dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mrysiak82

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-495
    Posty
    27

    Domyślnie Na jaką opcje kominka sie zdecydowac...!?

    Witam wszystkich forumowiczów.Mam taki MAŁY problem.Od dobrego miesiąca próbuje sie zdecydowac w jaki sposób ogrzewac nowo postawiony domek jednorodzinny.Ale może od początku.Dom tak za tydzień będzie w stanie dewoloperskim,ma 150m2 w czym 120m2 to pow.uzytkowa i jest parterowy bez poddasza użytkowego-proj.TK5.Wode i prąd mam już podłaczone,tylko w gazowni dali ciała i gaz bedzie maj,czerwiec 2012.I teraz moje zapytanko jaką opcje wybrac?
    -kominek z płaszczem wodnym(i tu zastanawiam sie nad Hajdukiem,Lechma lub Kratki)
    -kominek tradycyjny z powietrzem doprowadzonym do 3 pokoi(firmy wyż.wym.) plus piec na paliwo stałe(ekogroszek,drewno itd.)
    Oczywiście do c.o i c.w.u
    Co według Was bedzie najlepsze i jaką firme polecacie,z góry wszystkim dziękuje!!

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    M***ki

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Żabia Wola
    Kod pocztowy
    96-321
    Posty
    1.725

    Domyślnie

    Polecam wodny do zamkniętych układów c.o. np http://www.kafle-kominki.pl/wklad_ko...dynamic058.htm Instalacje hydrauliczną już masz .. po co kuć pomalowane ściany . Dodatkowo rozwiążesz problem ciepłej wody do mycia.. Opisany wkład mamy na magazynie można go obejrzeć .
    Ostatnio edytowane przez M***ki ; 20-11-2011 o 19:28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony