dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 103 z 654
Pokaż wyniki od 2.041 do 2.060 z 13067
  1. #2041
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Kochana...mój Oskar ma już ....jest pełnoletni-tak ze dwa lata)

    I powiem ci, że tak samo myślałam jak ty....że byle komu nie oddam A mam dwóch synów Ale tak naprawdę, to nic nie mamy do powiedzenia...trzeba pozytywnie się nastawić do ukochanej syna i będzie ok...
    Ja i tak wiem swoje,...że to mamusię kochają najbardziej!!!

    Beata
    LAZUR

    Beata

  2. #2042
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Alu pójdę wycenię bo jestem bardzo ciekawa ile sobie krzykną
    Jeśli chodzi o stół - to też ma być nie rozkładany i na 10 osób


    Dokładnie taki jak ten





    Beatko
    - przepraszam że imię Twoje mi się pokręciło -a wiesz że jak pisałam odpowiedź to tak czułam że je przekręcam

    I powiem ci, że tak samo myślałam jak ty....że byle komu nie oddam A mam dwóch synów Ale tak naprawdę, to nic nie mamy do powiedzenia...trzeba pozytywnie się nastawić do ukochanej syna i będzie ok...
    wiem wiem że nic nie będę miała do gadania, ale ponarzekać troszkę można

  3. #2043
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    Jestem jestem

    Kochana, moja kuchnia ma (z pamięci - bo plany gdzieś w aucie się walają): 4,5 m zabudowy wysokiej (do sufitu), 4 m szafek wiszących i 4 metry stojacych oraz wyspa-stół 100x200 m a pod nią 2 szafki 60-tki...
    O tyle nie pomogę, że nie dostałam jeszcze wyceny na ten układ... znam wycenę poprzedniego układu, gdzie była o 60 cm dłuższa zabudowa wysoka, ale za to o 3 m mniej szafek wiszących...
    No więc w drewnie stolarz wyceniłmi na 40 tys. PLN, studiow którym teraz robię projekt na 50 tys... w mdf'ie studio zeszło jedynie o 5 tysięcy, czym mnie strasznie wkurzyli stolarza nie podpytałam o tę wersję...

    Jak się wyrobię z nową wyceną, to dam znać Ale będę wdzięczna za kontakt do Twojego Pana, bo cena wydajemi się dobra
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  4. #2044
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Twój jest bardziej skomplikowany stól niz mój i musisz miec co najmniej 250 cm jak nie 280, (nie wiem ile Twoje krzesla maja szerokości) zeby byl 10 osobowy. I tylko Ci podpowiem warto zrobić szerokośc 120 cm, wowczas mozna duzo na stole postawić w czasie imprezy zresztą super to wygląda. Myślę, że powinien ten stól za 4 tysiace zrobić.
    Mi stól robił stolarz z Kaszub, ale nie chce go polecac bo co prawda stól super zrobił, to drzwi i listwy troche gorzej. :

    Wiesz co, ale jak widzialas realizacje tego stolarza i jest ok to nie zastanawiaj się tylko go bierz. Warto wydac czasami więcej pieniędzy i byc później zadwolonym to się sprawdza.

    Ja hołduje zasadzie biednego nie stać, aby tanio kupować
    Ostatnio edytowane przez emiranda ; 09-03-2012 o 20:35

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  5. #2045

    Domyślnie

    Dziewczyny najlepsza metoda na kreta to sznaucer miniatura ewentualnie jakiś z małych terierów nie odpuści kretowi i całe dnie potrafi siedzieć nad kopcem czatując na gadzinę, broń borze nie rozkopuje po prostu siedzi i czeka Jak się kilka razy taki kret natnie to już nie wraca Sprawdzone u moich rodziców, sąsiadów i u przyjaciółki z innego miasta

    Aga ogród mamy cudowny
    Fajnie, ze wycieczka się udała i macie już wstępne ustalenia u mnie pierwsza wycena kuchni wyszła na 25tys też fronty mdf z tym że u mnie nie ma wysokich szafek. Dla świętego spokoju warto wycenić jeszcze w jakimś miejscu ale jak wam się pan spodobał to ja bym pewnie wolała ponegocjować
    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

  6. #2046
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Aguś, ja Ci wyślę namiar na priv - wyceń sobie jeszcze kuchnię tam. Też są z Radomia

  7. #2047
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał admete Zobacz post
    Kurcze martwisz mnie tą siatką
    A czemu Aga?


    Cytat Napisał admete Zobacz post
    A co do ceny - jeszcze pogadamy - pan chętny jest na nasze zabudowy i garderobę - więc będziemy mieli się na czym targować.
    Stół wyliczył na 5 tyś
    Aguś, no sama widzisz, stół ma cenę z kosmosu Co on zwariował? Tyle to kosztuje stół np. w Almi Decor lub tym podobnych. W Dekolorze zrobią Ci jaki chcesz, bo pytałam- cudne są
    http://www.decolor.pl/1/stoly-konsole

    Sama nie wiem, czy to dobrze tak wszystko robić w jednym miejscu- facet wyczuł kasę i Cie naciąga

  8. #2048

    Domyślnie

    Cytat Napisał TwoOfUs Zobacz post
    Dziewczyny najlepsza metoda na kreta to sznaucer miniatura ewentualnie jakiś z małych terierów nie odpuści kretowi i całe dnie potrafi siedzieć nad kopcem czatując na gadzinę, broń borze nie rozkopuje po prostu siedzi i czeka Jak się kilka razy taki kret natnie to już nie wraca Sprawdzone u moich rodziców, sąsiadów i u przyjaciółki z innego miasta
    Wcześniej miałam owczarka niemieckiego teraz mam owczarka kaukaskiego i oba robiły to samo...czekały aż go złapią U nas do tej pory nie było nawet jednego kretowiska

  9. #2049

    Domyślnie

    Aga, nie pomogę niestety, bo u mnie będzie Ikea, ale biorąc pod uwagę rozmiary Twojej kuchni, chyba nie jest tak źle

  10. #2050

    Domyślnie

    Ja też myślę, że cena za kuchnię jest ok. Za stół u mnie nawet więcej chcą, ale rozkładany na 12 osób. Niestety nikt nie chce go zrobić taniej, bo ma być dębowy. Masakra z tymi cenami.

  11. #2051
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Magda czyli można powiedzieć że jeśli mówimy i metrach to kuchnie są podobne bo Ty masz dłuższą wsypę i więcej szafek wiszących - co wyrównuje się z moimi stojącymi szafkami - tak pi razy drzwi
    Namiary wyślę na meila.

    Alu fakt stół jest bardziej skomplikowany - ale cena mi się baaaaaaaaaardzo nie podoba - jak kuchnia jest w miarę do przyjęcia tak stół nie .
    I wiem wiem o szerokości na pewno bedzie 120 , jeszcze sobie to rozrysuje na żywo na budowie


    Ja hołduje zasadzie biednego nie stać, aby tanio kupować



    Dziewczyny najlepsza metoda na kreta to sznaucer miniatura
    Two czyli do mojego sznaucera olbrzyma muszę dokupić miniaturkę na krety ?
    Bo wiem że olbrzymy troszkę spokojniejsze są i nie będa miały raczej tyle pasji do pilnowania kretów.......mój pilnował kamieni
    Przypomniałaś mi że mam dzwonić i rezerwować szczeniaka


    Dla świętego spokoju warto wycenić jeszcze w jakimś miejscu ale jak wam się pan spodobał to ja bym pewnie wolała ponegocjować
    Two pójdę jeszcze gdzieś u mnie na miejscu - ale z tego co chodziłam jeszcze jak robiłam sama projekt 1,5 roku temu - to głównym problemem były fronty - że nie robili na zamowienie takich jak ja chciałam - tylko mieli jeden wzór . A tu pan zrobi mi dokładnie takie jak chcę - ale masz rację będziemy negocjować

    Mamy jeszcze asa w rękawie - zabudowy - robimy wycenę tam gdzie drzwi wewnętrzne więc bedę miała porównanie - i najwyżej go na zabudowach złamię


    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    Aguś, ja Ci wyślę namiar na priv - wyceń sobie jeszcze kuchnię tam. Też są z Radomia

    ok dzięki

    Aga martwię się o siatke bo napisałałaś
    Ale u nas trawnik nie jest duży, więc zrobiliśmy, ale podobno zdarzają się przypadki, ze i to nie zabezpiecza
    Aga ze stołem masz rację - podzwonię popytam

    Zabudowy bym wolała żeby mi robiła firma od drzwi - są solidni - maja doświadczenie
    - jak ja żałuje że okna balkonowego u nich nie zrobiliśmy


    Wcześniej miałam owczarka niemieckiego teraz mam owczarka kaukaskiego i oba robiły to samo...czekały aż go złapią U nas do tej pory nie było nawet jednego kretowiska
    Maju no widzisz może mój sznaucer wystarczy - albo wspomoże siatkę


    Dropku dzięki wszystkie uwagi cenne


    Skibusia mój tez ma byc dębowy - czyli mowisz że za dębowy w tych rozmiarach cena jest ok???

  12. #2052

    Domyślnie

    Admete porównałam Twoją kuchnię i jej wycenę do mojej...i na tej podstawie mogę Ci napisać, że Twoja wycena jest OK...chociaż nie jest to mało i może dałoby radę taniej...warto jeszcze wycenić u kogoś innego. Uzmysłowiło mi to też, że mój stolarz nie jest najtańszy ...mam już namiar na innego

    co do kretów i innych wątpliwości ogrodowych...mój mąż jest specjalistą w tym temacie jak będziesz miała jakieś pytania dotyczące ogrodu ( rośliny, środki, choroby itp.) a mój mąż będzie pod ręką to Ci odpowiem o siatkę zapytam jak przyjedzie

    jeśli chodzi o synowe...mnie też to czeka x 2 ....no cóż chyba trzeba będzie zaakceptować i pogodzić się z wyborami synów

  13. #2053
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Aguś,...nic nie szkodzi Mój mężuś logował się kilka lat temu swoim imieniem i tak zostało...i to może zmylić zmienić nie można, bo pytałam!
    Pozdrawiam
    LAZUR

    Beata

  14. #2054
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Cześć kochana
    Przybiegłam się przywitać
    Jutro będę nadrabiać zaległości

    Miłego wieczorku !!!!

  15. #2055

    Domyślnie

    No tak mi się wydaje, że za duży dębowy to nie jest dużo, przynajmniej na podstawie moich doświadczeń a robiłam wyceny w kilku miejscach. A przypomnisz jak ma wyglądać ten stół i jakie ma mieć wymiary bo nie pamiętam.

  16. #2056
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Cytat Napisał Leia Zobacz post

    co do kretów i innych wątpliwości ogrodowych...mój mąż jest specjalistą w tym temacie jak będziesz miała jakieś pytania dotyczące ogrodu ( rośliny, środki, choroby itp.) a mój mąż będzie pod ręką to Ci odpowiem o siatkę zapytam jak przyjedzie

    Leia to świetnie - dzięuję - jak coś będę pytać............a wiesz co nawet mam jedno pytanko - co Twój mąz sądzi o trawie z rokli - bo my do tej pory byliśmy przekonani że to jest najlepsze i najfajniejsze rozwiązanie (fakt - nie tanie) - a tu pan z którym rozmawialiśmy odradza nam taką trawę i proponuje zwykłe rozsianie.


    A w sprawie kuchni juz mam kilka namiarów od dziewczyn i w poniedziałek rozpoczynam akcję
    WYCENA PORÓWNAWCZA


    Cytat Napisał bogumil Zobacz post
    Aguś,...nic nie szkodzi Mój mężuś logował się kilka lat temu swoim imieniem i tak zostało...i to może zmylić zmienić nie można, bo pytałam!
    Pozdrawiam


    Ja też jestem zalogowana kilka lat temu ale pod inny nickiem - którego nie chciałam mieć - i też się zdziwiłam że nie można go zmienić i zalogowałam się jeszcze raz

    Karolinko . Zdążysz nadrobić - teraz dopieszczaj domek na przeprowadzkę

    Cytat Napisał skibusia Zobacz post
    No tak mi się wydaje, że za duży dębowy to nie jest dużo, przynajmniej na podstawie moich doświadczeń a robiłam wyceny w kilku miejscach. A przypomnisz jak ma wyglądać ten stół i jakie ma mieć wymiary bo nie pamiętam.
    skibusia stół ma byc na 10 osób - więc nie wiem dokładnie 280 cm??? na 120 szeroki. Ma być nie rozkładany.

    Mam tylko zdjęcia z gazety

    O taki










    Nogi od wyspy chcę zrobic w tym samym drewnie i kolorze

  17. #2057
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Witam sie wiosennie w sloneczny niedzielny poranek

    Miłej niedzieli zyczę

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  18. #2058

    Domyślnie

    Kolor stołu fajny a przecierki będą? Mi się one podobają Myślę że na 10 osób to spokojnie 280 ci starczy. No i z wyceną podtrzymuję, że za cały dębowy 5000 zł to chyba normalna cena.

  19. #2059
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    Kochana - a wiesz, ze ten stół to z AD jest? Porównaj sobie lepiej wycenę stolarza z ceną oryginalną
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  20. #2060
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Magda wiem że z AD ale ja go na stronie nie widziałam - a w gazecie pisało że robili na specjalne zamówienie - rany czy ja ślepa jestem???

Strona 103 z 654

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony