dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 47 z 253
Pokaż wyniki od 921 do 940 z 5049
  1. #921

    Domyślnie

    Lutostański, model moderato

    U mnie będą w kolorze dąb bielony, wykonane przez lokalnego stolarza za 850 szt - to "trochę" mniej niż oryginał.

    A w sumie te tyż pikne, a w dodatku jak się pięknie nazywają:staccato i pasionato

  2. #922

    Domyślnie

    Cytat Napisał gzajac
    Cytat Napisał Juniorka
    A jest tu ktoś z Krakowa, kto poleciłby sklep z drzwiami (taki gdzie warto kupić drzwi)?
    Ja kupowałem bardzo ladne drzwi firmy PORTA w firmie "KONSTRUKTOR".
    Polecam punkt sprzedaży przy ul. Prądnickiej 74 w Krakowie.

    Pozdrawiam,
    Grzesiek
    Nie ma żadnego sklepu z drzwiami na Prądnickiej 74.

  3. #923

    Domyślnie

    My w końcu wybraliśmy drzwi Porty, model Toledo, kolor Dąb 2. Za parę tygodni mają do nas dotrzeć, mam nadzieję, że nie będzie się do czego w nich przyczepić
    Śmiać mi się chciało (choć do śmiechu nam nie było), bo oprócz oczywistej opłaty za skrzydło, ościeżnicę i klamkę to dopłacaliśmy jeszcze by mieć mleczne szyby (myślałam, że są w standardzie), i za zawiasy matowe, bo te błyszczące aż raziły po oczach (a ja myślałam, że się wybiera bezpłatnie jakie chce się mieć zawiasy).

  4. #924
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Jestem na etapie przygotowań do zamawiania drzwi i potrzebuję konsultacji
    Czy ktoś z Was ma lub widział u kogoś drzwi Kubiszyn: http://www.drzwi-kubiszyn.com.pl/

    Bardzo podobają mi się przeszklone białe drzwi, ale chcę też identyczne przesuwne o szerokości 100 cm - i tu pojawia się problem Nie każdy producent chce poszerzać standardowe skrzydło, a jeśli nawet to liczy 20 zł za cm plus dodatek za poszerzenie. To w sumie daje koszmarną cenę ...

    Te drzwi http://www.drzwi-kubiszyn.com.pl/drzwi03.html - 2 uchylnych, 1 przesuwne 100 cm + system naścienny + 3 ościeżnice regulowane + szybki z matowego szkła we wszystkich wyceniono mi na 3500 zł. Myślicie, że to uczciwa cena???

  5. #925
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Krzysiak

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    7

    Domyślnie

    Witam,

    Chciałem mieć drzwi całkowicie drewniane, pomalowane na biało. Zamówiłem takie drzwi w firmie Dudek H&H. Teraz okazuje się, że ramiak jest drewniany, ale płycina z MDFu, okleinowana. Sprzedawca twierdzi, że tak jest zawsze.

    Czy naprawdę nie da się zrobić płyciny z drewna, nie z MDFu? Mam wrażenie, że handlowiec coś mi ściemnia.

    Pozdrawiam,
    Krzysiek

  6. #926
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.119

    Domyślnie

    No tak.. płyciny z mdf, hdf czy jeszcze innej płyty...
    Nie da się inaczej. Tzn. da się. Można zastostosować sklejkę drewnianą, ale że ona występuje zwykle tylko w małych grubościach (1 do 2cm) to rzadko się je stosuje. Jak już to jest szalenie droga..
    A drewno? Na dłużej się nie da.. bo nawet jeśli ktoś te kasetony poklei z desek, to i tak z czasem się porozchodzą a na białym to będzie bardzo widoczne.

  7. #927
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar 1kinia1
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    415
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    a co myślicie o drzwiach wewnętrznych z firmy DLH - dla mnie piękne..
    czy ktoś posiada?

  8. #928

    Domyślnie

    A co sądzicie o http://www.dre.pl/drzwi/sd.htm ?
    Użytkuje ktoś?
    Pozdrawiam.

  9. #929
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    aneta84

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    161
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    My mamy drzwi Invado Gemini zobaczymy jak się będą sprawowały

  10. #930
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Oksymoron
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    309
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Ja jestem zdecydownie przeciwnikiem traktowania drzwi jako ozdoby, robienia z nich silnego elementu wystroju, przyciagajacego wzrok. Takie mocne elementy mecza,a jesli odcinaja sie bardzo od koloru sciany łamia powierzchnie, zaklocaja harmonię i optycznie zmiejszaja powierzchnie.
    Co nie znaczy ,ze drzwi nie maja byc piekne




    na zdjeciu drzwi wykonane przez firme Kondor z Nasielska.
    'design is so simple,that's why it is so complicated'
    Nasz dziennik
    Komentarze

  11. #931

    Domyślnie

    Oksymoron,
    dzrwi wyglądają super i mi w moim domu tez sie marzą białe, z podziałką na cztrey, ale nie kazda firma, jak sie pytam, chce sie podjąć zrobienia białych, bo podobno duzo trudniej je starannie wykonac, niz w kolorze drewna ...
    Czy te dzrwi są drewniane malowane na miało, czy to mdf? Jezeli ta firma z Nasielska jest ok, czy mogłabym poprosić o namiary..? Buduje sie w ok. Legionowa, wiec do Nasielska mi po drodze

  12. #932
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Oksymoron
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    309
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    to sa drzwi z mdf=u lakierowane na mat.
    Firma Kondor ,w nasielsku ma swoja fabryke. Salon wystawowy , ekspozyjce itd ma na Bartyckiej.

    http://www.kondor.net.pl/

    Polecam, jakosc jak U klimka i Klusia, ceny troche nizsze
    'design is so simple,that's why it is so complicated'
    Nasz dziennik
    Komentarze

  13. #933

    Domyślnie

    Oksymoron - czy ta firma montuje drzwi czy oni tylko wykonują a samemu trzeba je odebrać i zamontować ?

  14. #934
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Oksymoron
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    309
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Montuja jak najbardziej
    'design is so simple,that's why it is so complicated'
    Nasz dziennik
    Komentarze

  15. #935

    Domyślnie

    Oksymoron - dzięki bardzo- chyba spadłaś mi z nieba z tymi drzwiami

  16. #936

    Domyślnie

    Mnie się podobają drzwi, które są na listwach w podłodze i w suficie i też lubię jak ich nie widać - dlatego lubię przesuwane, bo nie wystają i są dyskretniejsze. A chciałam się zapytać czy może ktoś kojarzy skąd się bierze i w jakiej są cenie takie przesuwane mleczne szyby?





    W sumie to nie drzwi, ale myślę nad jakąś taką nieinwazyjną możliwością zamknięcia otwartej kuchni no i ewentualnego szaleństwa z oknami.
    Rudy to nie kolor włosów, rudy to charakter.

  17. #937
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Maciejka_1976

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    241
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    nie mam pojecia ile kosztują, ale tu są cudne przesuwane:
    http://www.szklanedrzwi.pl/drzwi/index.php?page=0&id=56
    tu też robią:
    http://glasshouse.com.pl/drzwi-przesuwne.html

    też chcę takie szklane przesuwne do zamykania kuchni, ale podejrzewam,że koszt spory
    Dziennik
    komentarze
    od 22 sierpnia 2009r. mieszkamy w naszym Faworycie

  18. #938

    Domyślnie

    jeśli chodzi o drzwi przesuwne, profil aluminiowy szyba mleczna, to w zeszlym tygodniu taki mi zamontowano, między salonem a korytarzem - super sprawa.
    Gość który montował mówił że u jednej osoby robił też przesuwne do każdego pokoju. To jest system firmy indeco. postaram się wkleić zdjęcie w tym tygodniu.

  19. #939
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.119

    Domyślnie

    Tak - www.szklanedrzwi.pl czyli Gipsy Kings z Gliwic produkują takie "cuda".
    Wielkość jest prawie dowolna - na tej fotce są "przeogromne".

    A ile kosztują? No wiesz.. w zależności od wielkości. Za przeciętne drzwi jednoskrzydłowe przesuwne trzeba zapłacić ok 3-4 tys. zł. Im większa tafla, dłuższa szyna itp tym więcej.
    Wydaje mi się ze mają na Targowku, w Domotece dobrego przedstawiciela - przynajmniej któryś z moich klientów oglądał tam na zywo rózne systemy przesuwne. Zawsze zostaje telefon do Producenta - kogoś sprawdzonego na pewno polecą.
    Poza tym jest w kraju duuża konkurencja.
    Gipsy Kings na pewno polecam, bo są terminowi, dokładni, doświadczeni i stosują tylko markowe okucia i szkło.

  20. #940

    Domyślnie

    Hejka wszystkim
    nie będę ukrywała że bardzo zainteresował mnie ten temat bo tak się składa że sama przymierzam się do zakupu jakiś fajnych ale jednocześnie solidnych i trwałych drzwi wewnętrznych no i trafiłam na wasz wątek, brawa się należą dla autora dobra a tak całkiem poważnie muszę przyznać że zaczęłam się już rozglądać w tym wszystkim co prawda nie znam się na tym zbytnio ale zwróciłam właśnie uwagę na te drzwi porta, wizualnie bardzo fajnie się prezentują...i w tym momencie to już sama nie wiem co zrobić i na co się w ostateczności zdecydować a może jakaś podpowiedz, plusy, wady? pomóżcie...

Strona 47 z 253

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony