dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    Po namyśle wygrywa wanna asymetryczna! Mam na oku wanne z Sanplastu http://allegro.pl/sanplast-comfort-w...057287037.html
    Ona ma fajny kształt i jest taka jajowata w środku, ponoć wygodna. Pranie będę wieszała na strychu a mąż i tak woli prysznic, więc dopóki nie wykończymy łazienki z natryskiem, będzie musiał się przemęczyć. A grzejnik dać nad sedesem czy nad wanną?
    xlenka

  2. #22

    Domyślnie

    Ja bym dała nad wanną albo w jej pobliżu, żeby ciepłe ręczniczki mieć

    Ale u Ciebie chyba bardziej pasuje nad WC. Chyba żeby poszukać inspiracji z grzejnikami nad wannami asymetrycznymi...

    Jeśli elektryczny, to na pewno nad WC.

  3. #23
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Jeśli idziemy w estetykę to ja dałabym na ścianie obok drzwi po prawej - czyli ani nad wc, ani nad wanną . Chyba, że masz w planach zakup dzieła grzejącego, którym warto się chwalić .
    Mocno przemawia do mnie argument ciepłego ręcznika po kąpieli, więc może ewentualnie coś wąskiego na wprost wejścia między wanną a zabudową - tak by nie kolidowało z otwarciem szafek?

  4. #24

    Domyślnie

    Grzejnik będzie zwykły łazienkowy nie elektryczny gdzieś na górze i faktycznie miło by było owinąć się cieplutkim ręcznikiem wyskakując z wanny
    xlenka

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony