dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 34 z 34
  1. #21
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    skresz

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    629
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    jeśli o mnie chodzi nie jestem urażony i nigdzie nic nie zgłaszałem mimo że zachował jak ....... to jest jego wątek i to tak jak by ktoś go wyrzucił z domu

    dla jasności też jestem za odblokowaniem

    ps. zomp nie wiem na kogo plujesz ale jeśli na mnie to zacznij czytać od 270str a nie ostatnie 2 posty ( kurde nie wiem jak niektórzy czytają, prawdopodobnie to efekt powstania gimnazjów i Giertychowych matur)
    Ostatnio edytowane przez skresz ; 10-01-2012 o 07:41

  2. #22

    Domyślnie

    Szanowni koledzy.

    Choć waszym zdaniem:
    "Tylko za co ma przepraszać? Za to że uraził czyjeś ego? Że malutki zawistny niedouczony człowieczek poczuł się urażony? Że publicznie wytknięto mu brak elementarnej wiedzy, a miał się za wielkiego fachowca i? "
    oraz paru innych równie pochlebnych opinii jak rozumiem pod moim adresem, to osobiście również uważam reakcję moderatorów za zbyt radykalną. Domyślam się, że jest to tylko działanie tymczasowe mające na celu danie zawijanowi2 czasu na refleksję. Osobiście nie czuję się urażony jego i waszą opinią na mój temat. Z doświadczenia wiem, że z perspektywy czasu ludzie inaczej oceniają swoje wcześniejsze, podyktowane chwilowym impulsem, wypowiedzi. Podobnie jak wy wysoko cenię sobie wiedzę i zaangażowanie edukacyjne zawijana2. Natomiast myślę, że powinien zdecydowanie popracować nad stylem swoich wypowiedzi. Nie przystoi komuś z taką charyzmą traktowanie "z buta" bogu ducha winnych ludzi, którzy szukają na forum pomocy. Dlatego również przyłączam się do apelu o możliwie jak najszybsze odbananowanie zawijana2.

    nilsan
    Skrajności nikomu nie służą. Kompromis mile widziany.
    A każda przyjemność musi kosztować.
    Chcesz mieć coś zrobione dobrze, to musisz za to zapłacić.
    Chcesz mieć coś zrobione jako tako, to zapłacisz mniej.
    Chcesz mieć coś zrobione za darmo, to zrób to sobie sam.

    Promuję spalanie na ciągu naturalnym w wątku o "Ekonomicznym spalaniu paliw stałych"

  3. #23
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jorgo
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Kod pocztowy
    97-213
    Posty
    1.252

    Domyślnie

    Ja również zwracam się z uprzejmą prośbą do Szanownego Admina i danie szansy Zawijanowi_2.
    Fakt - charakter ma trudny ale i Autorytet przecież wielki.
    Chcę ponadto zwrócić uwagę, że wątek na którym go zbanowano to: Ecoal i Ogniwo Eko Plus i brak Zawijana_2 na nim to wielka strata dla mnie - zwykłego użytkownika - i pozostałych pewnie także.
    Dlatego wnoszę jak na wstępie.
    Jorgo

    ps.
    do co niektórych chciałbym dwa słowa: trudno jest nie reagować na przejawy chamstwa - tak niestety powszechnego w każdym aspekcie życia.... sam tego doświadczyłem na Forum Muratora dwukrotnie. Generalnie jednak zdecydowana większość jest na poziomie, ale jak to w życiu bywa zawsze znajdzie się ta czarna owca.
    Dlatego zanim cokolwiek napiszemy pod czyimś adresem warto zastanowić się nad jednym: ale po co ???
    Ostatnio edytowane przez jorgo ; 10-01-2012 o 07:55

  4. #24

    Domyślnie

    Też się przyłączam do apelu o odbanowanie naszego guru

  5. #25
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wrb

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Kod pocztowy
    95-030
    Posty
    83

    Domyślnie

    Odblokować - za zasługi.

  6. #26

    Domyślnie

    Witam,

    Proszę o odblokowanie Pana zawijan_2 - natychmiast.

  7. #27

    Domyślnie

    A po co.... odblokowywać.... lepiej niech na forum zostaną sami sprzedawcy, naganiacze, i wszelkiej maści kombinatorzy którzy z forum zrobili sobie sposób na życie..oni ładnie pisza... brak słów, jakby nie fajna wiara dawno już bym odzedł z tego forum... bo schodzi na psy..

  8. #28
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Dziękujemy za te głosy. Zdejmujemy bana i jak zawsze prosimy o merytoryczne dyskusje. Miłego dnia

  9. #29
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar czp01
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Rybnik - Kamień
    Posty
    2.540

    Domyślnie

    Dzięki

  10. #30

    Domyślnie

    No więc chyba się akcja udała, bo napis banned zniknął.

    W kupie - siła

    W swoim imieniu dziękuję za pozytywne rozpatrzenie petycji
    Sterowniki - przegląd: http://forum.muratordom.pl/showthrea...C4%85d-rynkowy
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...sterownik-Puma
    Szacunkowy dobór źródła ciepła: http://cieplowlasciwie.pl/
    Spalajmy węgiel czysto!

  11. #31
    ELITA FORUM (min. 1000)
    piotrmak

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Szubin
    Kod pocztowy
    89-200
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotrek42 Zobacz post
    A po co.... odblokowywać.... lepiej niech na forum zostaną sami sprzedawcy, naganiacze, i wszelkiej maści kombinatorzy którzy z forum zrobili sobie sposób na życie..oni ładnie pisza... brak słów, jakby nie fajna wiara dawno już bym odzedł z tego forum... bo schodzi na psy..
    Dokładnie jak piszesz A na priv walą same propozycje współpracy lub sprzedaży. Forum się ztacza

  12. #32
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zawijan_2

    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-803
    Posty
    456

    Domyślnie

    Szanowni Państwo – uczestnicy Forum,
    Przyjaciele

    Jestem bardzo mile podbudowany Waszym solidaryzmem i skuteczną – jak widać obroną mnie.
    Zdaję sobie sprawę z wielu moich przywar i wad. Tak. Mam tego pełną świadomość. Tyle, że ze starego pryka już trudno uczynić nadobną panienkę.
    Wszedłem na forum Muratora za namową mojego Przyjaciela – Zawijana, czyli dr inż. Jacka Zawistowskiego. Ponieważ w naszym tandemie zajmujemy się każdy swoją działką, dlatego to ja – bo więcej siedzę bezpośrednio przy kotłach - wziąłem na siebie ewentualną pomoc w sprawach eksploatacyjnych tych urządzeń, na których – jak nieskromnie mniemam – nieco się znam.
    A że mam coś w sobie z tego kaganka oświaty (pewnie upalony knot), to zacząłem dokładać również dodatkowe informacje wynikające z teorii.
    Niegdyś tak mnie nauczono, że dyskusja to merytoryczna wymiana poglądów. Nauczono mnie również, że jeśli się z czegoś cudzego korzysta, to powinno się przynajmniej podać to źródło.
    Życie nie nauczyło mnie jedynie tego, aby przechodzić obojętnie obok cudzych problemów. Dlatego zawsze – jeśli wiem, że potrafię, to staram się być pomocny.
    I takim już pewnie zostanę. Bez względu na konsekwencje.

    Jeślim kogoś uraził, dotknął czy w jakikolwiek inny sposób wyrządził mu krzywdę, to gorąco przepraszam i proszę o wybaczenie.

    Jeszcze raz dziękuję za słowa (i czyny) poparcia. Dziękuję wszystkim.

    Aby zbędnie nie narażać nikogo podjąłem nieodwołalną decyzję o likwidacji swojego konta na tym FORUM.

    Aby równocześnie móc być dalej użytecznym i pomocnym, jeśli zajdzie taka potrzeba - informuję Wszystkich, że znajdą mnie już wkrótce na forum naszego blogu: www.zawijan.wordpress.com

    Życzę wszystkim użytkownikom kotłów na paliwa stałe bezproblemowej ich pracy, dużych sprawności i niskich zapotrzebowań jednostkowych na paliwo. Aby równocześnie Wam i Waszym Bliskim zawsze było cieplutko a CWU miało, co najmniej zadane parametry.

    Myślę, że to, co zaproponował Zawijan – forum bez śmieci w temacie i bez cenzury, to najlepsza forma komunikacji globalnej.

    Jeszcze raz Wszystkich przepraszam, pozdrawiam, dziękuję i do zobaczenia w nowej formule.

    Z wyrazami szacunku

    zawijan_2

    P.S. Wszystkie osoby z forum, które miały ze mną kontakt przez priv. e-mail informuję, że jest on dalej aktualny i dostępny.

  13. #33

    Domyślnie

    Kilka dni mnie nie było na wątku, troszkę czasu zajęło przeczytanie zaległości, a tu takie kwiatki.
    Kurcze czy nie przesadzamy?
    Wątek o OE+ jest jednym z nielicznych, dobrych merytorycznie wątków na forum żywy bo sam produkt jak pokazuje dyskusja nie jest też całkowiecie idealny i wolny od wad. Człowiek, który jest jego jednym ze współautorów to ekspert. O jego wiedzy i praktyce nie ma co pisać, bo to jest oczywiste i laurki nie są potrzebne. Analogicznie jest z poradami udzielanymi użytkownikom i to nie tylko tym od OE również te na priv. które redakcja łatwo zweryfikuje. Z treści wypowiedzi wynika że jest to osoba starsza, z dużym bagażem doświadczeń życiowych i związanych z tym przypadłości. W kontekście powyższego wydaje mi się że zastosowany środek w postaci zbanowania nie był adekwatny do całej sytuacji. Sprawę można było załatwić poprzez moderowanie treści wpisu i korespondencje prywatną. Tym bardziej że po lekturze wpisów wydaje mi się przyczyną całej sytuacji w mojej ocenie było zwykłe niedopatrzenie, a nie zła wola. Efekt jest taki że potraktowaliście człowieka trochę jak gówniarza, a to irytuje nie tylko jego ale również innych użytkowników forum.

    Rozumiem, że kilka osób poczuło się bardzo urażonych i interweniowało, rozumiem że redakcja żyje z reklam m. in. zamawianych przez producentów kotłów ale w tej całej sytuacji problem nie jest w zawijanie2. Innych producentów zachęcam do zakładania wątków o swoich kotłach i świadczenia analogicznej pomocy. Wielokrotnie pisałem że bardzo chętnie dowiem sie czegoś ciekawego o ich produktach i zaletach zastosowanych rozwiazań. Wydaje mi sie że nia ma też strachu bo zawijany po wątkach konkurencji raczej nie buszują.

    Moja gorąca prośba do zawijana2. Jeżeli masz jeszcze odrobinę zdrowia, siły i ambicji to nie idź na łatwiznę i się nie obrażaj. Tak jest najłatwiej ……..
    Ostatnio edytowane przez Regut1 ; 11-01-2012 o 14:33 Powód: sformatowałem tekst

  14. #34
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Aga2011

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Kod pocztowy
    17-100
    Posty
    120

    Domyślnie

    Cytat Napisał zawijan_2 Zobacz post
    Szanowni Państwo – uczestnicy Forum,
    Przyjaciele

    Jestem bardzo mile podbudowany Waszym solidaryzmem i skuteczną – jak widać obroną mnie.
    Zdaję sobie sprawę z wielu moich przywar i wad. Tak. Mam tego pełną świadomość. Tyle, że ze starego pryka już trudno uczynić nadobną panienkę.
    Wszedłem na forum Muratora za namową mojego Przyjaciela – Zawijana, czyli dr inż. Jacka Zawistowskiego. Ponieważ w naszym tandemie zajmujemy się każdy swoją działką, dlatego to ja – bo więcej siedzę bezpośrednio przy kotłach - wziąłem na siebie ewentualną pomoc w sprawach eksploatacyjnych tych urządzeń, na których – jak nieskromnie mniemam – nieco się znam.
    A że mam coś w sobie z tego kaganka oświaty (pewnie upalony knot), to zacząłem dokładać również dodatkowe informacje wynikające z teorii.
    Niegdyś tak mnie nauczono, że dyskusja to merytoryczna wymiana poglądów. Nauczono mnie również, że jeśli się z czegoś cudzego korzysta, to powinno się przynajmniej podać to źródło.
    Życie nie nauczyło mnie jedynie tego, aby przechodzić obojętnie obok cudzych problemów. Dlatego zawsze – jeśli wiem, że potrafię, to staram się być pomocny.
    I takim już pewnie zostanę. Bez względu na konsekwencje.

    Jeślim kogoś uraził, dotknął czy w jakikolwiek inny sposób wyrządził mu krzywdę, to gorąco przepraszam i proszę o wybaczenie.

    Jeszcze raz dziękuję za słowa (i czyny) poparcia. Dziękuję wszystkim.

    Aby zbędnie nie narażać nikogo podjąłem nieodwołalną decyzję o likwidacji swojego konta na tym FORUM.

    Aby równocześnie móc być dalej użytecznym i pomocnym, jeśli zajdzie taka potrzeba - informuję Wszystkich, że znajdą mnie już wkrótce na forum naszego blogu: www.zawijan.wordpress.com

    Życzę wszystkim użytkownikom kotłów na paliwa stałe bezproblemowej ich pracy, dużych sprawności i niskich zapotrzebowań jednostkowych na paliwo. Aby równocześnie Wam i Waszym Bliskim zawsze było cieplutko a CWU miało, co najmniej zadane parametry.

    Myślę, że to, co zaproponował Zawijan – forum bez śmieci w temacie i bez cenzury, to najlepsza forma komunikacji globalnej.

    Jeszcze raz Wszystkich przepraszam, pozdrawiam, dziękuję i do zobaczenia w nowej formule.

    Z wyrazami szacunku

    zawijan_2

    P.S. Wszystkie osoby z forum, które miały ze mną kontakt przez priv. e-mail informuję, że jest on dalej aktualny i dostępny.
    NIE WIERZĘ !!!!!! PO PROSTU NIE WIERZĘ !!!!
    Trzy dni byłam odcięta od internetu, wracam po perypetiach, a tu.......????!!!!!
    DROGI ZAWIJANIE_2 nie możesz nam tego zrobić i tak po prostu odejść. Ja nie przyjmuję tego do wiadomości i się na to nie zgadzam. Czym ten wątek będzie bez Ciebie, bez Twojego specyficznego języka, bez Twoich fachowych rad ? Wiem, że są też inni, którzy chętnie pomagają, ale..... No właśnie, to "ale" - to jest istota (osobowość, a może coś więcej) "Zawijana_2". Na pewno niektórzy pomyślą, że dramatyzuję, ale jak tak po prostu w tej chwili czuję (ale się zrymowało). Jednym słowem (dwoma) : ZAWIJANIE_2 WRACAJ!!!

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony