dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. #1

    Domyślnie Muszę sie pochwalić!

    Sytuacja życiowa mnie zmusiła do tego, żeby we własnym zakresie wykonać remont pokoju. O dziwo - wyszło naprawdę dobrze! Trzeba było zmyć stara farbę, położyć gips i pomalować - jak się okazało nie jest to bardzo trudne! Jestem z siebie strasznie dumna! Więc jeśli się zastanawiasz czy dasz rade - odpowiedź brzmi NA PEWNO!

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Dawaj zdjęcia to pochwalimy
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  3. #3
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ikaria

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-786
    Posty
    329

    Domyślnie

    Wiele kobiet życie zmusza,albo same się zmuszają do wykonywania tego typu prac.Ja też zawsze wolę sama.Gratuluje i oficjalnie wpisuję nowego członka do klubu kobiet znających się na budowlance. Nawet ekspertów na forach kobiet jest więcej niż panów.Tutaj jest Pani,która wie wszystko:
    olazience.pl

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar ulciam
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Opolskie
    Kod pocztowy
    46-203
    Dzielnica
    Kluczbork-Krzywizna
    Posty
    599
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Położyć gładz,pomalować ściany ,położyć panele -nie jest to takie trudne,ale jak się ma ograniczony budżet a zapragnęło się mieć dom to trzeba się brać do roboty a mój mąż nie przepada za taką pracą i zawsze znajdzie jakąś wymówkę żeby tylko nie robić Teraz przykładam się do kładzenia płytek w pralni i tu już się troszkę boję czy dam sobie radę.

    pozdrawiam wszystkie kobiety budujące

  5. #5

    Domyślnie

    Zdjęć niestety nie będzie bo nie mam czym zrobić. Ale teraz nadszedł czas zamontowania nowego karnisza - to chyba dopiero będzie wyznanie, bo nigdy wiertarki nie miałam w rękach... Chyba o to poproszę jednak jakiegoś mężczyznę....

  6. #6

    Domyślnie

    hehe odważnie jak na kobietę, powodzenia

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    ...coraz więcej kobiet pracuje zawodowo w wykończeniówce budowlanej. Kolega z żoną pracuje już chyba od pięciu lat... glazura + ogólnie remonty. Ja tez zatrudniałem dwie kobiety... jedna mi się spiła na budowie i wywaliłem (!) a druga to moja życiowa partnerka

    A we Warszawie pracuje cała brygada bab - ani jednego chłopa! ...robią wszystko - glazura, szpachlowanie, malowanie, zabudowy g-k...
    Widziałem je na Wilanowie.
    Ostatnio edytowane przez Rom-Kon ; 25-01-2012 o 18:37
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  8. #8

    Domyślnie

    ja jakoś mam większe zaufanie do kobiet - więc taką ekipę budowlańców kobiet bym chyba szybciej zatrudniła!

  9. #9
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Ahya
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    201

    Domyślnie

    Załóżmy klub kobiet budujących/remontujących, jak jeszcze nie ma (chyba że jest a ja o nim nie wiem...). Babki maja trochę inne spojrzenie na budowę, więc czasem i panowie by wyczytali coś ciekawego, a babeczki by się nawzajem wspierały. U nas to ja jestem głównym technologiem ds budownictwa Mąż będzie zaś wykonywał moje pomysły z moją pomocą.

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał ulciam Zobacz post
    Położyć gładz,pomalować ściany ,położyć panele -nie jest to takie trudne,ale jak się ma ograniczony budżet a zapragnęło się mieć dom to trzeba się brać do roboty a mój mąż nie przepada za taką pracą i zawsze znajdzie jakąś wymówkę żeby tylko nie robić Teraz przykładam się do kładzenia płytek w pralni i tu już się troszkę boję czy dam sobie radę.

    pozdrawiam wszystkie kobiety budujące
    ja dałam radę to Ty też dasz

    Cytat Napisał Ahya Zobacz post
    Załóżmy klub kobiet budujących/remontujących, jak jeszcze nie ma (chyba że jest a ja o nim nie wiem...).

    jest, jest http://forum.muratordom.pl/group.php...cussionid=2760

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał pisii35 Zobacz post
    Zdjęć niestety nie będzie bo nie mam czym zrobić. Ale teraz nadszedł czas zamontowania nowego karnisza - to chyba dopiero będzie wyznanie....
    No tak, kamera w oku a faks w zębie , a tu nie ma czym zrobić fotki....
    Od kobiety spodziewam się jedynie wyznania... i tu proszę szanowną widownię o dopisek.
    Zastanawiam się tylko czy to nie jest pic-fotomontaż.
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Tedii, nie bądź wredziol, dziewczyna sie cieszy z efektów swojej pracy, a Ty chcesz Ją zgasić, Ją i Jej zapał, nie rób tego ...


    Pamiętam jak pierwszy raz wytapetowałam mieszkanie, a było to nie lada wyzwanie,zero kątów prostych,różnica poziomów 10 cm, na 2 m długości....efekt był taki se,ale dla mnie było to COŚ, bo zrobiłam to sama.
    Dziś juz wiem, że wiele rzeczy potrafię i kieruję się mottem z Twojej stopki choć pewnie idealnie nie jest - okiem fachowca,ale po "mojemu"

  13. #13

    Domyślnie

    Mamy w końcu równouprawnienie to i na forum można od wielu lat wyczytać jak babki radzą sobie doskonale w różnych etapach remontów a nawet budowy. Widziałem już zdjęcia kobiet w wykopach przy szalowaniu ław, opisy jak dawały radę w ustawieniach skomplikowanego kotła C.O., więc remońcik pokoju to dla Pań chyba pikuś. Gratuluję zapału, możliwości i potencjału. A do tapetowania to akurat cierpliwość jest bardzo wymagana : ).
    I już mieszkamy !

  14. #14
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ala106
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    26

    Domyślnie Super, kobieta potrafi!

    Gratuluję i zachęcam do wiercenia. To nic trudnego. U nas od zawsze to ja jestem majster w domu, bo to uwielbiam. Całą budowę przeszłam sama, teraz kończę montować oświetlenie, w poprzednim tygodniu 15 halogenow i taśma led we wnęce , jestem dumna jak nie wiem co. Uważam, ze kobietki potrafią wiele same zrobić. Trzymajcie się dziewczyny!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony