dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 185 z 253
Pokaż wyniki od 3.681 do 3.700 z 5049
  1. #3681

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kubaman Zobacz post
    Witam

    kontynuuję moje poszukiwania drzwi do budowanego domu. Pomimo częściowo niepochlebnych opinii skłaniam się do Interdoor, pełne NCS w okleinie glossa oraz Allande lakierowane na półmat. Wydaje się, że to najrozsądniejsze połączenie ceny do jakości/designu. Teraz mają tam wydłużoną gwarancję na niektóre modele.

    Ale myślę też o drzwiach podkrakowskiej firmy Parmax. Mam ich drzwi zewnętrzne top glass (w dzienniku są fotki) i są rewelacyjne, całkowicie genialne. Widziałem też przy kupnie zewnętrznych ich wystawkę drzwi wewnętrznych. Teraz widzę że się rozwijają. Niestety na razie nie znam cen. Czy oprócz mnie ktokolwiek ma doświadczenia z tą firmą? Jakieś opinie o drzwiach wewnętrznych?

    Ostatnie co znalazłem interesującego to firma BSSystem. Ładne proste i nowoczesne drzwi lakierowane w RAL, ale mają modele cenowo różniące się o 1000 pln, a różnica polega jedynie na połysku lakieru. Nie kumam. Ktoś zna?
    Wszystkie opinie jakie znalazłam na temat drzwi Interdoor są sprzed 3-4 lat.Moze od tego czasu poprawiła sie jakość? Tez skłaniam sie ku tym drzwiami najbardziej.

  2. #3682
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    drzwidrewnianedrzwi

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Bród
    Kod pocztowy
    06-001
    Posty
    21

    Domyślnie

    Cytat Napisał WITEKKITA Zobacz post
    696 080 002
    haha reklamujesz sam siebie? Tragedia popatrz na swoje wcześniejsze wpisy , zapomniałeś już, że się przedstawiałeś jako wykonawca haha. Na pewno nie zrobisz drzwi płaskich z litego drewna po co tu takie głupoty ludziom wstawiasz

  3. #3683

    Domyślnie

    Cytat Napisał fajna kobieta Zobacz post
    Wszystkie opinie jakie znalazłam na temat drzwi Interdoor są sprzed 3-4 lat.Moze od tego czasu poprawiła sie jakość? Tez skłaniam się ku tym drzwiami najbardziej.
    na to trochę liczę, rok temu wprowadzili nowe okleiny więc mam nadzieję, że to była odpowiedź na problemy z wcześniejszymi okleinami. Jutro zaatakuję Parmax, doczytałem się na fejsie, ze mają do 15 promocję 12% rabatu. Muszę działać szybko.
    pozdrawiam
    Kuba
    www.jakubszyma.pl

    Dziennik
    Komentarze

    Tu jest mój Total Cost kalkulator dla gazu i kabli

  4. #3684

    Domyślnie

    Jestem na jutro umówiona na pomiar to podpytam o te mankamenty.

  5. #3685
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Juster

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Wwa, zapraszam: http://kaminski-malarstwo.pl/
    Posty
    549

    Domyślnie

    ja tez poproszę o fotki wykonanych drzwi ukrytych.. mail na priv

    Cytat Napisał WITEKKITA Zobacz post
    Nie wiem jak tutaj wrzucić. Podaj maila to Ci wysle.

  6. #3686

    Domyślnie

    A ja zapytam czemu ukryte drzwi są takie drogie??

  7. #3687

    Domyślnie

    A ja mam pytanko z innej beczki... Otóż chcę zrobić białe listwy przypodłogowe. Do tego białe ościeżnice i drzwi. Mojemu mężowi białe listwy odpowiadają, ale już pomysł z ościeżnicami i drzwiami mniej. On twierdzi, że ciemne drzwi do białych listew będą ok. Jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić...

  8. #3688

    Domyślnie

    Cytat Napisał kori Zobacz post
    A ja zapytam czemu ukryte drzwi są takie drogie??
    W drzwiach ukrytych jest kilka cenotwórczych elementów.

    Przede wszystkim aluminiowa ościeżnica która z racji konstrukcji cenowo zaczyna się od 800 zł.
    Do tego należy doliczyć ukryte zawiasy - cena kompletu słabszej jakości to powiedzmy ok 250 zł... Lepsze ok 350 zł.
    Zamek magnetyczny ok 70 zł.
    Montaż ościeżnicy przy zamówieniu jednej sztuki to średnio 300 zł. Przy większej ilości cena zapewne spadnie w okolice 200 zł ale z racji ceny tego typu drzwi klienci nie kupują zbyt wielu... Często jest to jedna lub dwie sztuki do pomieszczeń które chcemy "ukryć". Garderoba w głównym hallu, spiżarnia w kuchni, itp.

    Razem daje nam to: 1420 zł netto + 8% VAT = 1'533 zł

    Do tego należy doliczyć cenę skrzydła którą zaczyna się od 700-900 zł/netto.
    Wielu producentów drzwi wykonujących drzwi pod wymiar jest w stanie wykonać takie skrzydło. Ważne iż musi być bardzo precyzyjnie wykonane.
    Za lakier w połysku dopłata może wynosić ok. 400-800 zł / w zależności od wykonawcy i jakości wypolerowanej powierzchni.
    Skrzydła w impregnacie bez lakieru (przygotowane pod tapetowanie) są nieznacznie tańsze ale nie jest to normą - przeważnie kosztują tyle co w standardowym wykończeniu.

    Za dojazd i powieszenie skrzydła + montaż klamki montażysta także kasuje i może to być ok. 80-120 zł.

    Oczywiście do ceny należy doliczyć klamkę a nic taniego (czyt. chińskiego) nie będzie tam pasować pod kątem designu.
    Trzeba przeznaczyć na to ok. 150-300 zł.

    Zatem całość z klamką i montażem może wahać w granicach: 2500-3500 tyś netto.

    Czy to drogo...??? Zapewne wielu powie że tak.

    Ale efekt jest wyjątkowy i nadaje wnętrzu super nowoczesnego wyglądu.
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  9. #3689

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewelina_wu Zobacz post
    A ja mam pytanko z innej beczki... Otóż chcę zrobić białe listwy przypodłogowe. Do tego białe ościeżnice i drzwi. Mojemu mężowi białe listwy odpowiadają, ale już pomysł z ościeżnicami i drzwiami mniej. On twierdzi, że ciemne drzwi do białych listew będą ok. Jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić...
    Ja jestem zwolennikiem skrzydeł, ościeżnic i listew w jednym odcieniu nawet jeśli podłoga jest mocno kontrastowa.
    Wielu klientów widząc tak skomponowane realizacje wyciąga podobne wnioski.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PA090546akomprz podpisem.jpg
Wyświetleń:	181
Rozmiar:	89,1 KB
ID:	233678Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PA090548akomprz podpisem.jpg
Wyświetleń:	182
Rozmiar:	83,8 KB
ID:	233679
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P5260892akomprz podpisem.jpg
Wyświetleń:	238
Rozmiar:	71,8 KB
ID:	233682Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P5260894akomprz podpisem.jpg
Wyświetleń:	240
Rozmiar:	77,5 KB
ID:	233683
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Modern 2komprz podpisem.jpg
Wyświetleń:	224
Rozmiar:	82,8 KB
ID:	233690  
    Ostatnio edytowane przez Robespierre ; 07-01-2014 o 14:46
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  10. #3690
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dzięki za uświadomienie.

    Cytat Napisał Robespierre Zobacz post
    W drzwiach ukrytych jest kilka cenotwórczych elementów.

    Przede wszystkim aluminiowa ościeżnica która z racji konstrukcji cenowo zaczyna się od 800 zł.
    Do tego należy doliczyć ukryte zawiasy - cena kompletu słabszej jakości to powiedzmy ok 250 zł... Lepsze ok 350 zł.
    Zamek magnetyczny ok 70 zł.
    Montaż ościeżnicy przy zamówieniu jednej sztuki to średnio 300 zł. Przy większej ilości cena zapewne spadnie w okolice 200 zł ale z racji ceny tego typu drzwi klienci nie kupują zbyt wielu... Często jest to jedna lub dwie sztuki do pomieszczeń które chcemy "ukryć". Garderoba w głównym hallu, spiżarnia w kuchni, itp.

    Razem daje nam to: 1420 zł netto + 8% VAT = 1'533 zł

    Do tego należy doliczyć cenę skrzydła którą zaczyna się od 700-900 zł/netto.
    Wielu producentów drzwi wykonujących drzwi pod wymiar jest w stanie wykonać takie skrzydło. Ważne iż musi być bardzo precyzyjnie wykonane.
    Za lakier w połysku dopłata może wynosić ok. 400-800 zł / w zależności od wykonawcy i jakości wypolerowanej powierzchni.
    Skrzydła w impregnacie bez lakieru (przygotowane pod tapetowanie) są nieznacznie tańsze ale nie jest to normą - przeważnie kosztują tyle co w standardowym wykończeniu.

    Za dojazd i powieszenie skrzydła + montaż klamki montażysta także kasuje i może to być ok. 80-120 zł.

    Oczywiście do ceny należy doliczyć klamkę a nic taniego (czyt. chińskiego) nie będzie tam pasować pod kątem designu.
    Trzeba przeznaczyć na to ok. 150-300 zł.

    Zatem całość z klamką i montażem może wahać w granicach: 2500-3500 tyś netto.

    Czy to drogo...??? Zapewne wielu powie że tak.

    Ale efekt jest wyjątkowy i nadaje wnętrzu super nowoczesnego wyglądu.
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  11. #3691

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robespierre Zobacz post
    Ja jestem zwolennikiem skrzydeł, ościeżnic i listew w jednym odcieniu nawet jeśli podłoga jest mocno kontrastowa.
    Wielu klientów widząc tak skomponowane realizacje wyciąga podobne wnioski.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PA090546akomprz podpisem.jpg
Wyświetleń:	181
Rozmiar:	89,1 KB
ID:	233678Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PA090548akomprz podpisem.jpg
Wyświetleń:	182
Rozmiar:	83,8 KB
ID:	233679
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P5260892akomprz podpisem.jpg
Wyświetleń:	238
Rozmiar:	71,8 KB
ID:	233682Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P5260894akomprz podpisem.jpg
Wyświetleń:	240
Rozmiar:	77,5 KB
ID:	233683
    Jestem dokładnie tego samego zdania. W pokoju dziennym planujemy stosunkowo ciemną podłogę (dąb szary), białe listwy i bez drzwi. Będzie tylko szerokie wejście z ościeżnicą. Moim zdaniem od czapy byłoby, gdyby ościeżnica była ciemna.


  12. #3692

    Domyślnie

    wróciłem z wypadu badawczego do salonów sprzedaży drzwi w Krakowie. Zaliczyłem Interdoor, Parmax, Eurodor, Dewro i Jagras. Muszę przyznać, że rozczarowałem się okleinami Interdoor. Ich ceny sugerują, że są to wyśmienite jakościowo okleiny, a tymczasem mnie - ale sprzedawcy mówili to samo - okleiny de glossa wydały się niekoniecznie wysokiej jakości. Okleiny Di moda to plastik w dosyć ordynarnym wydaniu, coś a la słabsze polskone tańsze o tysiaka. Eurodor jest bardzo OK, ale ceny są trochę z kosmosu. Za wszystko się dopłaca. Ale drzwi piękne. Dewro słabsze wizualnie i pod ręką moim zdaniem. Forniry modyfikowane mają sztuczny wygląd, za to lakierowane wyglądają OK. Najbardziej podobały mi się Parmax. Najlepsza imho jakość wykonania, okleiny równie ładne co w Eurodor i duża elastyczność. Dodatki płatne ale 50% tego co wołali w Eurodor.

    Zła wiadomość jest taka, ze wyszło mi za 7 drzwi tyle co za samochód... i to w zasadzie u każdego producenta drzwi..
    Ostatnio edytowane przez Kubaman ; 07-01-2014 o 17:55
    pozdrawiam
    Kuba
    www.jakubszyma.pl

    Dziennik
    Komentarze

    Tu jest mój Total Cost kalkulator dla gazu i kabli

  13. #3693

    Domyślnie

    Ja z kolei juz po pomiarze.Wycena będzie na jutro wiec wszystko przede mną ale szykuje sie na najgorsze.Okleiny de glossa piękne ale nie dla mnie( koty)Jutro podjedei wybiorę z czego ewentualnie miały by być.Pytanie za sto punktów mi zadał gość od pomiarów.Czy drzwi chce przylgowe czy bezprzylgowe? Nie wiem!!! O co chodzi moze ktoś by coś doradził co lepsze?

  14. #3694

    Domyślnie

    chyba nie ma lepsze, to kwestia gustu. Bezprzylgowe ładniej wyglądają, ale są droższe i muszą być lepiej wykonane by nie było widać partactwa.
    pozdrawiam
    Kuba
    www.jakubszyma.pl

    Dziennik
    Komentarze

    Tu jest mój Total Cost kalkulator dla gazu i kabli

  15. #3695
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Juster

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Wwa, zapraszam: http://kaminski-malarstwo.pl/
    Posty
    549

    Domyślnie

    mi mówili że maja być bezprzylgowe i bezfelgowe

    Cytat Napisał fajna kobieta Zobacz post
    Ja z kolei juz po pomiarze.Wycena będzie na jutro wiec wszystko przede mną ale szykuje sie na najgorsze.Okleiny de glossa piękne ale nie dla mnie( koty)Jutro podjedei wybiorę z czego ewentualnie miały by być.Pytanie za sto punktów mi zadał gość od pomiarów.Czy drzwi chce przylgowe czy bezprzylgowe? Nie wiem!!! O co chodzi moze ktoś by coś doradził co lepsze?

  16. #3696
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Semira_

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Gliwice
    Kod pocztowy
    44-100
    Posty
    158

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewelina_wu Zobacz post
    A ja mam pytanko z innej beczki... Otóż chcę zrobić białe listwy przypodłogowe. Do tego białe ościeżnice i drzwi. Mojemu mężowi białe listwy odpowiadają, ale już pomysł z ościeżnicami i drzwiami mniej. On twierdzi, że ciemne drzwi do białych listew będą ok. Jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić...
    tu całkiem fajna realizacja. Dębowa podłoga, ciemne drzwi i białe listwy

  17. #3697

    Domyślnie

    Semira, owsze, fajna realizacja, z tym że u nas podłoga ma być taka:

    Poza tym w realizacji, którą pokazałaś ściany są białe i te listwy aż tak nie odróżniają się. My chcemy na ściany położyć kolor, więc listwy będą bardzo widoczne.

  18. #3698

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewelina_wu Zobacz post
    Semira, owsze, fajna realizacja, z tym że u nas podłoga ma być taka:

    Poza tym w realizacji, którą pokazałaś ściany są białe i te listwy aż tak nie odróżniają się. My chcemy na ściany położyć kolor, więc listwy będą bardzo widoczne.
    Ja bym mimo wszystko poszedł w białe drzwi + białe listwy. Pomimo kolorowych częściowo ścian...

    U mnie ściany początkowo były kolorowe ale po 5 latach żona postanowiła wszystko przemalować na biało.
    Powoli szykujemy się do malowania.

    Stara wersja wyszła tak:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Łazienkakomprz podpisem.jpg
Wyświetleń:	217
Rozmiar:	76,9 KB
ID:	233889Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Sypialniakomprz podpisem.jpg
Wyświetleń:	220
Rozmiar:	79,8 KB
ID:	233890Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Tunelkomprz podpisem.jpg
Wyświetleń:	215
Rozmiar:	76,5 KB
ID:	233891
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  19. #3699

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kubaman Zobacz post
    wróciłem z wypadu badawczego do salonów sprzedaży drzwi w Krakowie. Zaliczyłem Interdoor, Parmax, Eurodor, Dewro i Jagras. Muszę przyznać, że rozczarowałem się okleinami Interdoor. Ich ceny sugerują, że są to wyśmienite jakościowo okleiny, a tymczasem mnie - ale sprzedawcy mówili to samo - okleiny de glossa wydały się niekoniecznie wysokiej jakości. Okleiny Di moda to plastik w dosyć ordynarnym wydaniu, coś a la słabsze polskone tańsze o tysiaka. Eurodor jest bardzo OK, ale ceny są trochę z kosmosu. Za wszystko się dopłaca. Ale drzwi piękne. Dewro słabsze wizualnie i pod ręką moim zdaniem. Forniry modyfikowane mają sztuczny wygląd, za to lakierowane wyglądają OK. Najbardziej podobały mi się Parmax. Najlepsza imho jakość wykonania, okleiny równie ładne co w Eurodor i duża elastyczność. Dodatki płatne ale 50% tego co wołali w Eurodor.

    Zła wiadomość jest taka, ze wyszło mi za 7 drzwi tyle co za samochód... i to w zasadzie u każdego producenta drzwi..
    Mimo wszystko inwestycja w drzwi przyniesie więcej korzyści (np. poniesienie wartości nieruchomości) ...

    Poza tym w aucie będziesz miał co najwyżej 5 sztuk drzwi a tu masz 7-em.

    Mnie również podobają się drzwi Eurodora pod kątem jakości, choć okleiny modyfikowane tak jak w większości firm nie są zbyt naturalne.
    Okleina modyfikowana to specyficzny produkt który podoba się mniej więcej 50% klientów.

    P.S. Kubaman - rewelacyjne robisz zdjęcia...
    Ostatnio edytowane przez Robespierre ; 08-01-2014 o 09:29
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  20. #3700

    Domyślnie

    Robespierre, dzięki za odpowiedź. Na razie wychodzi mi ten Parmax, choć zdaję sobie sprawę, że to mało znana marka. Ale mam ich drzwi zewnętrzne i jestem niezwykle zadowolony. Zobaczymy, Eurodoor niestety dla mnie za drogi. A słyszałeś/masz opinię na temat firmy BBSystem? Mają dosyć niedrogie drzwi pełne lakierowane w macie. Niestety nie wiem gdzie mógłbym to zobaczyć, więc chętnie podpytam o opinie.

    P.S> dzięki za komplement
    pozdrawiam
    Kuba
    www.jakubszyma.pl

    Dziennik
    Komentarze

    Tu jest mój Total Cost kalkulator dla gazu i kabli

Strona 185 z 253

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony