrze
    LAZUR

    Beata

  16. #36

    Domyślnie

    To pokaże Wam jeszcze dziś pokoik Bartusia.
    12metrów na których jest multum zabawek, poza meblami widocznymi na zdjęciach stoją tu jeszcze 2 szafy mieszczące nasze ubrania.
    I bardzo rzadko jest taki porządek









    A to prezenciki od Domilki-jak założy swój wątek poznacie jej talent i zobaczycie, jakie cuda tworzy)
    Dorotko, zakładaj wątek szybciutko
    Ostatnio edytowane przez asiulkowo ; 28-07-2011 o 13:00

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał bogumil Zobacz post
    O rany, nie wiem o co chodzi z Maciusiem, ale trzymam kciuki! Zawsze trzeba wierzyć, że będzie dobrze
    Maciek ma duże znamię barwnikowe na plecach, musimy wyciać..czeka nas kilka operacji ze względu na to, ze jest mały i trzeba będzie skórę przeszczepiać.
    A u takiego malucha to skomplikowana operacja.Ale damy rade, bo kto jak nie my))
    Musi być dobrze

  18. #38
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Bardzo Wam współczuję, bo wiem jak to jest, gdy dziecko nam choruje. Ale dobrze to ujęłaś...kto jak nie rodzice muszą dać radę i wierzyć , że wszystko będzie dobrze. Musi być dobrze. W każdym bądź razie ja jestem myślami z Wami
    LAZUR

    Beata

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał bogumil Zobacz post
    Bardzo Wam współczuję, bo wiem jak to jest, gdy dziecko nam choruje. Ale dobrze to ujęłaś...kto jak nie rodzice muszą dać radę i wierzyć , że wszystko będzie dobrze. Musi być dobrze. W każdym bądź razie ja jestem myślami z Wami
    Dziękuję, staram się nie mysleć o tym, ze ta 'plama'tam jest. Pocieszam się, że to tylko kosmetyka, że inni mają gorzej..
    trafiłam ostatnio na blog chłopca-w znamionach, włókniakach, miał całą twarz... Seria operacji już za nim, a ile przed nim tego nikt nie wie.
    Jego rodzice to dopiero muszą mieć powera i siłę

  20. #40
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    To ja też trzymam kciuki za maluszka by było dobrze.

Strona 2 z 32

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony