dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz żeby na pytania odpowiadali zawodowcy pomimo tego że przy okazji siebie reklamują???

Głosujących
53. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    35 66,04%
  • nie

    18 33,96%
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44
  1. #41

    Domyślnie

    Do głosujących za wyrzuceniem: A czy firma nie może powiedzieć czegoś mądrego? Przecież po to mamy swoje głowy, aby nie ulegać każdej namowie. A jak ktoś zbytnio się będzie reklamował, to "jaja" można sobie z niego porobić i od razu weselej będzie.

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anam
    ja wybieram to co najlepsze dla klienta opierając się na moim doświadczeniu a mam większe niż klient

    doradzając kocioł X daję to co moim zdaniem najlepsze bo na kocioł Y też mam dobre rabaty i sprzedając go też tak samo
    Ale kotłów od konkurencji nie polecasz?

    Ps.Nie głosowałam bo mój mąż też zagląda na Forum i jest do tego z twojej branży
    Pozdrawiam.
    PODAJ PROSZĘ PRZYKŁAD TAKIEJ WYPOWIEDZI

    CO TO ZNACZY KOTŁY OD KONKURENCJI ... SKORO NIE JESTEM PRODUCENTEM ANI ZWIĄZANYM UMOWĄ DYSTRYBUTOREM......
    pozdrawiam
    Tomasz W.
    [email protected]

  3. #43

    Domyślnie Re: Złotousty:)

    Cytat Napisał Sympatyczka
    Głosuję na NIE!!
    Przeszkadza mi taka reklama w myśl zasady "Każdy kot swoje parchy chwali". Tomaszu zastanów się, jak zadałeś nam swoje pytanie? Mówisz przy okazji.. to jakis absurd. Ty sie przede wszystkim reklamujesz a przy okazji udzielasz porad...hihi I jak widzisz jest tu wielu fachowców, którzy robią coś dla nas za darmochę, nie przy okazji.
    A przy okazji przyjrzyj się jak relkama działa dziś na ludzi, jaka jest nachalna i wszedobylska: internet, TV, radio, prasa, ulice, sklepy, to obłęd. Niech więc forum pozostanie oazą pozbawioną takiej działalności. Ty sam staniesz się bardziej wiarygodny.
    Podrawiam i głosuję za przyznaniem "Złotych ust"za sposób zadania pytania w ankiecie.
    Dziękujęza nadany tytuł ....

    swoją drogą jest to dowód na to że często ludzie nie czytają dokłądnie i zajmują stanowisko

    uważam że krytyka nie na temat źle świadczy o krytykującym

    pozdrawiam czytających dokładnie
    pozdrawiam
    Tomasz W.
    [email protected]

  4. #44

    Domyślnie

    A ja nie jestem przeciwniczką informacji w stopce, że autor jest firmą. Przeciwnie - wolę to wiedzieć, bo dzięki temu mogę zweryfikować taki post, podejść do niego z większym krytycyzmem.
    Padł tu juz przykład Julii i Kasty. Wyobraźcie sobie ten post Julii z napisem w stopce: jestem pracownikiem Kasty. Tamta sprawa to oczywiście przykład skrajnej nachalności i niewytłumaczalnej niewiary w inteligencję forumowiczów. Ale tak sobie myślę, że pewnie są tu autorzy nieco bardziej finezyjni. A ja kryptoreklamy nie lubię jeszcze bardziej, niż reklamy.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony