dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 245 z 255
Pokaż wyniki od 4.881 do 4.900 z 5095
  1. #4881
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał gajzo Zobacz post
    Hmm... chyba już kiedyś miałyśmy okazję, ale to było tak dawno ... a piszę o szafce na buty (mogłam od samego początku konkretnie, bo u Ciebie przecież tyleeee bieli ). U mnie będzie szara-matowa, w pionie na pojedyńcze 4 fronty. Nie wiem czy dobrze myślę, ale Twoja chyba otwierana na click (?). Ja myślałam o takim mechaniźmie jaki stosuje się w typowych szafkach na buty. Ponieważ moja rónież ma być bez uchwytów, to otwierać się będzie poprzez pchnięcie danego frontu w jego dolnej części do środka. Druga połowa będzie miała jeden front stylizowany na 4 pojedyńcze, otwierana na click. W tej części będzie można powiesić sobie kurtkę. Mam nadzieje, że choć w połowie będzie tak ładna jak Twoja
    PS. A zdjęcie z wyjazdu rzeczywiście cudne!!
    Koniecznie się Pochwal swoją szafką jak już będzie gotowa

    Cytat Napisał yuka Zobacz post
    Cześć Anetko
    Ale mieliście fantastyczny odpoczynek!!! Zdjęcia rewelacyjne!!!!
    Szczerze zazdroszczę (i odpoczynku i takich umiejętności fotografowania- tu ukłony dla męża)
    Dziękuję Yuczko

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post
    Anetko, nie dzwoniłam jeszcze, bo się bido męczyłaś z chorobami i nie chciałam zawracać dodatkowo gitary. Zdzwonimy się na pewno, ale mam nadzieję że zobaczymy za dwa tyg.
    Martuś no mnie ciekawość zżera z tego oczekiwania na telefon oj chciałabym być na zlocie ale nie planuję, u mnie będzie totalny sponton nawet nie wiem jak i czym dojadę ale pomyślę o tym też w ostatniej chwili coby losu nie kusić i żeby mi kolejnego figla nie spłatał
    Cytat Napisał kubel30 Zobacz post
    Anetko dawno mnie nie było , oj dawno Pozytywnie zazdroszczę miłej niespodzianki , też tak chcę i życzę powrotu do zdrowia albo inaczej niech Was omijają wszystkie szerokim łukiem
    Bożenko zaraz lecę zobaczyć co u Ciebie

  2. #4882

    Domyślnie

    oczywiście, jesteś w końcu matką chrzestną pomysłu

  3. #4883
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Anetko
    Gdzieś nam przepadła ? Śniłaś mi się dzisiaj
    Jaka u Ciebie sytuacja wyjazdowo- zlotowa?
    Cały czas trzymam kciuki

  4. #4884

    Domyślnie

    Anetko gdzieś Ty?? CO u WAS??

  5. #4885
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Ida jestem, jestem ale u mnie nic sie nie dzieje

  6. #4886
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Cześć Anetko ;hug:

    dawno u Ciebie nie byłam, przyszłam miłego dnia życzyć, ja mam dzisiaj wspaniały humor, wieczorem idziemy do teatru.

    Zdjęcia nie musisz na image zamieszczać możesz je z facbooka tutaj wklejać

    Pozdrawiam

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  7. #4887
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    hej Alu tak? z Fb? jak??? matko ale ja nietechniczna jestem

  8. #4888
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Otwierasz zdjęcie, klikasz prawym przyciskiem myszy, kopiujesz adres URL i wstawiasz jak z Image Powodzenia

    To zdjęcie musi byc indywidualnie otwarte na fejsie

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  9. #4889

  10. #4890

    Domyślnie

    Anetko, czy Ty możesz mi doradzić w sprawie krzesełka Tripp Trapp? Zdecydowałam się je kupić (że ja Was rok temu nie posłuchałam i się uparłam na to chicco - ) i chcę wiedzieć co jeszcze powinnam do niego dokupić dla 2,5 rocznej córeczki. Bo samo krzesełko nie ma z przodu tej barierki zabezpieczającej, prawda? Czyli powinnam do tego dokupić tę barierkę z oparciem: http://www.mamaija.pl/x,d3752.html ?
    Ostatnio edytowane przez Sylwia_LBN ; 06-06-2013 o 19:19 Powód: link
    mój dom

    Ważne jest by nigdy nie przestać pytać. Ciekawość nie istnieje bez przyczyny. Wystarczy więc, jeśli spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy każdego dnia. Nigdy nie trać świętej ciekawości. Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć. (Albert Einstein)

  11. #4891
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Sylwia, tak ten, to jest nowy model od ok 2 lat, ja go nie znam bo u siebie mam drewniany element, ten suport pod plecy na pewno nie będzie potrzebny, tak naprawdę to ja bym się zastanowiła nad zakupem tego elementu...moja Marysia ma 2,5 roku - ja mam 2 krzesełka - jej z tą drewnianą "barierką" z przodu i Łukaszek ma zupełnie gołe, ona bardzo chętnie i dośc pewnie siedzi w tym jego, właściwie jak Młody jest w przedszkolu to często mi się zdarza karmić ją w tym golasie.

  12. #4892
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tofee
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    2.901
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sylwia_LBN Zobacz post
    Anetko, czy Ty możesz mi doradzić w sprawie krzesełka Tripp Trapp? Zdecydowałam się je kupić (że ja Was rok temu nie posłuchałam i się uparłam na to chicco - ) i chcę wiedzieć co jeszcze powinnam do niego dokupić dla 2,5 rocznej córeczki. Bo samo krzesełko nie ma z przodu tej barierki zabezpieczającej, prawda? Czyli powinnam do tego dokupić tę barierkę z oparciem: http://www.mamaija.pl/x,d3752.html ?
    Sorki że tak się wetnę ... ale serio chcesz kupić za kupę kasy krzesełko do jedzenia dla 2,5 latka? Dla mnie to trochę kosmos. Mój ani myśli siedzieć w jakimkolwiek krzesełku tylko na dorosłym. Przemyśl ile jeszcze posłuży ci taki mebel? To trochę tak jak kupować teraz wózek? Za chwilę będzie zupełnie nie używane... Wiem że te Tripp Trappy niby rosną z dzieckiem ale ... nie każde dziecko chce siedzieć w takich fotelikach jak już ma tyle co twoja córa. U Anety siedzą oboje i to może być też element że jedno patrzy na drugie i dlatego się jeszcze nie buntują ... przemyśl ten wydatek . Anetka POZDRAWIAM gorąco .
    k

    Sprzedam wełnę ISOVER 18 cm za półceny ok 8 rolek odbiór osobisty mazowieckie!


    MIESZKAMY! 11.12.2011


  13. #4893
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Toficzku buziaki
    nie zgadzam się znam dzieci, które korzystają z tych krzesełek przy biurku sama też często na nim siadam bo jest poręczneja nie znam osoby, która by nie była z trip trapa zadowolona to chyba nie do końca tak z tym buntem, każde dziecko jest inne, jedno w krzesełku siedzi inne nie, my mamy trzecie u Teściów , na dłuższe wakacje zabieramy jedno z naszych (szybko się go rozkręca i na płasko do bagażnika). Marysia nie zje w dorosłym krzesełku - nawet w restauracji

  14. #4894
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar *Kasia*
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Irlandia
    Posty
    1.191

    Domyślnie

    Czesc Anetko
    “If you live to be a hundred, I want to live to be a hundred minus one day so I never have to live without you...”

  15. #4895

    Domyślnie

    Anetko - dziękuję za odpowiedź. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć tego samego pałąka z przodu tylko wszędzie z tym oparciem. Czy Twoja Marysia bardzo ruchliwa jest? Boję się, że jak się mój Haniutek zacznie kręcić to mi jakoś z tego krzesła wypadnie Może kupię najpierw samo krzesło i zobaczę jak będzie? To siedzisko zawsze ewentualnie będzie można dokupić. A może nie trzeba będzie

    tofee - moja córeczka posiłki jada tylko w krzesełku (jedno mamy w domu, drugie u dziadków), tak jak Marysia Anety - nie zje siedząc na dorosłym krześle, tzn. może i by zjadła ale kręci się na wszystkie strony i to g***o a nie jedzenie bo trzeba z łyżką czy widelcem latać wokół niej a jak posadzę ją do krzesełka to wie, że tu się je i zjada Tak ją po prostu nauczyliśmy. Ja już dawno temu prosiłam dziewczyny o rady w kwestii krzesełka do karmienia (kiedy kupowałam pierwsze) i już wtedy Aneta zachęcała do Stokke ale ja się nie zdecydowałam na nie bo uznałam, że za drogie (ze wszystkimi akcesoriami dla maluszka wychodziło coś ok. 1500zł). I kupiłam Chicco, za które wybuliłam 6 stów - wtedy wydawało mi się to dobrym pomysłem ale teraz sama bym odradzała. Krzesło bardzo fajne, ale jednak zajmuje dużo miejsca i jest nieporęczne, no i ciężkie. Dlatego chcę je zmienić. I teraz zapłacę za drugie - no, deal życia normalnie Poza tym lepiej mi w jadalni będzie Stokke pasowało

    I jeszcze - córka naszych znajomych Francuzów ma krzesełko Stokke, można by rzec od urodzenia. Obecnie ma 9 lat i dwa krzesełka - jedno w jadalni przy stole, drugie w swoim pokoju przy biurku. Oni uważają, że Stokke przy biurku to lepszy pomysł niż krzesło obrotowe bo dziecko nie kręci się na wszystkie strony i przede wszystkim siedzi w odpowiedniej pozycji. Nie mam doświadczenia, ale chyba coś w tym jest.

    Pozdrawiam! I buziaki dla Marysi i Łukaszka ślę!
    mój dom

    Ważne jest by nigdy nie przestać pytać. Ciekawość nie istnieje bez przyczyny. Wystarczy więc, jeśli spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy każdego dnia. Nigdy nie trać świętej ciekawości. Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć. (Albert Einstein)

  16. #4896
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Wpadłam przytulaski zostawić.



    I zaległości nadrobić.



    Edit. Fotki z Toskanii booooooooooooooooskie!!!
    Ostatnio edytowane przez nemi ; 06-06-2013 o 22:07

  17. #4897
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Kasiu, Nemi
    Sylwia ja myślę, że Stokke to super wybór, na Twoim miejscu zamówiłabym na początek krzesełko Marysia , Łukaszek też są bardzo ruchliwi Marysia sama "włazi " i "wyłazi" z krzesełka, o ile korzysta z tego Łukaszka to ok ale jak wchodzi do swojego to się jeżę bo staje na siedzisku i wsuwa nogi i zawsze mam wrażenie, że to się zle skończy Sylwia ja myślę, że upadki powinnaś wkalkulować u nas się zdarza, że Łukaszek ze swojego się osunie albo spadnie bo on straszny wiercipięta i czasem najchętniej na stole by siedział Marysia też kilka razy spadła ale to dziecko też czegoś uczy

  18. #4898
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tofee
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    2.901
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie

    No to ja mam dziwne dziecko bo moje za nic nie da się wsadzić w nic co przypomina choćby na km fotelik dla dziecka . Ale każdy maluch jest inny.
    k

    Sprzedam wełnę ISOVER 18 cm za półceny ok 8 rolek odbiór osobisty mazowieckie!


    MIESZKAMY! 11.12.2011


  19. #4899

    Domyślnie

    Anetko - dziękuję, że mnie utwierdziłaś w decyzji

    tofee - ja myślę, że nie masz się czym przejmować Mój starszy syn był bardzo spokojnym dzieckiem, płakał tylko jak był głodny lub miał mokro, chociaż przy tym ostatnim to też nie zawsze. Gorzej się zrobiło jak osiągnął wiek jakichś 14 lat
    Tak naprawdę dopiero przy Hani zrozumiałam co to znaczy małe dziecko - żywe srebro po prostu. Tak jak napisałaś - każdy maluch jest inny.
    mój dom

    Ważne jest by nigdy nie przestać pytać. Ciekawość nie istnieje bez przyczyny. Wystarczy więc, jeśli spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy każdego dnia. Nigdy nie trać świętej ciekawości. Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć. (Albert Einstein)

  20. #4900
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Wejszłam sobie w goole, żeby zobaczyć o jakim krześle mówicie i szczena mi opadła.
    To na tym da się siedzieć ???
    Oparcie to jakaś maskara! Wygląda jak klęcznik w bardzo rygorystycznym zakonie

Strona 245 z 255

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony