dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 368
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 7350
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Aniu, bo tam będzie grzejnik. Zapomniałam go umieścić

    Wizualki w najwyższej jakości? Nie rozumiem.
    Mówisz o tym, żeby robić zdjęcie w SH? Ale ono jakieś takie mało wyraźne mi się wydało wczoraj. Chyba muszę się w to zagłębić.
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  2. #42
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Jak zapisujesz widok (robisz zdjęcie) w sh3D to tam masz do wyboru opcje... Jakość od najniższej, do najwyższej. W najwyższej wychodzi jak zdjęcie. Z fakturami, światłem, cieniem...

  3. #43
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    przejrzalam jeszcze raz Twoje wizualizacje salono jadalni
    ten stolik bedzie tylko pod komputer ? czy bedzie do czegos innego wykorzystywany ? wiem, ze ja u siebie nie bede robila typowego kacika komputerowego, szkoda mi miejsca na taki zwlaszcza w salonie
    chyba, ze jednak komputer w razie czego ma sluzyc do ogladania tv online ?

  4. #44
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Aniu, dzięki. Próbuję.

    Kjuta, tylko na komputer. Telewizora nie mamy i nie będziemy mieć, więc czasem oglądamy filmy na komputerze. A poza tym, taka specyfika pracy, że u nas komputer non stop włączony i dość często do niego siadamy. A żadne z nas nie chce się separować i latać co chwilę do pokoju obok.
    Też mi trochę szkoda miejsca, ale I tak będzie lepiej niż teraz. Obecnie w salonie stoją dwa duże biurka i dwa komputery. 1/3 pokoju jest biurem :/
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  5. #45
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    no to melduje sie kolejna podgladaczka zapowiada sie cudnie

  6. #46
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Dużo książek ? Ja jestem na TAK! Jak dla mnie mogą być wszędzie
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  7. #47

    Domyślnie

    I ja też się ujawniam, bo kukam tutaj od początku . Narendil wiesz czego chcesz, a to dobrze wróży Twojemu pół-apartamentowcowi . Zapowiada się świetnie.
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  8. #48

    Domyślnie

    Sporo książek my tez tyle mamy mąż każe przed przeprowadzką zrobić selekcję, a ja nie umiem pozbywać się książek

    podłączam sie do pyt. Ani, czemu regał nie jest do samego okna?
    "Pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela, a trzeci dla siebie"
    Pierwszy zbudowałam i po roku sprzedałam, niedługo zacznę budować drugi, i już wiem, że zbuduję też trzeci
    Budujemy (na odległość) nasz (drugi) dom (zaczęliśmy w marcu!, jest SSO i właśnie go sprzedajemy )

  9. #49
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Cytat Napisał narendil Zobacz post
    A żadne z nas nie chce się separować i latać co chwilę do pokoju obok.
    Też mi trochę szkoda miejsca, ale I tak będzie lepiej niż teraz. Obecnie w salonie stoją dwa duże biurka i dwa komputery. 1/3 pokoju jest biurem :/
    U nas to samo... Komputery włączone cały czas... Jest osobny gabinet, ale nikt tam nie chce siedzieć, więc pracujemy przy stole w salonie Dlatego w nowym domu tak to zaplanowaliśmy, że drzwi gabinetu będą się na oścież otwierały i gabinet będzie częścią salonu, żeby pracując, nie izolować się od reszty domowników.

    Ależ mi przyjemność sprawiłaś tym programem. Strasznie jestem Ci wdzięczna Teraz to domek na tip-top zaplanowany będzie.

  10. #50
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    To i ja się witam i czekam na wszelkie wizualki

    Zapowiada się super - zwłaszcza wszystkie przerobione przez Ciebie przedmioty. Czekam na więcej.
    "szarak pod lasem"... - Mieszkamy od 6 stycznia 2012 !!!!



    dziennik i komentarze do Szaraka czyli 2 w 1...

  11. #51

    Domyślnie

    Ja jestem oczarowana takim pomysłem, ale niestety nadaje się tylko do domków:





    Też jestem miłośniczką książek A Twoje fotele i podnóżki wyglądają na naprawdę wygodne!

  12. #52
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Kurcze wyobraziłam sobie poszukiwanie jakiejś książki w tych półkach pod stopniami w pokłonie oddającym cześć jakiemuś bóstwu. Chyba jednak jestem za klasycznymi regałami.

  13. #53
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Aneta, Rere, Karola, Atika - witam w moich progach

    Karola, bo tam będzie grzejnik. Aż się boję, co dewelepor wstawi

    Rere, na razie - wiem. Zobaczymy, jak to będzie z moim zdecydowaniem, kiedy przyjdzie czas wstawiać nie na papierze. I właśnie dlatego zabrałam się za wymyślanie odpowiednio wcześniej. Wybrać, kupić i nie marudzić

    Bocian, ciekawa inspiracja Ale nie wiem, czy bym się na coś takiego zdecydowała.

    Nemi, niektórzy to traktują TV jak bóstwo W sumie, mogłoby być zabawnie. Wyobraź sobie, że przychodzi do Ciebie super przystojny sąsiad i chce pożyczyc książkę. A Ty z wypiętym zadkiem mu jej szukasz
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  14. #54
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Cytat Napisał narendil Zobacz post
    Nemi, niektórzy to traktują TV jak bóstwo W sumie, mogłoby być zabawnie. Wyobraź sobie, że przychodzi do Ciebie super przystojny sąsiad i chce pożyczyc książkę. A Ty z wypiętym zadkiem mu jej szukasz
    Dobrze, że po domu chodzę w dresie, bo pierwsza myśl to by była taka "kurde co ja na sobie mam - bawełnę przemysłową czy cypryjskie koronki"

    U nas TV był, jest i będzie - mąż uwielbia oglądać filmy. Nie mamy do niego stosunku emocjonalnego, ale czasem przy filmowych maratonach spędzamy całe noce.

  15. #55
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Ja bym zrobiła zwykłe zamykane drzwiczkami (np. szklanymi) regały. Też mam dużo książek i się niemiłosiernie kurzą.

  16. #56
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Elfir, masz rację, też o tym myślę. Tym bardziej, że to ja ścieram kurze.
    Na szczęście do besty można takie drzwi dokupić
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  17. #57
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Nemi
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  18. #58
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Odbyłam dziś rano niemiłą rozmowę z kierownikiem budowy. W sumie, to nie do końca on zawinił, ale...

    Między kuchnią a pokojem dziennym stoi ściana do sufitu. Zasłania kuchenny rozgardiasz, ale głównym powodem jej postawienia było stworzenie miejsca na regały książkowe. Została zaplanowana dokładnie na długość trzech regałów 60-tek. I co się okazało? Panowie murarze stwierdzili, że można ją skrócić!
    Wydało się przypadkiem. Zaszłam na budowę z miarką i tak na chybił trafił zmierzyłam kilka ścianek. Trafiło na tą
    Panowie mogą mi "łaskawie" domurować, ale nie zrobią tego układając cegły "na mijankę" (nie wiem jak to się fachowo nazywa), tylko po prostu je dokleją zaprawą do stojącej już części. A do takiego sposobu nie mam zaufania. Pewnie skończy się na k-g na etapie wykańczania.

    Czy może się mylę? I nie nic złego w takim doklejaniu cegieł? Nie będzie pękało?

    Plus jest taki, że na moich oczach kierownik zmierzył każdą najmniejszą ściankę, każdą wnękę i każdy otwór
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  19. #59
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Cytat Napisał narendil Zobacz post
    Czy może się mylę? I nie nic złego w takim doklejaniu cegieł? Nie będzie pękało?
    Tego nie wiem, ale też mam tak kawałek ściany doklejony i szczerze mówiąc, nie przyszło mi do głowy, żeby tego nie robić... Choć może powinno

  20. #60
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Aniu, ja się tego boję, bo będę miała 10 pięter ponad sobą
    A nic mnie tak nie wkurza, jak pękające tynki.

    Właśnie się skonsultowałam z architektką, która robiła mi plany. I w sumie potwierdziła moje obawy...
    Okleimy karton-gipsem
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

Strona 3 z 368

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony