dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 254 z 654
Pokaż wyniki od 5.061 do 5.080 z 13067
  1. #5061
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Alu ale ja będę miała stół 3 metrowy, nie składany więc muszę postawić docelową ilość krzeseł - bo za mało będzie wyglądać dziwnie
    I tak do dostawki będę potrzebowała jeszcze 4 - ale myślę już o przeźroczystych ludwiczkach

    Aniu
    a Dunina

  2. #5062
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Tatarak
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    na zachód od Wrocka
    Posty
    8.719

    Domyślnie

    Admete - fajne te marynarskie drzwi my takie planujemy do naszego pirata jaką masz średnicę tego bulaja?

  3. #5063
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar 1976pinacolada
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    3.437
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał admete Zobacz post
    A teraz przyznawać się komu się tak samo spodobały jak mnie że dzwonił do pani ze sklepu z zapytaniem jak jest ich cena????


    Jak to kto??!! Wszystkie dzwoniłyśmy bo chciałyśmy zrobic zrzutę i Ci kupic te krzesła
    "Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami."
    Stanisław Cat-Mackiewicz


    zapraszam do mnie

  4. #5064
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar 1976pinacolada
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    3.437
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Agus - a te marynarskie drzwi to dokąd prowadzą. Do której kajuty ??
    "Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami."
    Stanisław Cat-Mackiewicz


    zapraszam do mnie

  5. #5065
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Cytat Napisał admete Zobacz post
    Ja płytek nie mam
    Zapłaciłaś już?
    Może jakiś rabat da się jeszcze wytargować?
    Na jedno krzesło by starczyło

    A tak na marginesie, to szukaj dalej. Moim zdaniem, znajdziesz ładniejsze
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  6. #5066
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AniaS79
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.617

    Domyślnie

    Krzesła są świetne, ale cena jest zabójcza i tłumaczenie, że to kropla w morzu budowlanych wydatków jest wg mnie pozbawiona sensu, bo idąc tym tropem, możnaby kupić szczoteczkę do zębów wartą 1000 zł - bo cóż to za wydatek względem ostatniego roku (?)
    1800 zł za krzesło to cholernie dużo i nie ma się co oszukiwać. Jasne, że inna to będzie wartość dla kogoś, kto zarabia 30 tys. miesięcznie, a inna dla tego, kto zarobi 3 tys., ale jednak biorąc pod uwagę średnią cenę fajnych krzeseł, to ciągle jest ZA dużo.
    Pomijam oczywiście dewaluator typu "must have", bo wtedy niezależnie od wartości takiego mebla, zrobimy wszystko, by go mieć - prędzej czy później

    Jeśli jednak to krzesło nie jest Twoim "must have", to trzymam kciuki za owocne poszukiwania pięknych i tańszych krzeseł

    PS. Możesz mi powiedzieć jak to robisz, że masz dwójkę dzieci, w tym jedno 10 miesięczne i TAK wyglądasz?

  7. #5067
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    No jeżeli wydajemy na kran 1500 na wannę 5000 to dlaczegóżby na krzesła nie wydać 18000 jeżeli 10 byłoby, w końcu będą stały w reprezentacyjnym miejscu domu jakim jest jadalnia. Pytanie jest jakie pieniądze zapłaciła Aga za ogród???, Masę, gdyby tych pieniędzy nie miała, nie wydawałaby.

    Krzesła w końcu mogą poczekać, a jak się komuś bardzo podobają to czy nie warto???

    Oczywiście Aga szukaj dalej może jakiś stolarz zrobiłby podobne na niższą cenę

    A tak swoją drogą Aguś czy Ty już zamówiłaś stół??? Zastanawiałaś się nad tymi 3 metrami ???? Widziałaś 3 metrowy, bo dla mnie 2.5 metra to max i oczywiście 220 szeroki, czy dłuższy nie będzie dziwacznie wyglądał?????? To są tylko moje rozważania, na temat ceny krzeseł też, wcale nie mówię, abyś je kupowała, tylko rozważyła za i przeciw Wiesz moje opinie są pewno trochę kontrowersyjne dla wielu, ale Ty chyba mnie znasz i wiesz o co mi chodzi

    Możesz mi powiedzieć jak to robisz, że masz dwójkę dzieci, w tym jedno 10 miesięczne i TAK wyglądasz?
    Czy mówisz o szczupłości Agi????

    Widzisz ile robi rzeczy na raz, więc się spala No i młodziutka jest

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  8. #5068
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AniaS79
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał emiranda Zobacz post
    Krzesła w końcu mogą poczekać, a jak się komuś bardzo podobają to czy nie warto???
    Toteż napisałam o wyjątku, jakim jest "must have"

  9. #5069
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał AniaS79 Zobacz post
    Toteż napisałam o wyjątku, jakim jest "must have"
    MUST HAVE to MUST HAVE i nic z tym nie wygra

  10. #5070
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tatarak Zobacz post
    Admete - fajne te marynarskie drzwi my takie planujemy do naszego pirata jaką masz średnicę tego bulaja?
    Hej

    To jakiś standardzik pewnie.
    To drzwi porty.


    Cytat Napisał 1976pinacolada Zobacz post
    Jak to kto??!! Wszystkie dzwoniłyśmy bo chciałyśmy zrobic zrzutę i Ci kupic te krzesła
    a no to dziękować

    Cytat Napisał 1976pinacolada Zobacz post
    Agus - a te marynarskie drzwi to dokąd prowadzą. Do której kajuty ??
    Do prysznicowni przyszłego czworonoga, a druga do kotłowni

    Cytat Napisał narendil Zobacz post
    Zapłaciłaś już?
    Może jakiś rabat da się jeszcze wytargować?
    Na jedno krzesło by starczyło

    A tak na marginesie, to szukaj dalej. Moim zdaniem, znajdziesz ładniejsze
    Ano zapłaciłam
    Mam coś na oku, wysłałam żeby mi sprawdził czy mogą sprowadzić - znowu chyba Hiszpania , ale może z moją brakującą mozaiką by przyjechało , też już czekam chyba ponad miesiąc na 3 plastry



    Cytat Napisał AniaS79 Zobacz post
    Krzesła są świetne, ale cena jest zabójcza i tłumaczenie, że to kropla w morzu budowlanych wydatków jest wg mnie pozbawiona sensu, bo idąc tym tropem, możnaby kupić szczoteczkę do zębów wartą 1000 zł - bo cóż to za wydatek względem ostatniego roku (?)
    1800 zł za krzesło to cholernie dużo i nie ma się co oszukiwać. Jasne, że inna to będzie wartość dla kogoś, kto zarabia 30 tys. miesięcznie, a inna dla tego, kto zarobi 3 tys., ale jednak biorąc pod uwagę średnią cenę fajnych krzeseł, to ciągle jest ZA dużo.
    Pomijam oczywiście dewaluator typu "must have", bo wtedy niezależnie od wartości takiego mebla, zrobimy wszystko, by go mieć - prędzej czy później

    Jeśli jednak to krzesło nie jest Twoim "must have", to trzymam kciuki za owocne poszukiwania pięknych i tańszych krzeseł
    Cytat Napisał emiranda Zobacz post
    No jeżeli wydajemy na kran 1500 na wannę 5000 to dlaczegóżby na krzesła nie wydać 18000 jeżeli 10 byłoby, w końcu będą stały w reprezentacyjnym miejscu domu jakim jest jadalnia.

    Krzesła w końcu mogą poczekać, a jak się komuś bardzo podobają to czy nie warto???

    Oczywiście Aga szukaj dalej może jakiś stolarz zrobiłby podobne na niższą cenę

    Tych rzeczy must have wyszło już tyle że głowa boli (J niektóre mi czasem wypomina )


    Ogród był pierwszą z nich - ale kupując działkę i zabierając się za ogród nie wiedzieliśmy że to studnia prawie bez dna .
    Załatwiła nas glina, od wykopania głębszych fundamentów, przez robienie fundamentu pod część ogrodzenia, wywiezienie ton gliny, nawiezienie ziemi - to w dziesiątki tyś przekroczyło nasz budżet na ogród

    Pytanie jest jakie pieniądze zapłaciła Aga za ogród???, Masę, gdyby tych pieniędzy nie miała, nie wydawałaby.
    Alu zgadza się pieniąchy były ale się zbyły - leżą nam teraz przed domem w postaci ziemi i kabli do nawodnienia , a nam teraz brakuje na wyposażenie domu

    Ale ogród to "rzecz" którą musowo chcieliśmy zrobić, żeby później nie było już ingerencji na działce i okolice domu.


    Krzesła są piękne ale na tą chwilę dużo za drogie
    Ja uważam jeszcze i skłonna byłabym kupić coś zastępczego - do wykorzystania później na tarasie byle by na nie uzbierać, bo tak jak piszesz Alu będą ozdobą jadalni.
    Ale J nie chce się zgodzić na takie dziwactwa

    Na armaturę i wanny wydaliśmy sporo - zgadza się - ale wiem że to na lata,
    wiem że nie będę miała problemu z utrzymaniem ich w czystości - także to jest jakaś inwestycja

    PS. Możesz mi powiedzieć jak to robisz, że masz dwójkę dzieci, w tym jedno 10 miesięczne i TAK wyglądasz?
    Aniu mam przemianę materii po tatusiu - ja na to mówię genetyczny tasiemiec
    Ale na pewno swoje zrobiła dieta mamy karmiącej alergika

    A tak swoją drogą Aguś czy Ty już zamówiłaś stół??? Zastanawiałaś się nad tymi 3 metrami ???? Widziałaś 3 metrowy, bo dla mnie 2.5 metra to max i oczywiście 220 szeroki, czy dłuższy nie będzie dziwacznie wyglądał?????? To są tylko moje rozważania, na temat ceny krzeseł też, wcale nie mówię, abyś je kupowała, tylko rozważyła za i przeciw Wiesz moje opinie są pewno trochę kontrowersyjne dla wielu, ale Ty chyba mnie znasz i wiesz o co mi chodzi
    No stół jeszcze nie w realizacji bo kolor mam jeszcze dobrać.
    Rysowałam go sobie na podłodze.
    Ale idąc Twoim tokiem myślenia chyba zbuduję sobie go ze styropianu
    Ale nie wydaje mi się żeby było tak źle


    Wiesz moje opinie są pewno trochę kontrowersyjne dla wielu, ale Ty chyba mnie znasz i wiesz o co mi chodzi
    Wiem Alu i zgadzam się z Tobą
    Ale na ten moment musimy trochę przystopować i dobrze przemyśleć nasze wybory żeby realnym było przeprowadzenie sie na święta i zrobienie Wigilii i Sylwestra


    Widzisz ile robi rzeczy na raz, więc się spala
    To też prawda.

    No i młodziutka jest
    Młoda już nie tak bardzo
    Ostatnio edytowane przez admete ; 29-08-2012 o 11:08

  11. #5071
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    MUST HAVE to MUST HAVE i nic z tym nie wygra
    Na razie szukam zamiennika

  12. #5072
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Tatarak
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    na zachód od Wrocka
    Posty
    8.719

    Domyślnie

    Cytat Napisał admete Zobacz post
    Hej

    To jakiś standardzik pewnie.
    To drzwi porty.

    my bierzemy pol-skone, a oni mają z 5 różnych rozmiarów - od 30 do 50 cm średnicy. możesz zmierzyć tego bulaja przy okazji i dać znać, ile ma fi ?

  13. #5073
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    mało mnie tutaj ostatnio .
    Więc zacznę od drzwi marynarskich - suuuper! Że też ich nie widziałam jak sama szukałam z pralni do garażu .
    Lamperia ... ta fotka ... nie no, ładna lamperia, ładne obrazki, szafeczki do tego, ale sorki telewizor ?? Przecież to jakiś koszmarek ! Dlatego boję się takiego stylu, ze współczesne urządzenia są ni z gruchy ni z pietruchy (nie wspomnę o kiczowatym lw tym wypadku edowym podświetlenniu). Za lamperią bym była ale np na jednej ścianie, w jednym pomieszczeniu, gdzie nie ma tv i tym podobnych ustrojstw. A najbardziej by mi się podobałą przy schodach z łobrazkami.
    krzesła super, przypuszczałąm, ze cena będzie z kosmosu skoro na stronie jej nie ma. W szkoda, bo ładne kolorowe hokerki tam mają .
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  14. #5074
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Cytat Napisał admete Zobacz post
    Hej


    Młoda już nie tak bardzo
    No nie Aga, wiesz co jak tak możesz mówić, przecież niedawno 18 skończyłaś, źle mówię?????

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  15. #5075
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Zostawmy na razie krzesła, może Aguś znajdziesz coś sensowniejszego cenowo, ale zobacz jaką piękna sofę zaprezentowała MgdaZZZ na facbooku


    nie wiem czy oglądasz na bieżąco zdjęcia z Mint Grey

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  16. #5076
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    W De mieszkamy w górzystej okolicy i prawie wszystkie ogrody są paro-poziomowe
    Bardzo zazdraszczam, u nas też płasko, ze prościej być nie może, a na Kaszubach i w Gdyni zresztą, wszędzie górki są i różnice terenu na działce, fajnie to można ukształtować a wiesz w ogóle ja kilka lat temu jechałam przez opolskie i do dzisiaj jestem tymi terenami zauroczona, no w każdym razie, ta kraina zupełnie odbiega od północnej i środkowej Polski odbieraliśmy naszego syna z obozu w Głuchołazach i zwiedzaliśmy Nysę, wywarła na mnie ogromne wrażenie. To tak odbiegając od tematu.

    Aga,podejrzewam ile kasy poszło w ogród ,jak zliczam ile potrzebujemy na kostkę ,ogrodzenie ,gospodarczy ,to aż mnie głowa boli
    no niestety często nie zdajemy sobie sprawy ile będzie kosztowała budowa naszego domu i jak to mówi mój mąż, gdyby wiedział ile wyda pieniędzy na budowę domu nie zdecydowałby się na jej rozpoczęcie.
    A my nie szaleliśmy

    No a Aga ma jednak dużo większą działkę od naszej, ale efekt będzie wspaniały, te murki, ścieżki bardzo mi się to podoba

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  17. #5077
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tatarak Zobacz post
    my bierzemy pol-skone, a oni mają z 5 różnych rozmiarów - od 30 do 50 cm średnicy. możesz zmierzyć tego bulaja przy okazji i dać znać, ile ma fi ?
    Kochana zmierzę Ci jutro.
    Dziś byłam na budowie ze znajomą ,moim starszym i jej synkiem, cały pobyt pilnowałyśmy żeby dzieci nie wpadły na coś, nie potknęły się o kable i rozłożone rusztowania dookoła domu - nie dało się ich opanować tak szalały.
    Sama w drodze do domu zdałam sobie sprawę że nie przyłożyłam do tych drzwi próbnika z kolorem jaki mam wybrać na ściany


    ----------------------------------------------


    Cytat Napisał mirela99 Zobacz post
    mało mnie tutaj ostatnio .
    .
    A ja nie mam zbyt wiele czasu żeby zajrzeć do Ciebie i do dziewczyn
    Skrobnę z doskoku posta, dwa i cały czas mam zaległości
    My nadrobimy jak przyjadę
    Mam nadzieję że nic nam nie przeszkodzi


    Więc zacznę od drzwi marynarskich - suuuper! Że też ich nie widziałam jak sama szukałam z pralni do garażu .
    Są niesamowite
    J chciał takie do siebie

    Lamperia ... ta fotka ... nie no, ładna lamperia, ładne obrazki, szafeczki do tego, ale sorki telewizor ?? Przecież to jakiś koszmarek ! Dlatego boję się takiego stylu, ze współczesne urządzenia są ni z gruchy ni z pietruchy (nie wspomnę o kiczowatym lw tym wypadku edowym podświetlenniu). Za lamperią bym była ale np na jednej ścianie, w jednym pomieszczeniu, gdzie nie ma tv i tym podobnych ustrojstw. A najbardziej by mi się podobałą przy schodach z łobrazkami.
    Dlatego może lepiej że ich nie będzie, a jakby mi nie wyszło?
    A tak będzie bezpieczniej,
    poszukam kiedyś kiedyś jakiegoś obrazu

    krzesła super, przypuszczałąm, ze cena będzie z kosmosu skoro na stronie jej nie ma. W szkoda, bo ładne kolorowe hokerki tam mają
    A może zapytaj o cenę.
    Te moje krzesła mają jakiś przekombinowany aluminiowy stelaż i dlatego to takie drogie, może te co wypatrzyłaś mają normalną cenę ???
    Wiesz że ja lubię wybrać te najbardziej się różniące i najdroższe

    --------------------------------------------------------



    Cytat Napisał emiranda Zobacz post
    No nie Aga, wiesz co jak tak możesz mówić, przecież niedawno 18 skończyłaś, źle mówię?????
    Wszystko się ładnie zgadza

    ----------------------------------------------

    Cytat Napisał emiranda Zobacz post
    Zostawmy na razie krzesła, może Aguś znajdziesz coś sensowniejszego cenowo, ale zobacz jaką piękna sofę zaprezentowała MgdaZZZ na facbooku


    nie wiem czy oglądasz na bieżąco zdjęcia z Mint Grey
    Ano nie oglądałam ostatnio
    A widzę że Magda się rozbestwiła i cuda zaczęła tworzyć


    -----------------------------------


    Cytat Napisał Ola.U Zobacz post
    Aga,podejrzewam ile kasy poszło w ogród ,jak zliczam ile potrzebujemy na kostkę ,ogrodzenie ,gospodarczy ,to aż mnie głowa boli .


    i powiem Ci ,że będzie fantastycznie .
    w związku z powyższym spróbowało by nie być


    Strasznie zazdroszczę tej różnicy poziomów .W De mieszkamy w górzystej okolicy i prawie wszystkie ogrody są paro-poziomowe ,świetne Też taki chciałam ,ale niestety -działka płaska jak decha
    Pozdrawiam
    Niby jest to tylko jedno miejsce gdzie jest ta różnica w terenie - ale ja jestem efektem końcowym zachwycona
    Do końca nie wiedzieliśmy jak to wyjdzie, bo trzeba było zrobić jak najlepiej dla spływania wody z działki.
    Ten murek wyszedł czarownicujący

    Reszta działki jest płaska - i to też mi się podoba.
    Jak dobrze rozplanuje się rośliny to i z płaskiego terenu wyczarujesz swój raj

    --------------------------------------
    Cytat Napisał emiranda Zobacz post
    no niestety często nie zdajemy sobie sprawy ile będzie kosztowała budowa naszego domu i jak to mówi mój mąż, gdyby wiedział ile wyda pieniędzy na budowę domu nie zdecydowałby się na jej rozpoczęcie.
    A my nie szaleliśmy
    Alu jak zapytałam J czy jakby wiedział przed kupnem co nas czeka z ziemią, działką ile pieniędzy w to wpakujemy
    - czy kupił by ją drugi raz?,
    też powiedział że nie

    No a Aga ma jednak dużo większą działkę od naszej, ale efekt będzie wspaniały, te murki, ścieżki bardzo mi się to podoba
    dzięki Alu

  18. #5078
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Narendil mnie dziś zmotywowała do podjęcia decyzji w sprawie płytek do dolnej łazienki
    Skoro te na które czekam już 2 miesiące mają być za kolejne 4-5 tyg a i to pewnie nie jest pewne równie dobrze mogę szukać innych.
    Jakiś czas temu iskanna wstawiła u Drop swoje płyteczki.

    To zdjęcie i te płytki siedzą mi od tamtej pory w głowie.
    Dziś je znalazłam i dałam do wyceny

    A teraz moje pytanie czy będą w ogóle pasowały

    Mam 800 sztuk tych małych białych kwadratów (czekam na kolejne 1000 ), więc zostawię je na wyłożenie prysznica.
    A na resztę ścian poszłyby te nowe?

    Co myślicie????










  19. #5079

    Domyślnie

    Ja tylko z wieczorka zajrzałam życzyć kolorowych snów ...

    Może jutro znajdę chwilkę na nadrobienie zaległości

  20. #5080
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 29-08-2012 o 21:24
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

Strona 254 z 654

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony