dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    stopi

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    46

    Domyślnie jakie listwy do takiego panela?

    Witam! Mam problem z doborem kolorystyki listew do paneli. Panel to Dąb Aspen Krono Original. Można go zobaczyć w necie. Generalnie jasny. Teraz nie wiem czy listwy dobierać pod Wenge, czyli kolor mebli kuchennych aneksu i drzwi czy dobierać jasne pod podłogę..? Sorki za marną jakość zdjęcia. Na zdjęciu jest ta podłoga i są widoczne półki wenge też z tej samej płyty co meble kuchenne i prawie identyczne jak będą drzwi. Takie listwy myślę, że też zbiegałyby się ładnie z ościeżnicami drzwi czyli wenge. Doradźcie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	podloga.JPG
Wyświetleń:	204
Rozmiar:	23,3 KB
ID:	78132

  2. #2

    Red face

    Cytat Napisał stopi Zobacz post
    Witam! Mam problem z doborem kolorystyki listew do paneli. Panel to Dąb Aspen Krono Original. Można go zobaczyć w necie. Generalnie jasny. Teraz nie wiem czy listwy dobierać pod Wenge, czyli kolor mebli kuchennych aneksu i drzwi czy dobierać jasne pod podłogę..? Sorki za marną jakość zdjęcia. Na zdjęciu jest ta podłoga i są widoczne półki wenge też z tej samej płyty co meble kuchenne i prawie identyczne jak będą drzwi. Takie listwy myślę, że też zbiegałyby się ładnie z ościeżnicami drzwi czyli wenge. Doradźcie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	podloga.JPG
Wyświetleń:	204
Rozmiar:	23,3 KB
ID:	78132
    ja zdecydowanie wybrałabym listwy w kolorze podłogi.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony