dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 654
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 13067
  1. #61
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Sharlotka okna są-ale zdjęcia telefonem mąż robił, dziś wziął aparat. więc wrzucę wieczorem

    Nie pisałam o nich bo muszę je jednak na żywo zobaczyć żeby je obcenić -- wczoraj doprowadziłam chyba męża do bezsenności -- bo po obejrzeniu zdjęć spytałam--czy te okna to miały być podzielone na tak dużo części? To największe okno ma 3,6 m--podzielone jest na 4. A wczoraj oglądając zdjęcia tak sobie rzuciłam że może lepiej byłoby podzielić je na 3 kwatery? Mężowi opadły ręce. Naoglądałam się zdjęć z realizacjami mojego domu może się po prostu zasugerowałam innym podziałem.

    Okna zamawialiśmy 1,5 miesiąca temu--ja świeżo upieczona mama niewyspana i pod wpływem burzy hormonów mogłam tego nie dopilnować. Nie ma co gdybać bo już jest za późno. Zobaczę je na żywo to ocenię. Na zdjęciach i to z telefonu to te proporcje mogą być inne. Mam nadzieję że wszystko jest dobrze.

    Jedna rzecz już wyszła której nie dopilnowaliśmy - wysokość klamek w tych oknach --są za nisko mąż nie zmierzył na jakiej wysokości ale mówi że wizualnie NA PEWNO ZA NISKO.
    A wszystko dlatego że nie są na standardowej wysokości tylko 40 cm od ziemi i jakoś o tych klamkach nie pomyśleliśmy.

    No cóż oka sobie nie wyjmiemy. Aż mnie dziwi dlaczego się tym nie przejmuję może dotrze do mnie jak je na żywo zobaczę.....

  2. #62
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    i ciąg dalszy inspiracji łazienkowych








  3. #63

    Domyślnie

    po inspiracjach wnioskuję, że nie przewidujesz u siebie wanny
    Sometimes “good enough” is good enough.

    American dream...

  4. #64
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar zuz@nka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    9.937
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    228

    Domyślnie

    bardzo dobrze się tu poczułam i poproszę mały taborecik - żeby mnie nogi od podglądania nie rozbolały

    a co do kuchni Falcona - no cóż...cena potrafi skutecznie ostudzić uczucia a wręcz zamrozić

    u mnie stanęło na Smegu - na bezrybiu i rak ryba ,

  5. #65
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał zuz@nka Zobacz post
    bardzo dobrze się tu poczułam i poproszę mały taborecik - żeby mnie nogi od podglądania nie rozbolały
    zuza, zuza posuń się, ja też z Tobą przycupnę na tym taboreciku
    Witam właścicielkę Będzie pięknie i są to absolutnie moje klimaty

  6. #66
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar zuz@nka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    9.937
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    228

    Domyślnie

    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    zuza, zuza posuń się, ja też z Tobą przycupnę na tym taboreciku
    Witam właścicielkę Będzie pięknie i są to absolutnie moje klimaty
    dobra, dobra ale sądząc po klimatach jakie tu pokazują potrzeba będzie tyle miejsc co w Intercity

  7. #67
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał zuz@nka Zobacz post
    dobra, dobra ale sądząc po klimatach jakie tu pokazują potrzeba będzie tyle miejsc co w Intercity
    Racja

  8. #68
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    zuz@nka, agawi74 miło mi bardzo, witam serdecznie!!!!

    zamiast taborecika proponuję ławeczkę - coś w ten deseń będę poszukiwać do wiatrołapu


  9. #69
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    nihiru jest jedna na pierwszym zdjęciu z inspiracji --przygarnęłabym tą wannę,umywalki i w ogóle całą tą łazienkę....

  10. #70
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    i kolejne łazieneczki teraz z wannami



    ta łazienka mnie powala na łopatki:






  11. #71
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    I obiecane rzuty

    parter



    poddasze

    Ostatnio edytowane przez admete ; 23-11-2011 o 18:05

  12. #72
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    i wstawione wczoraj okna

    widok na salon, po prawej widać klamkę o której wspominałam, jak dojdą wylewki będzie ona masakrycznie nisko




  13. #73
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    okna od jadalni, kuchni i małe okrągłe okienka do zamontowania w piątek, sprawa okna balkonowego jeszcze się rozstrzyga.
    Ja się uparłam na boczne trójkątne ozdobniczki okienne więc z zamówieniem tego okna czekaliśmy aż skończą dach--panowie od dachu zrobili dach trochę inaczej niż w projekcie i moje okienka wychodzą za małe do olbrzymich balkonowych--mąż chce zamurować
    ---ja chcę sprawdzić czy nie da się z tym czegoś zrobić więc nie wiadomo ile będziemy na to okno czekać.

    Chodzi mi o te małe trójkąty po bokach



    a mąż chciał od początku i teraz chce tym bardziej je zamurować o tak



    uważam że to popsuje cały urok wolego oka...
    Ostatnio edytowane przez admete ; 14-03-2012 o 19:26

  14. #74
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mrówka75
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    1.338

    Domyślnie

    ależ masz duży salon, jak bym miała taki salon to by mi nawet te niskie klamki nie przeszkadzały

  15. #75

    Domyślnie

    Inspiracje łazienkowe podobają mi się bardzo
    Co do okna balkonowego...brzydko wyglądają te trójkąciki zamurowane, zdecydowanie lepiej z szybką A możesz pokazać jak wyszedł ten otwór okienny?
    Jak duży salon macie?

    edit: już doczytałam wielkość salonu baaardzo duży u mnie salon z jadalnią ma 51.70 i wydaje mi się wielki

    no to na FORTEPIAN miejsce jest
    Ostatnio edytowane przez Leia ; 24-11-2011 o 07:35

  16. #76

    Domyślnie

    18,76 to wielkość jadalni wraz z kuchnią ?
    patrząc jeszcze na wielkość garażu, który do najmniejszych nie należy ale wydaje mi się, że może być na dwa samochody ciut niewygodny...u mnie jest 37 metrów i samochody będą na styk no chyba, że jakieś dwa mniejsze

  17. #77
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Kuchenki mniam mniam
    Bardzo mi się takie podobają! Może kiedyś, jak mi odbije i zdecyduję się na dom...

    Inspiracje łazienkowe - super! Takie hamerykańskie
    Tylko czemu mam wrażenie, że tam powierzchnia łazienki jest mniej więcej taka jak mojego pokoju dziennego

    A okna? Nie jest źle. Klamka nisko? Przyzwyczaicie się
    Przy takiej ilości przeszkleń i widokach na ogród, kto będzie patrzył na klamkę?

    Co do okrągłego okna, to się nie wypowiem. Nie przepadam za takimi, więc jestem uprzedzona
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  18. #78

    Domyślnie

    piekny, przeszklony salon
    już nie mogę się doczekać urządzonego

  19. #79
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar zuz@nka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    9.937
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    228

    Domyślnie

    przy takiej aranżacji domu i dodtakach jakie planujesz nikt ale to nikt włącznie z Wami domownikami nie będzie zwracał uwagi na klamki
    a najlepszym - sprawdzonym tekstem dla zgryźliwych odwiedzającyhc jest tekst: tak właśnie chcieliśmy

  20. #80
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    Witam się

    Piękne inspiracje, właśnie w stylu tych hamerykańskich apartamentowców Twoja kuchnia od razu skojarzyła mi się z kuchnią Gaby z Gotowych na Wszystko (drinki też, jeszcze dorzuć pokera z koleżankami)

    P.S. Z trójkątów bym zrezygnowała, przy elewacji oba rozwiązania wyglądają dobrze...a od środka...hmn no cóż myślę, że możesz mieć problem z dekoracją okna.
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

Strona 4 z 654

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony