dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 5
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 95
  1. #61
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    karolinusienka

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-075
    Posty
    5

    Domyślnie

    my zdecydowaliśmy się na lodówkę sbs dokładnie na tą: Zestaw Lodówka SAMSUNG RSH5STTS mam nadzieję, że będziemy zadowoleni

  2. #62

    Domyślnie

    Mnie też się podoba, ale są już takie LG z barkiem w drzwiach i mogą stać w każdym miejscu w kuchni bo mają wbudowany zbiornik wewnętrzne skąd pobierają wodę.

  3. #63
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    od ponad 2 lat używam sharpa 80 cm jednodrzwiową. na półce miesci sie wielka blacha z ciastem plus np. butla dwulitrowa na leząco; mnóstwo miejsca.
    a tez chciałam sbs, ale jak zajrzałam do środka oto od razu mi przeszło. maleńkie półeczki, ciasniej niz w zwykłej lodówce

  4. #64

    Domyślnie

    Lodówki sbs mają jeszcze jedną poważną wadę. Jako pracownik serwisu AGD mogę powiedzieć, że są tak samo awaryjne jak zwykłe ale koszt nawet drobnej awarii jest wysoki.
    Co do chłodziarko-zamrażarek LG to radzę uważać, spora część robiona jest w chinach. Czytajcie naklejki w środku.

  5. #65
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Nie znasz się
    sbs to nie jest zwykła lodówka do przechowywania blach z ciastem to przede wszystkim bajer w postaci "mało kto ma" i mozliwości produkcji kostek lodu na codzień
    te kostki lodu to mi wspomnienie nasuwają....przez całą budowę była zgoda w rodzinie, dopiero zakup lodówki spowodował poważne zagrozenie rozwodem. moja lodówka ma fajnie rowiązane robienie lodu w dużej ilości, ale wodę trzeba zwyczajnie nalewać. mojego męża nic nie obchodziła cała budowa, tylko ten lód....miał się SAM robić! no jakoś to przezył... czasami mu to wypominam, gdy lód leży i leży i nikt go nie używa.

  6. #66

    Domyślnie

    My tez zastanawiamy sie nad tym, jaka lodowke bedziemy miec w naszej kuchni. Dla mnie najwieksza wada lodowek SBS jest to, ze tak chlodziarka, jak i zamrazarka sa stanowczo za waskie (jak tam np. wlozyc pizze?). Dlatego zaczynamy sie zastanawiac nad kupnem chlodziarko-zamrazarki typu french door.
    Np. takiej jak ta:

    albo ta:

    lub ta:

    ...chociaz ta ostatnia to ma juz zamrazarke dzielona.
    Ostatnio edytowane przez agata.kmisti ; 06-12-2011 o 21:00
    "...nie ma lepszej chwili na szczescie niz ta teraz wlasnie."

  7. #67

    Domyślnie

    Znalazłem bardzo złe opinie na temat lodówek Liebherr pomyślałem że warto podlinkować.

    Opinie na temat lodówek Liebherr
    Ostatnio edytowane przez odaro ; 19-12-2011 o 22:20
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  8. #68

    Domyślnie

    To co opisał autor to jest normalka w nowych lodówkach.

  9. #69

    Domyślnie

    Cytat Napisał radam5 Zobacz post
    To co opisał autor to jest normalka w nowych lodówkach.
    O wiele ważniejsze są komentarze do opisu autora a są tam komentarze z 2011r.
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  10. #70

    Domyślnie

    my mamy osobno chłodziarkę i zamrazarke i uważam, ze to najlepsze rozwiazanie jeżeli oczywiście jest na nie miejsceco do sbs dla mnie niepraktyczne i wielkie z zewnatrz, a waskie w srodku
    poza tym nieestetycznie wygladają w kuchni, jezeli zabudowa nie jest przemyślana.
    Chlodziarkę mamy Liebherr i jak do tej pory jest wszystko w porządku, pojemna, cichutko chodzi, rewelacja.

  11. #71

    Domyślnie

    A ja wkleje linka do filmu na YouTube z moim lodowkowym faworytem: http://www.youtube.com/watch?v=WSdz9...feature=relmfu
    Lodowke widzialam na zywca i jest swietna.
    "...nie ma lepszej chwili na szczescie niz ta teraz wlasnie."

  12. #72

    Domyślnie

    Cytat Napisał agata.kmisti Zobacz post
    A ja wkleje linka do filmu na YouTube z moim lodowkowym faworytem: http://www.youtube.com/watch?v=WSdz9...feature=relmfu
    Lodowke widzialam na zywca i jest swietna.
    A jest wogóle dostępna do kupienia w Polsce.

    Bo na polskiej stronie samsunga jej nie ma w ofercie.
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  13. #73

    Domyślnie

    Cytat Napisał odaro Zobacz post
    A jest wogóle dostępna do kupienia w Polsce.

    Bo na polskiej stronie samsunga jej nie ma w ofercie.
    Widzialam ja wczoraj w Media Markt. Jednak taniej mozna ja dostac w sklepach internetowych.
    "...nie ma lepszej chwili na szczescie niz ta teraz wlasnie."

  14. #74

    Domyślnie

    Cytat Napisał agata.kmisti Zobacz post
    Widzialam ja wczoraj w Media Markt. Jednak taniej mozna ja dostac w sklepach internetowych.

    A nie wiesz czy wystarczy jak drzwi się otwierają do 90st to można wyjąć półki.

    Inaczej mówiąc czy taką lodówkę można wstawić we wnęce.

    A powiedz dlaczego ta lodówka tak Cię urzekła?
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  15. #75

    Domyślnie

    Cytat Napisał odaro Zobacz post
    A nie wiesz czy wystarczy jak drzwi się otwierają do 90st to można wyjąć półki.

    Inaczej mówiąc czy taką lodówkę można wstawić we wnęce.

    A powiedz dlaczego ta lodówka tak Cię urzekła?
    Powiem szczerze, ze nie wiem. Jak sie jutro wyrobie z czasem, to zajade do Media i sprawdze to dla Ciebie-
    A w tej lodowce podoba mi sie przede wszystkim przestrzen (brak typowej dla lodowek SBS klaustrofobii) i naprawde solidne wykonanie. Poleczki mozna aranzowac wedlug wlasnych potrzeb, a szuflady chodza naprawde cicho i lekko. Wszystko, moim zdaniem, bardzo dobrej jakosci.
    "...nie ma lepszej chwili na szczescie niz ta teraz wlasnie."

  16. #76

    Domyślnie

    Cytat Napisał agata.kmisti Zobacz post
    Powiem szczerze, ze nie wiem. Jak sie jutro wyrobie z czasem, to zajade do Media i sprawdze to dla Ciebie-
    Będę wdzięczny

    Mnie też tego typu lodówki się podobają ale nie mam za bardzo miejsca w kuchni stąd to pytanie o wnękę na lodówkę.

    Może w Media-Markt będę wiedzieć jakie jest minimalne otwarcie drzwi a szczególnie te drzwi po lewej stronie.
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  17. #77

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post

    Proponuję do salonu,tam będzie na widoku
    Jak się nie da inaczej...
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  18. #78

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post

    Proponuję do salonu,tam będzie na widoku


    Ewentualnie jak bankomat...w elewację frontową domku

    No dosyc żartów. Na filmiku widac że nie da się wyciągnać półek gdy drzwi są otwarte 90 stopni. Inna sprawa że sa dzielone i moze to byc ułatwienie, czyli wcale drzwi nie musza byc otwarte tak szeroko
    Ostatnio edytowane przez photos ; 15-12-2011 o 08:55

  19. #79

    Domyślnie

    Cytat Napisał photos Zobacz post


    Ewentualnie jak bankomat...w elewację frontową domku

    No dosyc żartów. Na filmiku widac że nie da się wyciągnać półek gdy drzwi są otwarte 90 stopni. Inna sprawa że sa dzielone i moze to byc ułatwienie, czyli wcale drzwi nie musza byc otwarte tak szeroko
    Dzięki za cenną podpowiedź
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  20. #80

    Domyślnie

    Bylam dzisiaj w Media i ponownie ogladalam ta lodowke.
    Przy lodowce otwartej na 90 stopni, da sie wysunac szuflady na calej dlugosci, jednak nie da sie ich wyciagnac calkowicie.
    "...nie ma lepszej chwili na szczescie niz ta teraz wlasnie."

Strona 4 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony