dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 32
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 622
  1. #81

    Domyślnie

    captroy Jak możesz to podaj mi adres sklepu i przybliżoną sumę, za którą kupiłeś ten sprzęt....

    Co ja mam zrobić, jak nie znam się na modelach, a chciałbym mieć jakieś niedrogie, ale dobrej jakości. Z bajerów to mogą mieć tylko te najpotrzebniejsze. Może mi coś podpowiecie...?

    Pozdrawiam

    T.

  2. #82

    Domyślnie

    www.globalo.pl
    Rozwazam zakupienie u nich okapu firmy CIARKO ESA BIS 60 za 1529PLN
    Wbrew pozora koszty transportu nie sa wysokie.Uzaleznione sa od wagi.Jezeli chodzi o towary do 20 kg,taki kosz jest w granicach 40PLN,pralka bedzie zamykala sie w koszcie okolo 70PLN.Zobacz jeszcze www.megamedia.pl duzy wybor i z mojej skromnej orjentacji konkurencyjni w stosunku do innych sklepow.Tam rowniez negocjujesz ceny

  3. #83

  4. #84

    Domyślnie

    Przegiełam??? Ja nie mam obowiazku orientowac sie jak Mega Media rozwiazuje problem transportu!!! Chodzi mi o to, ze nikt mnie nie uprzedził o tym wczesniej, tylko postawil przed faktem dokonanym. Nie mam pojecia, czy Castorama proponuje dostawe z wniesieniem, czy nie, ale noramalne sklepy AGD (Media Markt czy Euro) wnoszą.
    Gdy zamawialam towar nikt sie na ten temat nie zajaknal i nie ma tego nigdzie w regulaminie ani na stronie internetowej, a ja nie jestem jasnowidzka. A sytuacja wygladala tak: do Wigilii musze miec gotowe mieszkanie, jestem po operacji i nie moge w prawa reke wziac wlasciwie nic ciezszego niz szkalnka z herbata, a Mega Media w ostatniej chwili mnie informuje, ze u nich dostawa znaczy na parking!!!! I nie ma mozliwosci doplacic za wniesienie, bo pan z Masterlink bedzie sam. A panowie sa mili, wiec jak mu pomoge, to nie ma problemu .
    Na koniec jeszcze raz chcialam podkreslic, ze problem nie polega na tym, ze nie Mega Media tak czy inaczej organizuje dostawy, tylko, ze nie informuje jasno o tym swoich klientów w momencie skladania zamowienia.
    Iwona

  5. #85

    Domyślnie

    Witam nie chcialbym brac strony zadnego ze sklepow,ale to chyba w naszym interesie jest,dowiedzenie sie o towarze i metodach jego dostarczenia.Jest norma,ze sprzedawcy nie informuja potencjalnych klientow o minusach swojej dzialalnosci.Zwarzywszy jednak roznice w cenie pomiedzy sklepami int.a typowymi,wciaz sa bardziej godni zainteresowania.

  6. #86

    Domyślnie

    Ja sie nie zgadzam, z opinią, ze to w porzadku, ze sklepy celowo zatajaja informacje.
    Iwona

  7. #87

    Domyślnie

    Ja tez sie nie zgadzam,ale trzeba miec swiadomosc,ze takie rzeczy istnieja.Ogromny rynek konkurencji.Mamieni jestesmy przeroznymi "promocjami,okazjami" i niekoniecznie do konca jasnymi zasadami gry wolnego rynku.

  8. #88

    Domyślnie

    Zgadzam sie z Twoja opinia i dlatego w tym temacie przedstawilam moje doswiadczenia z kontaktów z Mega Media. M.in. po to, zeby kolejni klienci zdawali sobie sprawe, co wg Mega Media znaczy dostawa door-to-door.
    Pozdrawiam
    Iwona

  9. #89

    Domyślnie

    Napewno kazda rada,czy uwaga bedzie bardzo cenna dla potencjalnego klienta.Pomoze nam wybrac opcje jak najbardziej dla nas korzystna.Pozdrawiam i zycze szybkiego powrotu do zdrowia.

  10. #90

    Domyślnie

    Dokładnie i dzięki za zyczenia powrotu do zdrowia, ale z reka to juz tak na zawsze .
    Pozdrawiam
    Iwona

  11. #91

  12. #92

    Domyślnie

    Cytat Napisał peilin
    Przegiełam??? .. Nie mam pojecia, czy Castorama proponuje dostawe z wniesieniem, czy nie, ale noramalne sklepy AGD (Media Markt czy Euro) wnoszą.
    ....
    Przegiełaś .. mogę Ci podac 10-tki przykładów, gdy pewne rzeczy są dla Ciebie oczywiste z oczywistych względów, wystarczy pomysleć (dlaczego nie przechodzisz na czerwonym świetle, czy coś takiego pisze przy słupach sygnalizacji świetlnej ??). Wystarczyło pomyśleć. Podałaś przykłady Castoramy i MM. OK. To dlaczego nie zamówiłaś tego towaru w tych marketach ?? Bo był droższy ?? W hurtowniach internetowych jest tańszy, bo zatrudniaja one góra kilka nie kilkaset osób. Na tym oszczędzają. Nie maja tez własnego transportu i korzystaja z usług pośrednika przy dostawie towaru. TO WSZYSTKO MOŻNA PRZECZYTAĆ NA ICH STRONACH INTERNETOWYCH I W ICH REGULAMINIE. Wybacz, ale hurtownie te nie maja najmniejszego wpływu na to czy kurier z zewnetrznej firmy wniesie Ci CIEZKI sprzęt do domu czy też nie. Czy będzie sam czy tez będzie ich pięciu. BO TO NIE ICH PRACOWNICY. A ta informacja, że przesyłka bedzie dostarczona kurierem jest w regulaminie każdej hurtwoni netowej. O reszcie wystarczy troszkę pomyśleć. Chciec pomyśleć.


    Ja sam wtachałem 5 urządzeń Whirlpoola, cieszać się jak dziecko (pracownik Masterlinku faktycznie mi troszkę pomógł, nim przyszedł tesciu). Ciesząc się, ze zaoszczędziłem ponad 3000 zł i za to mogę pie***** wniesienie sprzętu do domu przez pracownika hipermarketu.


    Ponieważ z nazwy wymieniasz megamedia to i ja wymienie z nazwy hurtownię w której kupowałem .... zreszta nie musze, bo to tez megamedia .

    Niedługo dojdziemy do takiego absurdu wygodnictwa, że zamawiając beton towarowy na strop, bez zamówienia pompy, bedziemy się pienić, że firma która nam go przywiozła, nie "wtransportowała" nam go na strop

  13. #93

    Domyślnie

    Moim zdaniem swiadomosc co oznacza czerwone swiatlo na skrzyzowaniu i swiadomosc jak funkcjonuja sklepy internetowe to co innego. Nie uwazam, ze mam obowiazek wiedziec jak sklepy internetowe organizuja dostawe, to ja jestem klientem i nalezy mnie o tym POINFORMOWAC wczesniej! Ciekawe skoro to takie oczywiste mega media w ogole o tym informuje? I szkoda, ze nie robi tego przy potwierdzeniu zamowienia, tylko tuz przed realizacja. Dla mnie to celowe wprowadzanie klienta w blad. A w Mega Media kupilam nie tylko dlatego, ze taniej, ale tez dlatego, ze mialo byc wygodniej (bez wychodzenia z domu etc.) tylko, ze nie było. Uwazam, ze dalsza dyskusja nie ma sensu.
    Pozdrawiam
    Iwona

  14. #94
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    amber

    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    701

    Domyślnie

    Ja zamawiałam w megamedia i kurier wniósł do domu zmywarkę bez proszenia, ale miał blisko. Ale zwróciłam na to uwagę przy zamawianiu, dzięki forum.
    Pozdr. Amber

  15. #95

    Domyślnie

    Chcę kupić zlewik Pyramis Hera w www.agdrtv.net.pl , czy ktoś korzystał z tego sklepu i jest zadowolony?

  16. #96

    Domyślnie

    Cytat Napisał pyrka
    Chcę kupić zlewik Pyramis Hera w www.agdrtv.net.pl , czy ktoś korzystał z tego sklepu i jest zadowolony?
    Witam, chyba chodziło ci o sklep www.agdrtv.net (bez .pl). Ja zamówiłem tu zlewozmywak i czekam na dostawe, która ma być do 18 marca (jak mi powiedziano, dlatego tak długo, bo jest to zlewozmywak luksusowy sprowadzany z Niemiec - mam cichą nadzieję że nie klepią go właśnie gdzieś w jakimś garażu).
    Z tego co się orientowałem, to ceny na baterie, zlewozmywaki sa bardzo atrakcyjne w tym sklepie, warto porównać, zwłaszcza jak ktoś kupuje zlewozmywak z górnej półki. Ryzyko jest chyba znikome, bo płatność gotówką przy odbiorze towaru.

    Pozdrawiam
    Gazobeton

  17. #97
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    YZ426

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    8

    Domyślnie Sklep Internetowy www.agdrtv.net

    Ja ostatnio kupowałem cały sprzęt ( zlewozmywak i baterię Pyramis i sprzęt do zabudowy Siemens) w sklepie www.agdrtv.net i gorąco polecam! Zrealizowali wszystko naprawdę szybko i zgodnie z ustaleniami. Ceny mają bardzo dobre a w Warszawie dostarczają bezpłatnie i to z wniesieniem (przy zamówieniach powyżej 1000 PLN.)

    Pozdrawiam

  18. #98
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    YZ426

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    8

    Domyślnie Sklepy internetowe AGD RTV

    Ostatnio kupiłem cały sprzęt w sklepie internetowym www.agdrtv.net i wszystkim gorąco polecam! Zrealizowali wszystko naprawdę szybko i zgodnie z ustaleniami. Ceny mają bardzo dobre a w Warszawie dostarczają bezpłatnie (przy zamówieniach powyżej 1000 PLN.)

  19. #99
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PREZESUM RECORDUM Avatar Whisper
    Zarejestrowany
    Dec 2003
    Posty
    7.604
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    253

    Domyślnie

    Mam nadzieję że nie jesteś pracownikiem tej firmy... Tylko dwa posty na forum i oba brzmią jak reklama. Może lepiej by to było na "ogłoszeniach drobnych" powiesić?
    Pozdrawiam, Whisper

    Bo im nie wystarczy patrzeć na ręce - im te ręce trzeba obcinać...
    Dziennik Whisperów
    Komentarze

  20. #100

    Domyślnie

    Ja z Wielkopolski, więc koszt transportu + pobranie będzie razem trochę ponad 50,- zł. Jeśli zlew kosztuje normalnie 1400,- a w agdrtv 1050,-, to i tak będę 300,- zł do przodu. poczekam aż towar dotrze do gazobetonu i potem zamówię.

Strona 5 z 32

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony