dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 244
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 4872
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    Widzisz... to może dobrze, ze ja się w nowoczesnym nie urządzam bo pewnie nieźle bym poleciała
    Ale oczywiście jak ci ta koncepcja nie pasuje, to nawet się nie zastanawiaj... ja bym ją pewnie spróbowałą "dostosować"
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  2. #42
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    franeczka

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    P
    Posty
    72
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    Jedno duże lustro od ściany do ściany fajnie wygląda zlicowane z płytką. Dwa lustra dałabym w ramach. Co do oświetlenia to chyba na tym etapie kwestia rozxprowadzenia kabli, ale obowiązkowo dwa punkty siwietlne przy dwóch lustrach. A jakie płytki masz w łazience? Umywalka bardzo łazdna. Kibelek to Roca? Ja mam u siebie teraz i są wielkie i zwaliste - koniecznie weź deskę wolnoopadającą.

  3. #43
    monika996
    Guest
    monika996

    Domyślnie

    W łazience zlikwiduj tę górną półkę. ja bym zostawiła te dolną . super blat na ręczniki, filiżanke kawy itp. ja też ma obsesję chowania wszystkiego do szuflad, szafek. więc nic prawie na wierzchu.a toaletkę mam w sypialni zawalona kosmetykami na wierzchu wygodniej.
    masz podobny gust do mnie nie wiem , czy dobrze, czy żle
    U mnie też jest powtorzony fornir z zabudowy wysokiej w kuchni, na ścianie telewizyjnej

  4. #44
    monika996
    Guest
    monika996

    Domyślnie

    Lazienka lustra 2 super.odbij troche od sciany. możesz je podswietlić z tyłu ledami. a Swiatło nad umywalkami daj na suficie. żadnych kinkietów
    i oczywiście żadnej konsolki w łazience zdecydowanie

  5. #45
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Balbina200
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    1.851
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    17

    Domyślnie

    Łazienka śliczna! Już żałuję, że mojej chłopięcej nie zrobiłam podobnie, ale obawiałam się, że ciemna ściana wyjdzie u nich przytłaczająco, a u Ciebie wygląda leciutko!
    A kuchnię zrobiłabym stanowczo bez tego wystającego niewiadomo co.

    PS Bardzo mi miło, że do mnie zaglądasz i bardzo się ucieszę na wszelkie komentarza

  6. #46
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Balbina200
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    1.851
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    17

    Domyślnie

    A półki pod prysznicem zostawiłam dwie.
    Więcej miejsca i trzymają linie poziome w łazience.

  7. #47

    Domyślnie

    ja bym dała dwa lustra w ramach, tylko to akurat stwarza dla mnie problem jaka lampka pasuje.
    natomiast skoro planujesz w okolicy okna jakieś coś do robienia makijażu, to zostaw tam kontakt na dodatkowa lampe (stojąca na tym stole czy obok)
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  8. #48
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    hazel, a nad tym blatem roboczym/konsolą, to gdzie lustro będzie? Bo tam jest chyba okno? A makijaż bez lustra to ciężko zrobić... chyba - nigdy nie próbowałam
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  9. #49

    Domyślnie


    to chwilowo moja opcja na lampke nocna, i like!
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  10. #50

    Domyślnie

    hazel noo powiem że projektant miała wizję ale czy przeliczył koszty za ten granit, jezu bedzie to kosztowalo majątek a efekt masakra a łazienka fajna ale te półki pod prysznicem moim zdaniem out i ten granit czarny jakos mało funkcjonalnie i taki wyrwany z rzeczywistości, wolałabym tam zrobić polki na takiej zasadzie jak pod umaywalkami

    a w kuchni nie myślałaś o wyspie, kurcze az się prosi, a gdzie lodowka?

  11. #51

    Domyślnie

    Cytat Napisał hazeleyes1982 Zobacz post
    no to "piona" tylko nie wiem, co z tym oswietleniem luster...
    przerabiamy ten temat w związku z wc. muszę tam wymyślić jakieś lustro w ramie (wczoraj namierzyłam fajne w awai, tylko muszę zweryfikować rozmiary i poczekać aż mi chłop z vigo wróci, chyba będę znów szaleć ). oświetlenie ma być ponad lustrem, kabel wychodzi na 2.20 m i wszelkie nasze dotychczasowe pomysły na to, co tam powiesić oscylują wokół lampek do podswietlania obrazów. tyle, że obawiam się, ze one nie są zbyt jasne.
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  12. #52

    Domyślnie

    ja w sprawie łazienki i luster jesli ta ściana będzie taka ciemna to bym dała lustra w jakiejś fajnej jasnej ramie, np. białej chyba w ten sposób rozjaśnią ścianę.
    Mieszkamy od 8.12.2011 w szeregówce a pomału zbieramy się do budowy domu parterowego [z ewentualnym poddaszem do adaptacji], zatem rozglądam się i doradzam lepiej poinformowanych.

  13. #53
    monika996
    Guest
    monika996

    Domyślnie

    ja dalej upieram się przy prostych lustrach bez ram , tak jak w wizualce. ja bym bardzo delikatnie przełamała tą nowoczesnośc. i jednak zostawiła nowoczesne lampy ala reflektory nad lustrami z sufitu, ewentualnie coś wiszącego smukłego Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02158.jpg
Wyświetleń:	234
Rozmiar:	96,8 KB
ID:	77469. może zdołasz zobaczyć jaką mam lampę w saunie nad umywalką.no to coś takiego.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02198.jpg
Wyświetleń:	205
Rozmiar:	122,9 KB
ID:	77470.
    zapraszam do mnie . tak mam łazienkę z sauną

  14. #54

    Domyślnie

    tylko reflektory w takim miejscu są pomysłem słabym, bo oświetlają punktowo, a wyobrażam sobie, że myjąc zęby czy pozbywając się zarostu korzystający z łazienki nie ma ochoty czuć się jak na przesłuchaniu w amerykańskim filmie.
    i zgadzam się z hazel, że to coś nad lustrem powinno być w podobnym stylu jak górne światło. lampy nie muszą być z tej samej linii, ale nie cudowałabym w sytuacji, gdy rozważa zrobienie tam toaletki/babskiego kącika do makijażu.
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  15. #55
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    franeczka

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    P
    Posty
    72
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    Piwneoczy umywalka Roca jest świetna, myślę o niej w koncepcji zagospodarowania kibelka na dole. Dziennik budowlańca jest bez sensu masz racje, to tez jest jeden z powodów dla którego aktywnie w nim nie pisze. Kurcze pióro te płytki wyglądają na żywca zupełnie inaczej.

  16. #56

    Domyślnie

    Witaj, w końcu masz swoje miejsce na FM
    bardzo podoba mi się wasza łazienka przy sypialni bardzo w moim stylu i kolorystyce.
    Kuchnia też super, tylko ten półwysep nieco dziwny, wg mnie

    Jestem strasznie ciekawa efektu finalnego kominka
    "Pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela, a trzeci dla siebie"
    Pierwszy zbudowałam i po roku sprzedałam, niedługo zacznę budować drugi, i już wiem, że zbuduję też trzeci
    Budujemy (na odległość) nasz (drugi) dom (zaczęliśmy w marcu!, jest SSO i właśnie go sprzedajemy )

  17. #57
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Rany, to juz kuchnia i dwie łazienki poszły w ruch
    Faktycznie dałam plamę, łikendowałam się trochę

    Hezel, chyba nie dodam nic nowego, co już było, dziewczyny wszystko powiedziały.
    Kuchnia świetna, no oprócz fikuśnej wyspy głos na białą górę, dół w fornirze.
    Pierwsza łazienka, fajna, pomysł z toaletką podoba mi się, płytki są czarne? Może lustra w ramach z czarnego lacobelu, ma takie w czarnej łazience, dobrze to wygląda.
    Łazienka mała, niby mi się podoba, coś jednak brakuje, lustro na całą ścianę bym zostawiła, ten blacik pod umywalkę bym jakoś zmieniła. Może jedną nogę dorobiła, lub szufladkę (szuflady) teraz łyso mi się wydaję

    Po za tym widzę, że gust to ty dziewczyno masz!

  18. #58
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monsanbia
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    7.766
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał hazeleyes1982 Zobacz post
    Jutro wchodza panowie od plytek
    oooo, będzie co oglądać

    Czekam na pierwsze fotki
    Moni i dom wykańczają się - komentarze do Parkowej

    Szukam chętnego do wspólnego zakupu tapety ELITIS z Niemiec z wysyłką free

    PRZEPROWADZENI 17.12.2011

  19. #59
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monsanbia
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    7.766
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał hazeleyes1982 Zobacz post
    "plytekniedosufitu"
    Ale wiesz co, tam tylko taki fragmencik widać

    Tu jest garaż (tu tynki były do pewnego poziomu i pod nimi płytki)
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post4842079

    A tu kotłownia. Nie za wiele widać, bo nie to co chcesz było fotografowane
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post4853529
    Moni i dom wykańczają się - komentarze do Parkowej

    Szukam chętnego do wspólnego zakupu tapety ELITIS z Niemiec z wysyłką free

    PRZEPROWADZENI 17.12.2011

  20. #60

Strona 3 z 244

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony