dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 32
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 622
  1. #241

    Domyślnie

    granf jak jeszcze taniej?

  2. #242

    Domyślnie

    Może ktoś podpowie, gdzie najlepiej zaopatrywać się w wyposażenie łazienki.

  3. #243

    Domyślnie

    Ja kupuję w sklepach netowych i jak dotąd wszystko było w porządku. Najbardziej profesjonalną obsługę miałam w Topmarkecie - kupiłam tam zlew i lodówkę. Lodówkę w cenie transportu (35 zł) panowie mi wnieśli na 2 piętro i rozpakowali. Natomiast przy próbie targowania dostałam tam informację, że przy tak niskich cenach nie negocjują. Na niektóre produkty faktycznie mają niskie, ale to zależy od marki - niektóre da się znaleźć dużo taniej gdzie indziej.

    Ostrzegam natomiast przed sklepem www.mfe.pl - zamówiłam tam piekarnik, tylko dlatego, że dostałam informację o terminie realizacji umożliwiającym odbior osobisty przed świętami. Do czwartku nie było żadnego kontaktu. Zadzwoniłam i powiedziano mi, że piekarnik powinien dojść w popołudniowej dostawie i że ktoś do mnie zadzwoni, o której godzinie mogę odebrać. Od tej pory nie tylko nikt do mnie nie zadzwonił, ale też z trzech podanych telefonów dwa miały informację, że są niekatywne, a na trzecim włączała się przepełniona poczta głosowa. Nikt nie odpowiadał też na maile. Tak było przez cały piątek, mimo że na stronie podano informację, że sklep nie pracuje tylko w sobotę. Rozumiem, że dostawca mógł nie przesłać piekarnika tuż przed świętami, jednak ktoś powinien się ze mną przynajmniej skontaktować Opisałam to wszystko w mailu z prośbą o wycofanie zamówienia. Liczyłam na jakieś "przepraszam", propozycję załatwienia sprawy typu "dowieziemy gratis" itp. Dostałam maila "zamówienie anulowano". Ani słowa więcej

  4. #244

    Domyślnie

    Myśmy kupowali w necie i częściowo z promocji tzw. gazetkowych w marketach. Zauważyłem, że bardzo często promocja "gazetkowa" na towar z pierwszej strony jest najtańsza na rynku i bardzo często tańsza niż w necie. (Kupiłem lodówkę w RTV Euro GD taniej o 200 zł niż najtańsz oferta w sieci)
    Gott weiss ich will kein Engel sein

  5. #245

    Domyślnie

    Ale ja potrzebuję wyposażyć łazienkę.

  6. #246
    Amciek
    Guest
    Amciek

    Domyślnie

    do lazienki? baterie, umywalka, panel prysznicowy, kabine - termico tychy - sebastian 606 767 434

    amciek

  7. #247

    Domyślnie

    Beithe,
    mf elektronics i faladom , to jedna firma. Na moje zamówienie złożone ponad miesiąc temu od 3 tygodni nikt nie odpowiada a miało być zrealizowane do 4 tygodni. Może wszyscy wyjechali na długie wakacje i klientów mają gdzieś albo firma padła. A może są zwyczajnie nieudolni.

  8. #248
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar _ZBYCH_
    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    4.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Zamówiłem okap w sklepie internetowym firmy Ciarko. Przed wysłaniem zamówienia dwa razy wysłałem zapytanie z dołączonym zdjęciem, czy aby na pewno kupuję okap przedstawiony na zdjęciu na ich stronie www Odpowiedź była twierdząca. Przyjechał kurier, zapłaciłem, rozpakowałem karton i mało mnie szlag nie trafił . W kartonie był inny okap, niż zamawiałem . Miał węższą szybę i inną maskownicę na filtrach.

    Zamawiałem taki okap:



    a dostałem taki:



    Napisałem reklamację, a facet mi na to, że przecież taki okap chciałem!!!
    Ponieważ na zwrot towaru zakupionego w internecie jest 10 dni i warunkiem jest wysłanie pisemnej informacji do sprzedawcy, napisałem reklamację i wysłałem poleconym, a e-mailu napisałem, że sprzedawca wprowadził mnie w błąd i sprzedał nie taki okap, jaki umówiliśmy. On mi na to, że mogę oddać, a oni potrącą koszty przesyłki. W dalszych e-mailach ustaliliśmy, że jeszcze przed świętami prześlą mi właściwy okap, a zabiorą niewłaściwy. Tuż przed świętami dostaje e-mail, że jednak nie dadzą rady mi przesłać okap przed świętami, że będzie dopiero 27 grudnia. Poprosiłem o zabranie niewłaściwego okapu, bo nie chcę z takim wielkim pudłem zostać na święta. Przyjechał kurier, zabrał okap, a po kilku dniach dostaję wiadomość, że zwrócili mi na konto pieniądze za okap. Moje dalsze zapytania o dostawę właściwego okapu zignorowali
    Zostałem na święta bez okapu. Nie muszę pisać, że zostałem z rozbabraną na święta kuchnią, a szczególnie w okresie świątecznym by się przydał ten okap...). Straciłem na tej operacji 40 zł (koszt transportu niewłaściwego okapu potrącony przez sprzedającego od zwracanej kwoty ).

    Nie polecam sklepu internetowego firmy CIARKO

    Bardzo niepoważni ludzie!!!
    Systemy alarmowe, to moja pasja... i praca.

    Piszcie na adres: [email protected]

  9. #249

    Domyślnie Wyposażenie łazienek

    Całe wyposażenie łazienek tzn. 2 kabiny, kibelki, umywalki, baterie itp. kupiłam w sklepie internetowym ewabymail.Bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy, całość zamówienia otrzymałam po ok. 2 tyg. oczekiwania. Towar był b. dobrze opakowany, przed dostarczeniem przesyłki skontaktował się ze mną kurier, by ustalić konkretną godzinę. Poza tym uważam, że sklep ten jest bardzo atrakcyjny cenowo.

  10. #250

    Domyślnie

    A ja myslalam, że to ewabymai jest giełdą jak allegro a nie sklapem.

  11. #251

    Domyślnie

    Przymierzam się do zakupów przez sieć - czy macie jakieś doświadczenia z Electromarket.pl, ewntualnie jakie hurtownie na terenie wawki polecacie
    na pw poproszę jak by co
    z góry wielkie dziękujasy

  12. #252

    Domyślnie

    Ja kupowałm sprzęt wartości ok. 10 000zł. w megamedia. Przyszedł cały zgodnie z zamówieniem, jedynie
    1. zlew dwukomorowy z płytą: płyta była wyrażnie odgięta,ale zauważyliśmy to dopiero podczas montażu, bo przy dostawie zlewu dokładnie nie sprawdzaliśmy; mogła się też odgiąć oczekując w garażu na montaż chociaż nie przypuszczam. Dało się to poprawić, ale nie przylega do blatu idealnie w jednym rogu.
    2. Z realizacją zamówienia nie było za szybko, pewne sprzęty dopiero sprowadzali, termin dostawy ciągle przesuwali i to ja musiałam dzwonić i się dopytywać, bo panowie nie widzieli żadnego problemu. Na zamówienie czekałam ok. 5 tygodni, ale nie śpeszyło mi się.
    3. Negocjacje ceny to raczej symboliczne.

  13. #253

    Domyślnie

    A ja piekarnik i płyte mastercook kupiłem w szron.pl wszystko zgodnie z zamówieniem i na obiecany czas.

  14. #254

    Domyślnie

    Ja własnie jestem po zakupach w proomo.pl. - bez zastrzeżeń

    Kupiłam piekarnik, okap i płytę Amica, zmywarkę Bosh i lodówke Samsunga.
    Łącznie przy koszcie całościowym ok. 12.500 zł wyszła mnie ta przyjemność
    o ok. 1.000 zł taniej niż w najtańszej hurtowni tradycyjnej i ok. 1800 zł taniej niż w marketach typu Media czy Electro.

    Towar odbierany był osobiście - zapłata przy odbiorze.
    Oczywiście faktura VAt i gwarancja.
    Czas oczekiwania od dwóch dni do dwóch tygodni (na lodówkę - ale ona z tych nietypowych ).

    Generalnie zakpy w necie tak mi sie spodobały, że na allegro zamówiłam baterie łazienkowe -
    a w sklepie internetowym drzwi prysznicowe Novellini

    Poszukiwaczom okazyjnych cen tez polecam porównywarki cen: www.ceneo.pl i www.skapiec.pl

  15. #255
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar _ZBYCH_
    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    4.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Część sprzętu AGD kupiłem w sklepie internetowym MFE Electronics, ale nauczony przykrym doświadczeniem ze sklepami internetowymi Ciarko i Ewa by mail, zdecydowałem się na odbiór osobisty
    Kupowałem u nich dwa razy, każdorazowo towar za około 3 tyś. zł. (okap i piekarnik)
    Zaproponowali mi najniższą cenę (ze wszystkich sklepów dostępnych w internetowej porównywarce cenowej www.ceneo.pl).
    Obsługa na dobrym poziomie. Jestem zadowolony i polecam firmę MFE Electronics
    Systemy alarmowe, to moja pasja... i praca.

    Piszcie na adres: [email protected]

  16. #256

    Domyślnie

    A w sklepach internetowych nie zawsze jest tanio...

    Ostatnio kupowałem wszystko do kuchni firmy Bosch/Siemens. Komplet w najtańszym sklepie internetowym kosztował 9300 + przesyłka (200-300 zł bo licza za wszystko osobno).
    Natomiast w sklepei dla "idiotów" zapłaciłem 9500, przywieźli, wnieśli. Wiec warto również dać liste zakupów z prośbą o wycene w "zwykłym" sklepie
    Kiwal
    gg:19496

  17. #257
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Qozak

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-765
    Posty
    119

    Domyślnie

    Posiadam rożny sprzęt agd, rtv, i inne return a z niemiec czyli nowy, nieużywany, oryginalne opakowania, w bardzo bardzo przystępnych cenach.

    Info:

    GG: 5217186
    mail: qozak (małpka) o2.pl
    PW

  18. #258

    Domyślnie

    Siec euro- rtv ma swoj sklep internetowy. Ceny nizsze niz w MM czy innych supermarketach. Czesto ceny w internetowym Euro agd sa nizsze niz w samym sklepie euro rtv. Sprzet mozna odebrac w dowolnym (wybranym przez siebie sklepie). Ostatnio kupilem plyte indukcyjna (w MM taka sama byla o 400zl drozsz) i zmywarke w ten sposob.

    Pozdrawiam

  19. #259

    Domyślnie Sprzęt AGD ze sklepów internetowych

    Mam pytanie czy ktoś z Was Forumowiczów kupował sprzęty do kuchni w sklepach internetowych. Jeżeli tak to poprosze o opinie.

    Przeglądam stronki ( www.ceneo.pl oraz www.camcoo.com ) i stwierdzam, ze ceny są naprawdę niskie w porównaniu z tymi w sklepach.

  20. #260

    Domyślnie

    co do opinii - www.opineo.pl
    best regards

Strona 13 z 32

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony