dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbyszek1982

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Zagórzyca
    Kod pocztowy
    76-231
    Posty
    719
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    11

    Domyślnie

    to mnie teraz podlamales a juz myslem ze dam grzejniki w pexie...kurde wkurza mnie to ze piec z nadmuchem, z sterownikami a ja musze i tak dawac miedz!!!

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał zbyszek1982 Zobacz post
    to mnie teraz podlamales a juz myslem ze dam grzejniki w pexie...kurde wkurza mnie to ze piec z nadmuchem, z sterownikami a ja musze i tak dawac miedz!!!
    jak producent pieca da gwarancję że nie zagotuje wody to możesz dawać pex ale pexm nie zrobisz instalacji grawitacyjnej, to że piec ma sterownik i nadmuch nie zmienia podstawy że zapalone paliwo znajduje się w środku a w gazowych czy olejowych w momencie braku prądu następuje natychmiastowe odcięcie dopływu paliwa i to brak paliwa daje 100% gwarancji że nic się nie przegrzeje
    dom szkieletowy 106mpu, 35cm styropianu i wełny, GWC żwirowe 30m3 , ogrzewanie nadmuchowe płaszczowe i zwykłe z reku bufor oraz kominek wodny, wszystko "tymi rękami zrobione"

  3. #23
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbyszek1982

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Zagórzyca
    Kod pocztowy
    76-231
    Posty
    719
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał kajmanxxl Zobacz post
    jak producent pieca da gwarancję że nie zagotuje wody to możesz dawać pex ale pexm nie zrobisz instalacji grawitacyjnej, to że piec ma sterownik i nadmuch nie zmienia podstawy że zapalone paliwo znajduje się w środku a w gazowych czy olejowych w momencie braku prądu następuje natychmiastowe odcięcie dopływu paliwa i to brak paliwa daje 100% gwarancji że nic się nie przegrzeje
    wiem ze hydraulik bedzie dawal naczynko zbiorcze w nawyższym pkt domu (strych) czy to wlasnie jest zwiazane z grawitacja?bedzie je dawał w miedzi tyle pamietam z tego co mowił

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał zbyszek1982 Zobacz post
    wiem ze hydraulik bedzie dawal naczynko zbiorcze w nawyższym pkt domu (strych) czy to wlasnie jest zwiazane z grawitacja?bedzie je dawał w miedzi tyle pamietam z tego co mowił
    to oznacza ze system będzie otwarty bardzo prawidłowo do pieca na paliwo stałe
    dom szkieletowy 106mpu, 35cm styropianu i wełny, GWC żwirowe 30m3 , ogrzewanie nadmuchowe płaszczowe i zwykłe z reku bufor oraz kominek wodny, wszystko "tymi rękami zrobione"

  5. #25
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbyszek1982

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Zagórzyca
    Kod pocztowy
    76-231
    Posty
    719
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    11

    Domyślnie

    he niezle mi sie namieszało w głowie teraz...juz nie wiem co robic;(

  6. #26

    Domyślnie

    zaproś hydraulika na rozmowy zapisz to co Ci proponuje albo poproś o wycenę i to możesz na forum skonfrontować
    dom szkieletowy 106mpu, 35cm styropianu i wełny, GWC żwirowe 30m3 , ogrzewanie nadmuchowe płaszczowe i zwykłe z reku bufor oraz kominek wodny, wszystko "tymi rękami zrobione"

  7. #27
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbyszek1982

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Zagórzyca
    Kod pocztowy
    76-231
    Posty
    719
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    11

    Domyślnie

    to wyniesie mnie ponoc sporo wiecej rozwiazanie. Jakos jestem bardziej przychylny przy piecu z sterownikiem, nadmuchem na paliwo stałe....:do opcji :
    cala kotłownia w miedzi od niej w miedzi do naczynia zbiorczego, a pozniej a poza kotlownia pexem na parterze podlogówke i poddaszu grzejniki ale po Twoich radach nabralem watpliwości.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony