dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 102 z 654
Pokaż wyniki od 2.021 do 2.040 z 13067
  1. #2021
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    U mojej mamy na działce











    nie mam tych zdjęć w jednym miejscu i ledwo znalazłam te - później spróbuje poszukać więcej

  2. #2022
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Ale super działka i Oskar wśrod kwiatów, rewelacyjne zdjęcie wspaniałego chłopca

    Zawsze zapominam powiedzieć, że mojego brata najlepszy kolega ma na imię Igor (niesamowicie przystojny chlopak, bo Igory zawsze przystojne soom) a jego brat rownie przystojny ma na imię Oskar, to taka parka jak u Ciebie.

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  3. #2023

    Domyślnie

    Admete , warzywniaczek to skarb
    Ja coś czuję, że Twój ogród to dopiero będzie bomba - zwłaszcza że na "Ogrodowisku" siedziałaś
    Czyli bukszpany obowiązkowo
    Lena

  4. #2024
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Odnośnie ekologii .... chciałam ekologicznie podejść do kretów (ileż pieniędzy, czasu i zdrowia mnie kosztowało założenie trawnika) i zaczęłam czytać fora ogrodnicze dot tego problemu. Na poczatek szły kwiaty któe podobno odstraszają małe gryzonie- pudło. Pies biegający - pudło. Z odchodami i siuśkami kocimi oraz starymi śledziami przyznaję - nie próbowałam. Potem poszłam do wiejskiego sklepu z art. ogrodniczymi. Kupiłam karbid. Pan oczywiście polecał mocniejsze środki ale stwierdziłam, że nie będę zabijać tych ładnych zwierzątek. Także pudło. Kolejna próba - pułapka na kreta. Znowu nic (ile się naczytałam o zasadach jej umieszczania itp). Końcem końców wysłałam męża po specyfik który pierwotnie oferował pan w ogrodniczym (na odchodne poprzednim razem stwierdził że wróce do niego po tą silną truciznę). Jak się nieco ociepli ruszam w bój ponownie.
    Niestety nie wierzę, ze da się utrzymać warzywniak czy sad bez oprysków .

    A domek - jak duże pokoje będa mieli chłopcy ? Wyglądają ogromne. I takie jasne - super .
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  5. #2025
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Cytat Napisał mirela99 Zobacz post
    Odnośnie ekologii .... chciałam ekologicznie podejść do kretów (ileż pieniędzy, czasu i zdrowia mnie kosztowało założenie trawnika) i zaczęłam czytać fora ogrodnicze dot tego problemu. Na poczatek szły kwiaty któe podobno odstraszają małe gryzonie- pudło. Pies biegający - pudło. Z odchodami i siuśkami kocimi oraz starymi śledziami przyznaję - nie próbowałam. Potem poszłam do wiejskiego sklepu z art. ogrodniczymi. Kupiłam karbid. Pan oczywiście polecał mocniejsze środki ale stwierdziłam, że nie będę zabijać tych ładnych zwierzątek. Także pudło. Kolejna próba - pułapka na kreta. Znowu nic (ile się naczytałam o zasadach jej umieszczania itp). Końcem końców wysłałam męża po specyfik który pierwotnie oferował pan w ogrodniczym (na odchodne poprzednim razem stwierdził że wróce do niego po tą silną truciznę). Jak się nieco ociepli ruszam w bój ponownie.
    Mirelo, nasi krewni tez walcza w ogrodzie z kretami i pewnego razu w TV powiedzieli, ze za chwilę podadzą dobro metode na usuwanie kretów z ogrodka. My z męzem zaopatrzeni w kartki i pisaki siedlismy przed tv i czekamy.

    Pojawił sie na wizji pan i mówi, ze do tej metody trzeba mieć łopatę, wiaderko z pokrywka i samochód dalej juz się domyślasz...................................
    oni probowali juz wszystkiego, ale krety dalej maja sie dobrze w ich ogrodku, więc nie wiem czy ten silny srodek będzie skuteczny ?

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  6. #2026

    Domyślnie

    Oj, dziewczyny, nie można się od samego początku tak nastawiać. Każda ma inną działkę, inną okolicę, klimat, nasłonecznienie. Myślę, że sztuki ogrodnictwa należy uczyć się powoli, zaczynając od roślin wymagających najmniej. Jak uda nam się coś wyhodować, można zacząć sadzić nowe okazy. Wszystkim miłośniczkom ogrodnictwa życzę wytrwałości

  7. #2027

    Domyślnie

    Nie straszcie tymi kretami...Mam nadzieję, że u mnie żadnego nie ma, choć z jednej strony działki mamy ogródki działkowe, więc może być różnie...

    Admete, ja się z fotek cieszę, bo przynajmniej wiem, że nie tylko u mnie strych wygląda jak centrum lotów kosmicznych Na początku te rury mnie wnerwiały, ale komfort mieszkania i niskie rachunki za gaz szybko mi przesłoniły te piękne widoki Nie wiem nawet czy nie mamy tego samego reku

  8. #2028
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    My zakładamy siatkę na krety-ale czy sie sprawdzi...nie wiadomo
    Admete, wspaniałego masz Synka-musimy koniecznie poznać naszych Urwisów ze sobą.
    Pokoiki Chłopaków widziałam-robią wrazenie i wydają sie duuuuuze

  9. #2029
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Krety to normalka, my swoich nie wygonimy nawet jakbyśmy chcieli bo mieszkamy koło parku i pól, jedne się wybije, przyjdą inne.

    Mirelko można to nie kwestia wiary tylko chyba gleby wiem, że niektórym się nie udaje ale innym tak (bez chemii i bez oprysków) swoimi warzywami żywimy wszystkie dzieci w rodzinie i chemia odpada w przedbiegach . Jeśli ziemia żyzna i zasobna w sub. pokarmowe to wszystko rośnie jak na drożdżach .

    Ale już np. pęcherznice zostały zjedzone przez gryzonie co poradzę ?

    Admete jaki piękny wiejski ogródek!!!! Lubię nadziubdziane kwiaty w jednym miejscu ehh rozmarzyłam się .
    Ostatnio edytowane przez yokasta ; 09-03-2012 o 09:29
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  10. #2030
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Ja tylko chciałam powiedzieć...że też mam Oskara i przyznaję...Oskary fajne chłopaki "som"
    LAZUR

    Beata

  11. #2031
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Nie straszcie tymi kretami...Mam nadzieję, że u mnie żadnego nie ma, choć z jednej strony działki mamy ogródki działkowe, więc może być różnie...
    Skibusia, to nie zależy od ogrodków działkowych tylko od rodazaju ziemii, krety lubia lekka podmokła ziemię, u mnie na dzialce nie ma tez graniczę z ogródkami działkowymi, a obok na polu dosłownie 100 m dalej jest ich całe mnóstwo.

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  12. #2032
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał admete Zobacz post
    coraz więcej załatwiania co raz więcej po za domem......wybaczycie???? że nie będę do każdej zaglądać codziennie??? - a tak bym chciała
    Pewnie,że wybaczymy chociaż szkoda...
    Aguś super fotki maminej działeczki I synuś wygląda bosko w tych kwiatkach...
    Z warzywniakiem, no właśnie każdy musi się przekonać na własnej skórze jak to będzie i czy warto dla lichych ilości... i czy przede wszystkim starczy czasu i siły...Chyba, że ktoś siedzi w domu i się nudzi- wtedy to inna bajka
    A zaczynać to właściwie już trzeba było od połowy marca wysiewając np. wysokie odmiany pomidorów, paprykę, średnio wczesne odmiany sałaty masłowej, sałatę kruchą, szpinak, a także poziomki i selery naciowe Fajnie, co?

    Cytat Napisał mirela99 Zobacz post
    Odnośnie ekologii .... chciałam ekologicznie podejść do kretów (ileż pieniędzy, czasu i zdrowia mnie kosztowało założenie trawnika)
    Powiem Ci mirelko, że mój były sąsiad ze starego mieszkania miał w ogródku kreta, który zrył mu trawnik niemiłosiernie- zastosował wszystkie metody dostępne na rynku- nic nie zadziałało- w końcu kreta zagryzł pies o 5 rano

    U nas póki co na szczęście kretów nie mieliśmy- jedyne co zrobiliśmy do dość glębokie fundamenty ogrodzenia i siatki ochronne. Na razie pomaga, odpukać

  13. #2033

    Domyślnie

    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    Z warzywniakiem, no właśnie każdy musi się przekonać na własnej skórze jak to będzie i czy warto dla lichych ilości... i czy przede wszystkim starczy czasu i siły...Chyba, że ktoś siedzi w domu i się nudzi- wtedy to inna bajka
    Nie nudzę się (chociaż czasami bardzo bym chciała) nie zawsze starcza mi na to czasu i siły......ale i tak zawsze co roku sieję warzywka.......no ale ja po prostu lubię móc wyskoczyć do ogródka i zerwać świeże warzywka do zupki....u mnie to chyba trochę takie przyzwyczajenie,u Babci zawsze były to czemu u mnie ma ich nie być

    A jeśli chodzi o krety to sama nie wiem jak to jest....u wszystkich sąsiadów kretowiska,że a u nas nigdy nie ma....chyba jednak pies je odstrasza

    Aga jak się udała wycieczka

  14. #2034
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Cytat Napisał emiranda Zobacz post
    Zawsze zapominam powiedzieć, że mojego brata najlepszy kolega ma na imię Igor (niesamowicie przystojny chlopak, bo Igory zawsze przystojne soom) a jego brat rownie przystojny ma na imię Oskar, to taka parka jak u Ciebie.
    czyli rośnie mi dwóch przystojniaków
    Ja mówię zawsze że synowe będą przechodzić najpierw kasting u mnie ,
    będą musiały być tak wspaniale i tyle umieć ile mamusia - czyli JA - żebym pozwoliła im zabrać moich wspaniałych ukochanych małych chłopaczków


    Cytat Napisał mme33 Zobacz post
    Czyli bukszpany obowiązkowo

    No jacha . Cały ogród Danusi jest dla mnie jedną wileką inspiracją - i na pewno będę się na nim wzorować


    Mirelko dlatego zastanawiam się nad siatka na krety - olbrzymi wydatek - ale później problem z głowy
    Po podłodze mają po 37 m2 - ale są tam duże skosy . Oskara pokój jest zdecydowanie bardziej ustawny - wię tam będzie największy plac zabaw


    Cytat Napisał bocian_86 Zobacz post
    Oj, dziewczyny, nie można się od samego początku tak nastawiać. Każda ma inną działkę, inną okolicę, klimat, nasłonecznienie. Myślę, że sztuki ogrodnictwa należy uczyć się powoli, zaczynając od roślin wymagających najmniej. Jak uda nam się coś wyhodować, można zacząć sadzić nowe okazy. Wszystkim miłośniczkom ogrodnictwa życzę wytrwałości

    Bocianku
    ładnie to ujęłaś i tego się będziemy trzymać

    Admete, ja się z fotek cieszę, bo przynajmniej wiem, że nie tylko u mnie strych wygląda jak centrum lotów kosmicznych
    To dobrze bo myślłałam że przynudzam - a sama się ciesze z każdego małego dziwnego ustrojstwa montowanego przez chłopaków


    Cytat Napisał hazeleyes1982 Zobacz post
    My zakładamy siatkę na krety-ale czy sie sprawdzi...nie wiadomo
    Admete, wspaniałego masz Synka-musimy koniecznie poznać naszych Urwisów ze sobą.
    Pokoiki Chłopaków widziałam-robią wrazenie i wydają sie duuuuuze
    Myślisz że ta siatka nie zda rezultatu? - musze o tum poczytać

    Jestem za spotkaniem z urwisami

    Z pokoi jestem bardzo zadowolona - mam mały problem z postawieniem łóżka w pokoju Igora - ale zapytam o to na forum jak już chłopaki płyty położą na ścianie


    Admete jaki piękny wiejski ogródek!!!! Lubię nadziubdziane kwiaty w jednym miejscu ehh rozmarzyłam się

    Yokasiu u mamy jest pięknie - te zdjęcia tego nie oddają - a ile jest kwiatów na tych 300 metrach - i większość trafi do mnie
    Mama stworzyła mały raj na tej dzialce - spędzamy na niej w lato każdy weekend prawie. Jest nie daleko a świeże powietrze, cisza i zieleń - bezcenna.


    Cytat Napisał bogumil Zobacz post
    Ja tylko chciałam powiedzieć...że też mam Oskara i przyznaję...Oskary fajne chłopaki "som"
    Bogusiu a tez taki żywy i pełen energii? Ja to czasami wymiękam przy tym żywiole, nie mówiąc o babci która już wykończył


    Pewnie,że wybaczymy chociaż szkoda...

    Aguś ale będę się starać jak mogę - najwyżej będę nie dosypiać


    U nas póki co na szczęście kretów nie mieliśmy- jedyne co zrobiliśmy do dość glębokie fundamenty ogrodzenia i siatki ochronne. Na razie pomaga, odpukać
    Aga ale piszesz o siatkach pod trawą???


    Cytat Napisał mmajeczkaa Zobacz post

    A jeśli chodzi o krety to sama nie wiem jak to jest....u wszystkich sąsiadów kretowiska,że a u nas nigdy nie ma....chyba jednak pies je odstrasza
    Maju to super . Ciekawe jak to będzie u nas..............



    ------------------------------------



    Co do wycieczki - podjęliśmy szybką decyzję i decydujemy się na tego stolarza - pan wykona kuchnię, stół do jadalni i dopasuje kolorem krzesełka z Radomska - które pojedziemy wybrać w najbliższym czasie.
    Planujemy jeszcze jeden wypad do Krakowa żeby zobaczyć na żywo kuchnie Falcona
    i zdecydować czy szalejemy czy nie
    Nasze dziecię współpracowało - cała wycieczka trwała 5 godzin - mały spał dwa razy po pół godziny - a resztę czasu grzecznie leżał i bawił się grzechotką

    Póki co zaczekamy aż pan złoży nam rewizytę - przyjedzie z próbnym frontem w kolorze złamanej kremowej bieli - którą widziałam na żywo i mi się spodobała . Pan zrobi nam też próbny kawałek stołu - chodzi o wybarwienie i postarzenie - takie jak na zdjęciu które kiedyś wklejałam - cieszę się jak nie wiem - i mam nadzieję że wszystko wyjdzie dobrze

    Nie podawałam firmy więc mogę napisać cenę - 40 tyś - bez blatów - i teraz powiedzcie czy to dużo za taką kuchnię jak moja - a jest spora - dużó przeszkleń.........fronty - pół mat Mdf

    dla przypomnienia - stara do poprawki wizualka



  15. #2035
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Aga napisz ile masz zabudowy niskiej (bez stołu) i wysokiej w metrach, ja w ikei za 8 metrow dolnej zabudowy i 5.20 górnych szafek do sufitu i 1.20 szafki wysokie zapłaciłam bez blatów 15 000 , no ale to jest IKEA, ciekawe ile zapłaciła MarJelka za kuchnie czy Karola z Lublina z nimi musisz sie porównac ty chyba masz wiecej szafek jak widze na wizualce. Szafki przeszklone w Ikea sa dużo droższe niz zwykłe, a nie zastanawiałas sie nad Ikeą sa tam przecież takie prowansalskie.

    Kuchnie to masz imponującą !!!!!!!!!!!!!!

    Aga, przepraszam, ale muszę powiedzieć swoje zdanie, ja bym nie robiła górnych szafek na tej ścianie gdzie masz okno, potrzebne Ci sa koniecznie? Kuchnia bez tych szafek będzie taka lżejsza.

    No, ale to Twoja kuchnia, więc Ty musisz decydować


    Ja mówię zawsze że synowe będą przechodzić najpierw kasting u mnie ,
    będą musiały być tak wspaniale i tyle umieć ile mamusia - czyli JA - żebym pozwoliła im zabrać moich wspaniałych ukochanych małych chłopaczków
    Ostatnio edytowane przez emiranda ; 09-03-2012 o 16:27

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  16. #2036
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał admete Zobacz post
    będą musiały być tak wspaniale i tyle umieć ile mamusia - czyli JA - żebym pozwoliła im zabrać moich wspaniałych ukochanych małych chłopaczków
    Teściowa-jędza



    Cytat Napisał admete Zobacz post
    Aguś ale będę się starać jak mogę - najwyżej będę nie dosypiać
    A potem będziemy Cię miały na sumieniu

    Cytat Napisał admete Zobacz post
    Aga ale piszesz o siatkach pod trawą???
    Tak Aga 10 cm pod trawą Ale u nas trawnik nie jest duży, więc zrobiliśmy, ale podobno zdarzają się przypadki, ze i to nie zabezpiecza

    Cytat Napisał admete Zobacz post
    Nie podawałam firmy więc mogę napisać cenę - 40 tyś - bez blatów - i teraz powiedzcie czy to dużo za taką kuchnię jak moja - a jest spora - dużo przeszkleń.........fronty - pół mat Mdf

    Aga
    kiedyś z dziewczynami podawałyśmy gdzieś cen kuchni i ilość zabudowy- nie wiem ile jest u Ciebie mb? Moja kuchnia dla przykładu kosztowała 20 tys, nie pamiętam dokładnie ile mam zabudowy, ale co najmniej 1/3 mniej niż Ty. Z tym, ze ja mam fronty drewniane- dąb. Moim zdaniem, cena którą podałaś nie jest bardzo wygórowana, ale też nie najniższa (blisko warszawskich) Wiem, że można by zrobić ją za ok. 30 tys. Czy to ostateczna cena? Targuj się bo jeszcze zamawiasz i stół i krzesła- jakieś rabacki może?

  17. #2037

    Domyślnie

    Cytat Napisał admete Zobacz post
    Ja mówię zawsze że synowe będą przechodzić najpierw kasting u mnie ,
    będą musiały być tak wspaniale i tyle umieć ile mamusia - czyli JA - żebym pozwoliła im zabrać moich wspaniałych ukochanych małych chłopaczków :rotfl
    Normalnie strach się bać


    Cytat Napisał admete Zobacz post
    Nie podawałam firmy więc mogę napisać cenę - 40 tyś - bez blatów - i teraz powiedzcie czy to dużo za taką kuchnię jak moja - a jest spora - dużó przeszkleń.........fronty - pół mat Mdf
    Aga podaj ile masz mb kuchni.........no ale wydaje mi się,że nie jest to najniższa cena A robiłaś jakąś wycenę w Radomsku???

  18. #2038

    Domyślnie

    Część Dziękuję za namiary na książeczki w wolnej chwili muszę eis za to zabrać
    Wydaję mi się ze taniej nie znajdziesz .Bo twoja kuchnia jest ogromna masz sporo przeszkleń. Ja mam szyby fazowane za co była dodatkowa opłata.

    Coś mi się zadaje ze jak dojdą sprzęty , blaty , płytki to nieźle was ta kuchnia po kieszeniach pociągnie

  19. #2039
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Alu ściana pod oknem ma 4m, ściana z okapem 4,1 -

    czyli 8m niskiej zabudowy + 3,1 zabudowa wysoka - w tym przeszkolona witryna ok.130 cm + wyspa 160/60 cm zabudowy + dwie wiszące przeszklone szafki

    Aga, przepraszam, ale muszę powiedzieć swoje zdanie, ja bym nie robiła górnych szafek na tej ścianie gdzie masz okno, potrzebne Ci sa koniecznie? Kuchnia bez tych szafek będzie taka lżejsza
    Alu zależało mi na tych szafeczkach żeby było je widać podświetlone z salonu i jadalni


    Teściowa-jędza
    Aguś tak łatwo i byle komu ich nie oddam --- a tak naprawdę wiem że będę miała g..do gadania

    Kurcze martwisz mnie tą siatką

    A co do ceny - jeszcze pogadamy - pan chętny jest na nasze zabudowy i garderobę - więc będziemy mieli się na czym targować.
    Stół wyliczył na 5 tyś


    A robiłaś jakąś wycenę w Radomsku???
    Maju nie robiłam - ale myślę że jeszcze dla świętego spokoju ducha zrobię gdzieś wycenę


    Cytat Napisał karolek59 Zobacz post
    Coś mi się zadaje ze jak dojdą sprzęty , blaty , płytki to nieźle was ta kuchnia po kieszeniach pociągnie
    Karolku niestety to prawda - od początku wiedzieliśmy że nie będzie letko w tym temacie

  20. #2040
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    A co do ceny - jeszcze pogadamy - pan chętny jest na nasze zabudowy i garderobę - więc będziemy mieli się na czym targować.
    Stół wyliczył na 5 tyś
    Aga ja za stól 100 % jesion 220 x 120 zapłaciłam u prywatnego stolarza 2500 zł, ale jest nie rozkladany

    Tej zabudowy masz rzeczywiście dużo, witryny sa zawsze droższe, wlasciwie powinnas tę kuchnie wycenic w jakims studio oni to robią za darmo, zeby miec porównanie, na pewno w Kielcach takie jest.

    Zawsze możesz się targować, ale nie wiem czy uda Ci sie do 30 tysięcy zejść, mi moja kuchnię, tutaj w takim lokalnym studio wycenili na 45 tysięcy.
    Ostatnio edytowane przez emiranda ; 09-03-2012 o 18:34

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




Strona 102 z 654

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony