dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Parkiet ulozony ukosnie

    Co powiecie na ukosne ulozenie parkietu?
    Jest to chyba pomysl ostatnich czasow bo osobiscie u nikogo takiego ulozenia nie widzialam a mamy miec wlasnie tak polozony.
    Jeszcze mamy czas zeby sie wycofac i ulozyc normalnie . Poradzcie cos prosze...

    OlaK

  2. #2

    Domyślnie

    ukośnie czyli jak? w jodełke???
    REGULAMIN FORUM

  3. #3

    Domyślnie

    Deszczulki maja byc ulozone pod katem jakims tam ale zawsze tym samym. Czyli ani nie rownolegle ani nie prostopadle do scian tylko pod pewnym katem. Co gorsza maja z salonu "wchodzic" do kuchni i laczyc sie z pasem gresu ulozonym prosto i mam watpliwosci czy ten styk bedzie dobrze wygladac... podobne watpliwosci mam co do ukosnie polozonego parkietu w salonie...

  4. #4

    Domyślnie

    Mialam w ten sposob polozony parkiet w calym mieszkaniu i serdecznie polecam. Wyglada przepieknie, oryginalnie i bardzo powieksza przestrzen. Teraz mam dechy ale jesli kiedys gdzies bede kladla parkiet to tylko w ten sposob
    pozdrawiam
    Yna

  5. #5

    Domyślnie

    Układanie po katem do ścian, oczywiści jak najbardziej, ale zawsze trzeba to odnieść do planu pomieszczeń oraz do wielkości parkietu czy desek.

    pozdrwawiam

    mj

  6. #6

    Domyślnie

    Deszczułki parkietu będą 50x7. Zaczyna mnie bardziej martwić wąski pas parkietu w holu - ok. 3m x 1.2, który też będzie połozony ukośnie i będzie się stykał z gresem. Czy to nie bedzie wyglądało zbyt 'agresywnie'..?

    OlaK

  7. #7

    Domyślnie

    Przy tym laczeniu parkietu z gresem twoi parkieciarze bede musieli sie przylozyc zeby to ladnie podocinac bo to moze skoncic efekt tego ulozenia diagonalnego.staraj sie tylko tak ustawic kierunek aby parkiet wszedzie wchodzil do pomieszczenia tzn. na wejsciach klepki byly wzdluz a nie w poprzek. mam nadzieje ze nie komplikuje sprawy zbyt mocno.technologicznie nie jest to moze najlepszy sposob ukladania bo nie wiem jak szerokie masz pomieszczenia ale efekt wizualny bedzie z pewnoscia super
    lhd
    A jak chcecie to pytajcie [email protected]

    A ich po prostu lubie - www.parkiet.net

  8. #8

    Domyślnie

    dużo ciekawych rzeczy mozna dowiedzieć się na stronie www.parkieciarz.pl polecam
    REGULAMIN FORUM

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony