dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 90
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 1798
  1. #61
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Jesli szefem ekipy bedzie sasiad to idealnie, bo wiesz, ze nic Wam nie spartaczy (inaczej bys mu glowe suszyla ).
    Ciesze sie, ze w koncu wszystko Ci sie uklada i jestes szczesliwa!

    Co do powiesci to dla mnie bomba i mam nadzieje, ze do napisania kolejnych rozdzialow nie bedziesz sie za dlugo zbierac .
    wyslalam Ci pw

  2. #62
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sure
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    8.500
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    499

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jagna Zobacz post
    Jak to o czym...? Już Ty dobrze wiesz... O tym jak miło jest być Feniksem, który powstaje z popiołów.... Początek można przeczytać tutaj: http://www.mictlan.portalliteracki.pl/artykul,42929.html
    super!!!
    pozdrawiam, Agata
    k
    d

  3. #63
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał magpie101 Zobacz post
    Jesli szefem ekipy bedzie sasiad to idealnie, bo wiesz, ze nic Wam nie spartaczy (inaczej bys mu glowe suszyla ).

    Co do powiesci ....
    Mało tego, on wie, że jak spartaczy to mu duża robota na wiosnę koło nosa przejdzie...
    "Powieści"! No daj spokój. Powieści to Tołstoj pisze )) A to coś, to takie tam sobie mało ambitne bazgranko.
    Sure, miło mi, naprawdę. Ale.... jak wyżej

  4. #64
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tom Bor
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    2.194
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Jagna ja chcę jeszcze ( powieści) i to zaraz a jak musisz koniecznie na tym stole to sie zrzucim formułowo i kupim.ciepło jest to na podwórku możesz smarować

  5. #65
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tom Bor Zobacz post
    Jagna ja chcę jeszcze ( powieści) i to zaraz a jak musisz koniecznie na tym stole to sie zrzucim formułowo i kupim.ciepło jest to na podwórku możesz smarować

    Niemożliwa jesteś....

  6. #66
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tom Bor
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    2.194
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    pojęcia nie masz ile istnień ludzkich ( kobiet znaczy się) chciałoby mieć tą książkę u siebie.do roboty proszę sie wziąć i na świeta wydać! daj poczuć się feniksem , wrzuć jeszcze kawałek.i

  7. #67
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Amelia 2
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    3.692
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    245

    Domyślnie

    Wiedziałam...... pamiętasz jak wieki temu w komentach do Podrzutka namawiałam Cię do napisania powieści ( Grochola wysiada!) i jej wydania a za zyski postawienia swojego nowego domku? Masz niesamowity talent, pisz kobieto, pisz! Pożyczę Ci na tę okoliczność mój prababciowy odrestaurowany stół dębowy z zachowaną dziurą po pocisku z czasów wojny! On ma duszę, Ty niebywałe zdolności, świetny duet

  8. #68
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tom Bor
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    2.194
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    no to już masz 2 stoły- wyjścia nie masz P I S Z - czekamy

  9. #69
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Dziewczyny:
    Muszę przyznać, że dziura po pocisku baaardzo do mnie przemawia....

  10. #70
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MusiSieUdac
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Melmax
    Posty
    3.296

    Domyślnie

    Nie no BASTA!!! Przeczytałam całego Podrzutka, włącznie z Cyganami, żabami i żwawą sasiadką, czytam Prostego, kazałam nawet tu przyleźć TomBorce, żeby się naprostowała. I miałam taki zamiar dalej się żywić twoimi wpisami po cichu jak jakiś pasożyt, do czasu aż nie przeczytałam fragmentu "Pisklę w kominie" i zaniemówiłam ( a to się u mnie zdarza bardzo rzadko, czytaj buzia mi sie nie zamyka). Jagna ja jestem pod totalnym wrażeniem, przygniotło mnie i nie wiem jak dziś dalej bedę murować, obiecaj że napiszesz i wydasz całość. Ja się ustawiam w kolejce. Pozdrawiam

  11. #71
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tom Bor
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    2.194
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    i Jagna mnie "prostuje" każdego dnia od nowa i wdzięczna jestem MSU za cynk

  12. #72
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Muśka Nic nie będę obiecywać, bo jak obiecuję do dotrzymuję. A tu nie wiem czy dotrzymam.... Muruj se muruj spokojnie. Ja jeżeli będę pisać, to już dawno będziesz po drugim remoncie domku, zanim to skończę...
    A to, że TomBorka się w moim życiu pojawiła od Ciebie to wiem. Ale ile ja się nagłowiłam co to jest MSU w jej pierwszym poście w moich komentarzach, to też wiem

  13. #73
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar 1976pinacolada
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    3.437
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Jagna

    ja pierd..... Przeczytałam "Pisklę w kominie" i nie moge się podnieść z fotela. Chcę jeszcze i to natychmiast. Kobieto! Ty jesteś milionerką i jeszcze o tym nie wiesz! Ja od razu zamawiam 10 egzemplarzy - porozkładam SE wszędzie cobym zawsze pod ręką miała! To jest boskie, naprawdę !

    ps. i nawet "naszą ulicę" znielubiałam.....
    "Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami."
    Stanisław Cat-Mackiewicz


    zapraszam do mnie

  14. #74
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MusiSieUdac
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Melmax
    Posty
    3.296

    Domyślnie

    ps. i nawet "naszą ulicę" znielubiałam.....
    Ja tivilor mam, ale nie mam podłaczonej anteny bo nie mam kiedy go ogladac, ale "Naszej ulicy" tyż solidarnie nie lubie, choc nigdy nie ogladałam.
    Moze to i dobrze

    co to jest MSU
    interpretacja dowolna

  15. #75
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1976pinacolada Zobacz post
    Jagna

    ja pierd..... Przeczytałam "Pisklę w kominie" i nie moge się podnieść z fotela. Chcę jeszcze i to natychmiast. Kobieto! Ty jesteś milionerką i jeszcze o tym nie wiesz!
    Niech się stanie słowo Twoje! Amen, niewiasto! AAAAMMMEEEEEEN!!!

    Cytat Napisał 1976pinacolada Zobacz post
    Ja od razu zamawiam 10 egzemplarzy - porozkładam SE wszędzie cobym zawsze pod ręką miała! To jest boskie, naprawdę !

    ps. i nawet "naszą ulicę" znielubiałam.....
    Czytać można lubić. Ulicy nie znielubiać. Pani Armia Krajowa (to jeszcze z Podrzutka, chyba już jasne o kogo chodzi...) wielką artystką jest i do końca życia jej się nie odwdzięczę za to co dla mnie zrobiła! Ja sama oglądam czasem Ulicę i nawet często rozumiem kto jest z kim i dlaczego! Ha!

  16. #76
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Amelia 2
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    3.692
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    245

    Domyślnie

    Zaraz wielką...... a gdzie jeszcze poza ulicą ją widać? Toż to gorszy babochłop ode mnie, wydaje się taka bezemocjonalna... nigdy za nią i za jej głosem nie przepadałam

  17. #77
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sure
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    8.500
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    499

    Domyślnie

    Ja co prawda się nie orientuję, bo seriali żadnych nie oglądam, ba, prawie wcale nie oglądam nic w telewizji, więc nie wiem, co znielubić czy polubić. Ale nic nie szkodzi...
    Jagno, a kiedy doczekam się kolejnego odcinka?
    pozdrawiam, Agata
    k
    d

  18. #78
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jagna Zobacz post
    Niech się stanie słowo Twoje! Amen, niewiasto! AAAAMMMEEEEEEN!!!


    Czytać można lubić. Ulicy nie znielubiać. Pani Armia Krajowa (to jeszcze z Podrzutka, chyba już jasne o kogo chodzi...) wielką artystką jest i do końca życia jej się nie odwdzięczę za to co dla mnie zrobiła! Ja sama oglądam czasem Ulicę i nawet często rozumiem kto jest z kim i dlaczego! Ha!

    Ototo... właśnie... nie potrafię znienawidzić owej koleżanki, która tak naprawdę wyprostowała moje życie
    Wiem, że w ciągu ostatnich 15 lat wielokrotnie narobiła smrodu innym osobom więc nie można jej wierzyć, ale mnie to nie wadzi, bo się z nią nie widuję

    Jagna pisz dalej... wydanie zakupię
    Buziaczki

  19. #79
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Amelia 2
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    3.692
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    245

    Domyślnie

    Jagna przyznaj się, co robiłaś między 21.06. 2010 a czasem teraźniejszym? chodzi o pisklę oczywiście.... pewnie masz coś w zanadrzu o czym nie wiemy.......

  20. #80
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał Moose Zobacz post
    Wiem, że w ciągu ostatnich 15 lat wielokrotnie narobiła smrodu innym osobom więc nie można jej wierzyć,
    ... albo właśnie odwrotnie: można na nią liczyć, że zawsze gdzie się pojawi będzie smród. Są tacy ludzie i na dodatek czasem, niestety stają na naszej drodze.

    Dziewczyny, ja tam troszkę coś jeszcze naskrobałam, ale żadne dzieło to z tego nie jest. Nie chcę już niczego publikować w ogólnym necie, bo to chyba nie ma większego sensu. Może to kiedyś skończę, może nie. Umówmy się tak. Jak któraś z Was naprawdę ma tyle samozaparcia, to dajcie znać na priva i jeszcze kawałeczek podeślę, bo nie przeczę, że recenzja by się przydała. Ale, halo! Pod warunkiem, że będzie szczera! Pisklak nie ma nic wspólnego z budowaniem, więc potraktujmy to jako naszą prywatną zabawę w pisaczy i czytaczy, ok?

Strona 4 z 90

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony