dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 368
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 7350
  1. #21
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mada1412
    Zarejestrowany
    May 2011
    Posty
    859

    Domyślnie

    Ja także będę baaardzo kibicować Mogę?

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Mada, jasne! Zapraszam
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  3. #23

    Domyślnie

    Narendil - ale masz fantastyczne fotele! Miodzio! I jaka fajna biblioteczka?! Czy może jeszcze jakieś cudeńka kryją się u Ciebie po kątach?!
    Sometimes “good enough” is good enough.

    American dream...

  4. #24
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kasia_sw
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    841

    Domyślnie

    Ja też się witam i z niecierpliwoscią czekam na postępy w pracach Lampa i fotel świetne !!

  5. #25
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mada1412
    Zarejestrowany
    May 2011
    Posty
    859

    Domyślnie

    Dojrzałam lampę i krzesełka do dębowego stołu I galeryjkę, i całą resztę Jest szansa, żebyśmy zobaczyły kawałeczek aktualnego mieszkania? Smakowicie się zapowiada

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Kasiu, witam

    Z ciekawych mebli, to mam jeszcze fotele do biurek. Reszta, najzwyklejsze zwyklaki.
    No, i trochę DIY.
    Pokażę

    Mada, aktualne mieszkanie? Nie wiem. Ono jest takie nie do końca moje i takie jakieś niedorobione. Kobiety w 8. i 9. miesiącu ciąży powinny mieć zakaz urządzania czegokolkwiek! A przynajmniej ja. Ale myślę, że kilka ciekawych kadrów się znajdzie.
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mrówka75
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    1.338

    Domyślnie

    Ja również się witam, na pewno będę zaglądać

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Narendil, nareszcie ktoś z naszego pięknego miasta
    Dość często przejeżdżam obok Twego budującego się apartamentu.
    Będę zaglądać w okna .
    Pozdrawiam serdecznie.
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  9. #29
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Zapowiada się smakowicie Będę podglądać i ja
    Witam się
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  10. #30
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Mrówka, Tola, Pysiaczek miło mi, że będziecie mi towarzyszyć
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  11. #31
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    zajrzalam z ciekawosci i bede zagladac
    zachwycila mnie big mamma oraz pocztowki, sama mam ich mase z mojego rodzinnego miasta i urzekaja mnie ilekroc na nie spojrze, Twoje ogladalam z 15 minut probujac dostrzec wszystkie szczegoly, sa urokliwe i zarazem fascynujace
    pozdraiam!

  12. #32

    Domyślnie

    Piękny zbiór książek! Czyżby w domu mieszkał filolog? Wszystkie ułożone seriami - uwielbiam to! I te wygodne krzesła - nic dziwnego, że nie chcecie telewizora, skoro macie takie skarby! Ten środkowy pokój będzie gabinetem?

  13. #33
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Kjuta, witam Zazdroszczę Ci tej masy pocztówek. Ja mam ich tylko kilka. Chciałabym więcej, ale dlaczego one są takie drogie?

    Bocianku, nie, żadnego filologa w domu nie ma. No, może jeden niedoszły - ja Z tym, że chciałam germanistykę studiować, a tu głównie język ojczysty.
    My po prostu uwielbiamy czytać. Mieć książki tez uwielbiamy. I nie są one u nas tylko i wyłącznie dekoracją.

    Właśnie. KSIĄŻKI. Coś, bez czego nie umiemy żyć. Książki u nas muszą być na widoku. Nie w gabinecie, nie w sypialni. Tylko tam, gdzie spędzamy najwięcej czasu. Nie wyobrażamy sobie sytuacji, kiedy nie mamy ich w zasięgu wzroku. Dziwne? Może tak. Ale każdy ma jakieś swoje dziwactwa

    Pierwsze, co zrobił mój mąż po wyprowadzce z akademika do wynajmowanego mieszkania, to przywiózł z domu rodzinnego swoje książki.
    Pierwsze, co ja zrobiłam po przeprowadzce do mojego przyszłego wtedy męża, to przywiozłam do niego swoje książki.
    I tak się zaczęła nasza wspólna biblioteka

    Uwielbiam oglądać zdjęcia biblioteczek. Mam kilka inspiracji, które mnie urzekły pomysłem.








    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  14. #34
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Powyższe inspiracje są miłe dla oka, ale mało książek mieszczą. My obecnie ściany przeliczamy na metry bieżące regałów.
    I najpawdopodobniej będzie tak:







    To moje pierwsze takie wizualizacje, więc wybaczcie ich jakość. Dopracuję je w wolnej chwili
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  15. #35
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Witaj Narendil! Chciałam rzec, że jeśli te zdjęcia z lampą, krzesłem i pocztówkami, to Twoje obecne M, to jest cudnie. Jeśli apartament choć w połowie będzie taki (a po wizualkach widać, że tak), to będzie super.
    Będę kibicować...
    Ostatnio edytowane przez ane3ka1 ; 29-09-2011 o 20:39
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  16. #36

    Domyślnie

    i ja sie witam słonecznie i będę w wolnych chwilach wpadać

  17. #37

    Domyślnie

    To mają być NIEDOPRACOWANE wizualizacje?! Narendil - jesteś moim guru!
    W jakim programie je robiłaś?

    Faktycznie, dużo miejsca przewidujecie na książki
    Dla inspiracji wrzucam swoje inspiracje bliblioteki



    Sometimes “good enough” is good enough.

    American dream...

  18. #38
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Witam Pepe i Ane3czke Cieszę się, że chcecie mi towarzyszyć!

    Nihiru, wizuzalizację robię w Sweet Home 3D, tym samym co AnnaMaria.
    To naprawdę nie jest takie straszne. Trudne może być na początku wyrysowanie samych pomieszczeń. A potem to już sama zabawa.
    Szkoda tylko, że prawdziwe meble przestawia się o wiele ciężej niż te wirtualne
    Spróbuj! Jakby co, to pytaj, pomogę w ramach możliwości.

    Ane3czko, ten kąt to jeden z kilku elementów, które mi się w obecnym mieszkaniu podobają. Nie wyszło mi ono, ale końcówka ciąży to był naprawdę idiotyczny moment na wykańczanie. Chcieliśmy zdążyć przed porodem i wiele rzeczy było robionych na szybko. Jak mi hormony się uspokoiły, to się za głowę złapałam. Ale było już za późno. Nie mogłam przecież wyrzucić całej kuchni, zabudowanych szaf, tylko dlatego, że mi ich kolor nie odpowiadał. Próbowałam to trochę ratować, ale nie zawsze się dało.
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  19. #39
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    A dlaczego nie chcesz dociągnąć zabudowy z półkami do końca ściany (chodzi o pierwsze zdjęcie, półki po lewej stronie, przy oknie). To celowy zabieg? Planujesz tam coś?

    Poza tym mi się podoba. A wizualki możesz robić w najwyższej jaości, wtedy jak zdjęcia wychodzą i dużo fajniej się je ogląda

  20. #40
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    faktycznie inspiracje sa ciekawe, ale malo praktyczne
    ja tez mol ksiazkowy, ksiazki zajmuja nam wszystkie wolne zakamarki, parapety takoz, w tej chwili w mikro mieszkaniu nie mam juz zadnego sensownego pomyslu na zagospodarowanie ich, czesc lezy w kartonach w szafie, garazu
    marzy mi sie jeden pokoj w domu, typowa biblioteczka, moze moze
    pozdrawiam

Strona 2 z 368

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony