dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 5
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 95
  1. #21

    Domyślnie

    drugi argument to pojawianie się czarnych "kotów" pleśni po zagruntowaniu ścian
    znalazłem ACRYL-PUTZ grunt a w opisie jest "Niewątpliwym atutem gruntów ACRYL-PUTZ® jest ich wysoka paroprzepuszczalność, która zapewnia tzw. „oddychanie ścian”. "

  2. #22

    Domyślnie

    wymiana powietrza przez ścianę stanowi poniżej 5% całej wymiany powietrza - czyli stanowi wartość pomijalną. Brak pleśni na ścianach zapewni Ci sprawna wentylacja, a nie "oddychające" ściany.

  3. #23

    Domyślnie

    ostanie pytanie LAFARGE Gips szpachlowy jest OK?

  4. #24
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Hej.
    Nie wiem jak on wyobraża sobie położenie gładzi bez uprzedniego gruntowania - wg. mnie powinieneś go wygonić
    Pozdrawiam
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał batix Zobacz post
    Jedno pytanie.
    Mam dwóch fachowców co chcą mi po szpachlować ściany(cena 11 PLN 3 warstwy). Tynk c-w trzeba zetrzeć kurz po tynkowaniu i jeden mówi żeby gruntować a drugi żebym się nie dał wciągnąć w gruntowanie bo jak to zrobię to ściany przestaną oddychać. Co wy na to ? Który ma racje ?
    Te jedenascie złociszy to za samo szpachlowanie ?? czy szpachlowanie z przecieraniem ?? czy szpachlowanie z przecieraniem i gruntowaniem ?? czy szpachlowanie z przecieraniem gruntowaniem i malowaniem ??

  6. #26

    Domyślnie

    gruntowanie + szpachlowanie + wstawiane narożników + szlifowanie maszynowe

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał batix Zobacz post
    gruntowanie + szpachlowanie + wstawiane narożników + szlifowanie maszynowe
    A kto odbębni malowanie??

  8. #28

    Domyślnie

    malowanie na wiosnę

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał batix Zobacz post
    malowanie na wiosnę
    Nie pytałem kiedy tylko kto , jeżeli ci co szpachlowali to wszystko ok .

  10. #30

    Domyślnie

    nie wiem jeszcze, ale jak mówisz ze lepiej żeby oni to może tak będzie, a czu to jest takie ważne ?

  11. #31

    Domyślnie

    Mam dobre serce to powiem ....... niech Ci przetrą i pomaluja , po przetarciu pył na ścianach zostaje , mimo że będą przecierać żyrafą , farba potem pokazuje wszystkie niedoróby których wcześniej nawet oni sami by sie nie spodziewali , niech pomalują jednokrotnie wszystko na biało , pozbędziesz się przynajmniej pyłu z chałupy , po malowaniu weź jakąś żarówkę i pochodź z nią przy ścianach aby mieć pewność dobrze wykonanej roboty .

  12. #32

    Domyślnie

    Jedenaście zeta za samo szpachlowanie , spałbym na kasie gdybym dorwał full takiej roboty .

  13. #33
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Cytat Napisał jar.os Zobacz post
    Mam dobre serce to powiem ....... niech Ci przetrą i pomaluja , po przetarciu pył na ścianach zostaje , mimo że będą przecierać żyrafą , farba potem pokazuje wszystkie niedoróby których wcześniej nawet oni sami by sie nie spodziewali , niech pomalują jednokrotnie wszystko na biało , pozbędziesz się przynajmniej pyłu z chałupy , po malowaniu weź jakąś żarówkę i pochodź z nią przy ścianach aby mieć pewność dobrze wykonanej roboty .
    Jar.os - z tą żarówką to może nie podpowiadaj, bo jak trafią na normalnego inwestora - wymagającego - to do usr... śmierci nie wyjdą z tej budowy
    A jak oni chcą brać po 11 zł/m2 za gładź - prawdopodobnie pod malowanie - to życzę powodzenia.
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewbuxxxo Zobacz post
    Jar.os - z tą żarówką to może nie podpowiadaj, bo jak trafią na normalnego inwestora - wymagającego - to do usr... śmierci nie wyjdą z tej budowy
    A jak oni chcą brać po 11 zł/m2 za gładź - prawdopodobnie pod malowanie - to życzę powodzenia.
    Każdy czlowiek uczy się aż do śmierci , niech chłopaki też się uczą .........po 11zeta z metra .

  15. #35
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    W sumie racja - jak ich ktoś przećwiczy na jednej budowie, to zastanowią się na drugi raz ile czasu/kasy trzeba poświęcić na dokładne wykonanie m2.
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  16. #36

    Domyślnie

    zrobimy testy z żarówką, ale teraz mam już ściany przy żarówce nie za równe i to tez wpłynęło na to że będę szpachlował ściany . na gorze mam pomalowane płyty KG sam gość chciał pomalować żeby wyeliminować właśnie jakieś niedoróbki

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał batix Zobacz post
    zrobimy testy z żarówką, ale teraz mam już ściany przy żarówce nie za równe i to tez wpłynęło na to że będę szpachlował ściany . na gorze mam pomalowane płyty KG sam gość chciał pomalować żeby wyeliminować właśnie jakieś niedoróbki
    Hmmm , jeżeli sam chciał to dobrze o nim świadczy .

  18. #38

    Domyślnie

    no pomalował mi za 200 pln 250 m2 najtańsza białą śnieżką

  19. #39
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar pvo
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    kielce
    Kod pocztowy
    26-220
    Posty
    69

    Domyślnie

    Cytat Napisał batix Zobacz post
    ostanie pytanie LAFARGE Gips szpachlowy jest OK?
    Start i Finish z Lafarge są super do kładzenia i obróbki.
    "Każdy jest kowalem swego losu, lecz nie każdy umie kuć"

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał batix Zobacz post
    no pomalował mi za 200 pln 250 m2 najtańsza białą śnieżką
    No to prawie darmo .Aby jakiej biedy z tego nie było bo cos mi tu smierdzi za takie pioeniądze .

Strona 2 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony