dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 194 z 253
Pokaż wyniki od 3.861 do 3.880 z 5049
  1. #3861
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar f.5
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    3.226
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dziękuję.

  2. #3862
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gosiaczek1801

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Tłuszcz
    Kod pocztowy
    05-240
    Posty
    7

    Domyślnie

    No właśnie Intenso, Włoszczowa i Erkado dają taką szybę za dopłatą. Tylko teraz dalej ten sam dylemat którą firmę wybrać.
    Często zaglądam ale raczej jako czytelnik, tylko raczej w sytuacjach kryzysowych proszę o pomoc. Jako kobieta nie mogę wiele doradzić, więc się nie udzielam. A do tej pory budując drugi rok nie trafiłam nawet na ekipę wartą polecenia.
    Tak więc doradzicie coś więcej

  3. #3863

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosiaczek1801 Zobacz post
    No właśnie Intenso, Włoszczowa i Erkado dają taką szybę za dopłatą. Tylko teraz dalej ten sam dylemat którą firmę wybrać.
    Często zaglądam ale raczej jako czytelnik, tylko raczej w sytuacjach kryzysowych proszę o pomoc. Jako kobieta nie mogę wiele doradzić, więc się nie udzielam. A do tej pory budując drugi rok nie trafiłam nawet na ekipę wartą polecenia.
    Tak więc doradzicie coś więcej
    Napisz które modele wybrałaś z każdej z tych firm może wtedy uda nam się coś podpowiedzieć. Każda z tych firm ma różne modele w swojej ofercie i różnią się materiałami i techniką wykonania.

    Mała dygresja nie na temat aczkolwiek mocno związana z Twoim pytaniem:
    Kiedyś spotkałem się z pytaniem kobiety "Które auto jest lepsze AUDI czy BMW" . Pytanie padło w dość licznym gronie mężczyzn czyli "znawców tematu" i rozgorzała dyskusja która trwała cały wieczór...
    Na następny dzień dowiedziałem się od tejże koleżanki że nie zdążyła wszystkim powiedzieć że zastanawia się nad małym Audi A3 lub znacznie większym BMW serii 5 KOMBI.
    Reasumując cały wieczór przekomarzań "znawców" kompletnie niczego nie wniósł i ona nadal nic nie wie...
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  4. #3864
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Sharlotka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    2.445

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robespierre Zobacz post

    Dziękuję za dobre słowo.

    Drzwi ASILO to całkiem fajny produkt. Pełna konstrukcja (nawet w płaskim skrzydle), dobrej jakość lakier, precyzyjny proces produkcji - wszystko to składa się na moją dobrą ocenę tego produktu i jeśli ktoś nie upiera się przy drewnie w środku to ASILO na pewno jest dobrym wyborem.
    Robe,
    dziękuję Ci bardzo, że znalazłeś czas, by odpisać i wyrazić swoją opinię!!!!!

  5. #3865

    Domyślnie

    Cytat Napisał f.5 Zobacz post
    5 duzo lepsze i przynajmniej 2 X drozsze niz moja maleńka trojeczka
    ciasna ale własna moze po zakonczeniu budowy jak zapłące za drzwi i schody ..........sie odkuję i na piątęczkę pozwolę!!!!
    Pięknie uchwycona tęcza...

    No ale wracając do dygresji i do sedna zapytania.
    Głównym założeniem dla przyszłej użytkowniczki mimo wszystko była łatwość parkowania w mieście.
    Więc jak myślicie które auto dla niej będzie "lepsze" ??
    Duże, rodzinne, bardziej pakowne, bardziej komfortowe czy małe, zwinne, w sam raz na wypad po zakupy do zatłoczonego centrum handlowego??

    Chodzi mi o to i zapewne mnie rozumiecie że: "lepsze drzwi" to pojęcie zbyt ogólne i bez zadania klientowi szeregu pytań bardzo trudno cokolwiek doradzić.
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  6. #3866
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gosiaczek1801

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Tłuszcz
    Kod pocztowy
    05-240
    Posty
    7

    Domyślnie

    We wcześniejszym poście pisałam o modelach drzwi, ale się przypomnę: Erkado - Juka 1, Stolbud Włoszczowa Carlo C.3.3 (fornir czy okleina to następny dylemat) albo Intenso Lion Steel W-3.

  7. #3867
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    drzymka

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-185
    Posty
    27

    Domyślnie

    A o jakiej cenie myślisz??
    Podaj wartość za komplet (skrzydło + ościeżnica regulowana + montaż).

    Myślę o cenie pomiedzy 1 tys a 2 tys. Ceny powyżej 2 tys. są dla mnie nie do przejścia.
    Chicąłbym kupic 5 par dzrwi bialych z pionowym aluminiowym paskiem.

  8. #3868
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wiola82

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Wójtowo
    Kod pocztowy
    11-010
    Posty
    3

    Domyślnie

    Jestem na świeżo z drzwiami Asilo i nie polecam fatalnie malowane są maskownice ościeżnic a może tylko ja tak trafiałam reklamowałam 3 razy a i tak takie same wracały czyli z ciemno szarą linią na łączeniach desek. Nie polecam ze względu na ościeżnice ale jeśli chodzi o skrzydła ja mam Pertini i są fantastyczne .

  9. #3869

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosiaczek1801 Zobacz post
    We wcześniejszym poście pisałam o modelach drzwi, ale się przypomnę: Erkado - Juka 1, Stolbud Włoszczowa Carlo C.3.3 (fornir czy okleina to następny dylemat) albo Intenso Lion Steel W-3.
    Erkado Juka
    laminat CPL-polecam, folia Greco-raczej odradzam-dość trudna w utrzymaniu i nieco za słaba ale nadal nie wiem jakie masz wymagania oprócz wzorów, zawiasy wytrzymałe, konstrukcja skrzydła słaba - sam MDF.

    Włoszczowa Carlo 3.3 (bardzo ciężko wyglądające drzwi - myślę że to nieco zbyt przekombinowana forma)
    - okleina Lamisoft
    - okleina Mikroflex
    - okleina PVC
    Żadnej z nich nie widziałem na żywo... Tą marką interesuję się niezwykle rzadko.
    Konstrukcja w opisie obiecująca lecz przekroju nie ma więc trudno powiedzieć jak to wygląda na prawdę.

    Intenso Lion STEEL
    -mocny laminat
    -wytrzymałe zawiasy
    -drewno w ramiaku
    Dlatego spośród tych 3-ech wymienionych produktów raczej bym na nie stawiał - choć nie wiem jakie wykończenia wybierzesz z pośród Erkado i Włoszczowej.

    A może nowa seria Intenso Monaco?? Skoro Erkado Juka 1...


    Cytat Napisał drzymka Zobacz post
    A o jakiej cenie myślisz??
    Podaj wartość za komplet (skrzydło + ościeżnica regulowana + montaż).

    Myślę o cenie pomiedzy 1 tys a 2 tys. Ceny powyżej 2 tys. są dla mnie nie do przejścia.
    Chicąłbym kupic 5 par dzrwi bialych z pionowym aluminiowym paskiem.
    W Dewro w wersji przylgowej nie mieścisz się w tym pułapie??
    Wg mnie z klamką, montażem, ościeżnicą i jakimś małym rabatem wychodzi poniżej 2 tyś.

    Cytat Napisał wiola82 Zobacz post
    Jestem na świeżo z drzwiami Asilo i nie polecam fatalnie malowane są maskownice ościeżnic a może tylko ja tak trafiałam reklamowałam 3 razy a i tak takie same wracały czyli z ciemno szarą linią na łączeniach desek. Nie polecam ze względu na ościeżnice ale jeśli chodzi o skrzydła ja mam Pertini i są fantastyczne .
    Hmmm... Nigdy nie widziałem takiej wady ale... Gdybym zobaczył to na pewno bym nie odpuścił.
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  10. #3870
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gosiaczek1801

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Tłuszcz
    Kod pocztowy
    05-240
    Posty
    7

    Domyślnie

    To Erkado Juka odpada, bo okleina CPL mi nie leży, bo jak dla mnie to jest strasznie sztuczna. Wczoraj jak ponownie jeździłam po salonach z drzwiami, to okazało się, że drzwi z Włoszczowej mają tylko u dołu 4 cm (bo chyba nie mm) drewna, które podobno i tak przeważnie jest ścinane. Więc wybór chyba padnie na drzwi Intenso Lion Steel, choć jest mały wybór w kolorystyce. Chociaż w cenie na całości 2tys. więcej firma Jak-Drew z Wołomina zaproponowała mi drzwi drewniane. I teraz dylemat czy wziąć sieciówkę czy sosnowo-dębowe drzwi drewniane niefirmowe.
    Do Dewro wysłałam prośbę o wycenę, ale póki co nikt nie odpisuje. A poza tym na 11 sztuk drzwi mamy przeznaczony budżet 15tys., więc u nich by wyszło znacznie więcej.
    Pomożecie i doradzicie jeszcze coś

  11. #3871
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mar.sz

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    78

    Domyślnie

    Mam pytanie

    Dostałam wycenę drzwi. 4 sztuki drzwi 2x łazienkowe na ścianę o grubości 8cm i 2x pokojowe na ścianę szerokości 20cm) plus ościeżnice regulowane firmy Verte (kolor biały), z zawiasami na wierzchu
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	C0D.jpg
Wyświetleń:	105
Rozmiar:	48,0 KB
ID:	256147 3420zł za wszystko z montażem. Dobra cena ? Co sądzicie o tej firmie ?
    Jeszcze Polskone model sempre też białe Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sempre_00__1_.jpg
Wyświetleń:	122
Rozmiar:	51,5 KB
ID:	256148 komplet 3890zł z montażem.
    Co myślicie ?
    Jak z jakością tych firm ? porównywalna ?

  12. #3872
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.126

    Domyślnie

    Znowu zaznaczę - wpojono mi że "jakość to powtarzalność produktu" - czyli wcale nie ma mowy, że rzecz musi być wysokiej klasy.
    Wg mnie jakośc Polskone i Verte są porównywalne. Ale wskazane produkty już nie. Do Verte powinieneś zestawić w komplecie model Arco z P-S - wtedy obie konstrukcje będą z MDF`u, bo Sempre ma mocniejszą konstrukcję z ramą drewnianą.
    Co do ceny - poświęć kwadrans i odwiedź jakiś sklep i wyceń te drzwi - będziesz miał porównanie, a przy okazji zobaczysz na żywo jakieś klamki.

  13. #3873
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Finlandia, może Ciebie podpytam: białe drzwi, jak najprostsze, pełne albo coś porzadnego w środku, poukrywane zawiasy, białe matowe (najlepiej lakier nie okleina, bo mam drapiące w drzwi koty). Co byś polecił, szczególnie z naciskiem na koty
    .

  14. #3874
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.126

    Domyślnie

    nie mam wystarczających doświadczeń w tym segmencie. Robespierre już bardziej, ale tak prawdę mówiąc dla równowagi w przyrodzie to przydałaby się tu jeszcze z jedna osoba mająca inne typy niz nasze, bo robi się monotonnie..

  15. #3875
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    mi_mała, jesli warunkiem nie byłyby ukryte zawiasy, to gorąco polecam Pol-Skone Simple. U mnie też koty, a drzwi całe i zdrowe po dwóch latach.
    Malowane matowe, ja mam płytę pełną w środku.

  16. #3876
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał agatah Zobacz post
    mi_mała, jesli warunkiem nie byłyby ukryte zawiasy, to gorąco polecam Pol-Skone Simple. U mnie też koty, a drzwi całe i zdrowe po dwóch latach.
    Malowane matowe, ja mam płytę pełną w środku.
    Szkoda, że nie robią ukrytych zawiasów, ale wytrzymałość jest priorytetem
    .

  17. #3877
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    A Asilo Marconi?

    .

  18. #3878
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar rafstraz
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    kielce
    Kod pocztowy
    25-553
    Posty
    133

    Domyślnie

    czy model porta koncept z 6 szybkami jest przestarzały? niemodny Waszym zdaniem?

  19. #3879
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kinia1234

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam.

    Jestem na etapie kupna drzwi wewnętrznych do domu. Zastanawiam się nad drzwiami firmy Porta, Erkado Vasco Doors. Macie jakieś doświadczenie z drzwiami firmy Vasco Doors??

    Pozdrawiam

  20. #3880
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kinia1234

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam.

    Po przestudiowaniu wpisów na forum zaczynam się wahać między drzwiami Polskone Sempre a Intenso Avangarde Orlean. Czy ktoś może użytkuje te drugie?? Duża różnica w wykończeniu??

    Pozdrawiam

Strona 194 z 253

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony