dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 34
  1. #1

    Domyślnie Ban -a moze sie ktos w cos stuknie???

    Może redakcja pomysli troszkę aż komus da Bana?? dwóch gości sobie pyskowało na ogrzewaniu ( tu zawsze jest ostro) a bana dostaje użytkownik zawijan_2 który niejednemu juz pomógł na forum, a gosć co nie raz reklamował swoje towary na forum smieje się w kułak... normalnie brak słów , może by tak ktoś przywrócił to konto i może czas najwższy pomysleć o PRAWDZICH moderatorach... a nie, dawać komuś moderacje kto nie ma o tym bladego pojecia i jest nie w temacie ogrzewania!!!

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar czp01
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Rybnik - Kamień
    Posty
    2.540

    Domyślnie

    Reasumując powyższy wpis kolegi ja jestem za odbanowaniem (zdjęciem bana) zawijana_2
    Myślę, że inni użytkownicy też się przyłączą do tego żądania !!!!

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mario633

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Sędziszów Małopolski
    Posty
    137

    Domyślnie

    Właśnie. Reagujcie na Off topy raczej. zawijan_2 to współzałożyciel wątku, a przede wszystkim bierze czynny udział w "przedsięwzięciu" którego dotyczy wątek pod nazwą "OGNIWO EKO PLUS" i to nie on powinien dostać banana!
    The roots of education are bitter, but the fruit is sweet...

  4. #4

    Domyślnie

    Piotruś trochę się z Tobą nie zgadzam, bo Zawijan2 trochę naubliżał klientowi źle czytając jego wpis....
    a dalej to już się potoczyło....

    wszedł w słowo po radach a mógł pomóc wcześniej, skoro wcześniej to latało, to po co zabierać głos później??..
    Trochę zagmatwane zdanie, ale w skrócie źródło sporu opisuje...

    Nie mniej każdy zasługuje na drugą szansę i uważam,że należy umożliwić komuś wypowiedzenie słowa "przepraszam"

    A zakład z instalatorem to już dla mnie atrakcyjne wydarzenie. i nieco inna wymiana zdań.

    Redakcjo, jakieś chociaż warunkowe przywrócenie z żółtą kartą?
    Sterowniki - przegląd: http://forum.muratordom.pl/showthrea...C4%85d-rynkowy
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...sterownik-Puma
    Szacunkowy dobór źródła ciepła: http://cieplowlasciwie.pl/
    Spalajmy węgiel czysto!

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    eke

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Kod pocztowy
    96-100
    Posty
    51

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotrek42 Zobacz post
    Może redakcja pomysli troszkę aż komus da Bana?? dwóch gości sobie pyskowało na ogrzewaniu ( tu zawsze jest ostro) a bana dostaje użytkownik zawijan_2 który niejednemu juz pomógł na forum, a gosć co nie raz reklamował swoje towary na forum smieje się w kułak... normalnie brak słów , może by tak ktoś przywrócił to konto i może czas najwższy pomysleć o PRAWDZICH moderatorach... a nie, dawać komuś moderacje kto nie ma o tym bladego pojecia i jest nie w temacie ogrzewania!!!
    Popieram w całej rozciągłości !!!
    Chciałbym jeszcze tylko dodać, że może nasz "moderator" nie zauważył iż to właśnie zawijan2 był jednym z założycieli wiadomego wątku....
    Większość z nas jest tu pewnie ze względu na obecność zawijanów właśnie.
    A może chodzi o to, że serwer już nie wyrabia i w ten sposób chce się nas zmusić do poszukania innego portalu???
    Jeśli myślisz, że Ci się nie uda, OK. masz rację.
    Na pewno tak będzie.

    https://esterownik.pl/sterownik/1012

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar tesel
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Strąpie/Barlinek
    Posty
    1.914

    Domyślnie

    Bez Niego ten wątek nie ma sensu.Chyba nie ma na nim nikogo,komu by nie pomógł.A tego OBCEGO upominał do znudzenia,aby nie promował swoich produktów bo to nie miejsce na to.Niech redakcja forum usłyszy nasze prośby i przywróci nam kolegę zawijan2.
    https://esterownik.pl/sterownik/968 Super Skam-p 12kw
    Kto ma uzasadnione wątpliwości, osiągnie wiedzę.

    Andrzej Frycz Modrzewski

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mario633

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Sędziszów Małopolski
    Posty
    137

    Domyślnie

    Cytat Napisał eke Zobacz post
    że może nasz "moderator" nie zauważył iż to właśnie zawijan2 był jednym z założycieli wiadomego wątku....
    Większość z nas jest tu pewnie ze względu na obecność zawijanów właśnie.
    Otóż to!!!
    The roots of education are bitter, but the fruit is sweet...

  8. #8
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Alk

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Silesia
    Posty
    172

    Domyślnie

    Zawijan_2 = pozytywnie zakręcony człowiek w dziedzinie ogrzewania. Absolutny fachman na swoim terenie. Na jego wypowiedzi ileś forumowiczów czeka, jest jednym z niewielu tutaj którzy wiedzą a nie tylko wydaje im się że wiedzą! Ban dla tej postaci to zubożenie tego forum, chyba nawet jakiś żart.

  9. #9

    Domyślnie

    Jarecki79 ...... ty też komuś kiedyś naubliżałeś i bana nie dostałes przypomiec??? ale, nie oto w tym wątku chodzi, na ogrzewaniu niejednokrotnie jest ''GRUBO'' a kto nie ma o tym pojęcia, pozniej robi takie kwiatki...

  10. #10

    Domyślnie

    Coś mi się widzi, że to bardziej o klienta Skresz chodzi, bo trochę nieładnie w stosunku do niego się wypowiedział.

    W dalszej części zgadzam się natomiast z Wami wszystkimi.

    Jeszcze raz proszę ze swojej strony o przywrócenie Zawiajana2 na forum
    Sterowniki - przegląd: http://forum.muratordom.pl/showthrea...C4%85d-rynkowy
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...sterownik-Puma
    Szacunkowy dobór źródła ciepła: http://cieplowlasciwie.pl/
    Spalajmy węgiel czysto!

  11. #11

    Domyślnie

    Popieram zdjęcie bana na zawijan_2. Każdy ma gorszy dzień i go może ponieść. Moderatorów chyba też poniosło.

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Przyłączam się do kolegów, zawijan_2 to znacząca postać i znakomity fachowiec.
    Nie raz w człowieku się zagotuje i czasami może o dwa słowa za dużo napisać ale to nie powód do bana.
    Ten człowiek jest tutaj potrzebny jak woda rybie.
    Ktoś znowu coś za pochopnie zrobił.

  13. #13

    Angry

    Cytat Napisał Jarecki79 Zobacz post
    Coś mi się widzi, że to bardziej o klienta Skresz chodzi, bo trochę nieładnie w stosunku do niego się wypowiedział.

    W dalszej części zgadzam się natomiast z Wami wszystkimi.

    Jeszcze raz proszę ze swojej strony o przywrócenie Zawiajana2 na forum
    A mi się widzi że niejaki Skresz czy jak tam się wabi poskarżył się na zawijana2. Poczuł się urażony bo jest to zapewne jeden z tych niedouczonych pseudo hydraulików co kasę trzepią na naiwnych a niczego nie potrafią porządnie zrobić. Szukał chłop frajerów co mu gotowca podetkną i zarobi ...
    Kiedyś myślałem że Murator to fachowcy..jakże się myliłem. utaj jest miejsce tylko dla kryptoreklamy ba teraz to nawet zupełnie jawnej i nikomu nie przeszkadza, że banda sprzedawców nie mających o niczym pojęcia wszczyna pyskówki z ludźmi zaangażowanymi w pomoc innym i mającym wielką wiedzę i doświadczenie.
    Szanowni Admini czy u was administrowaniem i moderowaniem zajmują się uczniowie gimnazjum???
    Bo logiki w takim postępowaniu zero
    Zawijana2 przywrócić trzeba bo niedługo to sami nachalni sprzedawcy zostaną i kupa z tego forum będzie...kupa reklam
    beznadziejnego szmelcu niewiadomego pochodzenia

  14. #14

    Domyślnie Przywrócić

    Przywrócić

  15. #15
    ELITA FORUM (min. 1000)
    sebsa

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Rzgów
    Kod pocztowy
    95-030
    Posty
    1.107

    Domyślnie

    Popieram jak wyżej. Bywało w ubiegłych latach, że atmosfera i wymiana zdań była jeszcze ostrzejsza między niektórymi tu obecnymi. Zbyt pochopne i trochę na wyrost. Grupa użytkowników forum tak otwarcie protestujących jest najlepszym dowodem jak kolega Zawijan II jest potrzebny na tym forum. Drodzy Admini doskonale zdajecie sobie sprawę jak wiele osób wchodzi na to forum w poszukując odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Często są to osoby bez jakiejkolwiek wiedzy. Ten brak wielu usiłuje nieuczciwie wykorzystać. Zawinięci zawsze ostro reagowali i negowali tego typu zjawisko. A że nie jesteśmy już dziećmi czasami takie nie inne słowa padną. Podejrzewam, że gdyby dać szansę Zawijan II przeprosiłby publicznie i te przeprosiny załatwiłyby całą sprawę.

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał sebsa Zobacz post
    Popieram jak wyżej. Bywało w ubiegłych latach, że atmosfera i wymiana zdań była jeszcze ostrzejsza między niektórymi tu obecnymi. Zbyt pochopne i trochę na wyrost. Grupa użytkowników forum tak otwarcie protestujących jest najlepszym dowodem jak kolega Zawijan II jest potrzebny na tym forum. Drodzy Admini doskonale zdajecie sobie sprawę jak wiele osób wchodzi na to forum w poszukując odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Często są to osoby bez jakiejkolwiek wiedzy. Ten brak wielu usiłuje nieuczciwie wykorzystać. Zawinięci zawsze ostro reagowali i negowali tego typu zjawisko. A że nie jesteśmy już dziećmi czasami takie nie inne słowa padną. Podejrzewam, że gdyby dać szansę Zawijan II przeprosiłby publicznie i te przeprosiny załatwiłyby całą sprawę.
    Tylko za co ma przepraszać? Za to że uraził czyjeś ego? Że malutki zawistny niedouczony człowieczek poczuł się urażony? Że publicznie wytknięto mu brak elementarnej wiedzy, a miał się za wielkiego fachowca i?

  17. #17

    Domyślnie

    Chociaż "cudzy ja" , i jak to nazwał pieszczotliwie zawijan_2 "brytfankę" zrobiłem to nie biorę tego do siebie ...... a i mnie zawijan_2 nie odmówił pomocy gdy jej potrzebowałem.
    Jestem za odbanowaniem
    Ostatnio edytowane przez Basco ; 10-01-2012 o 07:12

  18. #18

    Domyślnie

    Oczywiście, że odbanować!!!

  19. #19
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar sipus31
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Czechowice-Dziedzice
    Kod pocztowy
    43-502
    Posty
    250

    Domyślnie

    I ja sie przylaczam do prosby odbanowania,przeciez Zawijan 2 przekazuje ogrom wiedzy i swojego doswiadczenia, nam zwyklym uzytkownikom kotla.
    Bez niego to forum byloby nudne i mniej pomocne.

  20. #20

    Domyślnie

    Przyłączam się do prośby o zdjęcie bana dla zawijana_2 !

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony