dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 601 z 654
Pokaż wyniki od 12.001 do 12.020 z 13067
  1. #12001

  2. #12002

  3. #12003

    Domyślnie

    Cytat Napisał admete Zobacz post
    Nie no pomysł, trzeba docenić

    Jakby jej odjął trochę nóg, ciutkę wyprostował - miałabym mebel na ścianę w holu
    Ale ja pisząc: zlituj się! prosiłam o litość, bo te rzeczy są takie piękne i tak bardzo poza moim zasięgiem

  4. #12004
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Cytat Napisał **lw** Zobacz post
    Też mi wpadł w oko. Jest piękny
    Niedługo muszę zacząć wybierać

    Cytat Napisał **lw** Zobacz post
    Ale ja pisząc: zlituj się! prosiłam o litość, bo te rzeczy są takie piękne i tak bardzo poza moim zasięgiem
    A ja myślałam że już mi korba bije i muszę się zacząć hamować
    Za długo siedzę już w domu więc wszystko możliwe

  5. #12005

    Domyślnie

    Aga, zagłówek b. ładny. Pamiętam o zdjęciach. Jak ogarnę kuchnię to zrobię je dla Ciebie.

  6. #12006

    Domyślnie

    Super konsola!! Uwielbiam Boca Do Lobo! Wszystkie ich projekty są kosmiczne a za razem bardzo eleganckie! Najbardziej podona mi się ta komoda: http://www.bocadolobo.com/en/soho-co...soho/index.php
    Cytat Napisał admete Zobacz post
    Jaka mają cudna kosmiczna konsolę


  7. #12007

  8. #12008

    Domyślnie

    Aguś, wysłałam ci maila ze zdjęciami mojego anioła i półeczki

  9. #12009
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Aguś pryszłam zobaczyc co tam u Ciebie sypialnia na tapecie , stolik...śliczne te stoliki ale nawet nie wchodze na stronę bo poewnie pokocham coś czego mieć nie mogę

  10. #12010

    Domyślnie

    Aga i jak tam chłopaki ?Skoro nie serwowałaś dziś rano kawki na FB to wnioskuję, że pewnie nie czują się zbyt dobrze -ciotka ściska i zdrówka życzy Co do kawki to próbowałam Cię dziś godnie zastąpić, mam nadzieję że smakowała dziewczynom

  11. #12011
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Cytat Napisał **lw** Zobacz post
    Też mi wpadł w oko. Jest piękny
    Jest tyle cudowności, i pomysłów na sypialnię że ja nie wiem na co się zdecydować

    Cytat Napisał **lw** Zobacz post
    Ale ja pisząc: zlituj się! prosiłam o litość, bo te rzeczy są takie piękne i tak bardzo poza moim zasięgiem


    Cytat Napisał skibusia Zobacz post
    Aga, zagłówek b. ładny. Pamiętam o zdjęciach. Jak ogarnę kuchnię to zrobię je dla Ciebie.


    Cytat Napisał kaminskawero Zobacz post
    Super konsola!! Uwielbiam Boca Do Lobo! Wszystkie ich projekty są kosmiczne a za razem bardzo eleganckie! Najbardziej podona mi się ta komoda: http://www.bocadolobo.com/en/soho-co...soho/index.php
    Ciekawa jest lubię też takie mebelki

    Cytat Napisał Magdzinska Zobacz post
    Dzień dobry Aga
    Dzień dobry dziś

    Cytat Napisał skibusia Zobacz post
    Aguś, wysłałam ci maila ze zdjęciami mojego anioła i półeczki
    Ojoj to idę oglądać

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    Aguś pryszłam zobaczyc co tam u Ciebie sypialnia na tapecie , stolik...śliczne te stoliki ale nawet nie wchodze na stronę bo poewnie pokocham coś czego mieć nie mogę
    A tak pomału biorę się za wszystko - jak ja chciałabym mieć już wszystko skończone

    Cytat Napisał Magdzinska Zobacz post
    Aga i jak tam chłopaki ?Skoro nie serwowałaś dziś rano kawki na FB to wnioskuję, że pewnie nie czują się zbyt dobrze -ciotka ściska i zdrówka życzy Co do kawki to próbowałam Cię dziś godnie zastąpić, mam nadzieję że smakowała dziewczynom
    Madziu już na fb napisałam, chłopaki wyszli na prosta, Oskar był już nawet wczoraj w przedszkolu, dziś stawia znowu jakieś opory bo J ma go zawieźć
    A ja wczoraj byłam po brakującą paczkę płytek na taras - udało się ją załatwić w trybie przyśpieszonym - na poprzednie czekaliśmy kila miesięcy
    Taras już skończony . Marcin tylko zafuguje i mogę robić fotorelację - tylko przy tej pogodzie i wciąż brudzącym płytki psie - nie wiem czy dam radę go Wam ładnie pokazać .

    Szukam kratek wentylacyjnych, działam w sprawie regału na ksiązki u góry i szukam kogoś na miejscu do przemalowania komody w jadalni.

    Wczoraj pan który robił mi blat w kuchni, zadzwonił i spytał czy może podjechać zrobić parę zdjęć bo chce wrzucić na stronę .
    Dałam mu parę fotek, bo kuchnia po zrobionych dopiero co naleśnikach nie nadawała się zbytnio do zdjęć, zresztą wystawki z leków, podręcznych pudełeczek miseczek też nie .
    Pan ma podesłać chłopaków żeby poprawili mi silikon przy zlewie - bo niestety nie jest on dobrze zrobiony - i już dożywotnio trzeba będzie go poprawiać.
    Pan spadł mi z nieba w jednej sprawie, szukam płytek pasujących do kamienia na podmurówce żeby obłozyć donice i ponoć ma coś pasującego - do tego na zakładzie od razu mi go podetną pod ich kształt - także Marcin je tylko połozy i nie będzie musiał się męczyć z docinaniem - oczywiście jak kolor będzie pasować

    Podjechałam też po farbę do garderoby , miałam też kupić puszkę farby do podmalowania drzwi w wiatrołapie bo niestety pękły w jednym miejscu - dziś mają przyjechać i spróbować naprawić je na miejscu a jak nie zabiorą mi je na zakład - do Częstochowy .
    Drzwi malowane były flugerem, a ja nie byłam pewna numeru - ale po kilku telefonach i sprawdzaniu poczty znalazłam numer

    No i chyba tyle tego załatwiania - dzień jak z czasów wykończeniówki

    Byłam też w galerii po zamówiony nawilżacz do powietrza, już zapałcony, a okazało się że z magazynu przysłali tak usyfiony egzemplarz - moim zdaniem w ogóle już nie nadający się do użytku - dobrze że otworzyłam pudełko na miejscu bo bym musiała jeździć z nim w te i wewte .
    Przy okazji zajrzałam do tikeja - kupiłam trochę bombek na przymiarki, sweter i dzwon

    Zastanawiam się nad jednymi bombeczkami do Oskara - są obłożone papierem z mapą - może jakiś ciekawy stroik da się z tego zrobić - tylko ja lewa w te klocki może coś podpowiecie??? .

    Odezwę się jak mały pójdzie spać

  12. #12012
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Masakra Aga...kiedy Ty na to wszystko znajdujesz czas ??
    Zdrówka życzę
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  13. #12013
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pomtek

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Posty
    9

    Domyślnie

    Wspaniały, elegancki zagłówek!

  14. #12014

    Domyślnie

    Aga ty czołg jesteś zrobiłabym połowę tego co Ty i jak nic zeszłabym śmiertelnie

  15. #12015
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Cytat Napisał mirela99 Zobacz post
    Masakra Aga...kiedy Ty na to wszystko znajdujesz czas ??
    Zdrówka życzę
    Czas - ja nigdy nie mam czasu - a nie pracuję? .
    Jak jest mama to staram się zrobić jak najwięcej, a wczoraj wszystko kosztem Oskara który pół dnia pytał "mamo a kiedy się ze mna pobawisz?" i dopiero o 17 siedliśmy do puzzli - rozłożyliśmy nowe pudełko - 500 sztuk.
    Oskar czekał na to całe lato - bo na takie układanie to już w ogóle nie było czasu - zawsze miał mówione, jak zrobi się zimno, przyjdzie jesień, jak skończą się prace w ogrodzie to będziemy układać - a że wczoraj lało i było zimno, to wreszcie miał argument

    Cytat Napisał pomtek Zobacz post
    Wspaniały, elegancki zagłówek!


    Cytat Napisał p@nna migotka Zobacz post
    Aga ty czołg jesteś zrobiłabym połowę tego co Ty i jak nic zeszłabym śmiertelnie
    No coś Ty

  16. #12016
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Dziewczynki i chłopcy , Ania pomalowała mi komodę na nazwijmy ją fortepianową czernią .
    Nie udało się zrobić połysku .

    Ja na próbniku znalazłam taką czerń wpadającą w granat - myślę o takim kolorze

    Na zasłony nie patrzymy bo faktycznie ewidentnie nie pasują

    I chyba zdejmę z komody ozdobniki z frontów.............zostawię je tylko na szufladach









    I jak i jak???

  17. #12017
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Aga,widzę ,ze słuchasz rad koleżanekkolor komody świetny ...tak właśnie widziałabym twoja jadalnie z roletami i z komoda w takim kolorze(wielokrotnie Ci zresztą o tym pisałam) zastanawiam się nad blatem...chyba jednak zrobiłabym w brązie...ozdobniki nie pasują .. gryzą się z frontami kuchennymi...no to tyle mojego zdania

  18. #12018
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Cytat Napisał admete Zobacz post
    I jak i jak???
    Siak
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  19. #12019

  20. #12020
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beauty Zobacz post
    Aga,widzę ,ze słuchasz rad koleżanekkolor komody świetny ...tak właśnie widziałabym twoja jadalnie z roletami i z komoda w takim kolorze(wielokrotnie Ci zresztą o tym pisałam) zastanawiam się nad blatem...chyba jednak zrobiłabym w brązie...ozdobniki nie pasują .. gryzą się z frontami kuchennymi...no to tyle mojego zdania
    No to jestem na dobrej drodze


Strona 601 z 654

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony