dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 219
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 4367
  1. #21

    Domyślnie

    Się robi!

    Na początek będą inspiracje kuchenno-jadalniane.




















    Ostatnio edytowane przez Drop_Inn ; 04-01-2012 o 22:32

  2. #22

    Domyślnie

    Korzystając ze świątecznej promocji Ikei zrobiliśmy już pierwsze zakupy.
    Po długich przemyśleniach i dyskusjach ostatecznie padło na kremowe fronty Lidingo z uchwytami Lindsdal.

    Poniżej załączam zdjęcia, choć pewnie doskonale je znacie.




    Zaopatrzyliśmy się też w czarny piekarnik i kuchenkę mikrofalową Datid...




    ...no i moje wymarzone dębowe blaty Numerar.




    A na koniec jest i jednokomorowy Domsjo.


    Ostatnio edytowane przez Drop_Inn ; 07-08-2012 o 21:55

  3. #23
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Piękne inspiracje Szykuje się kolejne piękne wnętrze, więc będę podglądać i witam się
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  4. #24

    Domyślnie

    Witaj pysiaczku, czuj się jak u siebie!


    Ja tymczasem wrócę jeszcze na chwilę do kuchni.
    Jak wspomniałam są już meble i część AGD, brakuje całej reszty. Ogólnie chciałabym żeby wnętrze było jasne - w bieli albo szarościach, z kolorowymi akcentami, głównie w postaci dodatków, zasłon, krzeseł... Chyba przede wszystkim krzeseł. Albo poduszek na nie.
    Mam już jakąś tam wstępną wizję, mam już nawet pierwsze dodatki, no i mam też poważny dylemat ---> płytki.
    Zależy mi na czymś niebanalnym, a przy tym w miarę neutralnym. Na czymś, co będę w stanie oglądać przez kolejne lata bez niechęci - co po prostu szybko mi się nie znudzi.

    Moi najnowsi faworyci to:

    - waniliowy Mugat:
    http://www.domzbajki.pl/vives-mugat-...20-p-8120.html

    - seria wenecka Cerkolor:
    http://www.cerkolor.com.pl/index.php?ms=8&id=270

    Obie wersje piękne, wybór więc niełatwy. A Wy co myślicie? Które lepsze, któóóre?
    Ostatnio edytowane przez Drop_Inn ; 07-08-2012 o 17:33

  5. #25

    Domyślnie

    mugaty wydają się bardziej pasować do Twoich inspiracji, ale też wolę je od tej serii weneckiej, która ma za dużo "babcinego" klimaciku jak na moje potrzeby.
    poza tym mugaty są baardzo popularne na forum, więc będziesz miała mnóstwo inspiracji (oczywiście, ta popularność dla kogoś może być wadą - niektórzy zaczynają przebąkiwać, że mugaty im się opatrzyły)
    Sometimes “good enough” is good enough.

    American dream...

  6. #26
    Gosc_123
    Guest
    Gosc_123

    Domyślnie

    Witaj
    Tak sobie myslę, że te "babcine" klimaty płytek Celkoloru można by znieść rezygnując z dekorów, jednak... weneckie "obdrapańce" też mniej mi pasują do Twojej, wybranej już kuchni. A pewnie! źle by nie było, ale z vaniliowymi mugatami będzie piękniej!
    A że są tu popularne? A jaki to wstyd mieć kuchnie w stylu podziwianych za gust Forumowiczek? Poza tym, mam wrażenie, że one są bardzo popularne na forum, ale w realuuuu.... oooj, nie dane mi było spotkać! Ciągle królują maziaje
    Pozdrawiam i trzymam kciuki za dobre wybory, takie z których długo będziesz zadowolona!

  7. #27

    Domyślnie

    Czy mogę się przyłączyć? Zapowiada się ciekawie

  8. #28

    Domyślnie

    @yokasta, @bocian_86: Witam Was ciepło, rozgośćcie się.


    P.S. No to chyba mamy 3:0 dla mugatów.

  9. #29
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mada1412
    Zarejestrowany
    May 2011
    Posty
    859

    Domyślnie

    Ja też uwielbiam mugaty Choć sama mam Cerkolor w kuchni - kremowo-biały. Ale wiem, że w mojej łazience-po-remoncie będą mugaty właśnie

    Piękne inspiracje

  10. #30
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Ja teraz też kładłabym mugaty - niestety za późno trafiłam na muratora
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

  12. #32
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Pozwolisz ,że przycupnę sobie z boku i będę podglądać...klimacik retro , jak najbardziej mi odpowiada

    Bardzo podoba mi się kuchnia na tym zdjęciu ,głownie kolor i miętowe ściany


    teraz na pewno bym sobie taką zrobiła....

  13. #33
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Jeśli miałabym wybierać z tych dwóch, to zdecydowanie mugaty
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  14. #34
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    A mnie się podobają i jedne, i drugie. Weneckie "odrapańce" są bardzo fajne, ale do Lidingo chyba wybrałabym mugaty.

    Ale duża ich ilość w kuchniach może faktycznie sprawiać, że szybciej się "opatrzą".

  15. #35

    Domyślnie

    mada1412, joliska, Beauty


    Dzięki Wam wszystkim za wsparcie w płytkowych dylematach!

    A jednak. Mugaty rządzą!

    No bo może to i racja, że lepsze. Bardziej neutralne, uniwersalne, mniej zobowiązujące jeśli chodzi o styl wnętrza. Weneckie zawsze były dla mnie dość odważną opcją. Podobają mi się widziane u kogoś, ale trochę się boję czy po roku regularnego patrzenia na nie, nie będę miała ich w końcu dość.

    Zainteresowała mnie też seria Vigo Cerkoloru (http://www.cerkolor.com.pl/index.php?ms=8&id=223), podpatrzona u mady1412. Płytki są dużo subtelniejsze niż weneckie, w ładnym, śmietankowym kolorze. Do Lidingo byłyby jak znalazł.
    Eh, będę teraz musiała jeszcze raz się z tym wszystkim przespać. A tymczasem zostawiam kilka moich kuchennych gadżetów, życząc inspirujących snów i jeszcze raz dziękując za pomoc. Dobrej nocy!














    Ostatnio edytowane przez Drop_Inn ; 07-08-2012 o 22:00

  16. #36

    Domyślnie

    Ja też będe podglądać , bo też planuję Lidingo i mugaty Ale osobiście nie przejmuję się tym,że ma je pół forum. Forum to nie real Na żywo u nikogo ich nie widziałam A nawet gdyby...

    ps. Mam małą prośbę, czy mogłabyś pisać jednolitą czcionką i robić większe odstępy, bo nie za dobrze się tak czyta... Moje oczy z góry dziękują !

  17. #37

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał Drop_Inn Zobacz post
    @Kasia_1982: Mówisz - masz
    Teraz jest idealnie! dziękuję!

  19. #39
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KRÓLOWA RÓŻ Avatar monia i marek
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    14.992
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    929

    Domyślnie

    To i dołączam do obserwatorów retro stylu, który baaaardzo lubię

  20. #40
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar betib
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    0

    Domyślnie

    widze ze rozmowa o płytkach
    weneckie mam w kuchni i jest ok, choć te niebieskie kwiatuszki zobowiązują i np. nigdy nie powiesze w kuchni zasłonki w rózowe kropeczki ;/ to jest minus tej decyzji.....choć ja lubię moją kuchnię taka jaka jest i płytkami nie jestem znudzona
    vigo mam w łazience i bardzo mi się podobają ,pasuja do wszystkiego tu przy zakupie polecam zapytac o plytki w drugim gatunku, cena o polowe mniejsza a w kartoniku plytek moze jedna byla zle zalana, kupilismy chyba 3 kartoniki na zapas i tylko kilka plytek zuzylismy....ten 2 gatunek jest na wyrost
    mugaty są boskie.....kiedys będę je mialam w mojej łazienkce górnej, do kuchni tez są świetne..........chociaż gdybym ja miala robic teraz kuchnie to polozylabym na scianach deski.......zreszta widze ze masz takie inspiracje........to podoba mi się najbardziej i jest najbardziej sielskie i przy tej opcji nawet mugaty wymiękaja
    Ostatnio edytowane przez betib ; 06-01-2012 o 10:07

Strona 2 z 219

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony