dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 102 z 253
Pokaż wyniki od 2.021 do 2.040 z 5049
  1. #2021

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robespierre Zobacz post
    Wydaje mi się że te wymiary to była zwykła pomyłka. Jeśli paczki były opisane prawidłowo a towar w środku nie był zgodny z opisem to najwyraźniej zawinił pracownik pakujący towar... Możliwe że już wcześniej ktoś źle odczytał dokumenty i źle wykonał ościeżnice. No ale w tak dużej firmie znalezienie winnego jest niezwykle trudne.
    (dlatego nigdy nie będę współpracował z takimi molochami...)

    Co do montażu to nie mogę za dużo powiedzieć gdyż zdjęcie ma zbyt małą rozdzielczość i nie widać prawidłowości poskładania elementów ościeżnic. Widać natomiast śruby które zostały wkręcone w widoczne płaszczyzny ościeżnic.
    http://forum.muratordom.pl/attachmen...chmentid=42334
    No nie masz racji; kotwy (dyble) zostały wkręcone w otwory w ramie (ościeżnicy) w miejscach fabrychnie do tego przygotowanych. Otwory są zaślepione plastikowymi korkami dołaczonymi przez producenta. I te właśnie zaślepki widać na zdjęciach. Jest możliwość zamówienia w POLSKONE ram bez otworów na dyble ale liczą sobie 15zł dopłaty do każdych drzwi w takim przypadku. Wówczas dołaczane są zapewne koytwy podobne jak do okien.

    A co do montażu przed podłogami; mam akurat glazurnika i są porobione podłogi z gresu w holu, wiatrołapie, kuchni i łazience. Pozostały pomieszczenia gdzie będzie parkiet. Poziomy są połapane, a że zakładali drzwi w pomieszczeniach w których podłogi już są to zdecydowałem o zamontowaniu również tam gdzie będą parkiety.
    ===DARPIOT===
    [email protected]

  2. #2022

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darpiot Zobacz post
    No nie masz racji; kotwy (dyble) zostały wkręcone w otwory w ramie (ościeżnicy) w miejscach fabrychnie do tego przygotowanych. Otwory są zaślepione plastikowymi korkami dołaczonymi przez producenta. I te właśnie zaślepki widać na zdjęciach. Jest możliwość zamówienia w POLSKONE ram bez otworów na dyble ale liczą sobie 15zł dopłaty do każdych drzwi w takim przypadku. Wówczas dołaczane są zapewne koytwy podobne jak do okien.

    A co do montażu przed podłogami; mam akurat glazurnika i są porobione podłogi z gresu w holu, wiatrołapie, kuchni i łazience. Pozostały pomieszczenia gdzie będzie parkiet. Poziomy są połapane, a że zakładali drzwi w pomieszczeniach w których podłogi już są to zdecydowałem o zamontowaniu również tam gdzie będą parkiety.
    Może nie miałem racji że to robota montera. Zwracam honor ekipie monterskiej. Ale musisz przyznać że wygląda to paskudnie i jeśli można zamówić bez wierceń to nawet dopłata by mnie przed tym nie zatrzymała. Unikam tego typu firm jak ognia więc ich standard wiercenia ościeżnic zaskakuje mnie wyjątkowo mocno.

    Co do montażu drzwi bez parkietów/paneli - to dalej podtrzymuję że montaż powinien odbyć się po... Czy glazurnik zbadał Ci poziom wilgoci w posadzce i na tym oparłeś swoją decyzję o montażu drzwi?? Nie sądzę... A to może skutkować problemami w przyszłości. Np. trwałym odkształceniem ościeżnic czy skrzydeł.
    Ostatnio edytowane przez Robespierre ; 17-02-2011 o 19:27
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  3. #2023
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar trendyxxx
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Podkarpackie
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    4

    Domyślnie

    drzwi są naprawdę piękne kolor prezentuje się super. Widziałam w sklepie bróbkę okleiny i wygląda zupełnie inaczej (jaśniejsza i w odcieniu miodowo-żółtym) jak to możliwe

  4. #2024

    Domyślnie Fornir i jego zalety lub wady

    Cytat Napisał trendyxxx Zobacz post
    drzwi są naprawdę piękne kolor prezentuje się super. Widziałam w sklepie bróbkę okleiny i wygląda zupełnie inaczej (jaśniejsza i w odcieniu miodowo-żółtym) jak to możliwe
    Próbki fornirów naturalnych nigdy nie oddadzą nam prawdziwego kolorytu, usłojenia całych drzwi.

    Większość producentów na próbkach naturalnych zamieszcza opis:

    " Drewno jest naturalnym materiałem.
    Poszczególne drzwi mogą różnić się między sobą
    odcieniem, strukturą i układem słoi,
    czego przedstawione na wystawie wyroby i próbki
    mogą nie odzwierciedlać."

    Maleńka próbka jest wycinkiem który możemy porównać z elementem kodu DNA człowieka.

    Z reguły powtarzalność kolorystyczna waha się w granicach 70-90% i jest zależna od wielu czynników (ułożenia usłojenia, kąta padania światła, rodzaju światła, gleby na której rosło dane drzewo, szerokości pnia z której pozyskano materiał, wiek drzewa itp...) Dla jednych to wada dla innych zaleta.

    Troszkę prościej jest z tzw fornirami modyfikowanymi. Są to specjalnie spreparowane forniry których usłojenie można wręcz sobie wybrać. W tym przypadku powtarzalność jest większa i sięga nawet 95-99%. Stosuje się je głównie w nowoczesnych modelach... Choć nie tylko.

    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  5. #2025

    Domyślnie

    co sądzicie o drzwiach firmy WINDOOR?? spotkałam bardzo ładne w sklepie interentowym ale słyszałam coś że kiepska jakość??
    czy to prawda

  6. #2026

    Domyślnie

    czy ma ktoś zastrzeżenia do drzwi wewnętrznych Dre? upatrzyłam sobie taki jeden model, ale sprzedawca mnie poinformował, że są reklamacje bo przy otwieraniu i zamykaniu ścierają się w miejscu gdzie dochodzą do ościeżnicy... Nie wiem czy to prawda, czy może ma większą prowizję od sprzedaży innych modeli...

  7. #2027
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tanis

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pomorskie
    Kod pocztowy
    80-308
    Posty
    154

    Domyślnie

    Witaj Punto,

    Też chciałam DRE.Sprzedawca nie chwalił, nie ganił. Podobno dużo ich sprzedają. Na pomiarach podpytałam montażystę. Mówił, że sporo reklamacji mają. Przeważnie ubytki, rysy w okleinie. Firma bez problemu wymienia je na inne. Ja jednak z DRE zrezygnowałam. wybrałam inne. Jest trochę firm, można znaleź zbliżone modele

  8. #2028
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mrówka75
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    1.338

    Domyślnie

    Mam zamówione drzwi firmy Inter-Door model Livorno -1 szt. około 3 tys. Drzwi były zamawiane w połowie listopada. Miały być w okolicach nowego roku. przyszły a jakże całe zeskazowane. Montażysta tylko zadzwonił i powiedział, ich nie zakłada (założył tylko ościeżnice) a drzwi oddaje do wymiany. Mamy już na karku marzec a drzwi dalej nie mam.
    W kibelku wisi przyklejona zasłonka żeby można było korzystać( 21 wiek). Zadzwoniłam do Inter dooru w zeszłym tygodniu z pytaniem ile można czekać na reklamacje.Ponoć mają być w tym tygodniu-poczekamy zobaczymy .Pytam miłą panią z działu reklamacji czy oni tam mają jakiś dział kontroli jakości, pani że owszem- no to moje zasadnicze pytanie jak takie badziewie mogli wysłać do klienta ? NIE POLECAM INTER DOORU- olewają klientów.

  9. #2029
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Mrówka...
    nie bronię Interdoru, ale nie znam firmy która by od ręki wymieniała skrzydła na nowe. Wyprodukowanie trochę trwa.. nie mówiąc już o procedurze reklamacyjnej.
    Już chyba lepszy w tym przypadku jest solidny stolarz, który z montażu wróci na zaklad i zrobi poprawki. Ale z tą solidnością też różnie bywa.

  10. #2030
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mrówka75
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    1.338

    Domyślnie

    Ale ja czekam na załatwienie reklamacji już prawie 2 miesiąc!!! Nie mówiłam o załatwieniu reklamacji od ręki.

  11. #2031

    Domyślnie

    My chcemy drzwi drewniane, sami je pomalujemy (pobielimy i postarzymy), do tego jakieś fajne klamki. Model który nam się podoba, to Londyn z Radeksu (do kupienia w Leroy Merlin) kosztuje jakieś 149 zł. Ozdobne listwy będziemy wykonywać sami, a jak się jeszcze zmieni koncepcja, to sami sobie zrobimy drzwi, na wzór angielskich, zbijanych z desek na "z". Decyzja jeszcze przed nami. Wystrój u nas będzie skandynawski i wszystko w bieli, więc będą pasować
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	001_cottage_door_diag.jpg
Wyświetleń:	122
Rozmiar:	22,2 KB
ID:	44670  

  12. #2032
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    A jestes pewna, że to drzwi nadające się do mieszkania?
    Bo ja mam wrażenie, że to w załączniku to ażurowa przegroda jaką stosuje się np. w blokowych piwnicach...

  13. #2033

    Domyślnie

    ewentualnie okiennicy tzw. "polska zetka"

  14. #2034

    Domyślnie

    Nie, taki typ drzwi jest popularny w angielskich, zabytkowym, wiejskich domach. Na zdjęciu parę przykładów. Niestety nie w bieli.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	9 Cottage Door Back.jpg
Wyświetleń:	224
Rozmiar:	96,6 KB
ID:	44894   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pd374836.jpg
Wyświetleń:	176
Rozmiar:	67,8 KB
ID:	44895   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2007_0224newcamera0015.JPG
Wyświetleń:	205
Rozmiar:	43,5 KB
ID:	44896   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gallery25.jpg
Wyświetleń:	178
Rozmiar:	29,1 KB
ID:	44897  

  15. #2035
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mrówka75
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    1.338

    Domyślnie

    Cytat Napisał Miszaki Zobacz post
    Nie, taki typ drzwi jest popularny w angielskich, zabytkowym, wiejskich domach. Na zdjęciu parę przykładów. Niestety nie w bieli.
    Super pomysł na drzwi, w końcu coś innego. Jeżeli całe wnętrza będą utrzymane w takim stylu to drzwi będą pasować rewelacyjnie.

  16. #2036
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    beata7410

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    1

    Thumbs up Drzwi wewnętrzne Porta

    [SIZE="3"]Witam. Chciałabym bardzo przestrzec wszystkich którzy zastanawiają się nad zakupem drzwi wewnętrznych firmy Porta. Zastanawiałam się wiele czasu nad tym i przekonałam się że warto. Firma Porta sprzedaje drzwi które są "bublem". Strasznie się palcują nie można ich doczyścić w żaden istniejący sposób, oprócz tego nie można się dogadać w sprawie reklamacji , wypadają listewki z drzwi z szybkami, na szybkach widoczne są ślady wklejania (silikon?). Są tylko mili wtedy gdy chcą sprzedać , potem maja klienta w nosie i nie chcą słuchać , ani się dogadać, Ps. Moja sprawa toczy się właśnie przed sądem konsumenckim i rzecznik mówi że jest ona wygrana pozdrawiam Beata[/SIZE]

  17. #2037
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Mamy drzwi Porta, jak na razie pół roku i nic się z nimi nie dzieje. Palcują się pewnie każde oklejone. Ja moje doczyszczam bez problemu, jeżeli tak można powiedzieć...doczyszczają się całkowicie ale trochę siły trzeba w to włożyć Czyszczę na sucho.

    Z drzwi jak na razie jestem mega zadowolona, bo bardzo nam się podobają.

    Montował nam montażysta z Porty ale dzrwi nie były zamawiane w salonie, tylko u niego bezpośrednio.

    W tej chwili nie mam żadnych uwag, ani do drzwi, ani do montażu.

    W starym mieszkaniu mieliśmy drzwi Porty zewnętrzne, antywłamaniowe 3,5 roku. Nic, kompletnie nic się z nimi nie działo. Chodziło świetnie, bardzo dobrze wygłuszały...ale to były drzwi na pewno z tych droższych.

  18. #2038

    Domyślnie

    Powiew świeżości



    Przeszklenia zlicowane z płaszczyzną skrzydła... Nowy trend dodający lekkości.
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  19. #2039
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Chcesz powiedzieć że te paski to szyby?
    Fiu fiu.. takie zlicowanie wymaga dopracowanej technologii..

  20. #2040

    Domyślnie

    Miszaki ale super drzwi!
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

Strona 102 z 253

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony